Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 6013727Prusakiewicz Michał1984MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-524III seria (10:40:00)10206:14:17
#2 6023731Wawrzyniak Monika1989KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)78-III seria (10:40:00)10306:14:19
#3 6034054Wziętkowiak Paweł1986MSPARTAN SGX WARSAW (POL)-525V seria (11:20:00)8406:14:20
#4 6043586Celiński Piotr1993M(POL)-526II seria (10:20:00)15506:14:21
#5 6053496Kemicer Monika1988KEłk Force One (POL)79-II seria (10:20:00)15606:14:25
#6 6063915Chłap Paweł1988M(POL)-527IV seria (11:00:00)10406:14:42
#7 6073647Kapuściński Maciej1990M#SportoweMańkowo (POL)-528III seria (10:40:00)10406:14:52
#8 6083798Łącki Łukasz1981M(POL)-529III seria (10:40:00)10506:15:09
#9 6093914Chłap Ireneusz1979M(POL)-530IV seria (11:00:00)10506:15:11
#10 6103982Zawadzki Tomasz1986M(POL)-531IV seria (11:00:00)10606:15:53
#11 6113536Horak Lesław1977M-40+Kryzys Wieku Średniego (POL)-532II seria (10:20:00)15706:16:09
#12 6123729Rychlewski Krzysztof1985MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-533III seria (10:40:00)10606:16:26
#13 6133479Żołnierek Wojciech1989MDirty Sparrows (POL)-534II seria (10:20:00)15806:17:03
#14 6143355Cepiński Grzegorz1994MJej piękne czarne oczy (POL)-535ELITE seria (10:00:00)14006:17:05
#15 6154085Szczepaniak Jakub1994MWildCats (POL)-536III seria (10:40:00)10706:17:14
#16 6163682Kawka Marek1980MHusaria Race Team (POL)-537III seria (10:40:00)10806:17:19
#17 6173477Kozłowska Malwina1995KDirty Sparrows (POL)80-II seria (10:20:00)15906:17:38
#18 6183870Gryckiewicz Mirosław1991MOby nie ostatni (POL)-538IV seria (11:00:00)10706:19:19
#19 6193919Dołżyński Michał1990M(POL)-539IV seria (11:00:00)10806:19:50
#20 6204044Włodek Damian1983MRekiny Fitnessu (POL)-540V seria (11:20:00)8506:20:02
#21 6213493Andrukiewicz Tomasz1974M-40+Ełk Force One (POL)-541II seria (10:20:00)16006:20:05
#22 6224011Bańka Marcin1975M-40+GRUPA OPERACYJNA KONDOR (PO-542V seria (11:20:00)8606:20:20
#23 6233883Drewniak Damian1983MSEST (POL)-543IV seria (11:00:00)10906:21:23
#24 6244013Kander Adam1994MGRUPA OPERACYJNA KONDOR (PO-544V seria (11:20:00)8706:21:27
#25 6254040Pietrzykowski Tomasz1991MRekiny Fitnessu (POL)-545V seria (11:20:00)8806:21:33
#26 6263822Wróblewska-Gaweł Agnieszka1973K-40+(POL)81-III seria (10:40:00)10906:22:03
#27 6273790Janusz Anna1989K(POL)82-III seria (10:40:00)11006:22:03
#28 6283717Kontek Jakub1985MMiękkie buły (POL)-546III seria (10:40:00)11106:22:36
#29 6293806Medes Barbara1988K(POL)83-III seria (10:40:00)11206:22:42
#30 6304176Waś Dagmara1983K(POL)84-V seria (11:20:00)8906:22:45
#31 6313805Malina-Pachacz Małgorzata1985K(POL)85-III seria (10:40:00)11306:22:47
#32 6323716Berezinski Maciej1985MMiękkie buły (POL)-547III seria (10:40:00)11406:22:52
#33 6334175Długosz Katarzyna1977K-40+(POL)86-V seria (11:20:00)9006:22:56
#34 6344010Buras Łukasz1993MEłk Force One (POL)-548V seria (11:20:00)9106:23:45
#35 6354067Operacz Jakub1996Mthick team (POL)-549V seria (11:20:00)9206:23:46
#36 6364059Juszczyk Oskar1998MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-550V seria (11:20:00)9306:23:47
#37 6373746Rastawicki Robert1982MRise & Shine (POL)-551III seria (10:40:00)11506:24:13
#38 6383562Słomski Dariusz1966M-40+Siła4donu (POL)-552II seria (10:20:00)16106:24:20
#39 6393959Smoroń Mateusz1988M(POL)-553IV seria (11:00:00)11006:24:22
#40 6403560Słomski Arkadiusz1993MSiła4donu (POL)-554II seria (10:20:00)16206:24:46
#41 6413386Słomski Dawid1989MSiła4donu (POL)-555II seria (10:20:00)16306:24:49
#42 6423561Słomski Damian1990MSiła4donu (POL)-556II seria (10:20:00)16406:24:53
#43 6434171Bankiewicz Michał1981M(POL)-557III seria (10:40:00)11606:25:42
#44 6444166Sukiennik Anna1985KPOWER TRAINING (POL)87-III seria (10:40:00)11706:25:52
#45 6454117Krawczyk Michał1990M(POL)-558V seria (11:20:00)9406:26:32
#46 6463932I Łukasz1983M(POL)-559IV seria (11:00:00)11106:28:18
#47 6473648Kotara Michał1997M4 dni do matury a my na RMG (PO-560III seria (10:40:00)11806:29:13
#48 6483776Dzióbek Sylwia1979KxRunners (POL)88-II seria (10:20:00)16506:29:21
#49 6493583Banasiak Daniel1993M(POL)-561II seria (10:20:00)16606:29:54
#50 6503501Włodarczyk Mirosław1986MEłk Force One (POL)-562II seria (10:20:00)16706:30:12
#51 6514109Iwański Przemysław1984M(POL)-563VI seria (11:40:00)2106:30:15
#52 6523649Szczypka Piotr1997M4 dni do matury a my na RMG (PO-564III seria (10:40:00)11906:30:18
#53 6533498Marcinkiewicz Patryk1992MEłk Force One (POL)-565II seria (10:20:00)16806:30:34
#54 6543650Szymski Hubert1997M4 dni do matury a my na RMG (PO-566III seria (10:40:00)12006:31:41
#55 6553528Radwanek Rafał1987MHusaria Race Team (POL)-567II seria (10:20:00)16906:31:51
#56 6563568Latacz Wojciech1980MSTARE WARY (POL)-568II seria (10:20:00)17006:32:02
#57 6573633Studziński Jakub1982M(POL)-569II seria (10:20:00)17106:32:59
#58 6583733Kaczor Piotr1979MPOWER TRAINING (POL)-570III seria (10:40:00)12106:33:03
#59 6593732Błasiński Piotr1980MPOWER TRAINING (POL)-571III seria (10:40:00)12206:33:05
#60 6603529Studzińska Sylwia1984KHusaria Race Team (POL)90-II seria (10:20:00)17206:33:14
#61 6613696Rosołowska Agata1993KHusaria Race Team (POL)89-III seria (10:40:00)12306:33:14
#62 6623461Karpiński Jan1984MBigYellowFoot Adventure Team (P-572II seria (10:20:00)17306:33:16
#63 6633678Bochyńska Małgorzata1994KHusaria Race Team (POL)91-III seria (10:40:00)12406:33:20
#64 6643704Rybak Wojciech1992MJakoś dobiegnę (POL)-573III seria (10:40:00)12506:33:23
#65 6653705Woszczyk Mateusz1992MJakoś dobiegnę (POL)-574III seria (10:40:00)12606:33:24
#66 6663702Karwowski Łukasz1992MJakoś dobiegnę (POL)-575III seria (10:40:00)12706:33:28
#67 6673655Milewska Magdalena1982KBigYellowFoot Adventure Team (P92-II seria (10:20:00)17406:33:33
#68 6683463Kwiatkowski Kajetan1982MBigYellowFoot Adventure Team (P-576II seria (10:20:00)17506:33:33
#69 6693462Kunz Paulina1997KBigYellowFoot Adventure Team (P93-II seria (10:20:00)17606:33:35
#70 6703992Kołtuniak Tomasz1991MBiegające Pustaki (POL)-577VI seria (11:40:00)2206:35:45
#71 6713209Porowski Kamil1980M(POL)-578IV seria (11:00:00)11206:36:35
#72 6724186Brak Danych1980M(POL)-579ELITE seria (10:00:00)14106:36:59
#73 6733436Poleszczuk Piotr1996M(POL)-580ELITE seria (10:00:00)14206:37:00
#74 6744038Gregorek Tomasz1986MRekiny Fitnessu (POL)-581V seria (11:20:00)9506:37:19
#75 6754017Głośniak Tomasz1993MHusaria Race Team (POL)-582V seria (11:20:00)9606:37:25
#76 6763827Stępień Marcin1981MAktywna Kazimierza (POL)-583IV seria (11:00:00)11306:38:46
#77 6773460Jastrzębowska Natalia1988KBigYellowFoot Adventure Team (P94-II seria (10:20:00)17706:39:25
#78 6783980Żakieta Patryk1992M(POL)-584III seria (10:40:00)12806:40:11
#79 6793976Włodarczyk Piotr1992M(POL)-585III seria (10:40:00)12906:40:13
#80 6803973Tomczak Mikołaj1992M(POL)-586III seria (10:40:00)13006:40:17
#81 6813701Uzdowski Daniel1983MHusaria Race Team (POL)-587II seria (10:20:00)17806:40:18
#82 6823945Matecki Adrian1994M(POL)-588III seria (10:40:00)13106:40:20
#83 6833346Sikora Szymon1995MHusaria Race Team (POL)-589ELITE seria (10:00:00)14306:40:23
#84 6843686Majewska Karolina1991KHusaria Race Team (POL)95-II seria (10:20:00)17906:40:28
#85 6853934Jasinski Milosz1981M(POL)-590IV seria (11:00:00)11406:40:29
#86 6863885Kaflik Rafał1989MSkładamySię (POL)-591IV seria (11:00:00)11506:40:47
#87 6873967Szczeciński Paweł1991M(POL)-592IV seria (11:00:00)11606:40:50
#88 6884049Kowalska Katarzyna1991KRosną Pąki (POL)96-V seria (11:20:00)9706:41:06
#89 6894048Ekert Kamil1989MRosną Pąki (POL)-593V seria (11:20:00)9806:41:09
#90 6903910Bartnik-Urbańska Agnieszka1975K-40+(POL)97-IV seria (11:00:00)11706:41:17
#91 6913920Drozdowska Katarzyna1982K(POL)98-IV seria (11:00:00)11806:41:20
#92 6923680Harbarczuk Klaudia1995KHusaria Race Team (POL)99-II seria (10:20:00)18006:41:32
#93 6933853Hejak Dariusz1971M-40+Gym el Toro Running Team (POL)-594IV seria (11:00:00)11906:44:18
#94 6943522Maciejak Anna1992KHusaria Race Team (POL)100-II seria (10:20:00)18106:44:47
#95 6954118Królicki Konrad1981M(POL)-595V seria (11:20:00)9906:45:53
#96 6964146Zaremba Andrzej1989M(POL)-596V seria (11:20:00)10006:45:56
#97 6974139Tejwan Leszek1976M-40+(POL)-597V seria (11:20:00)10106:46:15
#98 6983782Czepułkoswska Marta1999K(POL)101-III seria (10:40:00)13206:46:22
#99 6993824Zaradny Szymon1990M(POL)-598III seria (10:40:00)13306:46:26
#100 7004164Forgiel Karolina1987KKoniuchy (POL)102-III seria (10:40:00)13406:46:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności