Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 3013475Rykowski Grzegorz1977M-40+cross fight gym (POL)-281II seria (10:20:00)7005:25:41
#2 3023440Ruśnica Anna1990K(POL)21-ELITE seria (10:00:00)11405:26:14
#3 3033794Kosiński Paweł1970M-40+(POL)-282III seria (10:40:00)4105:26:18
#4 3043555Rzeszotarski Jacek1976M-40+SAR-BSR KOŁOBRZEG (POL)-283II seria (10:20:00)7105:26:21
#5 3053808Myrcik Pawel1985M(POL)-284III seria (10:40:00)4205:26:23
#6 3063892Jachimowicz Mariusz1979MStudio S7 (POL)-285IV seria (11:00:00)4105:26:26
#7 3074076Morgaś Mariusz1986Mtrener24h.com.pl (POL)-286VI seria (11:40:00)805:26:53
#8 3083880Kołodziejak Filip1988MRampampam (POL)-287IV seria (11:00:00)4205:26:57
#9 3093821Włodarczyk Agnieszka1977K-40+(POL)22-III seria (10:40:00)4305:27:07
#10 3103642Wrońska Dorota1972K-40+(POL)23-II seria (10:20:00)7205:27:19
#11 3113690Pniewska Karolina1993KHusaria Race Team (POL)24-II seria (10:20:00)7305:27:33
#12 3123579Chrzanowski Marcin1984MTRX Wolfforce TEAM (POL)-288II seria (10:20:00)7405:27:48
#13 3133580Siembab Joanna1981KTRX Wolfforce TEAM (POL)25-II seria (10:20:00)7505:27:52
#14 3143515Jeżak Adam1983MHusaria Race Team (POL)-289II seria (10:20:00)7605:27:53
#15 3153508Barcik Grzegorz1992MHusaria Race Team (POL)-290II seria (10:20:00)7705:28:04
#16 3163641Wojtalik Adrian1989M(POL)-291II seria (10:20:00)7805:28:12
#17 3173619Oborski Waldemar1978M(POL)-292II seria (10:20:00)7905:28:15
#18 3183639Wiśniewski Marek1976M-40+(POL)-293II seria (10:20:00)8005:28:18
#19 3193563Tajak Bartłomiej1991MSIXTY NINE (POL)-294II seria (10:20:00)8105:28:27
#20 3203564Tajak Mariusz1996MSIXTY NINE (POL)-295II seria (10:20:00)8205:28:27
#21 3213565Tajak Patryk1993MSIXTY NINE (POL)-296II seria (10:20:00)8305:28:28
#22 3223861Janik Kamil1985Mmordą w błoto (POL)-297IV seria (11:00:00)4305:28:41
#23 3233585Budny Wojciech1992M(POL)-298II seria (10:20:00)8405:28:53
#24 3243588Daszkilewicz Rafał1987M(POL)-299II seria (10:20:00)8505:28:53
#25 3253594Gutowski Ireneusz1980M(POL)-300II seria (10:20:00)8605:28:54
#26 3263929Grusznis Zuzanna1991K(POL)26-IV seria (11:00:00)4405:28:59
#27 3273675Markowicz Ewelina1993KFitness Point KATOWICE (POL)27-III seria (10:40:00)4405:29:02
#28 3283453Wojsyk Przemysław1989M(POL)-301ELITE seria (10:00:00)11505:29:09
#29 3293615Młynarczyk Tatiana1984K(POL)28-II seria (10:20:00)8705:29:12
#30 3303895Pietrzak Rafał1992MSzturm (POL)-302IV seria (11:00:00)4505:29:16
#31 3313894Parzoch Magdalena1993KSzturm (POL)29-IV seria (11:00:00)4605:29:16
#32 3323614Młynarczyk Piotr1984M(POL)-303II seria (10:20:00)8805:29:31
#33 3333587Chrystek Maciej1976M-40+(POL)-304II seria (10:20:00)8905:29:36
#34 3344104Gawroński Artur1978M(POL)-305V seria (11:20:00)3205:29:36
#35 3353661Jankiewicz Marek1978MBravehearts Legionowo (POL)-306III seria (10:40:00)4505:29:57
#36 3364200Moroński Piotr1980M(POL)-307ELITE seria (10:00:00)11605:30:07
#37 3374098Dopierała Łukasz1982M(POL)-308III seria (10:40:00)4605:30:18
#38 3383820Wiktorowski Leszek1991M(POL)-309III seria (10:40:00)4705:30:34
#39 3393687Marjańczuk Mateusz1992MHusaria Race Team (POL)-310II seria (10:20:00)9005:30:38
#40 3403591Duda Karolina1988K(POL)30-II seria (10:20:00)9105:30:40
#41 3413846Durlak Piotr1991MGKSW (POL)-311IV seria (11:00:00)4705:30:49
#42 3423637Wielądek Marcin1986M(POL)-312II seria (10:20:00)9205:31:21
#43 3433888Wilkowska Iwona1980KSkładamySię (POL)31-IV seria (11:00:00)4805:31:22
#44 3443848Pater Maciej1986MGKSW (POL)-313IV seria (11:00:00)4905:31:42
#45 3454110Pater Joanna1985KGorlice (POL)32-IV seria (11:00:00)5005:31:42
#46 3463751Zawadzki Kordian1990MŚliski Team (POL)-314III seria (10:40:00)4805:31:46
#47 3474143Wiśniewski Bartek1990M(POL)-315III seria (10:40:00)4905:31:48
#48 3483510Budzyńska Anna1990KHusaria Race Team (POL)33-II seria (10:20:00)9305:32:00
#49 3493924Głowacka Agnieszka1985K(POL)34-IV seria (11:00:00)5105:32:07
#50 3503878Tołoczka Maciej1997MRace Machines Team (POL)-316IV seria (11:00:00)5205:32:07
#51 3513795Kras Paweł1991M(POL)-317III seria (10:40:00)5005:32:09
#52 3523674Jarząbek Martyna1994KFitness Point KATOWICE (POL)35-III seria (10:40:00)5105:32:27
#53 3533923Glazik Mateusz1989M(POL)-318IV seria (11:00:00)5305:32:34
#54 3543551Osiak Piotr1994MRun&Travel (POL)-319II seria (10:20:00)9405:32:53
#55 3554181Szarek Michal1978M(POL)-320III seria (10:40:00)5205:32:55
#56 3563784Duma Jan1997M(POL)-321III seria (10:40:00)5305:33:08
#57 3574012Gaworecki Sławomir1976M-40+GRUPA OPERACYJNA KONDOR (PO-322V seria (11:20:00)3305:33:16
#58 3584095Chyła Tomasz1997M(POL)-323V seria (11:20:00)3405:33:26
#59 3594165Nikiel Dariusz1980MNIKIEL (POL)-324IV seria (11:00:00)5405:33:27
#60 3603613Mięgoć Bartłomiej1998MKoniuchy (POL)-325II seria (10:20:00)9505:33:29
#61 3613785First Tomasz1991M(POL)-326III seria (10:40:00)5405:33:33
#62 3623886Kołodziej Marcin1988MSkładamySię (POL)-327IV seria (11:00:00)5505:33:41
#63 3633887Urantówka Jaromir1996MSkładamySię (POL)-328IV seria (11:00:00)5605:33:56
#64 3643662Pydyn Małgorzata1975K-40+Bravehearts Legionowo (POL)36-III seria (10:40:00)5505:34:13
#65 3653527Pawelec Filip1995MHusaria Race Team (POL)-329II seria (10:20:00)9605:34:14
#66 3663664Wojcieszak Klaudia1979KBravehearts Legionowo (POL)37-III seria (10:40:00)5605:34:18
#67 3673665Oleczek Iwona1979KCROSS KICK KOŁOBRZEG (POL)38-III seria (10:40:00)5705:34:27
#68 3683974Tomelka Tomasz1986M(POL)-330IV seria (11:00:00)5705:34:53
#69 3693369Grabowski Mariusz1989MKS OTRĘBY PSZENNE BIAŁYSTOK (-331ELITE seria (10:00:00)11705:34:53
#70 3704008Kaźmierczak Michał1982MEasySend (POL)-333V seria (11:20:00)3505:34:56
#71 3713161Małek Arkadiusz1980M(POL)-332V seria (11:20:00)3605:34:56
#72 3723879Mikołajczyk Maciej1989MRAJSPORT ACTIVE (POL)-334IV seria (11:00:00)5805:35:01
#73 3733814Schab Michał1991M(POL)-335III seria (10:40:00)5805:35:05
#74 3744168Grochowski Marek1990M(POL)-336III seria (10:40:00)5905:35:12
#75 3753666Święcicki Marcin1979MCROSS KICK KOŁOBRZEG (POL)-337III seria (10:40:00)6005:35:14
#76 3763789Jahns Adam1996M(POL)-338III seria (10:40:00)6105:35:20
#77 3773688Mazurkiewicz Robert1994MHusaria Race Team (POL)-339III seria (10:40:00)6205:35:51
#78 3783998Sztajer Bartek1984MBPT (POL)-341VI seria (11:40:00)905:36:08
#79 3793997Korzus Paweł1984MBPT (POL)-340VI seria (11:40:00)1005:36:08
#80 3803333Czernachowski Marek1970M-40+Husaria Race Team (POL)-342ELITE seria (10:00:00)11805:36:19
#81 3813388Melich Tomasz1992MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-343ELITE seria (10:00:00)11905:36:33
#82 3823444Seuffert Leon Paul1996M(POL)-344II seria (10:20:00)9705:36:36
#83 3834162Groh Thomas1986M(POL)-345II seria (10:20:00)9805:36:58
#84 3844052Ryba Łukasz1990MRYBA TEAM (POL)-346VI seria (11:40:00)1105:37:10
#85 3853514Jarosz Bartosz1995MHusaria Race Team (POL)-347II seria (10:20:00)9905:37:11
#86 3863862Wieczorek Karol1978MNAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH-348IV seria (11:00:00)5905:38:41
#87 3873781Boćko Krzysztof1981M(POL)-349III seria (10:40:00)6305:38:44
#88 3883780Boćko Ewa1981K(POL)39-III seria (10:40:00)6405:38:47
#89 3893811Pawliński Łukasz1987M(POL)-350III seria (10:40:00)6505:38:51
#90 3904047Turchan Maciej1992MRMF 4RACING Team (POL)-351V seria (11:20:00)3705:38:55
#91 3914046Malicki Adam1994MRMF 4RACING Team (POL)-352V seria (11:20:00)3805:38:57
#92 3923722Chyzińska Marta1991KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)40-III seria (10:40:00)6605:39:24
#93 3933532Błaszczyk Dominika1990KKoniuchy (POL)41-II seria (10:20:00)10005:39:26
#94 3943636Tomaszewski Maciej1981M(POL)-353II seria (10:20:00)10105:39:28
#95 3953490Litwinowicz Paweł1995MDzikie Turbo Ptysie (POL)-354II seria (10:20:00)10205:39:29
#96 3963534Romik Piotr1987MKoniuchy (POL)-355II seria (10:20:00)10305:39:33
#97 3973857Jaworski Bartłomiej1968M-40+Husaria Race Team (POL)-356IV seria (11:00:00)6005:39:42
#98 3983488Knyt Grzegorz1985MDzikie Turbo Ptysie (POL)-357II seria (10:20:00)10405:39:48
#99 3993495Jaśkiewicz Krzysztof1979MEłk Force One (POL)-358II seria (10:20:00)10505:39:53
#100 4003840Marczyński Sylweter1993MCiećmoruchy (POL)-359IV seria (11:00:00)6105:39:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności