Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 8 kwietnia 2017, Gdynia

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 501141Klinkosz Dorota1979KTrener Bardzo Osobisty - Grzegorz40-ELITE seria sobota (08:40:00)9301:28:51
#2 50262Mazurkiewicz Robert1994MHusaria Race Team (POL)-462ELITE seria sobota (08:40:00)9401:28:53
#3 5032275Szeląg Zbigniew1974M-40+(POL)-464XI seria sobota(12:00:00)1301:28:57
#4 5044532Długołęcki Piotr1979M(POL)-463V seria sobota (10:00:00)2801:28:57
#5 5051193Stobińska Hania1990KZ Baraniną na Ostro (POL)41-VI seria sobota (10:20:00)1901:28:59
#6 5063663Wojcieszak Adam1983M(POL)-465XVIII seria sobota(14:20:00)801:29:00
#7 5072475Mela Radek1986M(POL)-466XVIII seria sobota(14:20:00)901:29:01
#8 5082983Białowski Dawid1992MKRAV MAGA WOLSZTYN (POL)-467XV seria sobota(13:20:00)1601:29:01
#9 5091913Markiewicz Łukasz1990MBo mogę. (POL)-468X seria sobota (11:40:00)1601:29:01
#10 510970Głowiński Michał1980MPOWER TRAINING (POL)-469V seria sobota (10:00:00)2901:29:02
#11 511445Szajna Daniel1974M-40+(POL)-470II seria sobota (09:00:00)4601:29:03
#12 5122999Mocek Marcin1981MKRAV MAGA WOLSZTYN (POL)-471XV seria sobota(13:20:00)1701:29:05
#13 5133838Kamiński Paweł1979Mtrener24h.com.pl (POL)-472II seria niedziela (09:20:00)1601:29:12
#14 5142225Dembiński Adam1980M(POL)-473XI seria sobota(12:00:00)1401:29:13
#15 5151191Piskorska Magda1989KZ Baraniną na Ostro (POL)42-VI seria sobota (10:20:00)2001:29:13
#16 5161937Mucha Andrzej1965M-40+MŁODZI TYLKO DUCHEM (POL)-474X seria sobota (11:40:00)1701:29:13
#17 5171919Łyczakowska Agnieszka1988KDzindzers Team (POL)43-X seria sobota (11:40:00)1801:29:14
#18 5182498Trynka Jarosław1985M(POL)-475XII seria sobota(12:20:00)2001:29:15
#19 5193624Dudacy Adam1988MEKO-OKNA RUNNERS (POL)-476XIX seria sobota(14:40:00)501:29:16
#20 5204485Wensierski Kacper1998MZSP BYTÓW (POL)-477VIII seria niedziela (12:00:00)601:29:19
#21 5214519Kita Michał1987M(POL)-478ELITE seria sobota (08:40:00)9501:29:20
#22 5223038Kupczyk Mateusz1989Mpędzoce kaloryfery (POL)-482XV seria sobota(13:20:00)1801:29:21
#23 5233839Wróbel Tomasz1987Mtrener24h.com.pl (POL)-481II seria niedziela (09:20:00)1701:29:21
#24 524679Tobis Marcin1988MAŚNAEBAEM (POL)-480IV seria sobota (09:40:00)2001:29:21
#25 5252724Dobrowolski Mateusz1994MCross freaks Goleniów (POL)-479XIV seria sobota(13:00:00)801:29:21
#26 5263664Wojcieszak Gosia1984K(POL)44-XVIII seria sobota(14:20:00)1001:29:23
#27 527548Żukowski Adrian1988MSTUDIO FITNESS MOLASY MALBO-483III seria sobota (09:20:00)3201:29:24
#28 5281240Mazurkiewicz Monika1982K(POL)45-VI seria sobota (10:20:00)2101:29:27
#29 5294541Syldatk Patryk1991M(POL)-484VI seria sobota (10:20:00)2201:29:27
#30 5301108Sędal Kamil1986MFitMove Rumia (POL)-485VI seria sobota (10:20:00)2301:29:28
#31 531192Łomża Damian1992M(POL)-486ELITE seria sobota (08:40:00)9601:29:30
#32 5321621Duchowicz Kamil1995M(POL)-487VIII seria sobota (11:00:00)1701:29:32
#33 5333699Belka Krzysztof1980MSolo Fitness Elbląg (POL)-488I seria niedziela (09:00:00)2801:29:40
#34 53454Dokowska Joanna1991KHusaria Race Team (POL)46-ELITE seria sobota (08:40:00)9701:29:53
#35 5354390Oborski Waldemar1978MZMASAKROWANI (POL)-489VII seria niedziela (11:40:00)1401:29:54
#36 5363532Dyszkiewicz Grzegorz1986MHusaria Race Team (POL)-491XVIII seria sobota(14:20:00)1101:29:55
#37 5373122Kubera Kajetan1994MAŚNAEBAEM (POL)-490XVI seria sobota(13:40:00)1701:29:55
#38 538476Dudziak Łukasz1987MDrzyjmy zelówy (POL)-492III seria sobota (09:20:00)3301:29:56
#39 539191Liszyk Karol1988M(POL)-493ELITE seria sobota (08:40:00)9801:29:59
#40 5402491Sobolewski Tomasz1979M(POL)-494XII seria sobota(12:20:00)2101:30:01
#41 5413170Kowalska Magdalena1984KDam radę (POL)47-XVI seria sobota(13:40:00)1801:30:02
#42 5421872Rabizo Kamil1993M(POL)-495IX seria sobota (11:20:00)1201:30:04
#43 5432289Działo Roman1971M-40+ALKOBANDA (POL)-497XII seria sobota(12:20:00)2201:30:06
#44 544474Banczarek Krzysztof1987MDrzyjmy zelówy (POL)-496III seria sobota (09:20:00)3401:30:06
#45 54556Handke Justyna1987KHusaria Race Team (POL)48-ELITE seria sobota (08:40:00)9901:30:10
#46 5464168Mindykowski Amadeusz1992MMoto Chojnice (POL)-498V seria niedziela (11:00:00)1801:30:10
#47 5473774Bodis Peter1973M-40+Baleriny (POL)-499II seria niedziela (09:20:00)1801:30:12
#48 5483973Chmielewski Józef1980M(POL)-501III seria niedziela (10:00:00)1301:30:13
#49 5494936Ozga Marcin1990MAktywni Kamieńsk (POL)-500II seria niedziela (09:20:00)1901:30:13
#50 550523Reszke Wojtek1977M-40+SB - Smalec Bodybuilding (POL)-503III seria sobota (09:20:00)3501:30:13
#51 5514385Kubacki Wojciech1985MZMASAKROWANI (POL)-502VII seria niedziela (11:40:00)1501:30:13
#52 5522783Morawski Karol1983MPIMPUŚ SADEŁKO TEAM (POL)-504XIV seria sobota(13:00:00)901:30:14
#53 5533772Zakrzewski Mateusz1995M(POL)-505I seria niedziela (09:00:00)2901:30:15
#54 5542782Grzegorczyk Maciej1983MPIMPUŚ SADEŁKO TEAM (POL)-506XIV seria sobota(13:00:00)1001:30:15
#55 5554102Oszczpiński Mikołaj1992MPEW - Pomorska Ekipa Wypadowa-507V seria niedziela (11:00:00)1901:30:16
#56 556882Drozdowski Piotr1973M-40+Dirty Sparrows (POL)-508V seria sobota (10:00:00)3001:30:19
#57 5572080Wiśniewski Bartek1990M(POL)-509X seria sobota (11:40:00)1901:30:19
#58 558804Dąbrowski Wojciech1969M-40+(POL)-510IV seria sobota (09:40:00)2101:30:21
#59 5592028Dopierała Łukasz1982M(POL)-511X seria sobota (11:40:00)2001:30:23
#60 560892Pluta Marek1987MDirty Sparrows (POL)-512V seria sobota (10:00:00)3101:30:25
#61 561197Muntowski Patryk1982M(POL)-513ELITE seria sobota (08:40:00)10001:30:28
#62 5622558Kaźmierczak Michał1982MEasySend (POL)-515XIII seria sobota(12:40:00)1401:30:33
#63 5634566Graszek Mariusz1989M(POL)-514V seria niedziela (11:00:00)2001:30:33
#64 5643720Gierszewski Daniel1988M(POL)-516I seria niedziela (09:00:00)3001:30:33
#65 5652555Zakrzewski Mariusz1964M-40+DAMA (POL)-517XIII seria sobota(12:40:00)1501:30:36
#66 566475Broja Rafał1986MDrzyjmy zelówy (POL)-518III seria sobota (09:20:00)3601:30:38
#67 5674067Drzymalski Alan1991M(POL)-519IV seria niedziela (10:20:00)901:30:39
#68 5682865Łazor Rafał1981M(POL)-520XIV seria sobota(13:00:00)1101:30:39
#69 5693032Kawecki Adrian1990MPawiany z II zmiany (POL)-522XV seria sobota(13:20:00)1901:30:40
#70 5703233Kubiak Joanna1985KGREKA - Trzymaj się planu (POL)49-XVI seria sobota(13:40:00)1901:30:40
#71 5713033Nowak Kamil1991MPawiany z II zmiany (POL)-523XV seria sobota(13:20:00)2001:30:40
#72 5722839Ekman Zdzisław1978M(POL)-521XIV seria sobota(13:00:00)1201:30:40
#73 5733741Maderski Tomasz1974M-40+(POL)-524I seria niedziela (09:00:00)3101:30:41
#74 5741859Kosecki Radosław1991M(POL)-525IX seria sobota (11:20:00)1301:30:42
#75 575899Dzzdzon Łukasz1980MDZIKI 2017 (POL)-526V seria sobota (10:00:00)3201:30:42
#76 576919Banaszak Sebastian1987MJUNIOR CCR POZNAŃ (POL)-527V seria sobota (10:00:00)3301:30:43
#77 5774206Dembska Kamila1996K(POL)50-V seria niedziela (11:00:00)2101:30:46
#78 578860Zabłocki Paweł1999M(POL)-528IV seria sobota (09:40:00)2201:30:46
#79 579390Masalski Radosław1988MZoeller Tech (POL)-529II seria sobota (09:00:00)4701:30:48
#80 5802591Musiał Michał1983MKOMANDO FLAKI (POL)-531XIII seria sobota(12:40:00)1601:30:49
#81 581201Pabian Arkadiusz1985M(POL)-530ELITE seria sobota (08:40:00)10101:30:49
#82 5821821Kowal Mikołaj1990MTFP SPORT TEAM (POL)-532IX seria sobota (11:20:00)1401:30:51
#83 583375Bojarowski Marcin1988MZoeller Tech (POL)-533II seria sobota (09:00:00)4801:30:54
#84 5842693Pasiński Tomasz1980M(POL)-534XIII seria sobota(12:40:00)1701:30:55
#85 58518Bentkowska Magdalena1987KDirty Sparrows (POL)51-ELITE seria sobota (08:40:00)10201:30:56
#86 586457Wojtalik Adrian1989M(POL)-535II seria sobota (09:00:00)4901:30:57
#87 587850Skulski Dawid1994M(POL)-536IV seria sobota (09:40:00)2301:30:59
#88 5883738Lajzer Marcin1988M(POL)-537I seria niedziela (09:00:00)3201:31:00
#89 5892677Jaworski Arkadiusz1986M(POL)-538XIII seria sobota(12:40:00)1801:31:04
#90 5901899Guściora Monika1996KBig Bulls Kowalewo Pomorskie & F52-X seria sobota (11:40:00)2101:31:04
#91 5912568Gosiewska Sylwia1984KFitness Club Ernesto Grajewo (POL53-XIII seria sobota(12:40:00)1901:31:05
#92 5923531Guzowska Sylwia1977K-40+Fitness Club Ernesto Grajewo (POL54-XIII seria sobota(12:40:00)2001:31:07
#93 5934945Brak Danych1980M(POL)-539II seria niedziela (09:20:00)2001:31:07
#94 5941036Przychodzeń-Łapa Olga1989K(POL)55-V seria sobota (10:00:00)3401:31:07
#95 595902Bojke Tomasz1987MFizjoBalance (POL)-540V seria sobota (10:00:00)3501:31:08
#96 596139Łęski Krzysztof1987MTekton OCR Team (POL)-541ELITE seria sobota (08:40:00)10301:31:08
#97 5971237Mączkowski Jakub1986M(POL)-542VI seria sobota (10:20:00)2401:31:12
#98 5984570Zacharjasz Hubert1980M(POL)-543XVIII seria sobota(14:20:00)1201:31:15
#99 5994933Brak Danych1980M(POL)-544XVIII seria sobota(14:20:00)1301:31:18
#100 60053Daszewski Filip1998MHusaria Race Team (POL)-545ELITE seria sobota (08:40:00)10401:31:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności