Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

44. Maraton Dębno

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Dębno

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !124Wambua Nduva Bonifacy1984M30KENIA (KEN)-1101:14:23401:21:37301:28:41301:38:05301:44:41102:03:57102:16:4700:04:42100:18:25100:32:28100:41:40200:48:43101:08:421
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !229Kiprono Too Silas1988M20KENIA (KEN)-2101:14:20101:21:36201:28:40201:38:04101:44:55302:04:26202:17:1100:04:43300:18:26200:32:28200:41:40100:48:43201:08:422
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !323Mutua Mbiti James1984M30KENIA (KEN)-3201:14:21201:21:35101:28:39101:38:04201:45:05502:05:21402:18:5600:04:44700:18:28400:32:30400:41:42500:48:45401:08:444
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 430Marchuk Sergii1986M30KOVEL (UKR)-4301:14:22301:21:37501:28:41401:38:06501:45:01402:05:52502:19:3800:04:446-00:32:30500:41:41400:48:45501:08:445
#5 528Kipruto Kibire Moses1981M30KENIA (KEN)-54-01:21:37401:28:42501:38:06401:44:52202:05:16302:19:4900:04:43400:18:28500:32:30600:41:44600:48:58601:09:396
#6 620Iurchuk Volodymyr1983M30UKRAINA (UKR)-6501:15:37501:23:12601:30:34601:40:26601:47:53602:09:07702:22:3800:04:45800:18:34600:33:04700:42:38700:50:00701:10:587
#7 72031Hryhoryeu Dzmitry1985M30BIAŁORUŚ (BLR)-7601:16:59601:24:32701:32:00701:41:47701:49:10702:10:16802:24:1100:04:49900:19:04800:33:44800:43:29800:50:56801:12:058
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !82517Rybalchenko Alexey1976M40UKRAINA (UKR)-8101:18:03701:25:36801:33:02801:43:05801:50:43802:13:13902:28:3500:04:43200:18:58700:34:11900:44:35900:52:20901:14:469
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !92511Ukrainets Sergii1990M20UKRAINA (UKR)-9201:21:12801:29:10901:37:13901:47:48901:56:07902:19:251002:34:0200:05:171400:20:581000:36:501100:47:101100:55:031101:17:2011
#10 10252Związek Paweł1986M30Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)-10701:23:421001:31:481101:39:381101:50:041101:58:051002:21:361102:37:0400:05:041000:20:03900:35:341000:45:471000:53:441001:16:0310
#11 112390Wróbel Łukasz1978M30KMP Poznań (POL)P (1),-11801:22:30901:30:461001:38:521001:49:461001:58:091102:22:351202:39:1000:05:171600:21:211600:37:441700:48:241600:56:331501:19:3816
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1227Mukami Waithira Kellen1987K30KENIA (KEN)1-101:26:111401:34:371401:42:471301:53:431202:02:081202:25:081302:40:0500:05:191800:21:201400:37:452000:48:251800:56:341701:19:3917
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !136Stelmach Dominika1982K30RK ATHLETICS WARSZAWA (POL)MP (1),2-201:26:131601:34:381601:42:481401:53:451402:02:101402:25:591402:41:1300:05:171500:21:211500:37:451900:48:241700:56:331601:19:3815
#14 142248Hryciuk Łukasz1986M30Maraton Dębno (POL)-12901:26:121501:34:381501:42:471201:53:441302:02:091302:26:211502:41:3400:05:262700:21:342700:37:532600:48:362400:56:532401:20:0221
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154Golec Paulina1981K30KS AZS AWF KRAKÓW (POL)MP (2),3-301:26:451901:35:082001:43:212001:54:161702:02:361502:26:281602:41:4100:05:333500:21:392800:38:082700:48:572700:57:152601:20:4825
#16 16230Wiwatowski Michał1979M30Przyłęki (POL)-131001:27:212301:35:462401:44:022401:55:082102:03:412002:28:071802:43:5100:05:232300:21:221800:37:411300:48:201300:56:301301:19:3513
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 171458Śliwiński Dariusz1988M20Sokół Gąsawa/PRT/KPP Żnin (POL)P (2),-14301:26:091101:34:341201:42:501501:54:221802:03:211802:28:221902:44:1600:05:161300:21:191200:37:431500:48:211400:56:311401:19:3714
#18 182462Krautsova Volha1981K30BIAŁORUŚ (BLR)4-401:26:101201:34:371301:42:511601:54:011502:02:421602:27:411702:44:1700:05:141100:21:191300:37:421400:48:221500:56:341801:20:0220
#19 191Meloch Arleta1979K30GKS Olimpia GRUDZIĄDŹ (POL)MP (3),5-501:26:532201:35:282301:43:582301:55:112302:03:552102:28:462002:44:4600:05:485900:22:485400:40:045300:51:195000:59:564901:24:1746
#20 201145Łańduch Mateusz1987M30www.dlabiegania.pl (POL)S (1)-151101:31:174201:40:103901:48:283701:59:333602:08:113102:31:132602:45:1800:05:272800:21:262100:37:512400:48:342200:56:512301:20:0019
#21 212063Zych Marek1988M20TKKF PŁOCK (POL)-16401:26:421801:35:051901:43:191901:54:291902:03:191702:28:482102:45:2800:05:242400:21:231900:37:441800:48:312000:56:482001:20:0723
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22575Piszczatowski Wojciech1971M40Orange Polska (POL)-17201:26:512001:35:242101:43:482101:55:102202:04:012202:28:552202:45:4400:05:303300:21:402900:38:102800:48:582800:57:172701:20:5426
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 232498Goleń Robert1972M40Katowice (POL)-18301:27:412401:36:192501:44:472501:56:092502:05:022402:30:302502:46:3200:05:232100:21:031100:37:091200:47:441200:55:541201:19:2312
#24 241540Hryniów Łukasz1979M30Bieg Opolski (POL)S (2)-191201:26:111301:34:421701:43:101701:54:372002:03:281902:29:382302:46:4100:05:252600:21:272200:37:472200:48:342300:56:512201:20:0924
#25 252096Nawrot Paweł1990M20Bieg z Chrystusem! (POL)-20501:26:522101:35:262201:43:552201:55:112402:04:052302:30:032402:47:0300:05:485800:23:045900:40:445800:52:105601:00:575401:25:0753
#26 262504Jura Rafał1987M30KP I KRAKÓW (POL)P (3),-211301:32:034701:40:394801:49:034302:00:113802:08:363202:32:323002:47:3400:05:414900:22:164400:39:214000:50:303900:59:033801:23:1237
#27 27468Zięcina Maciej1977M40ADS Masna Krytyczna (POL)-22401:30:023301:38:413301:47:083201:58:282902:07:062702:31:422702:47:4100:05:343700:22:153700:39:224200:50:324200:59:064101:23:2139
#28 288Waśniewska Karolina1980K30RLTL ZTE Radom (POL)MP (4),6-601:30:053401:38:443401:47:133301:58:323002:07:162802:32:292902:48:3400:05:435200:22:143400:39:053600:50:143600:58:433501:22:3530
#29 292120Stubiński Leszek1976M40Akademia Sportu Pożarniczego (POL)S (3)-23501:29:182801:37:542801:46:262701:57:412602:06:292502:32:182802:49:3600:06:009300:23:246800:41:016500:52:306101:01:185901:26:0757
#30 301925Zborowski Robert1977M40Aktywny Ostrzeszów (POL)-24601:33:065401:41:465201:50:125002:01:244702:09:594202:34:343202:50:2500:05:587800:23:166500:41:066800:52:486701:01:396401:26:1959
#31 31527Hładki Sławomir1981M30BS Hładka Team (POL)-251401:33:125501:42:105601:50:475302:02:265402:11:004602:35:353802:51:0200:05:455400:22:425300:40:015100:51:205101:00:015101:24:1747
#32 321030Borowiak Rafał1983M30Słubice (POL)-261501:31:153801:40:083801:48:563902:00:454102:09:353602:34:513302:51:1000:06:0210200:23:287600:41:087100:52:326301:01:175801:26:0756
#33 331306Seweryn Jarek1978M30Wysoka (POL)-271601:33:055201:41:475301:50:124902:01:224502:09:584102:34:543502:51:2200:05:364200:22:093200:38:523100:49:432900:58:042901:22:0328
#34 342519Serdiuk Olena1981K30UKRAINA (UKR)7-701:28:572501:37:512701:46:322801:58:172802:07:242902:34:043102:51:2900:05:364300:22:325000:39:565000:51:184900:59:585001:24:2549
#35 35555Osowski Paweł1986M30OSiR Dębno (POL)-281701:31:214401:40:124201:48:463802:00:163902:09:073502:34:543402:51:4200:05:364400:22:154000:39:003400:50:063200:58:383301:22:3631
#36 362520Rybalchenko Tatiana1984K30UKRAINA (UKR)8-801:29:322901:38:223001:46:592901:58:413102:07:503002:34:583602:51:5900:05:567500:23:257100:41:077000:52:496801:01:416601:26:2060
#37 371885Pigłowski Dawid1982M30S-ULTRA (POL)-291801:33:165601:42:125701:50:495402:02:125202:10:554502:35:534002:52:0000:05:303200:22:164300:39:244400:50:384500:59:164401:24:1344
#38 38971Wyrozębski Łukasz1982M30Police (POL)-301901:31:174101:40:184401:49:004202:00:404002:09:393702:35:413902:52:1100:05:384600:22:123300:39:023500:50:093500:58:433601:22:4235
#39 3912Paduszyńska Wioletta1985K30Biegam bo lubię Warszawa (POL)MP (5),9-901:29:523201:38:493501:47:323501:59:293402:08:383302:35:333702:53:0100:05:343800:22:164100:39:224300:50:364400:59:354701:24:0943
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !402509Podbereski Józef1963M50MIESZKAŃCY GMINY DĘBNO (POL)S (4)-31101:31:153901:40:114001:48:584002:00:494302:09:553802:36:194202:53:2800:05:415000:22:234800:39:394700:50:524600:59:264501:24:0942
#41 412003Zając Łukasz1979M3012 BZ Szczecin (POL)-322001:31:164001:40:114101:48:594102:00:494402:09:554002:36:194302:53:4400:05:414800:22:143600:39:224100:50:314000:59:053901:23:1538
#42 421602Kielin Grzegorz1976M40mSport (POL)-33701:30:093501:39:013601:47:463601:59:293502:08:433402:35:584102:53:4800:05:455500:22:304900:40:015200:51:325201:00:205201:25:0052
#43 432315Kiewra Robert1975M40MORSY OŚNO LUBUSKIE (POL)-34801:32:044801:40:574901:49:434802:01:224602:10:254302:36:514402:54:0800:05:536800:23:156300:40:576300:52:396601:01:306201:26:1058
#44 44650Piątkowski Przemysław1978M30Team Kopeć (POL)-352101:33:065301:42:015501:50:395202:02:215302:11:264802:37:354602:54:3300:05:496200:22:545500:40:215500:51:405301:00:245301:24:5051
#45 452159Dybczyński Tomasz1980M30UKD Brenna-Górki (POL)-362201:31:464601:40:334701:49:094402:00:484202:09:553902:36:574502:54:3800:05:577600:23:076000:40:526200:52:245801:01:155601:26:2661
#46 46110Lubera Łukasz1989M20Zadyszka Wołomin (POL)-37601:33:375701:42:405801:51:245602:03:095502:12:065102:38:184802:56:0400:05:354100:22:083000:39:073700:50:273800:59:124301:24:2248
#47 471634Knesz Marek1968M40Jejkowice (POL)-38901:31:324501:40:314601:49:234702:01:334802:10:504402:37:404702:56:4400:05:425100:22:143500:39:083800:50:153700:58:283101:22:1229
#48 481733Langner Radosław1988M20Vege Runners (POL)-39701:29:022701:37:472601:46:182601:57:472702:06:482602:38:575002:57:2500:06:0812500:23:126100:40:375700:52:155701:01:055501:25:4455
#49 49453Jaworski Krzysztof1980M30ZSE-M Nowy Sącz Visegrad Maraton Ryt(-402301:32:405101:41:355101:50:145102:02:005102:11:074702:38:504902:57:3200:05:587900:23:287700:41:137300:52:517101:01:456901:26:5564
#50 501106Kruba Marcin1987M30Jarosławska Grupa Biegowa Sokół (POL)-412401:34:096001:43:206001:52:175802:04:215802:13:395502:40:185202:57:3400:05:384500:22:184600:39:254500:50:354300:59:094201:23:4240
#51 511752Urbańczyk Grzegorz1987M30For Run Team (POL)-422501:30:563601:40:144301:49:134502:01:384902:11:284902:39:455102:58:0300:06:0611400:24:1312800:42:5013100:55:1013101:04:2812701:30:18117
#52 5273Meissner Paweł1983M30TIGERS TEAM (POL)-432601:37:3611001:46:5710601:56:079402:08:118602:17:217802:43:056002:58:5500:05:598400:23:358700:41:559600:54:039801:03:169901:29:39102
#53 5394Gęsiak Arkadiusz1984M30Wieluń Biega (POL)-442701:37:059501:46:279101:55:398602:07:418302:16:507102:42:525802:58:5700:05:343600:22:083100:39:374600:51:074800:59:554801:25:2354
#54 5461Uznański Piotr1986M30Euroclear Running Team (POL)-452801:32:395001:41:585401:51:045502:03:355602:13:265302:41:555402:58:5900:06:0813000:24:0511800:42:2811400:54:2811101:03:3911101:29:39101
#55 551157Gryboś Piotr1976M40KOSZĘCIN (POL)-461001:37:039301:46:299201:55:388502:07:388102:16:497002:42:515702:59:1200:05:598500:23:136200:40:586400:52:316201:01:226001:26:3262
#56 561545Stroiwąs Wojciech1980M30BIKEHOLANDIA (POL)-472901:33:435801:42:455901:51:385702:03:505702:13:305402:41:495302:59:2800:06:019800:23:5010400:42:0610500:54:0610201:03:2110201:29:43106
#57 571004Drzymała Grzegorz1981M30Żary (POL)-483001:37:059701:46:258901:55:228202:07:237602:16:346402:42:505602:59:3500:05:598700:23:449700:42:0110100:54:0510101:03:2110101:29:3397
#58 58615Porębski Rafał1976M40Poranny Patrol/Evil Team (POL)S (5)-491101:37:079901:46:359401:55:498802:08:028502:17:237902:43:426203:00:2400:06:1715900:24:4515800:43:5016400:56:2817001:06:0817101:33:15159
#59 592408Pawlisiak Paweł1987M30MIESZKAŃCY GMINY DĘBNO (POL)-503101:41:0314901:50:5314502:00:0813602:12:0412002:21:0010302:45:497203:00:5000:06:0611800:24:0812300:42:2411000:54:2211001:03:3110701:29:2194
#60 601729Ilkiewicz Adam1981M30ALLIANZ RUNNING TEAM (POL)-513201:36:468901:46:078401:55:147902:07:237702:16:446702:43:256103:00:5100:06:0913400:24:0511900:42:2811500:54:2811201:03:3911201:29:42105
#61 61691Trzaskowski Dariusz1977M40Trucht Tarchomin Team (POL)-521201:37:069801:46:269001:55:408702:07:418202:17:007502:44:006303:01:3000:06:0310500:23:389200:41:539200:53:489201:02:559201:28:4585
#62 622314Bielawski Tomasz1991M20Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo (POLS (6)-53801:36:037601:45:117301:54:146802:06:246402:15:375802:43:005903:01:4100:06:0712000:24:2213500:43:0713800:55:2513401:04:4613301:31:10124
#63 632Gołek Diana1983K30WKB Meta Lubliniec (POL)MP (6),10-1001:38:2711701:47:5111601:57:0611102:09:399602:19:129302:45:267003:01:4800:05:486100:22:575700:40:456000:52:296001:01:416701:27:4368
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !645Kuzyk Agnieszka1976K40WKB Meta Lubliniec (POL)MP (7),11-101:35:196501:44:506801:54:197102:06:557102:16:416602:44:076503:02:0300:05:414700:23:246600:41:398000:53:277701:02:247601:27:5470
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !651929Połoński Andrzej1966M50Biegiem Radom! (POL)-54201:35:236701:44:356601:53:496202:06:146102:16:036002:44:156603:02:3500:06:0210400:23:5211000:42:0710600:54:0510001:03:159701:29:1290
#66 662340Supernak Łukasz1978M30Biegaj z Bananem (POL)-553301:36:418701:46:088501:55:198102:07:388002:17:157702:45:036703:02:5400:05:475700:22:365200:39:464900:50:574700:59:334601:24:0141
#67 671721Tomaszewski Rafał1990M20KSRG ZG Rudna (POL)-56901:31:063701:40:083701:49:154602:01:545002:12:135202:42:155503:02:5500:06:0913200:24:1713100:42:4813000:54:5612401:04:0712001:30:14115
#68 682488Olbrych Bartłomiej1987M30KP BIECZ (POL)P (4),-573401:37:3811101:47:0110901:56:129502:08:228902:17:428202:45:106803:03:3300:06:0110000:23:369000:41:418600:53:298101:02:327901:28:1776
#69 692050Pogorzelski Michał1977M40Kraków (POL)-581301:35:367101:44:597001:54:106602:06:306502:16:046102:44:016403:03:4800:06:1615400:24:2814100:42:5713400:55:0312601:04:2212401:30:17116
#70 70556Olawiński Karol1979M30Triathlon Mietków Team (POL)-593501:37:4511201:47:1511101:56:279802:08:489402:18:278802:45:577403:03:4900:05:536700:23:298000:41:458700:53:368501:02:438701:28:3982
#71 712190Gąsiorowski Daniel1980M30KS ZRYW Radziejów (POL)S (7)-603601:36:037701:45:297901:54:437302:07:037202:16:446802:45:236903:04:1600:06:1615300:24:2313700:42:5813500:55:0613001:04:2212501:30:34119
#72 72332Kolecki Damian1976M40KolecTEAM Zbąszynek (POL)-611401:38:0011301:47:2511401:56:3510302:08:499502:18:138602:45:427103:04:2000:06:2921500:24:5917800:43:4616000:56:2816901:06:0316501:32:27136
#73 731784Minkina Pawel1983M30OSTROWIEC SW. (POL)-623701:39:5412501:49:0812201:58:1411902:10:2010402:19:439502:46:267803:04:2100:06:1615100:23:4610000:42:0810700:54:1310501:03:3310901:29:2896
#74 742225Bondaruk Adam1978M30Hajnówka Biega (POL)P (5),-633801:36:549101:46:248801:55:518902:08:289102:17:588302:45:507303:04:2700:05:475600:22:595800:40:476100:52:326401:01:326301:27:3265
#75 752117Frąckiewicz Paweł1981M30Sławkowska Grupa Biegowa (POL)-643901:34:546201:44:276401:53:576402:06:426702:16:336302:46:027503:04:3900:05:536500:23:297900:41:408300:53:298301:02:398301:28:4183
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !762320Kotarski Wiesław1956M60+TKKF TYTAN POLICE (POL)-65101:36:148101:45:478001:55:158002:07:387902:17:278002:46:157603:05:1500:05:486000:22:565600:40:445900:52:285901:01:396501:27:3667
#77 771625Stefaniak Łukasz1978M30Szczecin (POL)-664001:34:576301:44:336501:53:576502:06:477002:16:537302:46:207703:05:3300:06:2720400:25:2120800:44:3620700:57:1120101:06:5319901:34:04180
#78 78519Czerny Tomasz1979M30Aktywne Zabrze (POL)-674101:41:4716301:51:3515802:00:5214702:13:2213602:22:4412302:49:209203:05:4500:05:536600:23:287800:41:468800:53:378601:02:438801:28:3881
#79 791090Klemański Marcin1982M30KP PSP Świecie/The Runners Świecie (S (8)-684201:36:047801:45:287701:54:437202:07:047302:16:577402:46:388103:05:4700:06:2720500:25:1820200:44:3120300:57:1020001:06:5319801:34:07186
#80 801182Petkiewicz Tomasz1987M30STS Biegaton Mikołów (POL)-694301:41:5516901:51:3415602:00:5214602:13:2213702:22:4412202:49:209103:06:0600:05:557000:23:246700:41:087200:52:507001:01:426801:26:4763
#81 81212Kobierski Piotr1977M40UKA Ultras Runners (POL)-701501:34:065901:44:056101:53:356102:06:236302:16:376502:46:347903:06:0600:06:009600:23:429500:41:398100:53:267501:02:257701:28:1475
#82 82736Mendrek Błażej1976M40UKS Brenna-Górki (POL)-711601:35:407301:45:057101:54:176902:06:446902:16:226202:46:368003:06:1600:05:567200:23:156400:41:167400:52:587401:02:037301:28:0273
#83 83857Krawczyk Grzegorz1978M30Niepołomice Biegają (POL)-724401:35:407201:45:287801:55:228302:08:379202:18:369102:47:348203:06:3200:06:1916300:24:4616300:43:5116600:56:2917301:06:0917201:33:15160
#84 842114Wujda Mirosław1975M40Dębno (POL)-731701:41:0315001:50:5414602:00:0813802:12:2612502:22:0011302:49:179003:06:3700:06:0611600:23:348400:41:367700:53:298201:02:448901:29:2193
#85 852258Kociuba Przemysław1989M20TT Szczecin (POL)-741001:36:559201:46:389701:56:079302:10:1910202:20:199602:48:558703:06:5800:06:0913500:24:0912500:42:3712100:54:4111701:03:5611601:29:53110
#86 861861Karmelita Mariusz1979M30Team Aktywni z Cukrzycą (POL)-754501:37:1510301:46:379601:56:029002:08:419302:18:379202:47:588303:07:2900:05:283100:23:287500:42:0910800:54:3811501:04:0711901:30:47122
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8726Cherop Rose1995K20KENIA (KEN)12-101:38:2911901:47:5011501:57:1611202:10:4210802:21:0810502:49:419503:07:3000:06:1816100:24:5217200:43:5116700:56:3517701:06:1617601:33:30165
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8818Pochranowicz Barbara1977K40MIESZKAŃCY GMINY DĘBNO (POL)S (9)13-201:41:1615301:51:0315002:00:2814302:13:1213402:22:5712502:50:2910103:07:3000:06:0812600:24:0812400:42:3912300:54:4611901:03:5811701:30:05112
#89 891546Kurkiewicz Krzysztof1978M30Kończyce 24 (POL)-764601:37:3010701:46:5210401:56:039202:08:289002:18:319002:48:018403:07:3100:06:0812800:24:4515700:43:4916200:56:2716701:06:0716801:33:06155
#90 901638Błażutycz Paweł1973M40KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL)-771801:40:5114301:50:2613701:59:5413102:12:3612602:22:2412002:50:019703:07:3800:06:0913100:24:4515600:43:4916300:56:2516401:06:0616701:33:07156
#91 911428Mroczkowski Karol1985M30KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL)-784701:40:5214401:50:2513501:59:5413002:12:3712802:22:2411902:50:019603:07:3800:06:3626400:25:3022200:44:5522200:57:2621401:07:0521001:34:19198
#92 92822Kopczynski Marcin1981M30Bractwo Biegaczy Zielona Góra (POL)-794801:41:5817301:51:4516502:00:5814902:13:2914002:23:0913002:50:4010403:07:4900:06:3022700:24:5016800:43:4215300:56:0715101:05:3314501:32:15131
#93 93927Respondek Marcin1987M30Siemianowice Śl. (POL)-804901:39:4412401:49:1112401:58:2512102:10:5511102:20:309902:49:088903:08:0700:06:4029900:25:1319200:44:0117500:56:2315801:05:5015601:32:38138
#94 941437Dejas Tomasz1979M30Mysłowice (POL)-815001:40:1913301:50:1313101:59:4812702:13:2213502:23:0912902:51:0810803:08:1200:06:1514800:24:1312900:42:3711900:54:4011601:03:5511501:29:54111
#95 951172Dydio Piotr1968M40Sanok (POL)-821901:37:1410201:46:399801:56:029102:08:228802:18:068502:48:408603:08:2000:06:009200:23:389300:41:519000:53:479101:02:539101:28:4384
#96 962252Osowski Tomek1988M20Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno (P-831101:36:027501:45:107201:54:136702:06:236202:15:545902:48:058503:08:2500:06:2921400:24:2914200:42:4712800:54:5412301:04:1112101:30:46121
#97 97508Nowak Przemysław1976M40Opalenica, Opalenicki Klub Biegacza (POL-842001:38:1811501:48:0011701:57:3511502:10:2810702:20:3110002:49:359403:08:2900:06:0711900:24:1012600:42:2611100:54:1910801:03:2510401:29:2092
#98 981266Michalak Mariusz1970M40Warszawa (POL)-852101:36:418801:45:578101:55:027802:07:227502:17:288102:49:229303:09:1200:06:3023000:26:0227100:45:4526700:58:2925301:08:1424601:35:29220
#99 99352Kaiser Ernest1977M40Gorzów Wlkp (POL)-862201:43:1121101:53:0119802:02:2718302:15:1516602:25:0015702:52:1611903:09:1300:06:3022500:25:1419300:44:0618000:56:2416001:06:0015901:33:16162
#100 1002459Włodarski Tomasz1970M40KMP BIELSKO-BIAŁA (POL)P (6),-872301:41:0415101:50:3314101:59:5513202:12:2512402:22:0811602:50:099803:09:1400:06:0712100:24:1913400:43:0013600:55:0612801:04:3212801:31:21125

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności