Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg AGROBEX Piastowska Piątka

Wyniki - 22 kwietnia 2017, Pobiedziska

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 4187Bogusz PodgórskiEmitt NieruchomościZalasewo1986M44-00:17:4500:17:45
#2 5184Marcin DługoszNight Runners WrześniaWrześnia1985M55-00:17:4700:17:46
#3 6189Zbigniew MiśPoznań1988M66-00:18:0500:18:05
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8182Patrycja TalarKB UE PoznańPobiedziska1986K1-100:19:0500:19:05
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !917Monika BrzozowskaCzerwonak BiegaKrzepice1984K2-200:19:0900:19:07
#6 1072Grzegorz TomaszewskiParkrun PoznańPoznań1978M88-00:19:3800:19:36
#7 11161Jan ŁucMercedes -BENZ- STSSwarzędz1954M99-00:19:4200:19:41
#8 1367Marcin StokowskiBorowo-młyn teamGorzkie Pole1996M1111-00:19:4600:19:46
#9 175Jarosław DominiakKLASzpot SwarzędzZalasewo1985M1515-00:20:0700:20:06
#10 1868Krzysztof PrzybylakPrzybylak TeamPoznań1973M1616-00:20:1000:20:08
#11 1921Marek RozmiarekKLAS SZPOT SWARZĘDZZalasewo1981M1717-00:20:1300:20:12
#12 2118Jakub KoperskiBIKE & RUN FRIENDSJerzykowo2001M1919-00:20:5700:20:54
#13 22179Krzysztof CierniakRed FitnesZalasewo1968M2020-00:21:0400:21:03
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 232Dorota PrzybylakSwarzędz1993K3-300:21:0500:21:04
#15 25163Krzysztof PurczyńskiBogucin1994M2222-00:21:1800:21:11
#16 2629Rafał PrzysiekNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1981M2323-00:21:2300:21:23
#17 2730Agnieszka KijakParkrun PoznańRobakowo1987K4-400:21:2600:21:24
#18 28145Hanna Michalik-TomczakMalta Poznań / Smashing PąpkinsPoznań1976K5-500:21:3200:21:29
#19 2936Andrzej KluczyńskiPobiedziska Running TeamPobiedziska1990M2424-00:21:4600:21:44
#20 3034Artur GawrychPOBIEDZISKA RUNNING TEAMPobiedziska1982M2525-00:21:5300:21:50
#21 3350Jacek BożkiewiczGazele i Kozice TimMurowana Goślina1975M2828-00:22:0200:22:00
#22 3416Robert GornyImielnoImielno1983M2929-00:22:0500:22:05
#23 35180Jacek BernacikKLAS SZPOT SWARZĘDZZalasewo1973M3030-00:22:1300:22:09
#24 36167Paweł KaczmarekNa szlaku KostrzynKostrzyn1977M3131-00:22:2300:22:18
#25 38146Bartosz MisiewiczPobiedziska1982M3333-00:22:3200:22:22
#26 3971Marcin Skorliński1922 Lechia KostrzynKostrzyn Wielkopolski1971M3434-00:22:4900:22:44
#27 4073Krzysztof SkorlińskiLechia KostrzynKostrzyn1972M3535-00:23:0000:22:55
#28 4197Tomasz KędzioraPobiedziska Running TeamPobiedziska1978M3636-00:23:0600:23:02
#29 4254Jarosław PlaszczakTulceTulce1974M3737-00:23:2700:23:24
#30 4345Zbigniew KruszonaLechia Kostrzyn & Echo Ziemi KostrzyńskiejKostrzyn1976M3838-00:23:3500:23:30
#31 44134Mateusz MichalskiPobiedziska1989M3939-00:23:4200:23:30
#32 4515Karol SobiechNight Runnerspobiedziska1982M4040-00:23:4600:23:41
#33 46183Bartosz FrydrychowiczZalasewo1978M4141-00:23:5000:23:46
#34 47169Rafał PrzybylakSwarzędz1974M4242-00:23:5100:23:48
#35 4889Dariusz RatajczakNight RunnersDolsk1972M4343-00:23:5200:23:39
#36 49155Leszek SypniewskiWrześnia1984M4444-00:23:5300:23:46
#37 509Fabian ŚwitŚroda Wlkp1986M4545-00:23:5500:23:49
#38 51186Eliza Frydrychowicz-LilleyWrześnia1979K6-600:23:5900:23:56
#39 53135Dariusz MężyńskiNight Runners GnieznoGniezno1982M4747-00:24:0800:24:03
#40 546Grzegorz Pampuchsiekierki wielkie1975M4848-00:24:1000:24:04
#41 55153Jacek KamińskiLuboński Klub BiegaczaPoznań1965M4949-00:24:1800:24:06
#42 5711Agnieszka Hajduk-NowickaMamy-BiegamyStęszewko1983K7-700:24:2500:24:20
#43 5880Monika PachaSwarzędz1979K8-800:24:2800:24:22
#44 5941Filip BuszkowskiDzika DruzynaGaj Wielki1974M5151-00:24:3200:24:21
#45 6386Krzysztof KaźmierczakKLAS SZPOTSwarzędz1975M5555-00:24:5400:24:45
#46 6426Rafal SosnaKLAS SZPOT SWARZĘDZGortatowo1972M5656-00:24:5500:24:42
#47 65177Artur SzewczykPROGPOLSwarzędz1977M5757-00:24:5700:24:40
#48 66118Patryk StokowskiBorowo-młyn teamPobiedziska1998M5858-00:25:0000:24:45
#49 678Marcin MuellerPobiedziska Running TeamPobiedziska1988M5959-00:25:0000:24:53
#50 68109Kacper WaldaBorowo-młyn teamGorzkie Pole2000M6060-00:25:0400:24:48
#51 69116Przemysław TokarzBorowo-młyn teamGorzkie Pole1984M6161-00:25:0500:24:50
#52 70121Ilona WalczakBorowo-młyn teamPOBIEDZISKA1973K9-900:25:0900:25:02
#53 7140Przemysław MalickiBiskupiceBiskupice1975M6262-00:25:1300:25:08
#54 7237Mateusz KonieczkaKostrzyn1992M6363-00:25:1900:25:16
#55 7414Czesław MalickiSwarzędz1958M6464-00:25:2300:25:17
#56 7625Józef KowalczykStarczanowo1962M6565-00:25:2800:25:22
#57 7712Wiesław BrodziszewskiBrodex Team SwarzędzSwarzędz1959M6666-00:25:3000:25:22
#58 7828Jacek FajferSwarzędz1960M6767-00:25:3100:25:23
#59 8019Grzegorz KoperskiBIKE & RUN FRIENDSJerzykowo1975M6868-00:25:3300:25:25
#60 8264Szymon JaśJ4Consulting Szymon JaśSwarzędz1974M7070-00:25:3800:25:28
#61 8377Łukasz KosmaczewskiAZS AWF PoznańPobiedziska1991M7171-00:25:3900:25:35
#62 84166Hanna BiadałaRed Fitness TeamSwarzędz1972K13-1300:25:4100:25:33
#63 85158Beata StarszakRTM RF Swarzędzswarzędz1975K14-1400:25:4100:25:32
#64 8651Robert DonPACZKOWO1974M7272-00:25:4300:25:31
#65 87113Tomasz SerokaZalasewo1986M7373-00:25:4500:25:33
#66 8847Wojciech CholewińskiHERNIK TEAMMur.Goslina1966M7474-00:25:4900:25:46
#67 9038Bogumiła WiśniewskaKW PoznańPoznań1986K16-1600:25:5600:25:54
#68 9183Tomasz JędroszkowiakPodicepsBiskupice1978M7575-00:25:5700:25:50
#69 9276Małgorzata KosmaczewskaBiegam bo lubię.Pobiedziska1968K17-1700:26:0200:26:00
#70 93164Ireneusz BrzeskiPobiedziska1974M7676-00:26:0200:26:02
#71 9469Inga KrugerBorowo Młyn TeamBiskupice1986K18-1800:26:1000:25:59
#72 9560Agnieszka SoleckaRed Fitness TeamSwarzędz1982K19-1900:26:1400:26:04
#73 96139Damian ŻerkoGruszczyn1988M7777-00:26:1700:26:09
#74 97102Adam WidzińskiPoznań1985M7878-00:26:1700:26:07
#75 99154Grażyna ŁechtańskaKB WartkoGolina1970K21-2100:26:2700:26:21
#76 10061Marta BarszczRed Fitness TeamSwarzędz1985K22-2200:26:5000:26:41
#77 102133Roland OrsztynowiczPobiedziska1988M7979-00:27:0800:26:55
#78 104149Irena SzumińskaKB WartkoGolina1961K24-2400:27:1600:27:08
#79 10532Piotr JędrzejczakSwarzędz1974M8181-00:27:1700:27:03
#80 10762Hanna BandoszRed Fitness TeamSwarzędz1977K26-2600:27:4800:27:39
#81 108156Hanna Harasimowiczzalasewo1980K27-2700:27:4900:27:38
#82 109122Anna MichalskaŚroda Wlkp1977K28-2800:27:5700:27:55
#83 11010Andrzej WojciechowskiPoznań1979M8282-00:27:5800:27:51
#84 111152Marta KamińskaPoznań1989K29-2900:28:0200:27:50
#85 112174Hubert CichewiczKLASSzpot SwarzędzSwarzędz1998M8383-00:28:0400:27:50
#86 113103Artur WrębiakZieliniecPOZNAŃ1972M8484-00:28:0500:27:59
#87 114126Andrzej SkubiszakBrodex Team SwarzędzPoznań1966M8585-00:28:0700:27:58
#88 115128Piotr WernerWierzyce1974M8686-00:28:0700:28:03
#89 11658Piotr MilewskiPobiedziskaPobiedziska1977M8787-00:28:1200:27:57
#90 11795Mateusz GawareckiSwarzędz1995M8888-00:28:1300:27:59
#91 11833Agata OtuszewskaPOBIEDZISKA RUNNING TEAMPobiedziska1983K30-3000:28:2300:28:17
#92 119140Natalia PiotrowskaKobylnica1984K31-3100:28:2800:28:22
#93 121175Beata GreserGresery TeamBogucin1972K32-3200:28:5200:28:44
#94 12299Kuba JuraszekMurowana GoślinaMurowana Goślina1985M9090-00:28:5900:28:49
#95 12381Izabela KujawaJaja JuncewoPobiedziska1983K33-3300:28:5900:28:49
#96 12427Witold PrzybylskiZalasewo1978M9191-00:28:5900:28:49
#97 12591Tomek Szulczewskikura była pierwszakruszewnia1984M9292-00:29:1200:28:54
#98 12679Józef PachaSwarzędz1973M9393-00:29:1900:29:13
#99 12859Paweł FiołekSwarzędz1969M9494-00:29:2900:29:13
#100 13044Małgorzata Niespodziana-DomańskaSwarzędz1982K35-3500:29:3900:29:27

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności