Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Łódź - Bieg 6

Wyniki - 19 marca 2017, Łódź

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 9298Budner RobertŁÓDŹEVERRUN1976M4000:21:5200:21:58
#2 178250Szczepański MarcinŁÓDŹEVERRUN1973M4000:25:0500:25:18
#3 185583Zakrzewicz TomaszŁÓDŹFITNESS FUN1985M3000:25:1900:25:29
#4 349178Paszkiewicz-Kęsiak AnitaŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹ1953K6000:33:4300:34:18
#5 72477Firaza TomaszŁÓDŹFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ1982M3000:21:0100:21:07
#6 245126Olejniczak ElwiraŁÓDŹGŁOWNO W BIEGU1984K3000:27:1400:27:30
#7 58360Antczak MarekWARSZAWAHYPERACTIVITY1977M3000:20:2500:20:31
#8 11020Wróblewska IzabelaSANIEHYPERACTIVITY1976K4000:22:3600:22:39
#9 152311Madziarz MagdalenaŁÓDŹHYPERACTIVITY1984K3000:24:0800:24:13
#10 27411Fabijański DariuszŁÓDŹIDF INVENTEAM1973M4000:19:0700:19:08
#11 427Sobecki BartłomiejBOATCITYINESSPORT.PL1980M3000:19:4800:19:50
#12 235552Kaczmarkiewicz KrzysztofŁÓDŹITAKA STUDIO FILM1961M5000:27:0000:27:15
#13 38669Lewandowski IgorŁÓDŹK.S CELIRONMAN1989M2000:19:3400:19:38
#14 333437Romaldowska BogusławaRAWA MAZOWIECKAK.S TRIATHLON RAWA1960K5000:31:2900:31:46
#15 43436Stefaniak GrzegorzRAWA MAZOWIECKAK.S. TRIATHLON RAWA1978M3000:19:4400:19:53
#16 59432Borowicz BartoszOSTRZESZÓWKLUB HOKEJA PODWODNEGO SZUWARY OSTRZESZÓW1983M3000:20:2600:20:30
#17 209438Łajszczak WioletaRAWA MAZOWIECKAKLUB SPORTOWY TRIATHLON RAWA1988K2000:26:0400:26:21
#18 63830Andrzejczak TomaszŁÓDŹKORONA PABIANICE1980M3000:20:3200:20:38
#19 186171Szplit AgataPABIANICEKORONA PABIANICE1988K2000:25:2100:25:47
#20 183622Kubiak AgnieszkaKOLUSZKIKP RUN PIETRZYK RUNNING TEAM1976K4000:25:1100:25:15
#21 153330Kostrzewa MariuszŁÓDŹKS ALASKA1984M3000:24:0900:24:21
#22 6478Pietrzyk KrzysztofKOLUSZKILKS KOLUSZKI1979M3000:16:4500:16:47
#23 12498Wieczorek MichałPRZANOWICELKS KOLUSZKI1999M1600:17:3200:17:33
#24 13107Sobczak SzymonBRZEZINYLKS KOLUSZKI1996M2000:17:3500:17:37
#25 30446Pierzchała MagdalenaANDRESPOLLKS KOLUSZKI1999K1600:19:1300:19:14
#26 78661Glonek-Sikora MonikaŻYRARDÓWLKS KOLUSZKI1981K3000:21:0900:21:12
#27 116493Tomczyk AntoniKOLUSZKILKS KOLUSZKI1950M6000:22:4800:22:49
#28 122406Szczepaniak RafałJUSTYNÓWLKS KOLUSZKI1974M4000:23:0300:23:09
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3445Pietrzak TomaszSŁODKOWLKS MARATON TUREK1997M1600:16:3900:16:40
#30 196408Majcher ElżbietaRAWA MAZOWIECKALUKS BOGUSZYCE1984K3000:25:3300:25:45
#31 154545Majchrzak LukaszLODZLUKS DWÓJKA STRYKÓW1991M2000:24:0900:24:16
#32 17243Stawski MichałŁÓDŹMBANK1985M3000:17:5100:17:52
#33 304284Smarzek TomaszŁÓDŹMBANK1982M3000:29:5300:30:12
#34 112226Kalista JacekŁÓDŹMBANK1979M3000:22:4200:22:55
#35 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1426Sowik WojciechRAWA MAZOWIECKAMLUKS RAWA1996M2000:15:2800:15:29
#36 8369Pawlak WojciechRAWA MAZOWIECKAMLUKS RAWA1998M1600:16:5500:16:57
#37 16472Budziński MaciejRAWA MAZOWIECKAMLUKS-RAWA2000M1600:17:4900:17:51
#38 226465Pawlak MonikaGROTNIKIMONIKA1965K5000:26:4100:27:10
#39 4021Wojtczak DominikŁÓDŹMORENA CZOŁOWA1988M2000:19:3800:19:42
#40 30050Derewenda AgnieszkaŁÓDŹMULTIGPS.PL1984K3000:29:3600:30:09
#41 12965Milczak MateuszŁÓDŹMULTIGPS.PL1982M3000:23:2600:24:00
#42 84287Wyżykowski KrzysztofŁÓDŹNARODOWY BANK POLSKI1973M4000:21:2600:21:32
#43 19049Mówiński MichałŁÓDŹNIGHTRUNNERS1973M4000:25:2500:25:40
#44 263132Kabat MarcinJUSTYNÓWNOC RUNNERS1991M2000:27:5100:28:07
#45 236705Supeł ŁukaszŁÓDŹNORDEA NOC RUNNERS1985M3000:27:0100:27:45
#46 292543Ligenza JakubŁÓDŹNORDEA NOC RUNNERS1983M3000:29:1900:29:49
#47 308691Piechocka AgataŁÓDŹNORDEA NOC RUNNERS1981K3000:30:0600:30:34
#48 341584Tomas PatrycjaRADOMSKONORDEA NOC RUNNERS1981K3000:32:2800:32:57
#49 104137Górecki MateuszBEDOŃ NOWYNORDEA NOC RUNNERS1995M2000:22:2300:22:38
#50 126563Gierowski MateuszALEKSANDRÓW ŁÓDZKINORDEA NOC RUNNERS1991M2000:23:1300:23:25
#51 146578Lewy AdamKSAWERÓWNORDEA NOC RUNNERS1985M3000:24:0100:24:19
#52 150577Kawczyńska OlgaŁÓDŹNORDEA NOC RUNNERS1991K2000:24:0600:24:23
#53 229690Dędek WeronikaŁÓDŹNORDEA NOC RUNNERS1987K2000:26:4400:26:54
#54 365263Grabowski AndrzejŁÓDŹNORDIC WOLKER1965M5000:45:2300:46:04
#55 276737Liwiński AndrzejŁÓDŹONE ON ONE1987M2000:28:2600:28:52
#56 25695Grzegorczyk NataliaOPOCZNOOPOCZNO SPORT TEAM1997K1600:19:0600:19:07
#57 79361Wiecha DominikaŁÓDŹORIENTUŚ ŁÓDŹ1998K1600:21:1000:21:12
#58 6018Goździk AdrianŁÓDŹOSNOWA RUN1988M2000:20:2700:20:33
#59 359124Wawrzos RafałŁÓDŹOSNOWA RUN1988M2000:35:3700:36:00
#60 175451Steckiewicz KrystianŁÓDŹPARK RUN1979M3000:25:0100:25:24
#61 232207Szymala TomaszŁÓDŹPARKRUN ŁÓDŹ1979M3000:26:5600:27:21
#62 17689Imiński CezaryZGIERZPARKRUN ŁÓDŹ1968M4000:25:0200:25:10
#63 56339Cieślik PiotrBEŁCHATÓWPGE JUPITER1976M4000:20:2200:20:26
#64 251826Krakowiak AgnieszkaBRZEZINYPIETRZYK RUNNING TEAM1985K3000:27:2800:27:38
#65 282829Brzezińska IwonaBRZEZINYPIETRZYK RUNNING TEAM1979K3000:28:4800:28:59
#66 41306Łęgocki MarcinŻAKOWICEPIETRZYK RUNNING TEAM1989M2000:19:4400:19:47
#67 307808Stasiak MagdalenaBRZEZINYPIETRZYK RUNNING TEAM1974K4000:30:0000:30:10
#68 312816Gonciarek KatarzynaŁÓDZKIEPIETRZYK RUNNING TEAM1969K4000:30:1700:30:27
#69 87611Racz MariuszKOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM1980M3000:21:4100:21:44
#70 95721Kotynia KrzysztofBRZEZINYPIETRZYK RUNNING TEAM1967M4000:22:0100:22:06
#71 151630Kowalczyk RobertKOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM1970M4000:24:0800:24:19
#72 174237Jaranowski ArkadiuszGAŁKÓW DUŻYPIETRZYK RUNNING TEAM1970M4000:24:5900:25:04
#73 213608Mędrek JoannaKOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM1967K4000:26:0800:26:18
#74 168430Trajdos KarolinaPIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA1985K3000:24:4000:24:44
#75 177198Pasternak MichałWRZĄCAPKO BANK POLSKI1975M4000:25:0200:25:37
#76 138735Komza MarekŁÓDŹPO LESIE1966M5000:23:4500:23:53
#77 340385Mucha MarcinŁÓDŹPORTAL DANYCH.PL1975M4000:32:1400:32:43
#78 121814Zielski AdamŁÓDŹPRAWDZIWA STAL1982M3000:22:5800:23:01
#79 309682Popielarczyk MonikaŁÓDŹPRZYCZAJONY TYGRYS UKRYTY SMOK1978K3000:30:0600:30:40
#80 324678Limiera IwonaPABIANICEPRZYCZAJONY TYGRYS UKRYTY SMOK1963K5000:31:0900:31:43
#81 306671Stala MarzenaŁÓDŹPŁAĆ ALIMENTY1982K3000:29:5700:30:18
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2641Kopaczewski PawełŁÓDŹRAJSPORT ACTIVE1990M2000:16:3200:16:33
#83 19822Balcerzak PrzemysławSIERADZRAJSPORT ACTIVE1995M2000:18:1200:18:14
#84 284831Głaz ElżbietaSIERADZRAJSPORT ACTIVE1988K2000:28:5100:29:22
#85 2866Krawczyk KacperBEŁCHATÓWRAJSPORT ACTIVE - LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW1998M1600:19:0900:19:11
#86 45666Grzyb DorianRAWA MAZOWIECKARAWA TIM ZAWSZE SLIM1989M2000:19:4900:19:58
#87 68647Janiszewski SławomirRAWA MAZOWIECKARAWA TIM ZAWSZE SLIM1975M4000:20:5000:20:59
#88 91294Batorek BogdanRAWA MAZOWIECKARAWA TIM ZAWSZE SLIM1977M3000:21:5000:21:59
#89 21770Lipska DariaŁÓDŹRETKINIA RUN1986K3000:26:1100:26:33
#90 258805Gajek SylwiuszWARSZAWARK ATHLETICS1971M4000:27:3800:28:21
#91 297219Olczyk AndrzejPRZEDBÓRZRUN ŁDZ1964M5000:29:3100:29:50
#92 354275Pastuszka JoannaŁÓDŹRUN ŁDZ1965K5000:34:2400:34:42
#93 99276Pastuszka MirosławŁÓDŹRUN ŁDZ1966M5000:22:1400:22:27
#94 358218Olczyk AnnaPRZEDBÓRZRUN ŁDZ1970K4000:35:3600:35:55
#95 54156Krebs MarcinPABIANICERUN&SMILE PABIANICE1986M3000:20:2100:20:28
#96 11394Toboła GrzegorzPABIANICERUNDLAFUN1975M4000:22:4300:22:53
#97 26141Kielnierowski PawełPABIANICERUNNINGLAB1976M4000:19:0100:19:07
#98 233106Sobiesiak TomaszŁÓDŹRYSIE1982M3000:26:5900:27:29
#99 238211Sońta-Sobiesiak KatarzynaŁÓDŹRYSIE1984K3000:27:0200:27:30
#100 352247Rawecka MartaŁÓDŹRYSIE1981K3000:34:1700:34:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności