Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 8 kwietnia 2017, Gdynia

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 12374352Hasiak Matylda1900K-40+LoftFitness Team (POL)160-VII seria niedziela (11:40:00)3601:44:54
#2 7264509Patelczyk Jakub1900M-40+(POL)-653VIII seria niedziela (12:00:00)1401:34:48
#3 30393580Rychlewski Adrian1900M-40+zButa (POL)-2237XVIII seria sobota(14:20:00)8002:14:04
#4 12512246Landowski Jakub1900M-40+(POL)-1089XI seria sobota(12:00:00)4001:45:12
#5 25731056Voelkner Łukasz1900M-40+(POL)-1960V seria sobota (10:00:00)11902:06:26
#6 2584597Dziaduszek Michał1900M-40+(POL)-1969III seria sobota (09:20:00)13002:06:36
#7 7963718Dubiel Paweł1900M-40+(POL)-715I seria niedziela (09:00:00)3801:36:19
#8 20911959Korniak Kacper1900M-40+OSTRE SZCZĘKI (POL)-1676X seria sobota (11:40:00)6801:59:37
#9 38941634Kowalski Bartosz1900M-40+(POL)-2712VIII seria sobota (11:00:00)17702:35:14
#10 26201743Patelczyk Kasandra1900K-40+EbroGym (POL)633-IX seria sobota (11:20:00)11002:07:14
#11 10861737Nurek Damian1900M-40+EbroGym (POL)-945IX seria sobota (11:20:00)3501:42:04
#12 28941792Gacek Wiktoria1900K-40+RYŚKI (POL)745-IX seria sobota (11:20:00)12702:11:50
#13 13614362Ohnsorge Margareta1900K-40+LoftFitness Team (POL)191-VII seria niedziela (11:40:00)4301:47:03
#14 18783594Komasara Krzysztof1900M-40+(POL)-1551XVIII seria sobota(14:20:00)3101:56:23
#15 23903946Kluge Wiktoria1900K-40+Różowe Tygryski (POL)542-III seria niedziela (10:00:00)8602:03:56
#16 34243029Bożek Weronika1900K-40+Pampi (POL)964-XV seria sobota(13:20:00)15602:21:02
#17 18961422Budzisz Szymon1900M-40+(POL)-1561XVIII seria sobota(14:20:00)3301:56:40
#18 21653117Gryba Marcin1900M-40+AŚNAEBAEM (POL)-1723XVI seria sobota(13:40:00)7202:00:48
#19 2424600Eddles Joshua1900M-40+(POL)-1868III seria sobota (09:20:00)12402:04:21
#20 34562492Solecka Alicja1900K-40+(POL)979-XII seria sobota(12:20:00)17102:21:28
#21 29453142Szkodziński Bruno1900M-40+AŚNAEBAEM (POL)-2180XVI seria sobota(13:40:00)11602:12:29
#22 34572486Roman Anna1900K-40+(POL)978-XII seria sobota(12:20:00)17202:21:28
#23 29473145Szyposzyński Mikołaj1900M-40+AŚNAEBAEM (POL)-2182XVI seria sobota(13:40:00)11702:12:31
#24 21881358Grygorowicz Julia1900K-40+OCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)453-VIII seria sobota (11:00:00)8802:00:54
#25 660809Gacki Damian1900M-40+(POL)-595IV seria sobota (09:40:00)2401:32:59
#26 29751183Pawlak Weronika1900K-40+Wejherowski Klub Morsów (POL)779-VI seria sobota (10:20:00)10902:13:01
#27 32424489Bazal Maja1900K-40+(POL)884-VIII seria niedziela (12:00:00)8902:17:24
#28 14584173Bialowas Oskar1900M-40+SATURN GDYNIA (POL)-1241V seria niedziela (11:00:00)5601:48:37
#29 27422831Burnicki Dawid1900M-40+(POL)-2062XIV seria sobota(13:00:00)13902:09:13
#30 20501135Jaroszewska Maja1901K-40+Mordor 3city (POL)398-VI seria sobota (10:20:00)7201:59:04
#31 10653769Van Es Pieter1901M-40+(POL)-930I seria niedziela (09:00:00)5301:41:40
#32 31243695Tolak Piotr1901M-40+Plant Power (POL)-2288I seria niedziela (09:00:00)7802:15:40
#33 10892366Kudliuk Volodymyr1901M-40+Muły i Brokuły (POL)-948XII seria sobota(12:20:00)4001:42:06
#34 18613454Czumiel Maciej1901M-40+(POL)-1538XVII seria sobota(14:00:00)8301:55:58
#35 34731962Mówińska-Jakubowska Katarzyna1901K-40+Pędzące Żółwice (POL)985-X seria sobota (11:40:00)11902:21:46
#36 27244117Grzegrzółka Jacek1901M-40+Team Saiyanie (POL)-2048V seria niedziela (11:00:00)10502:08:59
#37 33792347Zieliński Henryk1952M-40+Gkw team (POL)-2435XII seria sobota(12:20:00)16202:19:59
#38 1700277Kostuch Jan1953M-40+FORMA KARTUZY TEAM (POL)-1422II seria sobota (09:00:00)11601:53:00
#39 217887Kufel Marian1954M-40+Jeden za wszystkich wszyscy za jed-1730ELITE seria sobota (08:40:00)19202:00:50
#40 21814199Anszperger Bogdan1954M-40+(POL)-1731V seria niedziela (11:00:00)7302:00:51
#41 20161571Piotrowski Jerzy1955M-40+POWER TRAINING (POL)-1633VIII seria sobota (11:00:00)8201:58:45
#42 3982663Bogucki Marian1955M-40+_--CBR--_ (POL)-2756IV seria sobota (09:40:00)17102:40:34
#43 21041189Klimczak Marek1957M-40+Z Baraniną na Ostro (POL)-1686VI seria sobota (10:20:00)7501:59:48
#44 1970116Maniak Janusz1960M-40+NORDCITY (POL)-1609ELITE seria sobota (08:40:00)18101:57:46
#45 17752890Szafirski Marek1961M-40+(POL)-1474XIV seria sobota(13:00:00)7501:54:35
#46 6254340Krawiec Andrzej1961M-40+Krawce Team (POL)-565VII seria niedziela (11:40:00)1601:31:59
#47 16643913Łukawski Dariusz1961M-40+Active Life Team (POL)-1398III seria niedziela (10:00:00)3701:52:30
#48 32863878Jurkitewicz Krzysztof1962M-40+Co jest grane? (POL)-2383III seria niedziela (10:00:00)12002:18:08
#49 10883933Klimaszyk Leszek1962M-40+Fabryka Formy Suchy Las (POL)-947III seria niedziela (10:00:00)2601:42:06
#50 39093088Ryłek Wojciech1962M-40+(POL)-2718XV seria sobota(13:20:00)18602:36:31
#51 20312929Szamocki Piotr1963M-40+Cross Bart Team (POL)-1643XV seria sobota(13:20:00)9101:58:54
#52 28351639Leonarcik Agnieszka1963K-40+(POL)723-VIII seria sobota (11:00:00)11402:10:32
#53 29912720Cieśla Beata1963K-40+Cross freaks Goleniów (POL)783-XIV seria sobota(13:00:00)15202:13:12
#54 7613755Schmidtke Mirosław1964M-40+(POL)-685I seria niedziela (09:00:00)3501:35:37
#55 35972212Badzio Andrzej1964M-40+(POL)-2563XI seria sobota(12:00:00)15302:25:30
#56 5652555Zakrzewski Mariusz1964M-40+DAMA (POL)-517XIII seria sobota(12:40:00)1501:30:36
#57 8903739Łęgowski Maciej1964M-40+(POL)-792I seria niedziela (09:00:00)4501:38:23
#58 19222502Zaborowska-Zagórska Magdalena1964K-40+(POL)344-XII seria sobota(12:20:00)7301:56:54
#59 30001640Leonarcik Dariusz1964M-40+(POL)-2217VIII seria sobota (11:00:00)12502:13:27
#60 5161937Mucha Andrzej1965M-40+MŁODZI TYLKO DUCHEM (POL)-474X seria sobota (11:40:00)1701:29:13
#61 39102933Przepaśniak Jerzy1965M-40+EASY TEAM (POL)-2719XV seria sobota(13:20:00)18702:36:33
#62 23893077Kwiatkowski Wojciech1965M-40+(POL)-1849XV seria sobota(13:20:00)10402:03:55
#63 188050Chmurska Violetta1965K-40+Husaria Race Team (POL)329-ELITE seria sobota (08:40:00)17601:56:24
#64 13812478Nadolny Dariusz1965M-40+(POL)-1188XII seria sobota(12:20:00)5301:47:16
#65 16494483Kurkiewicz Konrad1965M-40+ZSP BYTÓW (POL)-1386VIII seria niedziela (12:00:00)5501:52:21
#66 1138109Czerniak Artur1965M-40+MASAKRA RACING TEAM (POL)-993ELITE seria sobota (08:40:00)14401:43:05
#67 19873639Gonia Katarzyna1965K-40+TO MY (POL)372-XIX seria sobota(14:40:00)2401:58:11
#68 18222299Zeman Jarosław1966M-40+ALKOBANDA (POL)-1511XII seria sobota(12:20:00)6801:55:18
#69 26031693Majewski Maciej1966M-40+Bravehearts Legionowo (POL)-1981IX seria sobota (11:20:00)10902:07:03
#70 6013612Troshkin Segei1966M-40+(POL)-547XVIII seria sobota(14:20:00)1401:31:20
#71 8703759Sobczak Wojciech1966M-40+(POL)-775I seria niedziela (09:00:00)4301:37:47
#72 34314411Rogaliński Krzysztof1966M-40+Rewelacja Sezonu (POL)-2463VII seria niedziela (11:40:00)8302:21:07
#73 35382021Bocian Tomasz1967M-40+(POL)-2533X seria sobota (11:40:00)12102:23:57
#74 37973556Martowicz Maciej1967M-40+RENAULT ADAMOWSCY (POL)-2667XVIII seria sobota(14:20:00)10002:31:53
#75 27933246Kaszubowski Tomek1967M-40+IRONS (POL)-2091XVI seria sobota(13:40:00)10002:09:58
#76 30562117Sidorowicz Wiesława1967K-40+FitMove Rumia (POL)810-XI seria sobota(12:00:00)11302:14:15
#77 17943271Fabich Mirosław1967M-40+(POL)-1491XVI seria sobota(13:40:00)5101:54:54
#78 20673098Wróblewska Joanna1967K-40+(POL)406-XV seria sobota(13:20:00)9401:59:23
#79 10482451Gałęski Robert1967M-40+(POL)-917XII seria sobota(12:20:00)3601:41:24
#80 2913980Janiszewski Grzegorz1967M-40+(POL)-276III seria niedziela (10:00:00)901:21:54
#81 36321672Sularz Dariusz1967M-40+(POL)-2583VIII seria sobota (11:00:00)15702:26:29
#82 33762339Giecewicz Marek1967M-40+Gkw team (POL)-2434XII seria sobota(12:20:00)16002:19:57
#83 1636168Dębogórski Andrzej1967M-40+(POL)-1377ELITE seria sobota (08:40:00)16901:51:58
#84 2434584Eddles Andrew1967M-40+WITC - Warszawa (POL)-1875III seria sobota (09:20:00)12502:04:32
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !39933936Trzcińska Urszula1967K-40+Gugał Team (POL)1-III seria niedziela (10:00:00)13302:42:29
#86 1962442Sowiński Piotr1967M-40+(POL)-1606II seria sobota (09:00:00)14001:57:34
#87 22512333Mańka Rafał1968M-40+Gang Starych Wilków (POL)-1770XII seria sobota(12:20:00)9102:01:35
#88 20061222Gruszczynski Rafal1968M-40+(POL)-1626VI seria sobota (10:20:00)7001:58:37
#89 36161890Jurek Witek1968M-40+AMBITNI I ZWARIOWANI (POL)-2572X seria sobota (11:40:00)12802:26:00
#90 807367Pasieka Juliusz1968M-40+RUNNING TEAM MILICZ (POL)-724XIX seria sobota(14:40:00)801:36:30
#91 28814539Redzimski Adam1968M-40+SATURN GDYNIA (POL)-2142V seria niedziela (11:00:00)11502:11:24
#92 338722Hasulak Andrzej1968M-40+MTS Hamer (POL)-320IV seria sobota (09:40:00)1201:23:40
#93 22352692Paluszyński Przemysław1968M-40+(POL)-1759XIII seria sobota(12:40:00)8202:01:18
#94 4703735Kruzel Mirek1969M-40+(POL)-437I seria niedziela (09:00:00)2301:27:56
#95 12532062Piechowicz Waldemar1969M-40+(POL)-1091X seria sobota (11:40:00)3801:45:13
#96 22802335Rachwalski Mariusz1969M-40+Gang Starych Wilków (POL)-1789XII seria sobota(12:20:00)9202:02:06
#97 30953459First Dorota1969K-40+(POL)821-XIV seria sobota(13:00:00)15502:15:00
#98 2891018Jakóbicki Tomasz1969M-40+(POL)-272V seria sobota (10:00:00)1401:21:47
#99 20811136Jaroszewski Marek1969M-40+Mordor 3city (POL)-1671VI seria sobota (10:20:00)7301:59:31
#100 10643430Maluenda Juan1969M-40+Team Extremfabriken (POL)-929XV seria sobota(13:20:00)3101:41:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności