Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Ostrów Wielkopolski

BE3 Konsultacje

Msc
Rok
Kat
Nr
Km
3
5
Km
Km
7
M
K
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Błaszczyk JarosławPleszewPOLTeam Pleszew72M40101:16:5100:03:3862900:10:29100:18:16200:25:39300:36:26200:44:11200:51:30201:02:06201:09:4111-01:16:5000:00:00
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2Juszczak TomaszTarnowskie GóryPOLKb Florian Zajączki Drugie79M30101:17:1900:03:3968100:10:461100:18:36700:25:57600:36:47400:44:39300:51:53301:02:39301:10:2022-01:17:1600:00:27
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3Kluczyk DamianOstrów WielkopolskiPOLKb Czarne Wilki95M201Powi/101:18:1800:03:4230100:10:43700:18:38800:26:051000:37:02600:45:03400:52:27401:03:17401:11:0643-01:18:1500:01:26
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4Przerwa MichałOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski87M302Powi/2IceM/101:18:5000:03:441300:10:46900:18:39900:26:04800:37:04800:45:05700:52:31601:03:33501:11:3754-01:18:4600:01:58
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5Sobota MartinChróścicePOLRun Fun Team Chróścice91M20201:18:5100:03:4470500:10:38500:18:31600:25:56500:37:03700:45:04500:52:29501:03:33601:11:3865-01:18:4900:01:59
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6Pawełczak MateuszZłochowicePOLKb Florian Zajączki Drugie95M20301:19:1300:03:4549400:10:31200:17:57100:24:51100:35:25100:43:13100:50:33101:01:43101:10:4836-01:19:1000:02:21
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7Janasiak AgnieszkaPoznańPOLAgarum.pl81K30101:19:2500:03:45700:11:012100:18:591600:26:251300:37:301100:45:291000:52:59801:04:05701:12:057-101:19:2200:02:33
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8Duliniec TomaszKurzniePOLBrak75M40201:20:5700:03:5073600:11:012200:18:592000:26:261600:37:381400:45:511300:53:281201:04:551001:13:1897-01:20:5300:04:05
#9 9Milczarek PawełDobrzycaPOLKp Psp W Pleszewie89M20401:21:0000:03:5063800:10:571800:18:581500:26:251400:37:281000:45:291100:52:59901:04:32801:13:0688-01:20:5500:04:09
#10 10Graczyk AdrianCzarnkówPOLNight Runners / Cybina Team88M20501:21:4100:03:5254500:10:35300:18:17300:25:39200:36:51500:45:04600:52:35701:04:36901:13:38109-01:21:3800:04:49
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11Mistygacz BartłomiejWierzchlasPOLKb Florian Zajączki Drugie84M30301:21:4800:03:5253500:10:39600:18:30500:25:57700:37:12900:45:29900:53:071001:04:551101:13:441110-01:21:4400:04:56
#12 12Bosy DanielKościanPOLLks Sana Kościan89M20601:22:0100:03:5370600:11:263600:19:422800:27:272800:38:542500:47:122300:54:482101:06:201801:14:341311-01:21:5700:05:09
#13 13Szymański KrzysztofOstrów WielkopolskiPOL83M304Powi/301:22:2100:03:543200:10:581900:18:591700:26:261700:37:381500:45:501200:53:281301:05:241201:14:311212-01:22:1800:05:29
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Tomaszewski KrzysztofTurekPOLKb Maraton Turek67M50101:22:5000:03:5531600:11:072500:19:182400:27:022500:38:322200:46:471800:54:381801:06:221901:14:541513-01:22:4600:05:58
#15 15Sas DominikStarokrzepicePOLKb Florian Zajączki Drugie90M20701:22:5100:03:5551300:10:471300:18:511300:26:261800:38:051700:46:331700:54:251701:06:161701:15:031714-01:22:4600:05:59
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16Jagieła AdamSiemianowicePOLKrs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska73M40301:22:5500:03:55300:10:471200:18:541400:26:332000:38:322300:47:072200:55:072301:07:072301:15:382015-01:22:5200:06:04
#17 17Koebsch TomaszKoziegłowyPOLMaratończyk Poznań78M30501:23:1300:03:568300:11:012300:19:052200:26:482300:38:231900:46:471900:54:401901:06:392001:15:231916-01:23:0900:06:21
#18 18Jankowski DariuszPoznańPOLXyz92M20801:23:2700:03:5750300:10:37400:18:17400:25:40400:36:45300:45:06800:53:081101:05:261301:14:471417-01:23:2400:06:35
#19 19Czarnojańczyk RafałOstrów WielkopolskiPOL75M404Powi/401:23:3300:03:5733900:10:521500:18:591800:26:261500:37:471600:46:101600:54:011401:05:571401:14:571618-01:23:3000:06:41
#20 20Korzeń ArturOławaPOLAtma76M40501:23:3400:03:5757400:11:263300:19:422700:27:262700:38:582700:47:182400:55:142401:07:062201:15:432219-01:23:2900:06:43
#21 21Pawlaczyk BartoszZdunyPOLMks Parasol Wrocław96M20901:23:5200:03:588800:10:461000:18:411100:26:061100:37:321200:46:051500:54:041501:06:121601:15:161820-01:23:5200:07:00
#22 22Komorowski KarolTrzebnicaPOLAthletics Team Prusice82M30601:24:2100:03:5915400:11:012400:19:072300:26:472200:38:242000:46:492000:54:402001:06:402101:15:452321-01:24:1600:07:29
#23 23Pawlak KonradKaliszPOLSupermaraton Kalisz83M30701:24:5000:04:0116200:10:531700:18:451200:26:101200:37:321300:46:001400:54:061601:06:111501:15:382122-01:24:4500:07:59
#24 24Kaliciński RobertKaliszPOL- / Dzika Drużyna71M40601:24:5400:04:0115100:11:243100:19:443300:27:272900:38:592800:47:332600:55:352601:07:512601:16:472523-01:24:4900:08:02
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Płochocki RyszardNowe SkalmierzycePOLSupermaraton Kalisz61M502Powi/501:24:5400:04:0152700:11:243200:19:422900:27:283000:38:562600:47:242500:55:312501:07:412501:16:392424-01:24:5000:08:02
#26 26Rutka MarekPoznanPOLOsiedle Rozalin W Lusówku78M30801:25:0400:04:0126900:11:364300:19:523600:27:373200:39:183000:47:542900:56:042801:08:102801:17:052725-01:25:0100:08:13
#27 27Kucharski PrzemysławRokietnicaPOLRokietnica Biega83M30901:25:1100:04:0215900:11:505000:20:284800:28:294400:40:304000:49:063900:57:003301:08:523001:17:252826-01:25:0500:08:19
#28 28Kozłowicz TomaszWielka LipaPOLAthletics Team Prusice92M201001:25:1700:04:0215800:10:521400:19:002100:26:382100:38:161800:46:492100:54:552201:07:302401:16:532627-01:25:1200:08:25
#29 29Karkoszka MarcinMasanówPOLKb Czarne Wilki90M2011Powi/601:26:1100:04:0415200:11:263500:19:443400:27:283100:39:002900:47:362700:55:452701:08:092701:17:302928-01:26:0500:09:19
#30 30Stęclik PrzemysławPoznańPOLPakieciarze Team79M301001:26:1900:04:0530800:11:082600:19:443200:27:413400:39:463300:48:413200:56:583201:09:243201:18:153129-01:26:1400:09:27
#31 31Pieczyński SzymonWysocko MałePOLKs Maraton Ostrów Wlkp.77M407Powi/7KSMA/01:26:2300:04:0522900:12:015700:20:475400:29:025100:41:104600:49:544400:57:594101:09:483501:18:2933--01:26:1800:09:31
#32 32Suchanecki RafałKaliszPOLDzika Drużyna77M40801:26:2600:04:0543400:11:323900:20:003900:27:513700:39:503500:48:333000:56:383001:09:063101:18:153231-01:26:2400:09:34
#33 33Zawidzki DariuszKoziegłowyPOLCzerwonak Biega84M301101:26:3500:04:0557500:11:132800:19:212500:26:592400:38:482400:47:412800:56:062901:08:412901:18:023032-01:26:2800:09:43
#34 34Grajek MateuszOstrów WielkopolskiPOLKb Czarne Wilki90M2012Powi/801:26:3700:04:0621900:10:531600:18:591900:26:321900:40:123900:49:144000:57:393901:09:433301:18:293433-01:26:3300:09:45
#35 35Marek ArturZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn73M40901:26:5300:04:0650400:11:263400:19:493500:27:553800:40:053800:49:003800:57:193601:09:473401:18:443534-01:26:4700:10:01
#36 36Kubiak MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski73M4010Powi/9IceM/201:27:1000:04:071200:11:364200:20:174400:28:244300:40:364200:49:234100:57:414001:09:573801:18:593635-01:27:0400:10:18
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37Lisek MieczysławLwówekPOLOsiedle Rozalin W Lusówku59M50301:27:3000:04:0826600:11:344100:19:593800:27:553900:40:033700:49:003700:57:293701:09:533701:19:013736-01:27:2600:10:38
#38 38Kryske MariuszBiałe BłotaPOLSpójnia Białe Błota82M301201:27:4200:04:0911200:11:313800:19:593700:27:513600:39:493400:48:343100:56:443101:09:513601:19:193837-01:27:3700:10:50
#39 39Owczarek TomaszCieszkówPOLKs Krotosz Krotoszyn81M301301:27:5100:04:0965300:11:002000:19:212600:27:202600:39:433200:48:483500:57:163501:09:593901:19:213938-01:27:4700:10:59
#40 40Pietrzyński BartoszKaliszPOLSupermaraton Kalisz81M301401:28:2900:04:1137500:11:132700:19:433100:27:413300:39:523600:48:513600:57:113401:10:114001:19:424039-01:28:2400:11:37
#41 41Ostajewski TomaszLwówekPOLOsiedle Rozalin W Lusówku75M401101:29:0800:04:1326300:11:374400:20:004000:28:224200:40:404300:49:444300:58:044201:10:514201:20:254240-01:29:0300:12:16
#42 42Uliasz JerzyBystrzyca KłodzkaPOLLks Iskra Jaszkowa69M401201:29:1100:04:1339000:12:147300:21:066300:29:195800:41:354900:50:344700:58:564601:11:434501:20:524341-01:29:0100:12:19
#43 43Kurzeja AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.75M4013Powi/10KSMA01:29:2800:04:1470100:12:4210700:21:458800:30:027600:42:266500:51:235800:59:415101:11:594801:21:0644--01:29:2200:12:37
#44 44Pontus RobertOleśnicaPOLCała Oleśnica Biega85M301501:29:2900:04:1362700:13:2116200:22:2311600:30:349100:42:467200:51:526701:00:165801:12:335201:21:294643-01:28:5800:12:37
#45 45Domagała RobertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn70M401401:29:3400:04:1431200:11:152900:19:433000:27:413500:39:433100:48:443400:57:313801:10:234101:20:194144-01:29:3100:12:42
#46 46Bartkowiak DariuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.65M504Powi/11KSMA01:30:0500:04:1513300:12:025800:20:495500:29:015000:41:124700:51:145200:59:445201:12:165101:21:3247--01:30:0000:13:13
#47 47Jaśniewicz MateuszSwarzędzPOLMaratończyk Poznań87M301601:30:0600:04:1618900:10:46800:18:401000:26:05900:38:262100:48:423300:58:314401:11:494601:21:445046-01:30:0100:13:14
#48 48Olszyna ŁukaszKaliszPOLBiegacz Z Kaliskich Ogrodów80M301701:30:0900:04:1649700:11:505100:20:284700:28:364500:41:064500:50:144500:58:464501:11:414401:21:214547-01:30:0400:13:17
#49 49Fornalik SławomirKomorowoPOLOsiedle Rozalin W Lusówku76M401501:30:1700:04:1627300:11:394600:20:204500:28:424700:41:224800:50:354800:58:594701:11:504701:21:344848-01:30:1700:13:26
#50 50Krzywik TomaszKościelna WieśPOL-88M201301:30:2500:04:1653900:11:494900:20:445200:29:025200:41:435200:50:535000:59:234901:12:114901:21:364949-01:30:1900:13:33
#51 51Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLCzerwonak Biega90M201401:31:0300:04:1810200:12:359900:21:398400:29:597100:42:346800:51:496401:00:246201:13:185701:22:345450-00:14:12
#52 52Matuszewski KrzysztofPoznańPOLSpławie91M201501:31:1900:04:1937300:11:223000:20:094200:28:174100:40:554400:50:164600:59:024801:12:125001:22:135251-00:14:27
#53 53Szymankiewicz MarcinRadłówPOLIronman Radłów83M3018Powi/1201:31:2800:04:2051600:11:384500:20:254600:28:474800:41:395100:51:225700:59:595401:12:455301:22:315352-00:14:36
#54 54Uciechowski PiotrOpolePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie63M50501:31:3900:04:2024900:12:046200:21:086600:29:376600:42:196000:51:355901:00:185901:13:185801:22:495653-00:14:47
#55 55Pietrasik DawidSzczecinPOL-81M301901:31:4900:04:2171900:11:464700:20:394900:29:125600:42:055700:51:215500:59:595301:12:565501:22:365554-00:14:57
#56 56Konstańczak PrzemysławMoczkowoPOL-80M302001:31:5500:04:219300:13:1514700:22:3212600:31:0510800:43:589200:53:138101:01:427601:14:186801:23:336155-00:15:03
#57 57Bocian MarekMarianów KoloniaPOLGb Geotermia Uniejów63M50601:31:5600:04:2165400:12:106700:21:176900:29:507000:42:196100:51:406201:00:236101:13:276001:23:045856-00:15:04
#58 58Tylicki RobertLesznoPOLTylicki Team72M401601:31:5800:04:2160000:11:313700:20:074100:28:154000:40:324100:49:364200:58:124301:11:284301:22:045157-00:15:06
#59 59Majewski MichałBierzglinekPOLSpin Force Runners84M302101:32:0900:04:2211400:12:035900:20:535600:29:095400:41:445300:50:524900:59:385001:12:485401:22:585758-00:15:17
#60 60Wewiór KrzysztofPoznańPOL75M401701:32:1100:04:2236600:11:595500:20:585800:29:185700:42:216300:51:506501:00:486601:13:556301:23:286059-00:15:19
#61 61Grzegorowski MarcinOstrów WielkopolskiPOL78M3022Powi/1301:32:1900:04:2274400:12:106800:21:166800:29:496900:42:467100:52:147001:00:566801:14:066501:23:416360-00:15:27
#62 62Pietrzak GrzegorzKepnoPOLK.s. Leniwiec97M201601:32:2100:04:2264200:12:046100:20:586000:29:095500:42:055600:51:155301:00:115601:13:255901:23:406261-00:15:30
#63 63Rabiega MarcinRokietnicaPOLRokietnica Biega75M401801:32:2200:04:2219800:12:066400:21:056200:29:326300:42:115800:51:215601:00:186001:13:526201:23:436462-00:15:31
#64 64Stojanowski KrzysztofWtórekPOL- / -speedway-79M3023Powi/1401:32:3300:04:2353700:11:565400:20:585900:29:286100:42:216400:51:426301:00:306401:13:586401:23:446563-00:15:41
#65 65Regus MichałPleszewPOL90M201701:32:3500:04:2374800:12:147200:21:136700:29:336400:42:175900:51:386101:00:135701:13:286101:23:546764-00:15:43
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !66Chrzanowski KrzysztofKołoPOLBud-rem57M60101:32:3600:04:2325200:12:5512300:22:029700:30:329000:43:198100:52:487701:01:297401:14:257001:23:516665-00:15:44
#67 67Roszak MikołajOstrów WielkopolskiPOL91M2018Powi/1501:32:4800:04:2374300:13:0113000:22:3813100:31:2512400:44:2310100:53:509101:02:448301:15:127501:24:257266-00:15:56
#68 68Kowalczyk RobertSosniePOL76M4019Powi/1601:33:0200:04:2449100:12:3910500:21:519300:30:168500:43:127900:52:457401:01:327501:14:337201:24:187067-00:16:10
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !69Wrotecka KatarzynaUjściePOL4run Team Piła87K30201:33:1100:04:2547200:12:268800:21:317800:30:007300:42:517400:52:257301:01:137301:14:307101:24:1971-200:16:19
#70 70Ceglarek PrzemysławOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski83M3024Powi/17IceM/01:33:1100:04:251600:12:349700:21:448600:30:088100:42:487300:52:157201:00:586901:14:116601:23:5968--00:16:19
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !71Maciąg IwonaBolewicePOLKlub Biegacza Bolewice88K20101:33:1400:04:2550600:12:096600:21:328000:30:047800:42:447000:52:147101:01:067001:14:166701:24:1469-300:16:22
#72 72Dudek MarcinKaliszPOLNight Runners Kalisz88M201901:34:2000:04:2814400:12:349800:22:0810700:31:0210700:44:169900:53:529301:02:478501:15:527801:25:277669-00:17:28
#73 73Szymanek TomaszGnieznoPOLSłynni Kenijczycy83M302501:34:2100:04:2839400:12:5011300:22:0810600:30:429600:43:589300:53:348501:02:278101:15:487701:25:297770-00:17:30
#74 74Stachowiak MarekRokietnicaPOLRokietnica Biega78M302601:34:3300:04:2812500:12:066500:21:026100:29:216000:42:055500:51:366001:00:316501:14:216901:25:017471-00:17:41
#75 75Ewiak KrzysztofKaliszPOLDzika Drużyna75M402001:34:4100:04:2930000:11:474800:20:435100:29:075300:42:206200:52:066801:01:117201:14:357301:25:007372-00:17:49
#76 76Środa MichałTrzebnicaPOLTriathlon Mietków Team85M302701:34:4100:04:2917900:12:248500:21:287500:30:037700:43:468700:53:438801:02:518901:16:098301:25:327873-00:17:49
#77 77Drobnik BłażejOpalenicaPOLPromień Opalenica87M302801:35:1000:04:3014200:12:228200:21:509100:30:349200:43:599400:53:539401:02:518801:16:228601:26:158074-00:18:18
#78 78Chwirot KazimierzLwówekPOLOsiedle Rozalin W Lusówku71M402101:35:1100:04:3026400:11:334000:20:154300:28:424600:41:365000:51:155401:00:256301:14:467401:25:177575-00:18:19
#79 79Kalinowski PawełOstrów WielkopolskiPOL69M4022Powi/1801:35:1300:04:3069600:12:5312100:22:2812300:31:1111200:44:2310200:54:089801:03:019201:16:268801:26:188276-00:18:21
#80 80Ząbczyński DawidKoźminekPOL80M302901:35:1900:04:3134100:12:177500:21:257400:30:058000:43:248200:53:017901:02:077901:15:567901:26:027977-00:18:28
#81 81Lorenc AlojzyOstrów WielkopolskiPOL-63M507Powi/1901:35:2800:04:3154900:12:258700:21:478900:30:349300:43:538900:53:428701:02:468401:16:198501:26:258478-00:18:36
#82 82Graczyk MariuszZielona GóraPOLZielona Góro Zacznij Biegać73M402301:35:3500:04:3126800:12:349600:21:589500:30:5510300:45:2713400:55:4713701:04:3612501:17:4910001:27:289679-00:18:43
#83 83Sudolski DawidFranklinówPOL- / Brak93M2020Powi/2001:35:3800:04:3244900:12:036000:21:086500:29:486800:43:037600:52:547801:02:067801:16:088201:26:158180-00:18:47
#84 84Kaczor MarcinŚwięciechowaPOL75M402401:35:4800:04:3241500:13:1715600:22:4413600:31:2812800:45:0011900:54:4510701:03:4210201:17:059201:27:029081-00:18:56
#85 85Kovalenko WlodymirMińskBLRMagnat73M402501:35:5800:04:322600:12:147100:21:066400:29:346500:42:326700:52:106901:01:077101:15:578001:26:378782-00:19:06
#86 86Zimoch PrzemysławKępnoPOLK.s. Leniwiec79M303001:36:0100:04:3367200:12:4710800:22:0710400:30:469900:44:089600:53:499001:02:498601:16:228701:26:278583-00:19:09
#87 87Niewiejski NikodemOstrzeszówPOL-94M202101:36:0600:04:3364500:13:2918100:23:1115900:31:5614700:45:0012000:54:2910301:03:169601:16:388901:27:199484-00:19:14
#88 88Rudowicz PiotrRadłówPOLKb Czarne Wilki75M4026Powi/2101:36:0800:04:3329900:12:207800:21:338100:30:098300:43:127800:53:068001:02:188001:16:118401:26:298685-00:19:16
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 89Sobczak KarolinaWrocławPOLOirp Wroclaw87K30301:36:0800:04:3321600:12:3610000:22:0910800:31:1611700:45:0312200:54:5011201:03:4310401:17:139601:27:0691-400:19:16
#90 90Pudelko RomanChróścinaPOL88M202201:36:1000:04:3355200:13:3719100:23:1015800:31:5814800:45:0612300:54:4510801:03:4310301:17:099401:27:179386-00:19:19
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !91Mielczarek StanisławKaliszPOLNiezrzeszony57M60201:36:1100:04:3326200:13:0213400:22:3913300:31:2612700:44:2410300:54:059701:03:099401:16:409001:26:438887-00:19:19
#92 92Krzywik PawełNowe SkalmierzycePOL81M3031Powi/2201:36:2500:04:3438000:12:5312000:22:1911300:31:0510900:44:3210700:54:1810001:03:209701:16:539101:26:578988-00:19:33
#93 93Wilk CzesławWęgrówPOLPro Run Wrocław58M50801:36:3700:04:3447100:12:228100:21:247300:29:486700:42:286600:51:516601:00:506701:15:277601:27:159289-00:19:46
#94 94Poczta MarianKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn65M50901:36:4500:04:3530500:12:046300:21:197000:30:188600:43:528800:53:549501:03:049301:17:069301:27:339890-00:19:54
#95 95Ratajczak RajmundPoznańPOL62M501001:36:4600:04:3520600:12:218000:21:418500:30:328900:43:589100:53:519201:03:119501:17:119501:27:269591-00:19:55
#96 96Korzekwa PiotrKaliszPOLDrużyna Powiatu Kaliskiego75M402701:36:5200:04:3515600:12:207900:21:368300:30:168400:43:348600:53:308301:02:569001:17:139701:27:329792-00:20:00
#97 97Kalak JaroslawKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn81M303201:37:1000:04:3642400:13:3318700:23:2517400:32:2916500:45:5715300:55:4613601:04:4412801:18:1110801:28:1010093-00:20:18
#98 98Wołowicz MariuszWtórekPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski75M4028Powi/23IceM/01:37:1100:04:362000:13:2016100:23:2517600:32:3416700:46:1916500:56:1015201:05:0913801:18:4011701:28:22103--00:20:19
#99 99Talikadze DawidKościanPOLLks Sana Kościan85M303301:37:1200:04:3663000:13:0813900:22:5514400:31:5114100:45:2813600:55:0111901:03:5610601:17:439901:27:479995-00:20:20
#100 100Galasiński ArkadiuszLubońPOL82M303401:37:2500:04:3726700:12:5812500:22:4313500:31:3913200:45:2113100:55:1812701:04:2011601:18:1311001:28:2810596-00:20:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności