Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIX Półmaraton im. Mirosława Zaremby

Wyniki - 23 kwietnia 2017, Ostrzeszów

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 101Radosław Misiorny156M403401:42:0001:41:43
#2 102Anna Sołyga92Aktywny OstrzeszówK206Powiat Ostrzeszów01:42:2101:42:15
#3 103Bogumiła Tanaś237Ks Krotosz KrotoszynK30401:42:3501:42:26
#4 104Marcin Błaszczyk77M2012Powiat Ostrzeszów01:42:3501:42:15
#5 105Ireneusz Czwojdziński244M501001:42:3501:42:26
#6 106Artur Kozłowski3NiezrzeszonyM303301:42:4901:42:34
#7 107Dagmara Laszczkowska36Dwujęzyczni.PlK20701:42:5901:42:52
#8 108Andrzej Lamek301M4035Powiat Ostrzeszów01:43:0001:42:39
#9 109Mariusz Binek313M303401:43:1901:43:08
#10 110Grzegorz Klasa193Stowarzyszenie „Kolejarz”M403601:43:2301:43:13
#11 111Grzegorz Kańduła79Nest.Poznan.PlM303501:43:2701:43:21
#12 112Przemek Przybylek171M303601:43:5301:43:42
#13 113Maciej Karasiński105M303701:43:5501:43:43
#14 114Maciej Borowiak232Wozimysie.Pl / Trenertriathlonu.PlM303801:44:0501:43:59
#15 115Aleksander Lepka66M201301:44:0701:43:54
#16 116Tadeusz Flens29Kb WojtuśM501101:44:0801:44:02
#17 117Jan Urbaniak174M60401:44:1501:43:56
#18 118Sebastian Cieślak15Night RunnersM201401:44:2001:44:14
#19 119Krzysztof Machaj175Aktywny OstrzeszówM2015Powiat Ostrzeszów01:44:3001:44:24
#20 120Piotr Wysocki212M303901:44:3101:44:19
#21 121Grzegorz Witczak100Koźmin BiegaM304001:44:3701:44:26
#22 122Krzysztof Morek11K.S. LeniwiecM304101:44:3701:44:25
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123Monika Izbińska300Sts Skarżysko-KamiennaK40301:44:4101:44:39
#24 124Andrzej Cieśla269M4037Powiat Ostrzeszów01:44:4901:44:44
#25 125Paweł Grądzielewski54M403801:44:5601:44:48
#26 126Maciej Guzenda216Aktywny OstrzeszówM3042Powiat Ostrzeszów01:44:5901:44:59
#27 127Dawid Talikadze308Lks Sana KościanM304301:45:0801:44:58
#28 128Józef Przybylek215M4039Powiat Ostrzeszów01:45:0901:44:59
#29 129Agnieszka Michalska325K40401:45:3301:45:22
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !130Stefan Dobak99Kb SzamotułyM70+101:45:4401:45:40
#31 131Łukasz Bacik262M3044Powiat Ostrzeszów01:45:5801:45:53
#32 132Bartosz Borowicz254Szuwary Ostrzeszów - Hokej PodwodnyM3045Powiat Ostrzeszów01:45:5801:45:38
#33 133Mirosław Skóra227Sparta Ultra TeamM404001:46:0701:46:00
#34 134Robert Rekowski22M404101:46:1001:46:05
#35 135Dariusz Wiktorek241Wodkan S.A.M404201:46:4201:46:32
#36 136Mateusz Sobkowiak10M201601:46:4401:46:28
#37 137Dariusz Ratajczak119Night RunnersM404301:46:5501:46:41
#38 138Marek Palat108M2017Powiat Ostrzeszów01:46:5501:46:55
#39 139Joanna Dzięczkowska-Niklewicz306Rokietnica BiegaK30501:47:0001:46:48
#40 140Sabina Pachuta152Eurovent Athletics OpoleK30601:47:0001:46:49
#41 141Mateusz Druzga172Kornik LeńM304601:47:0201:46:49
#42 142Kamil Stupakowski204Stowarzyszenie „Kolejarz”M201801:47:1101:47:00
#43 143Paweł Parzonka229K.S. LeniwiecM404401:47:1101:46:59
#44 144Arleta Lorenc96K20801:47:1401:47:02
#45 145Roman Talikadze307Lks Sana KościanM501201:47:2001:47:03
#46 146Arkadiusz Dobrzyński138Zabiegani CzęstochowaM404501:47:3601:47:29
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !147Bergmann Dietmar329KSB MeissenM70+201:47:3701:47:31
#48 148Tadeusz Kolebuk62Klub Biegacza Maraton TurekM60501:47:4001:47:34
#49 149Magdalena Leonczak2Kocham BiegaćK30701:47:4101:47:32
#50 150Eugeniusz Suchomski197Stowarzyszenie „Kolejarz”M501301:47:4501:47:36
#51 151Łukasz Frański261Nkb Chyży Nowy TomyślM404601:47:5401:47:47
#52 152Dariusz Grześko68M304701:47:5501:47:44
#53 153Marta Stachowiak343K20901:47:5701:47:48
#54 154Sławomir Kaczmarek27Kościan TeamM404701:48:0001:47:51
#55 155Marian Zdanowski50M60601:48:0501:47:48
#56 156Darek Zieliński-Wronka98M404801:48:1901:48:15
#57 157Marcin Adamek299Iron Triathlon PleszewM304801:48:2201:48:08
#58 158Andrzej Dudek183NiezrzeszonyM501401:48:2301:48:05
#59 159Witold Klupa257Gospodarstwo Rolne Witold KlupaM404901:48:2401:48:10
#60 160Teresa Okoń264Aktywny OstrzeszówK308Powiat Ostrzeszów01:48:2501:48:21
#61 161Włodzimierz Juszczak167Sks SzczęścieM2019Powiat Ostrzeszów01:48:2601:48:23
#62 162Bartosz Ochocki143Rokietnica BiegaM304901:48:2801:48:13
#63 163Tomasz Szubarga48Rokietnica BiegaM305001:48:2901:48:13
#64 164Marcin Kaczmarek35M305101:48:2901:48:21
#65 165Danuta Stachowiak191Rokietnica BiegaK40501:48:3201:48:32
#66 166Edward Gołębiewski135Tkkf Płomień PobiedziskaM60701:48:4201:48:32
#67 167Roman Modrzejewski275Kings Of MetalM5015Powiat Ostrzeszów01:48:4501:48:40
#68 168Leon Wawrzyniak125Tkkf Płomień PobiedziskaM60801:49:3501:49:26
#69 169Sonia Stasik102K201001:49:4901:49:46
#70 170Roman Stryjakiewicz40M405001:50:0601:49:51
#71 171Mirosław Sobczyk56M305201:50:2701:50:15
#72 172Marcin Glapiak213M405101:50:5401:50:47
#73 173Dariusz Kliks320Zmęczeni Już Przed BiegiemM405201:51:1301:50:59
#74 174Damian Nowak43Piekarnia Wiejska W ZębowieM305301:51:2501:51:18
#75 175Łukasz Hłądzyński38K.S. LeniwiecM305401:51:3601:51:23
#76 176Łukasz Wieczorek21Klub MarcelinM305501:51:4201:51:23
#77 177Adam Malcher101M405301:51:5701:51:51
#78 178Bartłomiej Zgadzaj217Aktywny OstrzeszówM3056Powiat Ostrzeszów01:52:3701:52:28
#79 179Mateusz Gierak282K.S. LeniwiecM305701:52:3801:52:34
#80 180Agnieszka Połomska162Aktywny OstrzeszówK406Powiat Ostrzeszów01:52:3801:52:17
#81 181Przemysław Zawadzki270M2020Powiat Ostrzeszów01:53:0601:52:54
#82 182Edward Zawada214M501601:53:0701:52:53
#83 183Kamil Daszczyk59M2021Powiat Ostrzeszów01:53:2101:53:03
#84 184Tomasz Hildebrand344M305801:53:4201:53:25
#85 185Magdalena Grycman223Sparta Ultra TeamK30901:53:4801:53:42
#86 186Tomasz Dymała239Aktywny OstrzeszówM2022Powiat Ostrzeszów01:54:1701:54:07
#87 187Anna Hazubska168Aktywny OstrzeszówK2011Powiat Ostrzeszów01:54:1701:54:09
#88 188Marcin Żurecki9M3059Powiat Ostrzeszów01:54:1901:54:06
#89 189Krzysztof Olejniczak161Agrozi ZiółkowoM501701:54:3501:54:19
#90 190Iwona Wojcieszak74K40701:54:4101:54:41
#91 191Przemyslaw Skałecki187K.S. LeniwiecM306001:54:4301:54:30
#92 192Przemysław Lepka248M405401:55:3101:55:18
#93 193Lech Przywecki13Kościan Team / Kp Psp RawiczM405501:55:3101:55:22
#94 194Dominik Biadalski289M2023Powiat Ostrzeszów01:55:4401:55:25
#95 195Magda Żołądek226K201201:55:5401:55:42
#96 196Piotr Noculak273MelinaM2024Powiat Ostrzeszów01:55:5701:55:39
#97 197Wiesław Lehnhardt4M405601:56:0501:55:58
#98 198Mieczysław Klupś65M501801:56:0601:55:59
#99 199Bartosz Mendel23M405701:56:1401:56:00
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !200327101:56:2401:56:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności