Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIX Półmaraton im. Mirosława Zaremby

Wyniki - 23 kwietnia 2017, Ostrzeszów

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 264Jakub Dembiński1M203502:12:1702:12:00
#2 149Magdalena Leonczak2Kocham BiegaćK30701:47:4101:47:32
#3 106Artur Kozłowski3NiezrzeszonyM303301:42:4901:42:34
#4 197Wiesław Lehnhardt4M405601:56:0501:55:58
#5 33Marek Stachowiak5Rokietnica BiegaM301201:29:3701:29:32
#6 56Wojciech Podlecki6Rokietnica BiegaM301801:33:5401:33:50
#7 25Dawid Dąbrowski7Czerwonak BiegaM20501:27:5101:27:45
#8 188Marcin Żurecki9M3059Powiat Ostrzeszów01:54:1901:54:06
#9 136Mateusz Sobkowiak10M201601:46:4401:46:28
#10 122Krzysztof Morek11K.S. LeniwiecM304101:44:3701:44:25
#11 193Lech Przywecki13Kościan Team / Kp Psp RawiczM405501:55:3101:55:22
#12 211Remigiusz Cypel14Bukowski Klub BiegaczaM306401:57:5701:57:41
#13 118Sebastian Cieślak15Night RunnersM201401:44:2001:44:14
#14 35Robert Kasperski16Kościan TeamM401201:29:4701:29:44
#15 71Marcin Grzesiak17Aktywny OstrzeszówM3026Powiat Ostrzeszów01:37:0701:37:02
#16 257Andrzej Borkowski19M406502:10:0102:09:37
#17 68Mirosław Kaczmarek20Kościan TeamM402101:36:4501:36:42
#18 176Łukasz Wieczorek21Klub MarcelinM305501:51:4201:51:23
#19 134Robert Rekowski22M404101:46:1001:46:05
#20 199Bartosz Mendel23M405701:56:1401:56:00
#21 92Dariusz Wiatr24Night Runners WrzesniaM402901:40:1101:39:55
#22 94Marcin Zgoliński25M303201:40:1301:39:57
#23 270Jacek Piechalak26Rokietnica BiegaM406702:21:3102:21:08
#24 154Sławomir Kaczmarek27Kościan TeamM404701:48:0001:47:51
#25 15Przemysław Kucharski28Rokietnica BiegaM30701:23:0401:23:00
#26 116Tadeusz Flens29Kb WojtuśM501101:44:0801:44:02
#27 240Stefan Komorowski32StrabagM601202:03:0502:02:58
#28 237Jerzy Dudziak34Kościan TeamM502202:02:0602:01:57
#29 164Marcin Kaczmarek35M305101:48:2901:48:21
#30 107Dagmara Laszczkowska36Dwujęzyczni.PlK20701:42:5901:42:52
#31 207Krzysztof Rudziński37Dwujezyczni.PlM202501:57:3301:57:26
#32 175Łukasz Hłądzyński38K.S. LeniwiecM305401:51:3601:51:23
#33 90Krzysztof Koralewski39M303101:39:5701:39:47
#34 170Roman Stryjakiewicz40M405001:50:0601:49:51
#35 73Dawid Adamusiak41Bullet TeamM302701:37:2301:37:17
#36 174Damian Nowak43Piekarnia Wiejska W ZębowieM305301:51:2501:51:18
#37 261Stanisław Luźniak44BrakM502802:10:2502:10:13
#38 55Błażej Drobnik45Promień OpalenicaM301701:33:5301:33:48
#39 206Marcin Prus46M306301:57:3201:57:11
#40 100Jarosław Madajczak47M403301:41:4701:41:41
#41 163Tomasz Szubarga48Rokietnica BiegaM305001:48:2901:48:13
#42 155Marian Zdanowski50M60601:48:0501:47:48
#43 31Sławomir Fornalik51Postęp Team PniewyM401001:29:1301:29:10
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !272Beata Grząślewicz52K50202:26:0702:25:58
#45 204Paweł Solarz53Olimpia SycówM306101:57:2901:56:59
#46 125Paweł Grądzielewski54M403801:44:5601:44:48
#47 171Mirosław Sobczyk56M305201:50:2701:50:15
#48 48Adam Szczerbal57Kościan TeamM50401:32:4001:32:36
#49 216Tomasz Hertmanowski58Kościan TeamM405901:59:0901:59:02
#50 183Kamil Daszczyk59M2021Powiat Ostrzeszów01:53:2101:53:03
#51 80Jacek Elminowski60M402401:38:2301:38:15
#52 148Tadeusz Kolebuk62Klub Biegacza Maraton TurekM60501:47:4001:47:34
#53 265Robert Grypczyński63Honey Stinger RunnersM406602:14:1402:13:53
#54 203Kazimierz Ratajczak64Kościan TeamM601001:57:1401:57:06
#55 198Mieczysław Klupś65M501801:56:0601:55:59
#56 115Aleksander Lepka66M201301:44:0701:43:54
#57 42Marcin Kociemba67Naramowice BiegająM301401:31:2301:31:01
#58 152Dariusz Grześko68M304701:47:5501:47:44
#59 224Ryszard Jarmaczyk69M306902:00:2302:00:11
#60 230Tomasz Barylski70Rokietnica BiegaM203102:01:0402:00:49
#61 63Łukasz Urbaniak71M302101:35:0201:34:54
#62 98Bronisław Świątek73NiezrzeszonyM50901:41:2601:41:15
#63 190Iwona Wojcieszak74K40701:54:4101:54:41
#64 243Monika Kramarczyk75Aktywny OstrzeszówK3014Powiat Ostrzeszów02:04:0702:04:01
#65 104Marcin Błaszczyk77M2012Powiat Ostrzeszów01:42:3501:42:15
#66 247Leszek Olejnik78NiezrzeszonyM406302:06:4002:06:22
#67 111Grzegorz Kańduła79Nest.Poznan.PlM303501:43:2701:43:21
#68 223Patryk Suski82M203002:00:1102:00:01
#69 81Bartosz Horosiewicz83Real MadrytM302901:38:5201:38:43
#70 54Robert Kosmecki84Night RunnersM50601:33:4901:33:44
#71 88Przemysław Zgoła85Wuef Club Decathlon SwadzimM402801:39:4201:39:28
#72 93Leszek Łukasik87M50801:40:1301:40:09
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 221Jan Poniecki88Kb LupusM70+301:59:4301:59:32
#74 64Rafał Piekarniak89Sport - Edukator OleśnicaM401901:35:0201:34:59
#75 238Dagmara Pawlak91K301302:02:2302:02:11
#76 102Anna Sołyga92Aktywny OstrzeszówK206Powiat Ostrzeszów01:42:2101:42:15
#77 13Robert Zborowski93Aktywny OstrzeszówM404Powiat Ostrzeszów01:22:3301:22:32
#78 45Marcin Frączek94Kościan Team/Drużyna SzpikuM20601:32:2001:32:17
#79 209Paulina Dubska95Kościan TeamK201301:57:5301:57:42
#80 144Arleta Lorenc96K20801:47:1401:47:02
#81 50Alojzy Lorenc97M50501:33:1301:33:10
#82 156Darek Zieliński-Wronka98M404801:48:1901:48:15
#83 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !130Stefan Dobak99Kb SzamotułyM70+101:45:4401:45:40
#84 121Grzegorz Witczak100Koźmin BiegaM304001:44:3701:44:26
#85 177Adam Malcher101M405301:51:5701:51:51
#86 169Sonia Stasik102K201001:49:4901:49:46
#87 254Jarosław Matusiak103M406402:09:1202:09:04
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !61Stanisław Mielczarek104NiezrzeszonyM60101:34:4401:34:39
#89 113Maciej Karasiński105M303701:43:5501:43:43
#90 138Marek Palat108M2017Powiat Ostrzeszów01:46:5501:46:55
#91 260Natalia Dymała109Night Runners WrocławK301802:10:1202:09:59
#92 259Paulina Dymała111K301702:10:1102:09:58
#93 62Szymon Koźbielski112M302001:34:5301:34:46
#94 214Jakub Nowak113SportowirM2027Powiat Ostrzeszów01:58:3601:58:36
#95 96Rafał Wachowiak114Kościan TeamM403101:41:1001:41:10
#96 249Sławomir Wiśniewski115K.S. LeniwiecM307002:07:4202:07:26
#97 258Robert Bieda116M502702:10:0902:09:39
#98 75Jarosław Frankowski117Lub Wybierz Z ListyM402201:37:3101:37:10
#99 51Krzysztof Lubczyński118M401701:33:2901:33:23
#100 137Dariusz Ratajczak119Night RunnersM404301:46:5501:46:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności