Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1014099Dzikowski Łukasz1982M(POL)-96V seria (11:20:00)604:32:28
#2 1024019Matysik Zbigniew1974M-40+K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIEL-97V seria (11:20:00)704:32:30
#3 1033354Kwiatkowski Arkadiusz1996MIron Workout Team (POL)-98ELITE seria (10:00:00)7204:32:33
#4 1043632Stasiewicz Artur1986M(POL)-99II seria (10:20:00)1104:33:01
#5 1053631Stachowski Michał1982M(POL)-100II seria (10:20:00)1204:34:43
#6 1063524Mazur Wojciech1995MHusaria Race Team (POL)-101II seria (10:20:00)1304:34:44
#7 1073379Barcikowski Łukasz1982MPOWER TRAINING (POL)-102ELITE seria (10:00:00)7304:35:06
#8 1083830Śmiałek Łukasz1983MApteki Zdrowe Ceny (POL)-103IV seria (11:00:00)704:36:36
#9 1093962Sokołowski Jarosław1987M(POL)-104IV seria (11:00:00)804:36:36
#10 1103825Hołda Mateusz1990MAktywna Kazimierza (POL)-105IV seria (11:00:00)904:36:38
#11 1114197Komorowski Kamil1980M(POL)-106II seria (10:20:00)1404:37:19
#12 1123308Avilov Vitalii1982M39RUS (POL)-107ELITE seria (10:00:00)7404:37:27
#13 1133332Ciupek Robert1981MHusaria Race Team (POL)-108ELITE seria (10:00:00)7504:38:01
#14 1144161Maszewski Damian1990M(POL)-109II seria (10:20:00)1504:38:27
#15 1153465Chrzanowski Marcin1996MBOOT CAMP POLSKA (POL)-110II seria (10:20:00)1604:39:08
#16 1163693Putek Marcin1988MHusaria Race Team (POL)-111III seria (10:40:00)704:39:14
#17 1173904Waszkiewicz Arkadiusz1985MV.I.P-GYM EŁK (POL)-112IV seria (11:00:00)1004:39:50
#18 1183458Maruszewski Marcin1982M3oo Forma Płock (POL)-113II seria (10:20:00)1704:40:02
#19 1194086Giebułtowicz Marek1977M-40+Wolfpack (POL)-114V seria (11:20:00)804:40:53
#20 1203399Król Marcin1987MxRunners (POL)-115II seria (10:20:00)1804:41:05
#21 1213777Machowiak Tomasz1983MxRunners (POL)-116III seria (10:40:00)804:41:29
#22 1223358Bakalarz Ariel1988MJuhaZBani (POL)-117ELITE seria (10:00:00)7604:42:13
#23 1233518Kempka Marcin1981MHusaria Race Team (POL)-118II seria (10:20:00)1904:43:19
#24 1243611Matoszka Arkadiusz1985M(POL)-119II seria (10:20:00)2004:43:47
#25 1253873Koczkodaj Kamil1989MPOWER TRAINING (POL)-120IV seria (11:00:00)1104:44:00
#26 1263876Heldak František1989MPretekaRYS (POL)-121IV seria (11:00:00)1204:44:09
#27 1274014Pryka Artur1982MGTX TEAM (POL)-122II seria (10:20:00)2104:44:36
#28 1283809Olczak Daniel1982M(POL)-123III seria (10:40:00)904:44:41
#29 1293519Kowalewska Luiza1995KHusaria Race Team (POL)6-II seria (10:20:00)2204:44:43
#30 1303446Stankiewicz Tomasz1989M(POL)-124ELITE seria (10:00:00)7704:44:44
#31 1313413Bulowski Pawel1985M(POL)-125ELITE seria (10:00:00)7804:45:35
#32 1323407Tuczapski Piotr1992MxRunners (POL)-126ELITE seria (10:00:00)7904:45:52
#33 1333787Grodzki Piotr1993M(POL)-127III seria (10:40:00)1004:45:56
#34 1343305Lubkiewicz Tomasz1987M16 batalion powietrznodesantowy-128ELITE seria (10:00:00)8004:46:07
#35 1353374Kowalik Marcin1984MPGE Run Obrót (POL)-129ELITE seria (10:00:00)8104:46:20
#36 1363375Majewska Joanna1974K-40+PGE Run Obrót (POL)7-ELITE seria (10:00:00)8204:46:26
#37 1373877Vanečko Martin1991MPretekaRYS (POL)-130IV seria (11:00:00)1304:46:31
#38 1384107Gulka Krystian1983M(POL)-131V seria (11:20:00)904:47:12
#39 1394106Gulka Adam1997M(POL)-132V seria (11:20:00)1004:47:14
#40 1403609Makarewicz Paweł1983M(POL)-133II seria (10:20:00)2304:47:28
#41 1413398Janik Paweł1987MxRunners (POL)-134ELITE seria (10:00:00)8304:48:00
#42 1423360Bardziak Mateusz1991MKoniuchy (POL)-135ELITE seria (10:00:00)8404:48:06
#43 1433520Kozieł Kamil1994MHusaria Race Team (POL)-136II seria (10:20:00)2404:48:31
#44 1444029Olkuski Aleksander1990MOUTSIDERS (POL)-137V seria (11:20:00)1104:48:51
#45 1453484Wojtaszek Michał1987MDziki Gniezno (POL)-138II seria (10:20:00)2504:49:20
#46 1463373Grodecki Bartłomiej1982MPGE Run Obrót (POL)-139ELITE seria (10:00:00)8504:49:23
#47 1473376Markocki Paweł1986MPGE Run Obrót (POL)-140ELITE seria (10:00:00)8604:49:24
#48 1483378Włodyka Sławomir1989MPGE Run Obrót (POL)-141ELITE seria (10:00:00)8704:49:28
#49 1494105Grzesica Paweł1978M(POL)-142IV seria (11:00:00)1404:50:18
#50 1504148Stradza Bartłomiej1989MKutang Klan (POL)-143IV seria (11:00:00)1504:50:20
#51 1514136Strzelczak Michał1990M(POL)-144V seria (11:20:00)1204:50:54
#52 1523377Tuszyński Zygmunt1982MPGE Run Obrót (POL)-145ELITE seria (10:00:00)8804:52:03
#53 1533450Trajdos Bartosz1985M(POL)-146ELITE seria (10:00:00)8904:52:28
#54 1543392Kamiński Paweł1979Mtrener24h.com.pl (POL)-147ELITE seria (10:00:00)9004:52:31
#55 1553582Murach Kamil1987MWATAHA STG (POL)-148II seria (10:20:00)2604:52:55
#56 1563337Kaczmarczyk Tomasz1982MHusaria Race Team (POL)-149ELITE seria (10:00:00)9104:53:13
#57 1573349Wawrzyniak Magdalena1989KHusaria Race Team (POL)8-ELITE seria (10:00:00)9204:53:15
#58 1583482Kaczmarek Maciej1985MDziki Gniezno (POL)-150II seria (10:20:00)2704:53:25
#59 1593581Klein Kamil1982MWATAHA STG (POL)-151II seria (10:20:00)2804:53:33
#60 1603635Szymczak Kamil1992M(POL)-152II seria (10:20:00)2904:53:38
#61 1613573Kęsek Łukasz1998MT2R Time to Ride (POL)-153II seria (10:20:00)3004:53:48
#62 1623237Goraus Krzysztof1980M(POL)-154II seria (10:20:00)3104:54:00
#63 1633577Góral Sławomir1974M-40+TI AUTOMOTIVE (POL)-155II seria (10:20:00)3204:54:09
#64 1643574Łubiński Damian1999MT2R Time to Ride (POL)-156II seria (10:20:00)3304:54:11
#65 1654372Wojtaszek Maciej1980M(POL)-157II seria (10:20:00)3404:54:27
#66 1663685Łotowski Emil1990MHusaria Race Team (POL)-158III seria (10:40:00)1104:54:28
#67 1673845Wysocki Michał1977M-40+EbroGym (POL)-159IV seria (11:00:00)1604:54:31
#68 1684195Dobranowski Paweł1980M(POL)-160II seria (10:20:00)3504:54:45
#69 1694191Krause Magadalena1980K(POL)9-V seria (11:20:00)1304:55:39
#70 1704113Kalinowski Aleksander1988M(POL)-161V seria (11:20:00)1404:55:39
#71 1713954Rybiński Kamil1988M(POL)-162IV seria (11:00:00)1704:55:42
#72 1723793Kosiński Marcin1983M(POL)-163III seria (10:40:00)1204:55:46
#73 1733415Czmok Rafał1975M-40+(POL)-164ELITE seria (10:00:00)9304:56:25
#74 1743420Janiszewski Bartosz1988M(POL)-165ELITE seria (10:00:00)9404:56:37
#75 1753198Giziewski Sebastian1980M(POL)-166V seria (11:20:00)1504:57:19
#76 1763837Szymański Łukasz1988MBrygada Bajlando (POL)-167IV seria (11:00:00)1804:57:55
#77 1773950Pawłowski Piotr1985M(POL)-168IV seria (11:00:00)1904:58:07
#78 1784120Krupop Daniel1997M(POL)-169VI seria (11:40:00)304:58:18
#79 1794077Sylwestrzak Tomasz1996Mvas deferens 3000 (POL)-170V seria (11:20:00)1604:59:03
#80 1804088Sylwestrzak Karol1999MZHR (POL)-171V seria (11:20:00)1704:59:05
#81 1813466Tomaszewski Marcin1985MBozony Higgsa (POL)-172II seria (10:20:00)3604:59:08
#82 1824199Ebertowski Michał1980M(POL)-173II seria (10:20:00)3704:59:11
#83 1833626Skałecki Adam1984M(POL)-174II seria (10:20:00)3804:59:18
#84 1843627Skałecki Przemysław1983M(POL)-175II seria (10:20:00)3904:59:29
#85 1853669Sowa Kamil1993MDeloitte Adventure Team (POL)-176III seria (10:40:00)1304:59:36
#86 1863694Pytka Kamil1989MHusaria Race Team (POL)-177III seria (10:40:00)1404:59:37
#87 1873389Ostrowski Maciej1993MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-178ELITE seria (10:00:00)9504:59:40
#88 1883624Powaga Bogusław1978M(POL)-179II seria (10:20:00)4005:00:50
#89 1893926Górecki Paweł1971M-40+(POL)-180IV seria (11:00:00)2005:01:02
#90 1903343Pamuła Krystian1985MHusaria Race Team (POL)-181ELITE seria (10:00:00)9605:01:16
#91 1913456Żołdak Dominik1997M(POL)-182ELITE seria (10:00:00)9705:02:06
#92 1924190Uherek Marcin1980M(POL)-183IV seria (11:00:00)2105:02:07
#93 1934097Dębski Grzegorz1986M(POL)-184V seria (11:20:00)1805:02:15
#94 1943813Różewicz Dariusz1962M-40+(POL)-185III seria (10:40:00)1505:02:16
#95 1953411Błędzki Adam1987M(POL)-186ELITE seria (10:00:00)9805:02:32
#96 1963589Daukszo Maciej1996M(POL)-187II seria (10:20:00)4105:02:41
#97 1973320Sobczak Antoni1970M-40+CrossandAktive Nysa (POL)-188ELITE seria (10:00:00)9905:02:44
#98 1983459Skosogorienko Włodzimierz1983M3oo Forma Płock (POL)-189II seria (10:20:00)4205:03:04
#99 1993313Polańska Jowita1988KBefit24team (POL)10-ELITE seria (10:00:00)10005:03:10
#100 2003753Opoka Piotr1988MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-190III seria (10:40:00)1605:03:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności