Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 7014172Pakulska Ewelina1985KKoniuchy (POL)103-III seria (10:40:00)13506:46:45
#2 7023736Markiewicz Agnieszka1975K-40+POWER TRAINING (POL)104-III seria (10:40:00)13606:46:49
#3 7033799Leśniewska Lilianna1985K(POL)105-III seria (10:40:00)13706:46:50
#4 7043545Zakrzewski Grzegorz1953M-40+POWER TRAINING (POL)-599II seria (10:20:00)18206:47:40
#5 7054101Fura Sebastian1983M(POL)-600VI seria (11:40:00)2306:48:58
#6 7064026Bartoszek Michał1983MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-601III seria (10:40:00)13806:50:08
#7 7073835Hyra Katarzyna1990KBravehearts Legionowo (POL)106-II seria (10:20:00)18306:50:22
#8 7083935Karczewski Paweł1982M(POL)-602IV seria (11:00:00)12006:50:29
#9 7094092Bodzioch Jacek1973M-40+(POL)-603V seria (11:20:00)10206:50:31
#10 7104091Bodzioch Anna1977K-40+(POL)107-V seria (11:20:00)10306:50:31
#11 7113726Płaczkiewicz Piotr1988MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-604III seria (10:40:00)13906:50:33
#12 7124153Chuderska Marta1987KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)108-III seria (10:40:00)14006:50:35
#13 7133721Anyżewski Tomek1981MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-605III seria (10:40:00)14106:50:38
#14 7143605Kubicka Magdalena1984K(POL)109-II seria (10:20:00)18406:50:46
#15 7153266Kłeczek Jakub1980M(POL)-606IV seria (11:00:00)12106:50:51
#16 7164182Kopyciok Paweł1996M(POL)-607II seria (10:20:00)18506:50:54
#17 7173710Zaleńska Katarzyna1979KKopciuchy (POL)110-II seria (10:20:00)18606:51:00
#18 7183535Niechciałkowska Agnieszka1979KKopciuchy (POL)111-II seria (10:20:00)18706:51:00
#19 7193730Skrzyńska Karolina1985KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)112-III seria (10:40:00)14206:51:10
#20 7203445Stadnik Karol1987M(POL)-608ELITE seria (10:00:00)14406:51:16
#21 7214003Zięba Dariusz1984MCrossandAktive Nysa (POL)-609V seria (11:20:00)10406:51:44
#22 7224002Skonieczny Tomasz1985MCrossandAktive Nysa (POL)-610V seria (11:20:00)10506:51:46
#23 7233416Fryc Paulina1991K(POL)113-ELITE seria (10:00:00)14506:52:00
#24 7243714Sak Cezary1985MKTMŁ (POL)-611II seria (10:20:00)18806:52:23
#25 7253506Grochowska Dorota1979KGroszki Team (POL)114-II seria (10:20:00)18906:52:53
#26 7263711Felisiak Rafał1984MKTMŁ (POL)-612II seria (10:20:00)19006:52:53
#27 7273774Macioch Martyna1993KWild Team (POL)115-III seria (10:40:00)14306:53:00
#28 7283775Śmigaj Sebastian1993MWild Team (POL)-613III seria (10:40:00)14406:53:03
#29 7293311Szwalec Łukasz1984MAdgarFit (POL)-614ELITE seria (10:00:00)14606:53:04
#30 7303385Bogusz Sebastian1986MPZU Sport Team (POL)-615ELITE seria (10:00:00)14706:53:06
#31 7313318Słodownik Dominik1994MCHOJRAK TEAM (POL)-616ELITE seria (10:00:00)14806:53:06
#32 7324173Kwiatkowska Aleksandra1992KHusaria Race Team (POL)116-II seria (10:20:00)19106:53:27
#33 7333858Lalek Bartek1994MHusaria Race Team (POL)-617II seria (10:20:00)19206:54:28
#34 7344178Baraniak Paweł1992MHARPAGANY LANSU (POL)-618V seria (11:20:00)10606:54:29
#35 7353884Bajroszewska Justyna1992KSkładamySię (POL)117-IV seria (11:00:00)12206:54:33
#36 7363859Gaweł Mateusz1994MMokobiegacze (POL)-619IV seria (11:00:00)12306:54:34
#37 7373889Winiarski Piotr1989MSkładamySię (POL)-620IV seria (11:00:00)12406:54:36
#38 7384096Dajka Wojciech1996M(POL)-621VI seria (11:40:00)2406:54:45
#39 7394142Warzecha Kinga1997K(POL)118-VI seria (11:40:00)2506:55:03
#40 7403742Żygadło Anna1982KPOWER TRAINING (POL)119-III seria (10:40:00)14506:55:37
#41 7413734Karolczyk Sylwia1985KPOWER TRAINING (POL)120-III seria (10:40:00)14606:55:46
#42 7423912Bojanowicz Hubert1992M(POL)-622IV seria (11:00:00)12506:56:30
#43 7433968Szewczyk Tomasz1995M(POL)-623IV seria (11:00:00)12606:57:14
#44 7443507Grochowski Tomasz1980MGroszki Team (POL)-624II seria (10:20:00)19306:57:17
#45 7453516Kałuzińska Dorota1993KHusaria Race Team (POL)121-II seria (10:20:00)19406:57:28
#46 7463523Makarewicz Wiktor1983MHusaria Race Team (POL)-625II seria (10:20:00)19506:57:54
#47 7473517Kata Kaja1990KHusaria Race Team (POL)122-II seria (10:20:00)19606:59:41
#48 7483530Zieliński Maciej1988MHusaria Race Team (POL)-626II seria (10:20:00)19706:59:46
#49 7493947Olszewski Piotr1980M(POL)-627IV seria (11:00:00)12707:00:17
#50 7503652Bukowski Dawid1984MBigYellowFoot Adventure Team (P-628II seria (10:20:00)19807:00:23
#51 7513720Kozdraś Krzysztof1980MMUD WARRIORS (POL)-629III seria (10:40:00)14707:00:42
#52 7523719Barański Rafał1972M-40+MUD WARRIORS (POL)-630III seria (10:40:00)14807:00:45
#53 7534064Wielgus Justyna1984KTEAM DORIS KRAKÓW (POL)123-V seria (11:20:00)10707:01:30
#54 7544057Furmaniuk Ewa1997KTEAM DORIS KRAKÓW (POL)124-V seria (11:20:00)10807:01:30
#55 7554062Olkuska Anna1994KTEAM DORIS KRAKÓW (POL)125-V seria (11:20:00)10907:01:30
#56 7564058Janusz Marlena1993KTEAM DORIS KRAKÓW (POL)126-V seria (11:20:00)11007:01:30
#57 7574145Zamoyski Aleksander1991M(POL)-631V seria (11:20:00)11107:01:39
#58 7583640Włodek Mirosława1984K(POL)127-III seria (10:40:00)14907:01:59
#59 7593673Zawadzki Łukasz1984MEnter Air Runners Club (POL)-632III seria (10:40:00)15007:02:50
#60 7603566Tiahnybok Paweł1972M-40+SOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-633III seria (10:40:00)15107:03:03
#61 7613699Strzeszewska Katarzyna1995KHusaria Race Team (POL)128-III seria (10:40:00)15207:03:27
#62 7623695Pytka Konrad1990MHusaria Race Team (POL)-634III seria (10:40:00)15307:03:34
#63 7634055Dec Aleksandra1981KSportera Fitness Team (POL)129-III seria (10:40:00)15407:04:41
#64 7643757Remelska Karolina1981KSportera Fitness Team (POL)130-III seria (10:40:00)15507:04:54
#65 7653760Tarnowski Mariusz1994MSportera Fitness Team (POL)-635III seria (10:40:00)15607:05:12
#66 7663756Kępińska Monika1991KSportera Fitness Team (POL)131-III seria (10:40:00)15707:05:14
#67 7673758Rodzik Joanna1988KSportera Fitness Team (POL)132-III seria (10:40:00)15807:05:14
#68 7683759Siedlecka Sandra1992KSportera Fitness Team (POL)133-III seria (10:40:00)15907:05:15
#69 7693755Chaber Szymon1987MSportera Fitness Team (POL)-636III seria (10:40:00)16007:05:16
#70 7703761Wójciak Ewelina1990KSportera Fitness Team (POL)134-III seria (10:40:00)16107:05:18
#71 7713572Olearczyk Piotr1978MSTREFA TARNÓW (POL)-637II seria (10:20:00)19907:05:36
#72 7723841Fortuna Mikołaj1990MEbroGym (POL)-638IV seria (11:00:00)12807:05:38
#73 7733843Pańczyniak Jadwiga1990KEbroGym (POL)135-IV seria (11:00:00)12907:05:39
#74 7743939Kostański Adam1986M(POL)-639IV seria (11:00:00)13007:05:43
#75 7753917Danielak Gosia1985K(POL)136-IV seria (11:00:00)13107:08:29
#76 7764021Wawro Artur1993MNaRowerzeSamochodem (POL)-640V seria (11:20:00)11207:08:49
#77 7773819Wieczorek Monika1986K(POL)137-III seria (10:40:00)16207:08:54
#78 7784022Wilczek Adrian1993MNaRowerzeSamochodem (POL)-641V seria (11:20:00)11307:09:00
#79 7793852Gubas Angelika1983KGym el Toro Running Team (POL)138-IV seria (11:00:00)13207:09:39
#80 7803474Eliasz-Laskowska Magdalena1978Kcross fight gym (POL)139-II seria (10:20:00)20007:09:52
#81 7813850Ćwikła Kinga1995KGym el Toro Running Team (POL)140-IV seria (11:00:00)13307:09:54
#82 7823584Będźkowski Marek1968M-40+(POL)-642II seria (10:20:00)20107:10:06
#83 7833881Kseń Alicja1983KRampampam (POL)141-IV seria (11:00:00)13407:10:08
#84 7843476Żebrowska Beata1970K-40+cross fight gym (POL)142-II seria (10:20:00)20207:10:14
#85 7853855Ściuk Anna1973K-40+Gym el Toro Running Team (POL)143-IV seria (11:00:00)13507:10:19
#86 7863851Gancarczyk Klaudia1995KGym el Toro Running Team (POL)144-IV seria (11:00:00)13607:10:30
#87 7873854Kryczek Piotr1979MGym el Toro Running Team (POL)-643IV seria (11:00:00)13707:10:44
#88 7883856Ściuk Jakub1995MGym el Toro Running Team (POL)-644IV seria (11:00:00)13807:11:15
#89 7893943Machlański Łukasz1982M(POL)-645IV seria (11:00:00)13907:12:11
#90 7903766Grotowska Aneta1990KSWD TEAM (POL)145-III seria (10:40:00)16307:15:48
#91 7913765Depowski Patryk1993MSWD TEAM (POL)-646III seria (10:40:00)16407:19:01
#92 7923612Micek Kamil1991M(POL)-647II seria (10:20:00)20307:19:08
#93 7933651Zaremba Mieczysław1978MAŚNAEBAEM (POL)-648III seria (10:40:00)16507:23:19
#94 7943600Kępski Grzegorz1984M(POL)-649II seria (10:20:00)20407:23:31
#95 7953872Dądelewska Joanna1980KPiękni i Bestie (POL)146-II seria (10:20:00)20507:24:17
#96 7964183Sijka Szymon1984MPiękni i Bestie (POL)-650II seria (10:20:00)20607:24:17
#97 7973550Karasiewicz Weronika1995KRun&Travel (POL)147-III seria (10:40:00)16607:25:43
#98 7984031Tarach Maciej1983MP-siurki Team (POL)-651V seria (11:20:00)11407:26:36
#99 7994030Paludkiewicz Wojciech1996MP-siurki Team (POL)-652V seria (11:20:00)11507:26:37
#100 8003715Zięba Dominika1998KKTMŁ (POL)148-II seria (10:20:00)20707:26:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności