Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 4013838Cegielski Paweł1990MCiećmoruchy (POL)-360IV seria (11:00:00)6205:39:56
#2 4023531Błaszczyk Brunon1988MKoniuchy (POL)-361II seria (10:20:00)10605:40:08
#3 4033454Zienkiewicz Rafał1998M(POL)-362ELITE seria (10:00:00)12005:40:10
#4 4043963Sorek Wojciech1975M-40+(POL)-363IV seria (11:00:00)6305:40:12
#5 4053449Torba Artur1976M-40+(POL)-364ELITE seria (10:00:00)12105:40:16
#6 4063676Górski Piotr1977M-40+Hardcorowe Wychylylybymy (POL)-365II seria (10:20:00)10705:40:31
#7 4074063Szczepanik Marta1969K-40+TEAM DORIS KRAKÓW (POL)42-V seria (11:20:00)3905:40:38
#8 4083330Ratajczak Paulina1990KGymBoxCF Opole i przyjaciele bieg43-ELITE seria (10:00:00)12205:40:39
#9 4093438Pstrong Krystian1981M(POL)-366ELITE seria (10:00:00)12305:41:13
#10 4103863Zych Zbyszek1968M-40+NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH-367IV seria (11:00:00)6405:41:14
#11 4113327Bałazy Marcin1976M-40+GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-369ELITE seria (10:00:00)12405:41:16
#12 4123328Mirota Rafał1978MGOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-368ELITE seria (10:00:00)12505:41:16
#13 4133955Sapiejewski Krzysztof1993M(POL)-370IV seria (11:00:00)6505:41:30
#14 4143901Golec Piotr1996Mthick team (POL)-371IV seria (11:00:00)6605:41:56
#15 4153900Dyndor Jakub1996Mthick team (POL)-372IV seria (11:00:00)6705:41:56
#16 4163902Kapuśniak Michał1996Mthick team (POL)-373IV seria (11:00:00)6805:41:58
#17 4173903Piwowarski Kacper1996Mthick team (POL)-374IV seria (11:00:00)6905:41:59
#18 4183597Imiński Piotr1979M(POL)-375II seria (10:20:00)10805:42:03
#19 4193986Mucha Marek1986MApostles of Stars (POL)-376V seria (11:20:00)4005:42:05
#20 4203590Dolata Lukasz1977M-40+(POL)-378II seria (10:20:00)10905:42:10
#21 4213779Balcerzak Robert1974M-40+(POL)-377III seria (10:40:00)6705:42:10
#22 4223677Rak Cezary1988MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-379II seria (10:20:00)11005:42:12
#23 4233544Szydłowski Adrian1987MPOWER TRAINING (POL)-380II seria (10:20:00)11105:42:19
#24 4243500Pycza Patryk1989MEłk Force One (POL)-381II seria (10:20:00)11205:42:29
#25 4253499Olender Artur1985MEłk Force One (POL)-382II seria (10:20:00)11305:42:31
#26 4263575Malinowski Jakub1999MT2R Time to Ride (POL)-383II seria (10:20:00)11405:42:33
#27 4273606Kublin Robert1989M(POL)-384II seria (10:20:00)11505:42:42
#28 4283602Kotas Patrycja1991K(POL)44-II seria (10:20:00)11605:42:45
#29 4294135Stępnikowski Mateusz1995M(POL)-385V seria (11:20:00)4105:42:53
#30 4303513Gnojek Wojciech1989MHusaria Race Team (POL)-386II seria (10:20:00)11705:42:59
#31 4314004Bogunia Anna1993KCrossFit Solvay (POL)45-V seria (11:20:00)4205:42:59
#32 4323735Kuffel Michał1977M-40+POWER TRAINING (POL)-387III seria (10:40:00)6805:43:22
#33 4334170Lazarska Małgorzata1979KPOWER TRAINING (POL)46-III seria (10:40:00)6905:43:22
#34 4343533Łopuch Robert1972M-40+Koniuchy (POL)-388II seria (10:20:00)11805:43:27
#35 4353457Ruzych Mariia1990K39RUS (POL)47-II seria (10:20:00)11905:43:41
#36 4363483Konieczny Krystian1986MDziki Gniezno (POL)-389II seria (10:20:00)12005:44:29
#37 4373709Szemik Łukasz1981MKopciuchy (POL)-390II seria (10:20:00)12105:44:37
#38 4383922Gertruda Jakub1999M(POL)-391IV seria (11:00:00)7005:44:38
#39 4393622Piotrowski Roman1982M(POL)-392II seria (10:20:00)12205:44:39
#40 4404132Seweryn Tomasz1976M-40+(POL)-393VI seria (11:40:00)1205:44:40
#41 4414144Zagórowska Agnieszka1993K(POL)48-VI seria (11:40:00)1305:44:41
#42 4423937Kisiel Artur1980M(POL)-394IV seria (11:00:00)7105:44:42
#43 4434122Majewski Piotr1988M(POL)-395V seria (11:20:00)4305:44:46
#44 4444124Mieczykowski Krzysztof1974M-40+(POL)-396V seria (11:20:00)4405:45:04
#45 4453526Mickiewicz Małgorzata1987KHusaria Race Team (POL)49-II seria (10:20:00)12305:45:44
#46 4463629Skrężyna Jakub1995M(POL)-397II seria (10:20:00)12405:45:53
#47 4473672Palacz Jonasz1990MDirty Sparrows (POL)-398III seria (10:40:00)7005:46:01
#48 4483670Jankowski Maciej1979MDirty Sparrows (POL)-399III seria (10:40:00)7105:46:07
#49 4493671Królikowski Mirek1980MDirty Sparrows (POL)-400III seria (10:40:00)7205:46:07
#50 4504045Dąbrowski Rafał1983MRenault TEAM (POL)-401V seria (11:20:00)4505:46:11
#51 4514027Wilk Paweł1986MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-402V seria (11:20:00)4605:46:23
#52 4523907Baran Dawid1984M(POL)-403IV seria (11:00:00)7205:46:42
#53 4533646Zyzik Mateusz1991M(POL)-404II seria (10:20:00)12505:47:09
#54 4543525Mickiewicz Katarzyna1986KHusaria Race Team (POL)50-II seria (10:20:00)12605:47:17
#55 4553812Pietrzyk Rafał1979M(POL)-405III seria (10:40:00)7305:47:48
#56 4563433Pawlicki Patryk1985M(POL)-406ELITE seria (10:00:00)12605:48:06
#57 4573365Pachura Dominik1996MKrzczonów Team (POL)-407ELITE seria (10:00:00)12705:48:30
#58 4583364Korzeń Kamil1995MKrzczonów Team (POL)-408ELITE seria (10:00:00)12805:48:32
#59 4593367Zadora Paweł1989MKrzczonów Team (POL)-409ELITE seria (10:00:00)12905:48:33
#60 4604133Skórski Piotr1985M(POL)-410V seria (11:20:00)4705:48:40
#61 4613368Ziembla Damian1997MKrzczonów Team (POL)-411ELITE seria (10:00:00)13005:48:41
#62 4623366Wróbel Monika1996KKrzczonów Team (POL)51-ELITE seria (10:00:00)13105:48:42
#63 4633432Murczek Piotr1977M-40+(POL)-412ELITE seria (10:00:00)13205:48:43
#64 4643481Izydorek Robert1987MDziki Gniezno (POL)-413II seria (10:20:00)12705:50:07
#65 4653971Tarnowski Tomasz1986M(POL)-414IV seria (11:00:00)7305:50:19
#66 4664141Wardzała Jakub1988M(POL)-415V seria (11:20:00)4805:50:23
#67 4673748Nowak Kuba1987MSiła i Czosnek (POL)-416III seria (10:40:00)7405:50:30
#68 4683829Kita Michał1987MAlexTGreat Run4Fun (POL)-417IV seria (11:00:00)7405:50:30
#69 4693749Ślipko Andrzej1983MSiła i Czosnek (POL)-418III seria (10:40:00)7505:50:31
#70 4703390Szendzielorz Marcin1986MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-419ELITE seria (10:00:00)13305:50:34
#71 4714129Rybarkiewicz Mateusz1987M(POL)-420V seria (11:20:00)4905:50:57
#72 4724005Fornalski Artur1985MDzieci Kukurydzy (POL)-421V seria (11:20:00)5005:51:09
#73 4733987Jarzembski Arkadiusz1987MBaywatch (POL)-422V seria (11:20:00)5105:51:10
#74 4744202Schabikowski Daniel1980M(POL)-423ELITE seria (10:00:00)13405:51:10
#75 4753989Tomporowska Sylwia1987KBaywatch (POL)52-V seria (11:20:00)5205:51:11
#76 4764167Markiewicz Marcin1979MDzieci Kukurydzy (POL)-426V seria (11:20:00)5305:51:14
#77 4774006Kuniszyk Piotr1981MDzieci Kukurydzy (POL)-424V seria (11:20:00)5405:51:14
#78 4783990Tomporowski Ariel1989MBaywatch (POL)-425V seria (11:20:00)5505:51:14
#79 4794007Sieczkowska Agata1995KDzieci Kukurydzy (POL)53-V seria (11:20:00)5605:51:18
#80 4803988Marek Marcin1991MBaywatch (POL)-427V seria (11:20:00)5705:51:32
#81 4813918Dobreniuk Krzysztof1973M-40+(POL)-428IV seria (11:00:00)7505:51:47
#82 4823957Skrzypczyński Rafał1987M(POL)-429IV seria (11:00:00)7605:51:50
#83 4833750Wesołowski Paweł1984MSiła i Czosnek (POL)-430III seria (10:40:00)7605:52:25
#84 4844028Waluk Piotr1990MOrszak Mistrza (POL)-431VI seria (11:40:00)1405:52:34
#85 4854068Putra Bartosz1996Mthick team (POL)-432V seria (11:20:00)5805:52:53
#86 4864100Falatyn Damian1991M(POL)-433V seria (11:20:00)5905:52:55
#87 4873752Zawadzki Krystian1987MŚliski Team (POL)-434III seria (10:40:00)7705:53:04
#88 4884180Chamier Cieminski Tomasz1988Mthick team (POL)-436V seria (11:20:00)6005:53:09
#89 4894066Jurkitewicz Damian1989Mthick team (POL)-435V seria (11:20:00)6105:53:09
#90 4904102Gabruk Michał1983M(POL)-437VI seria (11:40:00)1505:53:12
#91 4914112Kaczmarek Paweł1984M(POL)-438VI seria (11:40:00)1605:53:14
#92 4923905Adamczyk Piotr1994M(POL)-439IV seria (11:00:00)7705:53:17
#93 4933747Kurnatowski Piotr1983MSiła i Czosnek (POL)-441III seria (10:40:00)7805:53:19
#94 4943942Litwin Damian1997M(POL)-440IV seria (11:00:00)7805:53:19
#95 4953981Zakrzewski Mateusz1995M(POL)-442IV seria (11:00:00)7905:53:21
#96 4963621Piech Łukasz1983M(POL)-443II seria (10:20:00)12805:53:58
#97 4973603Krawczyk Grzegorz1973M-40+(POL)-444II seria (10:20:00)12905:54:20
#98 4984035Grzesiak Bartosz1981MREEBOK CROSSFIT POZNAŃ (POL)-445V seria (11:20:00)6205:54:28
#99 4993796Kubaczyński Dariusz1968M-40+(POL)-446III seria (10:40:00)7905:54:48
#100 5003951Piskorz Sebastian1995M(POL)-447II seria (10:20:00)13005:55:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności