Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIX Półmaraton im. Mirosława Zaremby

Wyniki - 23 kwietnia 2017, Ostrzeszów

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 201Tomasz Pawlaczyk258M405801:56:3001:56:14
#2 202Siegmar Behrisch331KSB MeissenM60901:56:5101:56:47
#3 203Kazimierz Ratajczak64Kościan TeamM601001:57:1401:57:06
#4 204Paweł Solarz53Olimpia SycówM306101:57:2901:56:59
#5 205Łukasz Kubera335M306201:57:3101:57:04
#6 206Marcin Prus46M306301:57:3201:57:11
#7 207Krzysztof Rudziński37Dwujezyczni.PlM202501:57:3301:57:26
#8 208Kamil Podjuk260M2026Powiat Ostrzeszów01:57:4701:57:31
#9 209Paulina Dubska95Kościan TeamK201301:57:5301:57:42
#10 210Grzegorz Kulesza225Night RunnesM501901:57:5301:57:38
#11 211Remigiusz Cypel14Bukowski Klub BiegaczaM306401:57:5701:57:41
#12 212Jakub Nowak129Siła I CzosnekM306501:58:0001:57:49
#13 213Paweł Wesołowski131Siła I CzosnekM306601:58:0001:57:49
#14 214Jakub Nowak113SportowirM2027Powiat Ostrzeszów01:58:3601:58:36
#15 215Piotr Leśniak219M202801:58:4901:58:38
#16 216Tomasz Hertmanowski58Kościan TeamM405901:59:0901:59:02
#17 217Krzysztof Woryma240M3067Powiat Ostrzeszów01:59:1301:59:05
#18 218Krzysztof Kraśniewski190Klub Biegacza SukcesM502001:59:1701:59:04
#19 219Martyn Kiełbik14910 Wrocławski Pułk DowodzeniaM2029Powiat Ostrzeszów01:59:2301:59:10
#20 220Karol Kiełbik14810 Wrocławski Pułk DowodzeniaM3068Powiat Ostrzeszów01:59:2501:59:14
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 221Jan Poniecki88Kb LupusM70+301:59:4301:59:32
#22 222Wacław Mucha-Kruczyński236Lks OrkanM6011Powiat Ostrzeszów01:59:5601:59:42
#23 223Patryk Suski82M203002:00:1102:00:01
#24 224Ryszard Jarmaczyk69M306902:00:2302:00:11
#25 225Anna Missalla159K301002:00:3002:00:24
#26 226Marek Grześczyk132M502102:00:4102:00:21
#27 227Alicja Malewicz-Pełczyńska178-Rokietnica BiegaK40802:00:4302:00:27
#28 228Wiesław Chojniak305M406002:00:4302:00:38
#29 229Hans Georg Schmidt334KSB MeissenM70+402:00:5202:00:42
#30 230Tomasz Barylski70Rokietnica BiegaM203102:01:0402:00:49
#31 231Sławomir Zawadzki189Bon ZywnosciowyM2032Powiat Ostrzeszów02:01:1302:00:54
#32 232Paweł Dąbrowski179Night RunnersM406102:01:2202:01:05
#33 233Zuzanna Nadobnik166K201402:01:3502:01:13
#34 234Agnieszka Burant177K301102:01:4102:01:05
#35 235Ewelina Braun233Team KościanK40902:02:0202:01:54
#36 236Joanna Gottowt-Papiewska140K301202:02:0402:01:42
#37 237Jerzy Dudziak34Kościan TeamM502202:02:0602:01:57
#38 238Dagmara Pawlak91K301302:02:2302:02:11
#39 239Lutz Gotze328KSB MeissenM502302:02:4302:02:43
#40 240Stefan Komorowski32StrabagM601202:03:0502:02:58
#41 241Armin Zosal330KSB MeissenM70+502:03:0602:03:06
#42 242Krzysztof Okoń181Klub Biegacza OrangeM502402:04:0302:03:47
#43 243Monika Kramarczyk75Aktywny OstrzeszówK3014Powiat Ostrzeszów02:04:0702:04:01
#44 244Piotr Partyka123M406202:04:2802:04:11
#45 245Iwona Rotmańska203Stowarzyszenie „Kolejarz”K401002:04:5002:04:38
#46 246Marta Szwargot185Wuef Club Decathlon SwadzimK201502:06:0002:05:43
#47 247Leszek Olejnik78NiezrzeszonyM406302:06:4002:06:22
#48 248Katarzyna Barełkowska170Night RunnersK401102:07:3002:07:12
#49 249Sławomir Wiśniewski115K.S. LeniwiecM307002:07:4202:07:26
#50 250Kamil Łupiński205Stowarzyszenie „Kolejarz”M203302:07:4502:07:34
#51 251Anna Sarbinowska163Czempiń BiegaK301502:08:0902:07:59
#52 252Dariusz Walczak220NiezrzeszonyM502502:08:0902:08:05
#53 253Jarosław Melerowicz144M502602:08:2402:08:04
#54 254Jarosław Matusiak103M406402:09:1202:09:04
#55 255Małgorzata Karpisiewicz234K301602:09:1302:09:08
#56 256Beata Nadobnik164Wuef Club Decathlon SwadzimK401202:09:3302:09:17
#57 257Andrzej Borkowski19M406502:10:0102:09:37
#58 258Robert Bieda116M502702:10:0902:09:39
#59 259Paulina Dymała111K301702:10:1102:09:58
#60 260Natalia Dymała109Night Runners WrocławK301802:10:1202:09:59
#61 261Stanisław Luźniak44BrakM502802:10:2502:10:13
#62 262Adrian Manczyk169Wixa PoznańM203402:11:1002:10:54
#63 263Tomasz Ryczak242Marta & Michałek TeamM307102:11:1102:10:48
#64 264Jakub Dembiński1M203502:12:1702:12:00
#65 265Robert Grypczyński63Honey Stinger RunnersM406602:14:1402:13:53
#66 266Małgorzata Kostecka246Night RunnersK301902:16:3402:16:16
#67 267Adrian Uram311Running Team MiliczM203602:20:3802:20:27
#68 268Anna Pawłowska186Lewa Strona KorytarzaK302002:21:2902:21:19
#69 269Krystian Aksamski333M307202:21:2902:21:06
#70 270Jacek Piechalak26Rokietnica BiegaM406702:21:3102:21:08
#71 271Zbigniew Kupka173M502902:26:0002:25:08
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !272Beata Grząślewicz52K50202:26:0702:25:58
#73 273Sławomir Kałużny296Aktywny OstrzeszówM4068Powiat Ostrzeszów02:27:4302:27:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności