Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

12.Memoriał Barbary Szlachetki

Wyniki - 1 maja 2017, Jelcz-Laskowice

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Mpo
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1351Pelc PawełPOL Pro-Run Wrocław, Wrocław00:38:5101:18:3501:18:35-1-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2180Basiński PiotrPOL Nokia, Wrocław00:38:5201:21:0601:21:05-2-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 311Bryl KarolPOL IRC Kowale, Wrocław00:40:2101:22:0701:22:06-3-
#4 4333Lewicki FilipPOL KB Harcownik Jelcz - Laskowice, Jelcz-Laskowice00:41:3701:23:2601:23:25-41
#5 5311Wiśniewski SławomirPOL Wrocław00:42:0701:25:5301:25:51-5-
#6 653Lota AndrzejPOL KB Lew Legnica, Legnica00:43:1901:26:3701:26:32-6-
#7 7346Spaliński PiotrPOL ULKS ZIEMIA OŁAWSKA, Oława00:43:0001:27:1901:27:17-72
#8 8320Zawadzki PawełPOL BRACIA, Radwanice00:44:1701:28:0701:28:04-83
#9 9274Osiatycki GrzegorzPOL Ronal Polska Run, Namysłów00:44:3001:29:2801:29:24-9-
#10 10219Gromadzki MateuszPOL Brzeg00:43:0001:29:3801:29:36-10-
#11 11281Piwowarczyk PrzemysławPOL Szczawno-Zdrój00:45:1101:29:4301:29:39-11-
#12 12481Karasowski MariuszPOL 1 Pułk Saperów Brzeg, Brzeg00:44:3701:31:1001:31:09-12-
#13 13236Kamiński JacekPOL Tsusho Team, Jelcz-Laskowice00:45:1701:31:5601:31:52-134
#14 14244Kubica KrzysztofPOL Brzeg, Brzeg00:46:5201:31:5701:31:53-14-
#15 15328Hutyra MarcinPOL Trenujznami.pl, Wrocław00:46:4501:32:0301:31:57-15-
#16 16275Palacz MarcinPOL Optima Cardio, Brzeg00:44:5701:32:0801:32:03-16-
#17 17350Zapotoczny JacekPOL Oława00:45:2301:32:3201:32:30-175
#18 18298Szarata TomaszPOL KB Harcownik Jelcz - Laskowice, Miłoszyce00:45:5801:33:0801:33:06-186
#19 1950Lewicki ŁukaszPOL Oława00:45:5801:33:2501:33:23-197
#20 20175Bagiński PawełPOL Ronal Polska Run, Bierutów00:46:1401:34:0401:34:00-20-
#21 21222Hofman AdamPOL Brzeg00:46:5201:34:3101:34:27-21-
#22 22293Skrzypczak TomaszPOL WKB PIAST WROCŁAW, Wrocław00:44:5201:34:4701:34:43-22-
#23 23340Pawlik MaciejPOL Oławski Klub Biegowy, Bystrzyca00:46:4001:34:5201:34:49-23-
#24 24261Maniak DariuszPOL Wrocław00:49:2501:35:1701:35:09-24-
#25 25247Kucia SzymonPOL Pawłów00:48:0601:35:4901:35:38-25-
#26 26322Zaworski TomaszPOL Wrocław00:47:4401:36:1101:36:07-26-
#27 27324Ziemniak TomaszPOL Gliwice00:46:3401:36:3701:36:32-27-
#28 28189Bugajski AntoniPOL Wrocław00:49:0501:36:4301:36:37-28-
#29 29258Łuczkiewicz JarosławPOL Karkonosz Running Team/NOA, Oława00:49:3601:36:5301:36:43-298
#30 30206Dupla KonradPOL WKB PIAST WROCŁAW, Wrocław00:49:4501:37:2601:37:14-30-
#31 31183Bielas MarcinPOL Świdnica00:49:1501:37:4101:37:23-31-
#32 32342Kozioł BogusławPOL GANG RÓŻOWYCH MISIÓW, Oleśnica00:50:0001:37:5401:37:42-32-
#33 33343Pawlicki RafałPOL Kopaszyn00:46:4801:38:1401:38:11-33-
#34 34235Kajetanowicz KrzysztofPOL Triclub / valuepartner.pl, Warszawa00:49:4601:38:1501:38:04-34-
#35 35347Ściesiek FilipPOL Legnica00:49:1601:38:3601:38:27-35-
#36 36210Florków MariuszPOL KOTWICA BRZEG, Pawłów00:46:5801:38:4001:38:38-36-
#37 37263Maśluszczak MateuszPOL Litwin Triathlon Team, Oława00:49:3701:38:5201:38:26-379
#38 38254Litwin JanPOL Litwin Triathlon Team, Wrocław00:49:3701:38:5201:38:44-38-
#39 39332Kowalik AndrzejPOL Wrocław00:49:4601:39:4401:39:32-39-
#40 40323Ziemba ArkadiuszPOL Wroclaw Marathon Team, Dobrzykowice00:49:4601:39:4701:39:30-40-
#41 41260Maleszak CezariuszPOL KB Harcownik Jelcz - Laskowice, Jelcz-Laskowice00:49:5501:39:5001:39:28-4110
#42 42336Taraciński MateuszPOL KB Harcownik Jelcz-Laskowice, Bystrzyca00:49:4501:39:5101:39:40-4211
#43 43313Wochal RadosławPOL Wrocław00:49:4701:39:5901:39:50-43-
#44 44301Szydłowski RobertPOL Wrocław00:49:4601:40:0301:39:56-44-
#45 45300Szydłowski AndrzejPOL Wrocław00:49:4601:40:0301:39:57-45-
#46 46304Truszkiewicz BartoszPOL MONDELEZ, Oława00:49:4701:42:3101:42:23-4612
#47 47271Nędzarek GrzegorzPOL Oława00:51:5901:42:5801:42:37-4713
#48 48216Góral RobertPOL Brzeg00:52:0201:43:1201:43:07-48-
#49 49228Jarosławski MarcinPOL Jelcz-Laskowice00:51:0201:43:3701:43:19-4914
#50 50270Moraszka KrzysztofPOL Wrocław00:50:1501:43:4501:43:33-50-
#51 51280Piotrowski MirosławPOL STOPA SŁUPSK, Slupsk00:51:5401:44:0801:43:58-51-
#52 52306Twardoń PiotrPOL Wrocław00:50:0401:44:0801:44:02-52-
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !53335Nimsz KamilaPOL KB Harcownik Jelcz - Laskowice, Jelcz-Laskowice00:52:3901:44:0901:43:561-1
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !54179Basińska PaulinaPOL Wrocław00:50:3501:44:2001:44:172--
#55 55195Czaban KubaPOL Brzeg00:52:3501:44:2501:44:16-53-
#56 56264Mateńko MariuszPOL AMATOR, Nadolice Wielkie00:50:5801:44:3701:44:28-54-
#57 57242Kozioł AdamPOL DRUŻYNA SZPIKU, Radłów00:53:0801:44:3701:44:22-55-
#58 58295Solbiati DavideITA Wrocław00:51:5701:44:3901:44:24-56-
#59 59239Klahs DawidPOL Wrocław00:50:5501:44:4301:44:36-57-
#60 60282Połom TomaszPOL Oławska Grupa Biegowa, Oława00:53:0501:44:5301:44:33-5815
#61 61314Wojtko RafałPOL Wrocław00:51:3001:44:5401:44:39-59-
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 62190Burdelak AgnieszkaPOL Termy Jakuba, Oława00:53:4201:45:0001:44:443-2
#63 63214Gawęda RobertPOL Kraków00:53:1001:45:0701:44:53-60-
#64 64330Jemioło RomanPOL Łosice00:51:2101:46:3501:46:30-61-
#65 65232Junik ŁukaszPOL Marcinkowice00:53:1001:46:3701:46:25-6216
#66 66262Marciniak KamilPOL Orange Polska, Wrocław00:51:4501:46:4701:46:40-63-
#67 67276Partyka WojciechPOL Jelcz-Laskowice00:52:4901:47:1101:46:57-6417
#68 68329Jaworek MarcinPOL Wrocław00:54:3501:47:1601:47:00-65-
#69 69245Kubicz RyszardPOL Wrocław00:52:4801:47:2201:47:13-66-
#70 70310Wąsik MarekPOL Wrocław00:51:5901:47:2401:47:17-67-
#71 71317Zagrodnik BogdanPOL KB Harcownik Jelcz - Laskowice, Jelcz-Laskowice00:53:1301:47:3101:47:15-6818
#72 72249Kulas AndrzejPOL Amator, Jelcz-Laskowice00:53:0301:47:3701:47:20-6919
#73 73176Balkiewicz HenrykPOL KB Lew Legnica, Legnica00:53:1201:47:5001:47:36-70-
#74 74211Gajewski JacekPOL Paczków00:55:0601:48:5001:48:34-71-
#75 75177Barowicz ZbigniewPOL CHRZĄSTAWA TEAM, Wrocław00:51:3501:48:5701:48:46-72-
#76 76256Łebzuch MarzenaPOL DIEHL RUNNING TEAM, Namysłów00:51:5001:49:0701:49:024--
#77 77188Budzik RyszardPOL Brzeg00:53:2901:49:1001:48:59-73-
#78 78231Jedynak MichałPOL Wrocław00:54:1601:49:1801:49:09-74-
#79 79174Antoniuk AdamPOL Katowice00:52:0701:49:2301:49:03-75-
#80 80302Szymczyna MarcinPOL Oławska Grupa Biegowa, Oława00:54:5201:49:2901:49:17-7620
#81 81186Boratyński ŁukaszPOL Popapraniec Gać, Gać00:54:5101:49:5501:49:36-7721
#82 82312Włodarczyk MaciejPOL KB Harcownik Jelcz - Laskowice, Miłoszyce00:54:4801:50:0701:49:52-7822
#83 83355Księżnik AnnaPOL Oława00:55:4401:50:2501:50:095-3
#84 84200Dobrowolski ŁukaszPOL www.satix.net.pl, Oława00:55:4501:50:5901:50:43-7923
#85 85197Długosz DominikPOL Trzebnica00:54:0701:51:0201:50:51-80-
#86 86202Dominiak JarosławPOL Kalisz00:55:3601:51:0901:50:51-81-
#87 87213Garbacz MarekPOL Tulip Runners, Oława00:52:2401:51:1401:51:05-8224
#88 88233Jurijków BarbaraPOL Jelcz-Laskowice00:54:5101:51:3301:51:126-4
#89 89172Anczakowski PatrykPOL Patryk Anczakowski, Wrocław00:57:2201:51:3801:51:21-83-
#90 90223Hołdyński MirosławPOL RWT Wroclaw, Kąty Wrocławskie00:54:5401:52:1601:52:02-84-
#91 91307Wachowska DorotaPOL WKB PIAST WROCŁAW / KB Harcownik Jelcz-Laskowice,00:56:3501:52:4001:52:247--
#92 92207Filar FilipPOL Jelcz-Laskowice00:51:4601:52:4401:52:27-8525
#93 93217Grębowicz AndrzejPOL Janików00:56:0101:53:0301:52:46-8626
#94 94173Antoniszyn DariuszPOL Matner Running Team, Wrocław00:54:4601:53:2901:53:06-87-
#95 95204Drankowski DariuszPOL KOTWICA BRZEG, Brzeg00:56:5501:54:0701:53:59-88-
#96 96344Makieła PiotrPOL Namysłów00:54:0001:54:2101:54:16-89-
#97 97321Zawłodzka KatarzynaPOL Oława00:56:0101:54:2201:54:048-5
#98 98326Anczyk SaraPOL FAURECIA, Legnica00:55:2001:54:3801:54:359--
#99 99278Pater DawidPOL brak, Piekary00:57:0301:54:4801:54:42-9027
#100 100297Sygulski SebastianPOL CSWIiCh Wrocław, Brzeg00:57:0001:54:4801:54:42-91-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności