Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIX Półmaraton im. Mirosława Zaremby

Wyniki - 23 kwietnia 2017, Ostrzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 134Robert Rekowski22M404101:46:1001:46:05
#2 135Dariusz Wiktorek241Wodkan S.A.M404201:46:4201:46:32
#3 136Mateusz Sobkowiak10M201601:46:4401:46:28
#4 137Dariusz Ratajczak119Night RunnersM404301:46:5501:46:41
#5 139Joanna Dzięczkowska-Niklewicz306Rokietnica BiegaK30501:47:0001:46:48
#6 140Sabina Pachuta152Eurovent Athletics OpoleK30601:47:0001:46:49
#7 141Mateusz Druzga172Kornik LeńM304601:47:0201:46:49
#8 142Kamil Stupakowski204Stowarzyszenie „Kolejarz”M201801:47:1101:47:00
#9 143Paweł Parzonka229K.S. LeniwiecM404401:47:1101:46:59
#10 144Arleta Lorenc96K20801:47:1401:47:02
#11 145Roman Talikadze307Lks Sana KościanM501201:47:2001:47:03
#12 146Arkadiusz Dobrzyński138Zabiegani CzęstochowaM404501:47:3601:47:29
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !147Bergmann Dietmar329KSB MeissenM70+201:47:3701:47:31
#14 148Tadeusz Kolebuk62Klub Biegacza Maraton TurekM60501:47:4001:47:34
#15 149Magdalena Leonczak2Kocham BiegaćK30701:47:4101:47:32
#16 150Eugeniusz Suchomski197Stowarzyszenie „Kolejarz”M501301:47:4501:47:36
#17 151Łukasz Frański261Nkb Chyży Nowy TomyślM404601:47:5401:47:47
#18 152Dariusz Grześko68M304701:47:5501:47:44
#19 153Marta Stachowiak343K20901:47:5701:47:48
#20 154Sławomir Kaczmarek27Kościan TeamM404701:48:0001:47:51
#21 155Marian Zdanowski50M60601:48:0501:47:48
#22 156Darek Zieliński-Wronka98M404801:48:1901:48:15
#23 157Marcin Adamek299Iron Triathlon PleszewM304801:48:2201:48:08
#24 158Andrzej Dudek183NiezrzeszonyM501401:48:2301:48:05
#25 159Witold Klupa257Gospodarstwo Rolne Witold KlupaM404901:48:2401:48:10
#26 162Bartosz Ochocki143Rokietnica BiegaM304901:48:2801:48:13
#27 163Tomasz Szubarga48Rokietnica BiegaM305001:48:2901:48:13
#28 164Marcin Kaczmarek35M305101:48:2901:48:21
#29 165Danuta Stachowiak191Rokietnica BiegaK40501:48:3201:48:32
#30 166Edward Gołębiewski135Tkkf Płomień PobiedziskaM60701:48:4201:48:32
#31 168Leon Wawrzyniak125Tkkf Płomień PobiedziskaM60801:49:3501:49:26
#32 169Sonia Stasik102K201001:49:4901:49:46
#33 170Roman Stryjakiewicz40M405001:50:0601:49:51
#34 171Mirosław Sobczyk56M305201:50:2701:50:15
#35 172Marcin Glapiak213M405101:50:5401:50:47
#36 173Dariusz Kliks320Zmęczeni Już Przed BiegiemM405201:51:1301:50:59
#37 174Damian Nowak43Piekarnia Wiejska W ZębowieM305301:51:2501:51:18
#38 175Łukasz Hłądzyński38K.S. LeniwiecM305401:51:3601:51:23
#39 176Łukasz Wieczorek21Klub MarcelinM305501:51:4201:51:23
#40 177Adam Malcher101M405301:51:5701:51:51
#41 179Mateusz Gierak282K.S. LeniwiecM305701:52:3801:52:34
#42 182Edward Zawada214M501601:53:0701:52:53
#43 184Tomasz Hildebrand344M305801:53:4201:53:25
#44 185Magdalena Grycman223Sparta Ultra TeamK30901:53:4801:53:42
#45 189Krzysztof Olejniczak161Agrozi ZiółkowoM501701:54:3501:54:19
#46 190Iwona Wojcieszak74K40701:54:4101:54:41
#47 191Przemyslaw Skałecki187K.S. LeniwiecM306001:54:4301:54:30
#48 192Przemysław Lepka248M405401:55:3101:55:18
#49 193Lech Przywecki13Kościan Team / Kp Psp RawiczM405501:55:3101:55:22
#50 195Magda Żołądek226K201201:55:5401:55:42
#51 197Wiesław Lehnhardt4M405601:56:0501:55:58
#52 198Mieczysław Klupś65M501801:56:0601:55:59
#53 199Bartosz Mendel23M405701:56:1401:56:00
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !200327101:56:2401:56:10
#55 201Tomasz Pawlaczyk258M405801:56:3001:56:14
#56 202Siegmar Behrisch331KSB MeissenM60901:56:5101:56:47
#57 203Kazimierz Ratajczak64Kościan TeamM601001:57:1401:57:06
#58 204Paweł Solarz53Olimpia SycówM306101:57:2901:56:59
#59 205Łukasz Kubera335M306201:57:3101:57:04
#60 206Marcin Prus46M306301:57:3201:57:11
#61 207Krzysztof Rudziński37Dwujezyczni.PlM202501:57:3301:57:26
#62 209Paulina Dubska95Kościan TeamK201301:57:5301:57:42
#63 210Grzegorz Kulesza225Night RunnesM501901:57:5301:57:38
#64 211Remigiusz Cypel14Bukowski Klub BiegaczaM306401:57:5701:57:41
#65 212Jakub Nowak129Siła I CzosnekM306501:58:0001:57:49
#66 213Paweł Wesołowski131Siła I CzosnekM306601:58:0001:57:49
#67 215Piotr Leśniak219M202801:58:4901:58:38
#68 216Tomasz Hertmanowski58Kościan TeamM405901:59:0901:59:02
#69 218Krzysztof Kraśniewski190Klub Biegacza SukcesM502001:59:1701:59:04
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 221Jan Poniecki88Kb LupusM70+301:59:4301:59:32
#71 223Patryk Suski82M203002:00:1102:00:01
#72 224Ryszard Jarmaczyk69M306902:00:2302:00:11
#73 225Anna Missalla159K301002:00:3002:00:24
#74 226Marek Grześczyk132M502102:00:4102:00:21
#75 227Alicja Malewicz-Pełczyńska178-Rokietnica BiegaK40802:00:4302:00:27
#76 228Wiesław Chojniak305M406002:00:4302:00:38
#77 229Hans Georg Schmidt334KSB MeissenM70+402:00:5202:00:42
#78 230Tomasz Barylski70Rokietnica BiegaM203102:01:0402:00:49
#79 232Paweł Dąbrowski179Night RunnersM406102:01:2202:01:05
#80 233Zuzanna Nadobnik166K201402:01:3502:01:13
#81 234Agnieszka Burant177K301102:01:4102:01:05
#82 235Ewelina Braun233Team KościanK40902:02:0202:01:54
#83 236Joanna Gottowt-Papiewska140K301202:02:0402:01:42
#84 237Jerzy Dudziak34Kościan TeamM502202:02:0602:01:57
#85 238Dagmara Pawlak91K301302:02:2302:02:11
#86 239Lutz Gotze328KSB MeissenM502302:02:4302:02:43
#87 240Stefan Komorowski32StrabagM601202:03:0502:02:58
#88 241Armin Zosal330KSB MeissenM70+502:03:0602:03:06
#89 242Krzysztof Okoń181Klub Biegacza OrangeM502402:04:0302:03:47
#90 244Piotr Partyka123M406202:04:2802:04:11
#91 245Iwona Rotmańska203Stowarzyszenie „Kolejarz”K401002:04:5002:04:38
#92 246Marta Szwargot185Wuef Club Decathlon SwadzimK201502:06:0002:05:43
#93 247Leszek Olejnik78NiezrzeszonyM406302:06:4002:06:22
#94 248Katarzyna Barełkowska170Night RunnersK401102:07:3002:07:12
#95 249Sławomir Wiśniewski115K.S. LeniwiecM307002:07:4202:07:26
#96 250Kamil Łupiński205Stowarzyszenie „Kolejarz”M203302:07:4502:07:34
#97 251Anna Sarbinowska163Czempiń BiegaK301502:08:0902:07:59
#98 252Dariusz Walczak220NiezrzeszonyM502502:08:0902:08:05
#99 253Jarosław Melerowicz144M502602:08:2402:08:04
#100 254Jarosław Matusiak103M406402:09:1202:09:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności