Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg AGROBEX Piastowska Piątka

Wyniki - 22 kwietnia 2017, Pobiedziska

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !120Roman KłosowskiNight Runners Września/ZTD Sławomir BegierBiałężyce1983M11-00:17:0900:17:09
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2148Patryk SobczykWitkowo BiegaPoznań1995M22-00:17:2300:17:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 331Paweł RezulakOrchowo1988M33-00:17:3200:17:32
#4 4187Bogusz PodgórskiEmitt NieruchomościZalasewo1986M44-00:17:4500:17:45
#5 5184Marcin DługoszNight Runners WrześniaWrześnia1985M55-00:17:4700:17:46
#6 6189Zbigniew MiśPoznań1988M66-00:18:0500:18:05
#7 74Filip BrzozowskiHusaria Race TeamZalasewo1989M77-00:18:4600:18:46
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8182Patrycja TalarKB UE PoznańPobiedziska1986K1-100:19:0500:19:05
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !917Monika BrzozowskaCzerwonak BiegaKrzepice1984K2-200:19:0900:19:07
#10 1072Grzegorz TomaszewskiParkrun PoznańPoznań1978M88-00:19:3800:19:36
#11 11161Jan ŁucMercedes -BENZ- STSSwarzędz1954M99-00:19:4200:19:41
#12 12125Dariusz JanasBiegacze Juniora - Runners TeamCzerwonak1975M1010-00:19:4400:19:44
#13 1367Marcin StokowskiBorowo-młyn teamGorzkie Pole1996M1111-00:19:4600:19:46
#14 14104Łukasz SzarzyńskiPolonia ŚrodaŚroda Wlkp.1982M1212-00:19:5500:19:54
#15 15124Grzegorz LemańskiHERNIK TEAMPoznań1967M1313-00:20:0000:19:59
#16 16172Mateusz KorczZalasewo1995M1414-00:20:0400:20:03
#17 175Jarosław DominiakKLASzpot SwarzędzZalasewo1985M1515-00:20:0700:20:06
#18 1868Krzysztof PrzybylakPrzybylak TeamPoznań1973M1616-00:20:1000:20:08
#19 1921Marek RozmiarekKLAS SZPOT SWARZĘDZZalasewo1981M1717-00:20:1300:20:12
#20 2052Mariusz StokowskiBorowo-młyn teamPobiedziska1976M1818-00:20:1500:20:14
#21 2118Jakub KoperskiBIKE & RUN FRIENDSJerzykowo2001M1919-00:20:5700:20:54
#22 22179Krzysztof CierniakRed FitnesZalasewo1968M2020-00:21:0400:21:03
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 232Dorota PrzybylakSwarzędz1993K3-300:21:0500:21:04
#24 2466Dariusz StokowskiBorowo-młyn teamGorzkie Pole1975M2121-00:21:1100:21:08
#25 25163Krzysztof PurczyńskiBogucin1994M2222-00:21:1800:21:11
#26 2629Rafał PrzysiekNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1981M2323-00:21:2300:21:23
#27 2730Agnieszka KijakParkrun PoznańRobakowo1987K4-400:21:2600:21:24
#28 28145Hanna Michalik-TomczakMalta Poznań / Smashing PąpkinsPoznań1976K5-500:21:3200:21:29
#29 2936Andrzej KluczyńskiPobiedziska Running TeamPobiedziska1990M2424-00:21:4600:21:44
#30 3034Artur GawrychPOBIEDZISKA RUNNING TEAMPobiedziska1982M2525-00:21:5300:21:50
#31 31112Dominik ŚwitałaPobiedziska Running TeamGóra1998M2626-00:21:5300:21:48
#32 32137Roman RosółHERNIK TEAMPoznań1970M2727-00:22:0000:22:00
#33 3350Jacek BożkiewiczGazele i Kozice TimMurowana Goślina1975M2828-00:22:0200:22:00
#34 3416Robert GornyImielnoImielno1983M2929-00:22:0500:22:05
#35 35180Jacek BernacikKLAS SZPOT SWARZĘDZZalasewo1973M3030-00:22:1300:22:09
#36 36167Paweł KaczmarekNa szlaku KostrzynKostrzyn1977M3131-00:22:2300:22:18
#37 373Krystian WinowskiSwarzędz1984M3232-00:22:2600:22:24
#38 38146Bartosz MisiewiczPobiedziska1982M3333-00:22:3200:22:22
#39 3971Marcin Skorliński1922 Lechia KostrzynKostrzyn Wielkopolski1971M3434-00:22:4900:22:44
#40 4073Krzysztof SkorlińskiLechia KostrzynKostrzyn1972M3535-00:23:0000:22:55
#41 4197Tomasz KędzioraPobiedziska Running TeamPobiedziska1978M3636-00:23:0600:23:02
#42 4254Jarosław PlaszczakTulceTulce1974M3737-00:23:2700:23:24
#43 4345Zbigniew KruszonaLechia Kostrzyn & Echo Ziemi KostrzyńskiejKostrzyn1976M3838-00:23:3500:23:30
#44 44134Mateusz MichalskiPobiedziska1989M3939-00:23:4200:23:30
#45 4515Karol SobiechNight Runnerspobiedziska1982M4040-00:23:4600:23:41
#46 46183Bartosz FrydrychowiczZalasewo1978M4141-00:23:5000:23:46
#47 47169Rafał PrzybylakSwarzędz1974M4242-00:23:5100:23:48
#48 4889Dariusz RatajczakNight RunnersDolsk1972M4343-00:23:5200:23:39
#49 49155Leszek SypniewskiWrześnia1984M4444-00:23:5300:23:46
#50 509Fabian ŚwitŚroda Wlkp1986M4545-00:23:5500:23:49
#51 51186Eliza Frydrychowicz-LilleyWrześnia1979K6-600:23:5900:23:56
#52 5248Paweł WygodaHERBALIFE POZNAŃPOZNAŃ1966M4646-00:24:0200:23:54
#53 53135Dariusz MężyńskiNight Runners GnieznoGniezno1982M4747-00:24:0800:24:03
#54 546Grzegorz Pampuchsiekierki wielkie1975M4848-00:24:1000:24:04
#55 55153Jacek KamińskiLuboński Klub BiegaczaPoznań1965M4949-00:24:1800:24:06
#56 5622Arkadiusz IllmannDzika DruzynaPoznan1988M5050-00:24:1900:24:09
#57 5711Agnieszka Hajduk-NowickaMamy-BiegamyStęszewko1983K7-700:24:2500:24:20
#58 5880Monika PachaSwarzędz1979K8-800:24:2800:24:22
#59 5941Filip BuszkowskiDzika DruzynaGaj Wielki1974M5151-00:24:3200:24:21
#60 60151Aleksander KaźmierczakWitkowo BiegaPuszczykowo1995M5252-00:24:4000:24:37
#61 6135Rafał HelakKLAS SZPOT SWARZĘDZPaczkowo1976M5353-00:24:4200:24:30
#62 6285Krystian BrychczyńskiWATAHA TEAMPoznań1980M5454-00:24:4900:24:40
#63 6386Krzysztof KaźmierczakKLAS SZPOTSwarzędz1975M5555-00:24:5400:24:45
#64 6426Rafal SosnaKLAS SZPOT SWARZĘDZGortatowo1972M5656-00:24:5500:24:42
#65 65177Artur SzewczykPROGPOLSwarzędz1977M5757-00:24:5700:24:40
#66 66118Patryk StokowskiBorowo-młyn teamPobiedziska1998M5858-00:25:0000:24:45
#67 678Marcin MuellerPobiedziska Running TeamPobiedziska1988M5959-00:25:0000:24:53
#68 68109Kacper WaldaBorowo-młyn teamGorzkie Pole2000M6060-00:25:0400:24:48
#69 69116Przemysław TokarzBorowo-młyn teamGorzkie Pole1984M6161-00:25:0500:24:50
#70 70121Ilona WalczakBorowo-młyn teamPOBIEDZISKA1973K9-900:25:0900:25:02
#71 7140Przemysław MalickiBiskupiceBiskupice1975M6262-00:25:1300:25:08
#72 7237Mateusz KonieczkaKostrzyn1992M6363-00:25:1900:25:16
#73 73120Aneta Machajewska-StefaniakŚroda Wlkp1976K10-1000:25:2200:25:20
#74 7414Czesław MalickiSwarzędz1958M6464-00:25:2300:25:17
#75 75110Gabriela ŚwitałaBiegacze Juniora - Runners TeamGóra1970K11-1100:25:2600:25:24
#76 7625Józef KowalczykStarczanowo1962M6565-00:25:2800:25:22
#77 7712Wiesław BrodziszewskiBrodex Team SwarzędzSwarzędz1959M6666-00:25:3000:25:22
#78 7828Jacek FajferSwarzędz1960M6767-00:25:3100:25:23
#79 7965Sylwia StokowskaBorowo-młyn teamGorzkie Pole1978K12-1200:25:3200:25:29
#80 8019Grzegorz KoperskiBIKE & RUN FRIENDSJerzykowo1975M6868-00:25:3300:25:25
#81 81117Jarosław StokowskiBorowo-młyn teamGorzkie Pole1989M6969-00:25:3600:25:21
#82 8264Szymon JaśJ4Consulting Szymon JaśSwarzędz1974M7070-00:25:3800:25:28
#83 8377Łukasz KosmaczewskiAZS AWF PoznańPobiedziska1991M7171-00:25:3900:25:35
#84 84166Hanna BiadałaRed Fitness TeamSwarzędz1972K13-1300:25:4100:25:33
#85 85158Beata StarszakRTM RF Swarzędzswarzędz1975K14-1400:25:4100:25:32
#86 8651Robert DonPACZKOWO1974M7272-00:25:4300:25:31
#87 87113Tomasz SerokaZalasewo1986M7373-00:25:4500:25:33
#88 8847Wojciech CholewińskiHERNIK TEAMMur.Goslina1966M7474-00:25:4900:25:46
#89 89188Renata ŚwitałaBiegacze Juniora - Runners TeamGóra2003K15-1500:25:5300:25:50
#90 9038Bogumiła WiśniewskaKW PoznańPoznań1986K16-1600:25:5600:25:54
#91 9183Tomasz JędroszkowiakPodicepsBiskupice1978M7575-00:25:5700:25:50
#92 9276Małgorzata KosmaczewskaBiegam bo lubię.Pobiedziska1968K17-1700:26:0200:26:00
#93 93164Ireneusz BrzeskiPobiedziska1974M7676-00:26:0200:26:02
#94 9469Inga KrugerBorowo Młyn TeamBiskupice1986K18-1800:26:1000:25:59
#95 9560Agnieszka SoleckaRed Fitness TeamSwarzędz1982K19-1900:26:1400:26:04
#96 96139Damian ŻerkoGruszczyn1988M7777-00:26:1700:26:09
#97 97102Adam WidzińskiPoznań1985M7878-00:26:1700:26:07
#98 9849Patrycja BożkiewiczHERNIK TEAMMurowana Goślina1980K20-2000:26:1800:26:14
#99 99154Grażyna ŁechtańskaKB WartkoGolina1970K21-2100:26:2700:26:21
#100 10061Marta BarszczRed Fitness TeamSwarzędz1985K22-2200:26:5000:26:41

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności