Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Bieg „Formuła 1”

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !194Patryk SobczykWitkowo BiegaPoznań1995M11-00:16:54
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !262Grzegorz MichalakDANFLOR TEAMŁubnica1997M22-00:16:59
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 338Mateusz KaczmarekSPP TeamLuboń1982M33-00:17:27
#4 487Robert SikoraWolny StrzelecPoznań1980M44-00:17:47
#5 54Bartosz BieleńLuboń Lucky LuzersLuboń1980M55-00:17:53
#6 6100Jacek SzymańczukBiegiem Po ZdrowiePoznań1986M66-00:18:02
#7 784Jarosław SajnajLucky LUZersLuboń1979M77-00:18:07
#8 859Kamil MaćkowskiWełna1983M88-00:18:13
#9 9104Piotr WaligóraLuboń Lucky LuzersLuboń1976M99-00:18:21
#10 1077Robert RaweckiBeOnePoznań1977M1010-00:18:25
#11 1152Arkadiusz KwiatkowskiBBL PoznańSuchy Las1978M1111-00:18:29
#12 1289Jacek SkodkowskiSPWL PoznańPoznań1973M1212-00:18:31
#13 138Artur ChojnackiBÓG HONOR OJCZYZNAPoznań1981M1313-00:18:34
#14 1418Tomasz Fellenbergmojebieganie.plPoznań1980M1414-00:18:52
#15 1560Michał MarkowskiPoznań1978M1515-00:19:07
#16 1630Jan HordychPCH_RUNSzamocin1997M1616-00:19:11
#17 1750Piotr KuchtaPoznań1982M1717-00:19:18
#18 1880Damian Romanówblogobieganiu.comGorzów Wielkopolski1991M1818-00:19:23
#19 192Mateusz BaumgartNIGHT RUNNERS POZNAŃSwarzędz1991M1919-00:19:27
#20 2068Rafał OliweckiKRZYMÓW1981M2020-00:19:30
#21 2179Michał RojewskiNaramowice BiegająPoznań1983M2121-00:19:37
#22 2228Piotr HarkiewiczNaramowice BiegająPoznań1981M2222-00:19:50
#23 2371Marek PiechowiakWojownicy WódyPoznań1982M2323-00:19:51
#24 24111Patryk ZielińskiLuboński Klub BiegaczaLuboń2001M2424-00:20:05
#25 25103Dominik TomiakKGB Grzmot KomornikiKomorniki1980M2525-00:20:06
#26 2682Daniel RoszakKomorniki1978M2626-00:20:11
#27 2717Piotr DzikowskiCSWLąd PoznańTarnowo Podgórne1994M2727-00:20:13
#28 2833Paweł JazikowskiPaweł JazikowskiPoznań1972M2828-00:20:13
#29 2915Jarosław DominiakKLASzpot SwarzędzZalasewo1985M2929-00:20:14
#30 30102Karol TomczakNaramowice BiegająPoznań1983M3030-00:20:15
#31 3145Zbigniew KosińskiNBRPoznań1975M3131-00:20:15
#32 32112Robert ZielińskiLuboński Klub BiegaczaLuboń1978M3232-00:20:22
#33 3369Andrzej OrelikSPWL PoznańPoznań1977M3333-00:20:28
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3441Agnieszka KijakParkrun PoznańRobakowo1987K1-100:20:35
#35 3524Sebastian GolczakKGB Grzmot KomornikiKomorniki1976M3434-00:20:45
#36 3612Mieczysław CzekałaPniewyPniewy1962M3535-00:20:50
#37 3770Łukasz PadłaSPP TeamLuboń1983M3636-00:20:57
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3810Paulina CzajaAZS UAM PoznańToruń1994K2-200:21:00
#39 39113Tomasz ŁukaszewskiŁUK TEAMPoznań1959M3737-00:21:26
#40 4091Marcin Skorliński1922 Lechia KostrzynKostrzyn1971M3838-00:21:33
#41 4185Paweł SchulzSPP TeamLUBOŃ1989M3939-00:21:36
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4242Dominika Kłoda1 Second Team / Kibole w BieguRybnik1996K3-300:21:38
#43 43114Jacek BernacikKlas Szpot SwarzędzZalasewo1973M4040-00:21:39
#44 446Izabela BudnaKGB Grzmot KomornikiGłuchowo1973K4-400:21:48
#45 4557Sławomir ŁopataOborniki1992M4141-00:21:59
#46 4695Krzysztof StaszakRabowice1981M4242-00:22:10
#47 4790Krzysztof SkorlińskiLechia KostrzynKostrzyn1972M4343-00:22:12
#48 4840Tomasz KędzioraPobiedziska Running TeamPobiedziska1978M4444-00:22:13
#49 4943Joanna Kniatblogobieganiu.comZłotniki1987K5-500:22:13
#50 5053Michał LeimannKomorniki1981M4545-00:22:18
#51 5176Rashid Marek PolewskiNaramowice BiegająPoznań1978M4646-00:22:44
#52 527Katarzyna BurdajewiczRUNNER'S POWERDolsk1971K6-600:22:48
#53 5329Wiola HarkiewiczNaramowice BiegająPoznań1987K7-700:22:54
#54 5466Katarzyna Motylteam OlkuszOlkusz1987K8-800:22:58
#55 5531Ewelina Janiszewskaoborniki1982K9-900:22:58
#56 56101Justyna TomczakBring Sally UpPuszczykowo1991K10-1000:23:03
#57 5748Michał KrupeckiSwarzędz1981M4747-00:23:06
#58 5897Karol StoińskiPoznań1970M4848-00:23:07
#59 5949Zbigniew KruszonaLechia Kostrzyn & Echo Ziemi KostrzyńskiejKostrzyn1976M4949-00:23:12
#60 6067Paweł MuszyńskiParkrun PoznańZalasewo1978M5050-00:23:28
#61 6188Krzysztof SilskiSwarzędz1981M5151-00:23:52
#62 6265Karolina MłodeckaPoznańPoznań1997K11-1100:24:02
#63 6326Filip GrząślewiczParkrun PoznańPoznań1977M5252-00:24:28
#64 6454Natalia LewandowskaSkórzewo1981K12-1200:24:48
#65 6539Aleksander KaźmierczakWitkowo BiegaPuszczykowo1995M5353-00:24:53
#66 665Daniel BiniekROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZARogoźno Wielkopolskie1993M5454-00:25:00
#67 67107Anna WiśniewskaKolorowa Drużyna Nessi / Mamy-BiegamyPoznań1982K13-1300:25:18
#68 6878Natalia RembowskaBiegająca ZłosnicaPoznań1979K14-1400:25:20
#69 6936Łukasz Kacheldla KasiPoznań1984M5555-00:25:56
#70 70109Andrzej WojciechowskiPoznań1979M5656-00:26:36
#71 7161Piotr MazurekCzmoń1983M5757-00:26:50
#72 7221Sebastian FlakLolek Team / Parkrun PoznańSwarzędz1978M5858-00:27:14
#73 7320Magdalena FlakLolek Team / Parkrun PoznańSwarzędz1978K15-1500:27:15
#74 7483Sonia RzeszotkaLolek Team / Parkrun PoznańPoznań1978K16-1600:27:17
#75 7556Damian LiberaPoznań1981M5959-00:27:23
#76 7696Agnieszka StoińskaPoznań1970K17-1700:27:30
#77 7793Andrzej SkubiszakBRODEX TEAM SWARZĘDZPoznań1966M6060-00:27:40
#78 78110Marcin WoźniakLuboń1987M6161-00:27:41
#79 7947Mateusz KowalskiMosina1987M6262-00:27:45
#80 8055Włodzimierz LewickiDzika DrużynaPoznań1959M6363-00:28:32
#81 8137Małgorzata KaczmarekLuboń1984K18-1800:28:47
#82 8225Andrzej GruszkaPaczkowo1992M6464-00:29:00
#83 8373Marek PiotrPoznań1980M6565-00:29:23
#84 849Małgorzata CieślakPoznań1984K19-1900:29:23
#85 8574Szymon PokorskiWALKA KOSTRZYNKostrzyn1996M6666-00:29:25
#86 8635Dariusz JóźwiakPoznań1964M6767-00:29:28
#87 8722Samanta GajewskaPoznań1989K20-2000:30:04
#88 8811Renata CzasakWitkowo1973K21-2100:30:06
#89 8981Agnieszka RosińskaŚwierczwo RunPoznań1982K22-2200:30:15
#90 9027Patrycja GrząślewiczParkrun PoznańPoznań1977K23-2300:30:19
#91 9158Jędrzej ŁuczewskiKibole w BieguOpalenica1989M6868-00:30:42
#92 9244Kuba KoleckiKibole w BieguBłażejewko1982M6969-00:31:10
#93 9372Piotr PiechowiakPoznań1969M7070-00:31:21
#94 94115Barbara GicelakFitness 24sevenPoznań1963K24-2400:31:26
#95 9592Dariusz SkorupaKOMORNIKI1970M7171-00:32:11
#96 9634Agnieszka JeziórskaSwarzędz1983K25-2500:32:15
#97 9714Ernest DodotTRICERATOPS_gpd triathlon teamPlewiska1982M7272-00:32:24
#98 9846Anna Kowalewska-SkorupaKOMORNIKI1975K26-2600:33:04
#99 9986Justyna SekułaPoznań1986K27-2700:33:17
#100 1003Joanna BąkLubońLuboń1996K28-2800:35:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności