Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 5014156Ulanowski Michał1984MKTMŁ (POL)-448II seria (10:20:00)13105:55:27
#2 5023319Winnicki Łukasz1987MCHOJRAK TEAM (POL)-449ELITE seria (10:00:00)13505:55:31
#3 5033927Górski Mateusz1982M(POL)-450IV seria (11:00:00)8005:55:33
#4 5044123Markiewicz Łukasz1990M(POL)-451V seria (11:20:00)6305:55:38
#5 5053993Kowalska Małgorzata1990KBiegające Pustaki (POL)54-VI seria (11:40:00)1705:55:46
#6 5063991Andrulewicz Artur1991MBiegające Pustaki (POL)-452VI seria (11:40:00)1805:55:47
#7 5074184Bilska Diana1981K(POL)55-VI seria (11:40:00)1905:55:50
#8 5084036Kuczkowski Krzysztof1986MREEBOK CROSSFIT POZNAŃ (POL)-453V seria (11:20:00)6405:55:55
#9 5093833Kotłowski Marcin1981MBigYellowFoot Adventure Team (P-454IV seria (11:00:00)8105:55:55
#10 5104119Krupa Tomasz1986M(POL)-455V seria (11:20:00)6505:56:34
#11 5114074Rycyk Łukasz1987MTORPEDA TEAM (POL)-456V seria (11:20:00)6605:56:37
#12 5124072Błażejewski Marcin1982MTORPEDA TEAM (POL)-457V seria (11:20:00)6705:56:40
#13 5133668Mełgwa Kaśka1978KCrossFit Gdynia (POL)57-III seria (10:40:00)8005:56:42
#14 5143667Bilińska Agata1983KCrossFit Gdynia (POL)56-III seria (10:40:00)8105:56:42
#15 5154071Białogłowski Wojtek1989MTORPEDA TEAM (POL)-458V seria (11:20:00)6805:56:56
#16 5163409Zachariasz Marcin1984MxRunners (POL)-459ELITE seria (10:00:00)13605:57:11
#17 5174073Rokosz Rafał1992MTORPEDA TEAM (POL)-460V seria (11:20:00)6905:57:18
#18 5184114Kędzierski Bartosz1984M(POL)-461V seria (11:20:00)7005:57:33
#19 5193913Broda Dariusz1974M-40+(POL)-462IV seria (11:00:00)8205:57:47
#20 5203882Rodko Marta1986KSEKCJA PIASKI (POL)58-IV seria (11:00:00)8305:57:48
#21 5213511Całka Maciej1975M-40+Husaria Race Team (POL)-463II seria (10:20:00)13205:58:02
#22 5224128Puchała Dariusz1978M(POL)-464VI seria (11:40:00)2005:58:05
#23 5234079Jóźwik Bartłomiej1992MVitaDiet Sport Team (POL)-465V seria (11:20:00)7105:58:26
#24 5244080Kurowski Przemysław1992MVitaDiet Sport Team (POL)-466V seria (11:20:00)7205:58:27
#25 5253797Kwiatkowski Łukasz1992M(POL)-467III seria (10:40:00)8205:58:35
#26 5263708Żelazowska Emilia1990KKontaktuj PZU Team (POL)59-III seria (10:40:00)8305:58:40
#27 5274194Głowiński Michał1980M(POL)-468II seria (10:20:00)13305:59:04
#28 5283645Żebrakowski Artur1978M(POL)-469II seria (10:20:00)13405:59:15
#29 5293979Zadlo Tomasz1984M(POL)-470IV seria (11:00:00)8406:00:30
#30 5303689Pantera Daniel1987MHusaria Race Team (POL)-471III seria (10:40:00)8406:00:40
#31 5313860Gruchała Łukasz1990Mmordą w błoto (POL)-472IV seria (11:00:00)8506:00:48
#32 5323414Cierpicki Marcin1977M-40+(POL)-473ELITE seria (10:00:00)13706:01:03
#33 5334151Liberadzki Marcin1976M-40+(POL)-474II seria (10:20:00)13506:01:07
#34 5344020Trelka Karol1976M-40+KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELK-475V seria (11:20:00)7306:01:08
#35 5353713Ochryniuk Ewelina1993KKTMŁ (POL)60-II seria (10:20:00)13606:01:32
#36 5363552Staręga Paulina1997KRun&Travel (POL)61-II seria (10:20:00)13706:01:43
#37 5373834Witfer Jacek1977M-40+BigYellowFoot Adventure Team (P-476II seria (10:20:00)13806:01:48
#38 5383712Musiał Karol1985MKTMŁ (POL)-477II seria (10:20:00)13906:01:51
#39 5393778Andrjanik Iwona1993K(POL)62-III seria (10:40:00)8506:02:06
#40 5403818Tytoń Jakub1990M(POL)-478III seria (10:40:00)8606:02:07
#41 5413653Maksymiuk Paweł1988MBigYellowFoot Adventure Team (P-479II seria (10:20:00)14006:02:10
#42 5423357Piekorz Jakub1989MJuchazBani (POL)-480ELITE seria (10:00:00)13806:02:15
#43 5433898Pawlik-Kwiatkowska Katarzyna1978KTeam A (POL)63-IV seria (11:00:00)8606:02:41
#44 5443961Sojka Anna1979K(POL)64-IV seria (11:00:00)8706:02:47
#45 5453946Nowok Michał1986M(POL)-481IV seria (11:00:00)8806:02:56
#46 5463897Ożóg Izabela1991KTeam A (POL)66-IV seria (11:00:00)8906:02:58
#47 5473896Gorczyca Aneta1977K-40+Team A (POL)65-IV seria (11:00:00)9006:02:58
#48 5483966Szafarczyk Krzysztof1980M(POL)-482IV seria (11:00:00)9106:02:59
#49 5493899Waszkiewicz Mateusz1991MTeam A (POL)-483IV seria (11:00:00)9206:03:03
#50 5503596Idzior Tomasz1993M(POL)-484II seria (10:20:00)14106:03:05
#51 5513925Golec Jarosław1966M-40+(POL)-485IV seria (11:00:00)9306:03:15
#52 5523418Gawryłowicz Robert1980M(POL)-486ELITE seria (10:00:00)13906:04:20
#53 5533994Lubaszka Jakub1992MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (PO-487V seria (11:20:00)7406:04:28
#54 5543996Żółkowski Wojciech1992MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (PO-488V seria (11:20:00)7506:04:34
#55 5553890Baszkiewicz Michał1987MSpartan Race Training Group Pozn-489IV seria (11:00:00)9406:04:36
#56 5563949Pamuła Bartłomiej1991M(POL)-490IV seria (11:00:00)9506:04:37
#57 5573928Grajek Ivo1988M(POL)-491IV seria (11:00:00)9606:04:40
#58 5583891Binkowska Nadia1985KSpartan Race Training Group Pozn67-IV seria (11:00:00)9706:04:42
#59 5593874Wnuczek Marek1987MPOWER TRAINING (POL)-492IV seria (11:00:00)9806:05:08
#60 5603679Gąceżewicz Piotr1977M-40+Husaria Race Team (POL)-493III seria (10:40:00)8706:05:18
#61 5613697Stanisławski Fabian1989MHusaria Race Team (POL)-495III seria (10:40:00)8806:05:23
#62 5623683Kowalczyk Piotr1988MHusaria Race Team (POL)-494III seria (10:40:00)8906:05:23
#63 5633972Tomaszczuk Piotr1984M(POL)-496IV seria (11:00:00)9906:05:53
#64 5644155Konieczny Karol1997M(POL)-497V seria (11:20:00)7606:06:03
#65 5653553Babyszka Filipina1983KSalsatorzy (POL)68-II seria (10:20:00)14206:06:56
#66 5663554Sędzicki Mateusz1977M-40+Salsatorzy (POL)-498II seria (10:20:00)14306:06:57
#67 5673983Abrashin Nikolai1972M-40+39RUS (POL)-499V seria (11:20:00)7706:07:06
#68 5684159Posłuszna Anna1991KPOWER TRAINING (POL)69-II seria (10:20:00)14406:07:18
#69 5694061Nowakowicz Paweł1991MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-500V seria (11:20:00)7806:07:20
#70 5703604Księżak Ewelina1986K(POL)70-II seria (10:20:00)14506:07:38
#71 5713620Paciga Krzysztof1992M(POL)-501II seria (10:20:00)14606:08:04
#72 5723497Kemicer Nikodem1986MEłk Force One (POL)-502II seria (10:20:00)14706:08:05
#73 5734154Staszczyk Michał1984MPOWER TRAINING (POL)-503III seria (10:40:00)9006:08:28
#74 5743995Pałdyna Grzegorz1992MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (PO-504V seria (11:20:00)7906:08:48
#75 5753999Szela Magdalena1991KCF Kraków (POL)71-V seria (11:20:00)8006:08:57
#76 5763745Bała Marcin1986MRise & Shine (POL)-505III seria (10:40:00)9106:08:59
#77 5773625Pyka Robert1977M-40+(POL)-506II seria (10:20:00)14806:09:23
#78 5783557Krawczyk Magdalena1991KSilni bo zawzięci (POL)72-II seria (10:20:00)14906:09:33
#79 5793681Herman Damian1994MHusaria Race Team (POL)-507III seria (10:40:00)9206:09:35
#80 5803839Hołda Dominik1993MCiećmoruchy (POL)-508IV seria (11:00:00)10006:09:43
#81 5813767Pierzchała Mateusz1994MSWD TEAM (POL)-509III seria (10:40:00)9306:09:55
#82 5823773Karwowski Paweł1975M-40+Wild Team (POL)-510III seria (10:40:00)9406:10:06
#83 5833684Kozioł Kamil1991MHusaria Race Team (POL)-511III seria (10:40:00)9506:10:08
#84 5843948Orzechowska Żaneta1989K(POL)73-IV seria (11:00:00)10106:10:23
#85 5853964Strawa Adrian1992M(POL)-512IV seria (11:00:00)10206:11:32
#86 5863871Jureček Radek1983MOCR Runners Olomouc (POL)-513IV seria (11:00:00)10306:12:08
#87 5873556Daniłowicz Ditmar1990MSilni bo zawzięci (POL)-514II seria (10:20:00)15006:12:42
#88 5883559Mańka Mateusz1988MSilni bo zawzięci (POL)-515II seria (10:20:00)15106:12:48
#89 5893558Mańka Dominik1994MSilni bo zawzięci (POL)-516II seria (10:20:00)15206:12:49
#90 5904149Orlik Monika1975K-40+TEAM DORIS KRAKÓW (POL)74-V seria (11:20:00)8106:12:50
#91 5913539Osikowska Aleksandra1985KPOWER TRAINING (POL)75-II seria (10:20:00)15306:12:59
#92 5924060Lasota Jakub1989MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-517V seria (11:20:00)8206:13:06
#93 5933816Sturmowski Zachariasz1995M(POL)-518III seria (10:40:00)9606:13:33
#94 5943770Kosmala Tomasz1980MThe Kosmala's (POL)-519III seria (10:40:00)9706:13:38
#95 5953769Kosmala Dorota1985KThe Kosmala's (POL)76-III seria (10:40:00)9806:13:40
#96 5963815Smoliński Filip1995M(POL)-520III seria (10:40:00)9906:13:41
#97 5974000Martyna Artur1986MCiepłe Sztofy (POL)-521III seria (10:40:00)10006:13:42
#98 5984053Makulak Rafał1989MSPARTAN SGX WARSAW (POL)-522V seria (11:20:00)8306:14:06
#99 5994001Mielnik Jarosław1987MCiepłe Sztofy (POL)-523III seria (10:40:00)10106:14:06
#100 6003494Holownia Aneta1981KEłk Force One (POL)77-II seria (10:20:00)15406:14:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności