Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Morsa

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Turze

BE3 Konsultacje

Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1152Kosiecki Maciej1-1983M 14 i więcej1LINIEWOLINIEWO BIEGA00:17:1017.4800:03:26
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !271Pawłowski Krzysztof2-1983M 14 i więcej2TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:17:2617.2100:03:29
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3118Lewandowski Michał3-2000M 14 i więcej3TCZEWMKS SAMBOR TCZEW00:18:1116.5000:03:38
#4 475Pijanowski Wojciech4-1994M 14 i więcej4TCZEWPOLITECHNIKA GDAŃSKA00:18:3716.1100:03:43
#5 586Sywanycz Ireneusz5-1978M 14 i więcej5GDAŃSK00:18:5115.9200:03:46
#6 661Majkowski Tomasz6-1989M 14 i więcej6SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACY00:19:3415.3300:03:55
#7 7157Kaszubowski Zenon7-1964M 14 i więcej7MALBORKACTIVE MALBORK00:20:0214.9800:04:00
#8 8164Zwolicki Mikołaj8-1997M 14 i więcej8TCZEWPRZERĘBEL00:20:3314.6000:04:07
#9 993Trochowski Adrian9-1998M 14 i więcej9TCZEW00:20:4814.4200:04:10
#10 10306Strzeszyński Wojciech10-1989M 14 i więcej10TCZEWPAMIR TEAM00:20:5214.3800:04:10
#11 1154Kreja Łukasz11-1984M 14 i więcej11TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:20:5314.3700:04:11
#12 12171Bąk Marcin12-1979M 14 i więcej12TCZEWTRZYMAJ TEMPO00:20:5714.3200:04:11
#13 13102Żardecki Dawid13-1992M 14 i więcej13STAROGARD GDAŃSKI00:21:0714.2100:04:13
#14 14139Reszczyński Paweł14-1985M 14 i więcej14KOŚCIERZYNA00:21:0914.1800:04:14
#15 15131Ziembicki Robert15-1984M 14 i więcej15PELPLIN00:21:0914.1800:04:14
#16 1666Miotk Henryk16-1983M 14 i więcej16LINIEWOLINIEWO BIEGA00:21:1514.1200:04:15
#17 17132Broszke Dominik17-1979M 14 i więcej17PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA00:21:1914.0700:04:16
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18204Górska Małgorzata-11983K 14 i więcej1TCZEW00:21:2014.0600:04:16
#19 19134Ciepelewski Patryk18-1990M 14 i więcej18TCZEWPRZERĘBEL00:21:2114.0500:04:16
#20 2088Szefer Mateusz19-1990M 14 i więcej19OCYPELAKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ00:21:2214.0400:04:16
#21 21184Grzesik Maciej20-1975M 14 i więcej20TCZEW00:21:3613.8900:04:19
#22 2222Gaszkowski Łukasz21-1982M 14 i więcej21OCYPELTRI STG/ AKTYWNI KOCIEWIACY00:21:3813.8700:04:20
#23 23330Piechowski Piotr22-1993M 14 i więcej22TCZEWPAMIR TEAM00:21:3813.8700:04:20
#24 2491Tarkowski Dawid23-1987M 14 i więcej23PRUSZCZ GDANSKICROSSELITE EBROGYM00:21:4313.8100:04:21
#25 25168Waliczak Mikołaj24-1999M 14 i więcej24TCZEWTECHNIKUM W TCZEWIE00:22:0913.5400:04:26
#26 2681Spierewka Sławomir25-1977M 14 i więcej25ZABAGNO00:22:1113.5200:04:26
#27 2794Trochowski Leszek26-1970M 14 i więcej26TCZEW00:22:1313.5000:04:27
#28 2870Pawelczyk Krzysztof27-1972M 14 i więcej27TCZEWTCZEWSKI KLUB MORSÓW PRZERĘBEL00:22:2613.3700:04:29
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29195Kunowski Tomasz28-2006M 0-131DĄBRÓWKA00:22:3113.3200:04:30
#30 30196Kunowski Łukasz29-1979M 14 i więcej28DĄBRÓWKA00:22:3213.3100:04:30
#31 31207Brak Danych30-1980M 14 i więcej2900:22:3913.2500:04:32
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32206Chojnacka Katarzyna-21991K 14 i więcej2PSZCZÓŁKI5-10-1500:22:3913.2500:04:32
#33 33312Wojciechowski Kamil31-2002M 14 i więcej30TCZEWGIMNAZJUM NR 300:22:4613.1800:04:33
#34 3439Jankowski Jan32-1978M 14 i więcej31MAŁŻEWOKLUB MORSA TCZEW00:22:5013.1400:04:34
#35 35289Gaj Maciej33-1985M 14 i więcej32TCZEWTCZEWSKI KLUB MORSÓW "PRZERĘBEL"00:22:5013.1400:04:34
#36 36194Kowalczyk Marcin34-1979M 14 i więcej3300:22:5113.1300:04:34
#37 37166Remus Cezary35-1997M 14 i więcej34SZTEKLIN00:22:5513.0900:04:35
#38 38313Wojciechowski Adam36-1975M 14 i więcej35TCZEW00:23:0413.0100:04:37
#39 3917Dembek Sławomir37-1984M 14 i więcej36BYTONIAMORSY ZBLEWO00:23:0712.9800:04:37
#40 40308Klebieko Tomasz38-1981M 14 i więcej37TCZEW00:23:2112.8500:04:40
#41 4119Drewczyński Daniel39-1983M 14 i więcej38LINIEWOLINIEWO BIEGA/PGB SPORTOWA PACZKA00:23:3112.7600:04:42
#42 4255Kukawka Daniel40-1988M 14 i więcej39ROKOCIN00:23:3412.7300:04:43
#43 4342Jaruga Michał41-1989M 14 i więcej40KOŹLINY00:23:4912.6000:04:46
#44 44163Wolski Jarosław42-1979M 14 i więcej41TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:24:0012.5000:04:48
#45 4558Lerke Kuba43-2002M 14 i więcej42SKARSZEWYMORSY SKARSZEWY00:24:1412.3800:04:51
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 46140Stenzel Amelia-32003K 14 i więcej300:24:1512.3700:04:51
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47111Heland Grzegorz44-2006M 0-132GDAŃSKSP 2400:24:1512.3700:04:51
#48 48175Damos Jacek45-1976M 14 i więcej43SKARSZEWY00:24:1912.3400:04:52
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 49182Piskarski Jan46-2005M 0-133TCZEW00:24:4112.1500:04:56
#50 50180Piekarski Przemysław47-1979M 14 i więcej44TCZEW00:24:4312.1400:04:57
#51 51181Piekarska Anna-41978K 14 i więcej4TCZEW00:24:4412.1300:04:57
#52 52174Damos Katarzyna-51976K 14 i więcej5SKRZESZEWO00:24:5612.0300:04:59
#53 53122Jareński Oskar48-2006M 0-134TCZEW00:24:5912.0100:05:00
#54 5457Lerke Arkadiusz49-1975M 14 i więcej45SKARSZEWYMORSY SKARSZEWY00:25:0012.0000:05:00
#55 552Augustyniak Mirosława-61976K 14 i więcej6GDYNIAMAMY TO !00:25:0211.9800:05:00
#56 561Augustyniak Radosław50-1973M 14 i więcej46GDYNIAMAMY TO!00:25:0311.9800:05:01
#57 57300Gurbowicz Jarosław51-1972M 14 i więcej47TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:25:0411.9700:05:01
#58 58314Macieszewski Paweł52-1991M 14 i więcej48TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:25:0511.9600:05:01
#59 59179Fob Marcin53-1979M 14 i więcej49TCZEW00:25:1011.9200:05:02
#60 609Boczek Grzegorz54-1980M 14 i więcej50TCZEWBEYKON00:25:1111.9100:05:02
#61 6199Zdanowicz Wioleta-71988K 14 i więcej7TCZEWFLEX - BIEGNIEMY Z POMOCA00:25:2111.8300:05:04
#62 62329Kornas Radosław55-1980M 14 i więcej51TCZEWPRZERĘBEL00:25:2111.8300:05:04
#63 6392Tkaczyk Sebastian56-1973M 14 i więcej52TCZEW00:25:2811.7800:05:06
#64 6489Szemis Daniel57-1989M 14 i więcej53FOLWARKI TYLWICKIEFORREST GUMP KOŚCIERZYNA00:25:2911.7700:05:06
#65 6521Flisikowski Radosław58-1975M 14 i więcej54NOWA WIEŚ KOŚCIERSKAFORREST GUMP KOŚCIERZYNA00:25:3011.7600:05:06
#66 6625Grabowska Dagmara-81980K 14 i więcej8JUSZKOWOSTRASZYN BIEGA I MORSUJE00:25:3411.7300:05:07
#67 67137Duda Krystian59-1987M 14 i więcej55GDAŃSKEBRO GYM00:25:3911.7000:05:08
#68 68113Kulpa Michał60-1996M 14 i więcej56TCZEW00:25:4611.6400:05:09
#69 6967Muchliński Tadeusz61-1964M 14 i więcej57PIECEMORSY ZBLEWO00:25:5511.5800:05:11
#70 70320Ossowski Rafał62-1988M 14 i więcej58STAROGARD GDAŃSKI00:25:5611.5700:05:11
#71 7196Woźny Marcin63-1973M 14 i więcej59SKARSZEWYMORSY SKARSZEWY00:25:5911.5500:05:12
#72 72117Jurczyński Dariusz64-1973M 14 i więcej60TCZEWSKI KLUB MORSA00:26:0311.5200:05:13
#73 7397Wyczyńska Paula-91994K 14 i więcej9TCZEWCROSSELITE EBROGYM00:26:0511.5000:05:13
#74 7468Nowakowski Marcin65-1978M 14 i więcej61TCZEW00:26:0711.4900:05:13
#75 75205Hukałowicz Jacek66-1991M 14 i więcej62GDAŃSK00:26:1711.4100:05:15
#76 76101Zwiefka Leszek67-1977M 14 i więcej63TCZEW00:26:1911.4000:05:16
#77 7765Megier Maciej68-1992M 14 i więcej64TCZEWMETRIX RUNNING TEAM00:26:2011.3900:05:16
#78 7883Spławiński Paweł69-1978M 14 i więcej65TCZEWMETRIX RUNNING TEAM00:26:2111.3900:05:16
#79 79339Lipkowski Paweł70-1987M 14 i więcej66TCZEW00:26:2211.3800:05:16
#80 80158Rekowski Kazimierz71-1958M 14 i więcej6783-110 TCZEWTCZEWSKI KLUB MORSÓW ,, PRZERĘBEL''00:26:2311.3700:05:17
#81 8126Grabowski Sebastian72-1979M 14 i więcej68JUSZKOWOSTRASZYN BIEGA I MORSUJE00:26:2611.3500:05:17
#82 82126Kaczyński Michał73-2000M 14 i więcej69TCZEWRGE GDAŃSK00:26:3311.3000:05:19
#83 83340Grubich Marcin74-1982M 14 i więcej70TCZEW00:26:3411.2900:05:19
#84 8478Serafin Dorota-101977K 14 i więcej10ROKITKIBIEGAJĄCY TCZEW/ EATON RUNNING TEAM00:26:3711.2700:05:19
#85 85197Grzegorzewska Barbara-111967K 14 i więcej11TCZEW00:26:4011.2500:05:20
#86 86305Mąkosa Martyna-121990K 14 i więcej12TCZEWPAMIR TEAM00:26:4111.2400:05:20
#87 8798Zawadzki Kazimierz75-1964M 14 i więcej71BŁOTNIA GMINA TRĄBKI WIELKE00:26:4511.2100:05:21
#88 88200Jarmuż Wojciech76-1984M 14 i więcej72RÓŻYNI00:26:5111.1700:05:22
#89 8951Kiraga Marcel77-2005M 0-135TCZEWPRZERĘBEL00:26:5211.1700:05:22
#90 9014Ciapka Janina-131971K 14 i więcej13GOSZYN00:26:5211.1700:05:22
#91 9144Kalkowski Łukasz78-1981M 14 i więcej73TCZEWTCZEWSKI KLUB MORSÓW00:26:5911.1200:05:24
#92 9216Daszkiewicz Artur79-1973M 14 i więcej74TCZEW00:27:0211.1000:05:24
#93 9327Gracz Katarzyna-141984K 14 i więcej14OSOWO LEŚNEMORSY ZBLEWO00:27:0311.0900:05:25
#94 9423Gerigk Natalia-151988K 14 i więcej15PINCZYNMORSY ZBLEWO00:27:1111.0400:05:26
#95 95123Lerke Przemek80-1979M 14 i więcej75SKARSZEWYMORSY SKARSZEWY00:27:1611.0000:05:27
#96 96198Grzegorzewski Sławomir81-1966M 14 i więcej76TCZEW00:27:2010.9800:05:28
#97 97108Korowaj Tomasz82-1986M 14 i więcej77TCZEWWOPR00:27:2110.9700:05:28
#98 98183Treder Monika-161983K 14 i więcej16ŁUKOCIN00:27:2510.9400:05:29
#99 99115Kamiński Hubert83-2006M 0-136TURZESP NR 800:27:2810.9200:05:30
#100 10063Markowski Szymon84-1975M 14 i więcej78TCZEW00:27:2810.9200:05:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności