Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1303446Stankiewicz Tomasz1989M(POL)-124ELITE seria (10:00:00)7704:44:44
#2 1313413Bulowski Pawel1985M(POL)-125ELITE seria (10:00:00)7804:45:35
#3 1323407Tuczapski Piotr1992MxRunners (POL)-126ELITE seria (10:00:00)7904:45:52
#4 1343305Lubkiewicz Tomasz1987M16 batalion powietrznodesantowy-128ELITE seria (10:00:00)8004:46:07
#5 1353374Kowalik Marcin1984MPGE Run Obrót (POL)-129ELITE seria (10:00:00)8104:46:20
#6 1363375Majewska Joanna1974K-40+PGE Run Obrót (POL)7-ELITE seria (10:00:00)8204:46:26
#7 1413398Janik Paweł1987MxRunners (POL)-134ELITE seria (10:00:00)8304:48:00
#8 1423360Bardziak Mateusz1991MKoniuchy (POL)-135ELITE seria (10:00:00)8404:48:06
#9 1463373Grodecki Bartłomiej1982MPGE Run Obrót (POL)-139ELITE seria (10:00:00)8504:49:23
#10 1473376Markocki Paweł1986MPGE Run Obrót (POL)-140ELITE seria (10:00:00)8604:49:24
#11 4033454Zienkiewicz Rafał1998M(POL)-362ELITE seria (10:00:00)12005:40:10
#12 1483378Włodyka Sławomir1989MPGE Run Obrót (POL)-141ELITE seria (10:00:00)8704:49:28
#13 4053449Torba Artur1976M-40+(POL)-364ELITE seria (10:00:00)12105:40:16
#14 1523377Tuszyński Zygmunt1982MPGE Run Obrót (POL)-145ELITE seria (10:00:00)8804:52:03
#15 4083330Ratajczak Paulina1990KGymBoxCF Opole i przyjaciele bieg43-ELITE seria (10:00:00)12205:40:39
#16 1533450Trajdos Bartosz1985M(POL)-146ELITE seria (10:00:00)8904:52:28
#17 4093438Pstrong Krystian1981M(POL)-366ELITE seria (10:00:00)12305:41:13
#18 1543392Kamiński Paweł1979Mtrener24h.com.pl (POL)-147ELITE seria (10:00:00)9004:52:31
#19 4113327Bałazy Marcin1976M-40+GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-369ELITE seria (10:00:00)12405:41:16
#20 1563337Kaczmarczyk Tomasz1982MHusaria Race Team (POL)-149ELITE seria (10:00:00)9104:53:13
#21 4123328Mirota Rafał1978MGOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-368ELITE seria (10:00:00)12505:41:16
#22 1573349Wawrzyniak Magdalena1989KHusaria Race Team (POL)8-ELITE seria (10:00:00)9204:53:15
#23 6724186Brak Danych1980M(POL)-579ELITE seria (10:00:00)14106:36:59
#24 6733436Poleszczuk Piotr1996M(POL)-580ELITE seria (10:00:00)14206:37:00
#25 6833346Sikora Szymon1995MHusaria Race Team (POL)-589ELITE seria (10:00:00)14306:40:23
#26 1733415Czmok Rafał1975M-40+(POL)-164ELITE seria (10:00:00)9304:56:25
#27 1743420Janiszewski Bartosz1988M(POL)-165ELITE seria (10:00:00)9404:56:37
#28 1873389Ostrowski Maciej1993MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-178ELITE seria (10:00:00)9504:59:40
#29 1903343Pamuła Krystian1985MHusaria Race Team (POL)-181ELITE seria (10:00:00)9605:01:16
#30 1913456Żołdak Dominik1997M(POL)-182ELITE seria (10:00:00)9705:02:06
#31 1953411Błędzki Adam1987M(POL)-186ELITE seria (10:00:00)9805:02:32
#32 1973320Sobczak Antoni1970M-40+CrossandAktive Nysa (POL)-188ELITE seria (10:00:00)9905:02:44
#33 1993313Polańska Jowita1988KBefit24team (POL)10-ELITE seria (10:00:00)10005:03:10
#34 4563433Pawlicki Patryk1985M(POL)-406ELITE seria (10:00:00)12605:48:06
#35 4573365Pachura Dominik1996MKrzczonów Team (POL)-407ELITE seria (10:00:00)12705:48:30
#36 4583364Korzeń Kamil1995MKrzczonów Team (POL)-408ELITE seria (10:00:00)12805:48:32
#37 4593367Zadora Paweł1989MKrzczonów Team (POL)-409ELITE seria (10:00:00)12905:48:33
#38 4613368Ziembla Damian1997MKrzczonów Team (POL)-411ELITE seria (10:00:00)13005:48:41
#39 4623366Wróbel Monika1996KKrzczonów Team (POL)51-ELITE seria (10:00:00)13105:48:42
#40 4633432Murczek Piotr1977M-40+(POL)-412ELITE seria (10:00:00)13205:48:43
#41 7203445Stadnik Karol1987M(POL)-608ELITE seria (10:00:00)14406:51:16
#42 2093430Michalik Maciej1995M(POL)-200ELITE seria (10:00:00)10105:06:45
#43 2103421Janusz Daniel1996M(POL)-199ELITE seria (10:00:00)10205:06:45
#44 2113431Mól Michał1994M(POL)-201ELITE seria (10:00:00)10305:06:47
#45 7233416Fryc Paulina1991K(POL)113-ELITE seria (10:00:00)14506:52:00
#46 2123448Sztube Łukasz1994M(POL)-202ELITE seria (10:00:00)10405:06:50
#47 2143356Mikołajczak Jakub1996MJej piękne czarne oczy (POL)-203ELITE seria (10:00:00)10505:07:20
#48 4703390Szendzielorz Marcin1986MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-419ELITE seria (10:00:00)13305:50:34
#49 2163428Komisarek Marcin1976M-40+(POL)-205ELITE seria (10:00:00)10605:09:14
#50 7293311Szwalec Łukasz1984MAdgarFit (POL)-614ELITE seria (10:00:00)14606:53:04
#51 4744202Schabikowski Daniel1980M(POL)-423ELITE seria (10:00:00)13405:51:10
#52 7303385Bogusz Sebastian1986MPZU Sport Team (POL)-615ELITE seria (10:00:00)14706:53:06
#53 7313318Słodownik Dominik1994MCHOJRAK TEAM (POL)-616ELITE seria (10:00:00)14806:53:06
#54 2263427Kokoszka Mateusz1992M(POL)-214ELITE seria (10:00:00)10705:10:45
#55 2423422Jaworecki Paweł1964M-40+(POL)-230ELITE seria (10:00:00)10805:14:41
#56 5023319Winnicki Łukasz1987MCHOJRAK TEAM (POL)-449ELITE seria (10:00:00)13505:55:31
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13395Danielkiewicz Tomasz1986MxRunners (POL)-1ELITE seria (10:00:00)102:50:44
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23455Žiška Peter1987M(POL)-2ELITE seria (10:00:00)202:55:47
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33345Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-3ELITE seria (10:00:00)302:56:36
#60 2593352Wysłuch Iza1997KHusaria Race Team (POL)17-ELITE seria (10:00:00)10905:17:02
#61 43323Hajnos Dawid1994MGorący Potok Team (POL)-4ELITE seria (10:00:00)402:57:03
#62 2603347Surus Artur1989MHusaria Race Team (POL)-243ELITE seria (10:00:00)11005:17:14
#63 5163409Zachariasz Marcin1984MxRunners (POL)-459ELITE seria (10:00:00)13605:57:11
#64 53335Jagieło Michał1986MHusaria Race Team (POL)-5ELITE seria (10:00:00)503:00:34
#65 63342Marmol Łukasz1995MHusaria Race Team (POL)-6ELITE seria (10:00:00)603:01:20
#66 74196Krawiecki Mateusz1980M(POL)-7ELITE seria (10:00:00)703:02:43
#67 83340Krawczyk Tomasz1987MHusaria Race Team (POL)-8ELITE seria (10:00:00)803:02:54
#68 93394Arsentsyeu Andrei1985MxRunners (POL)-9ELITE seria (10:00:00)903:02:58
#69 103400Lazouski Mikhail1986MxRunners (POL)-10ELITE seria (10:00:00)1003:07:26
#70 113443Savanovich Vitali1978M(POL)-11ELITE seria (10:00:00)1103:09:53
#71 123401Madejski Krzysztof1991MxRunners (POL)-12ELITE seria (10:00:00)1203:13:47
#72 133410Ziober Zbigniew1992MxRunners (POL)-13ELITE seria (10:00:00)1303:15:22
#73 143325Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-14ELITE seria (10:00:00)1403:17:36
#74 153309Ermakov Anton1984M39RUS (POL)-15ELITE seria (10:00:00)1503:19:28
#75 163447Stolarczyk Konrad1992M(POL)-16ELITE seria (10:00:00)1603:20:02
#76 173322Gałdyn Kamil1998MGorący Potok Team (POL)-17ELITE seria (10:00:00)1703:20:53
#77 183339Kozłowski Artur1995MHusaria Race Team (POL)-18ELITE seria (10:00:00)1803:21:19
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !193402Pekhtserava Tatsiana1987KxRunners (POL)1-ELITE seria (10:00:00)1903:21:35
#79 203396Dudek Marek1986MxRunners (POL)-19ELITE seria (10:00:00)2003:24:46
#80 5323414Cierpicki Marcin1977M-40+(POL)-473ELITE seria (10:00:00)13706:01:03
#81 213326Majewski Michał1986MGorący Potok Team (POL)-20ELITE seria (10:00:00)2103:27:22
#82 223324Huzior Piotr1972M-40+Gorący Potok Team (POL)-21ELITE seria (10:00:00)2203:29:29
#83 2783371Bartyński Wojciech1979MPGE Run Obrót (POL)-259ELITE seria (10:00:00)11105:21:38
#84 233397Gustaw Łukasz1991MxRunners (POL)-22ELITE seria (10:00:00)2303:29:33
#85 243412Bogdał Andrzej1986M(POL)-23ELITE seria (10:00:00)2403:32:59
#86 253387Jastrzębski Piotr1988MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-24ELITE seria (10:00:00)2503:33:13
#87 263351Wilk Sylwester1996MHusaria Race Team (POL)-25ELITE seria (10:00:00)2603:33:29
#88 273404Rulewski Michał1987MxRunners (POL)-26ELITE seria (10:00:00)2703:33:30
#89 2833372Berezowski Waldek1975M-40+PGE Run Obrót (POL)-263ELITE seria (10:00:00)11205:21:55
#90 283314Polański Sławomir1984MBefit24team (POL)-27ELITE seria (10:00:00)2803:36:57
#91 293406Trapkowski Przemysław1982MxRunners (POL)-28ELITE seria (10:00:00)2903:37:51
#92 303302Baran Mariusz1988M16 batalion powietrznodesantowy-29ELITE seria (10:00:00)3003:39:17
#93 5423357Piekorz Jakub1989MJuchazBani (POL)-480ELITE seria (10:00:00)13806:02:15
#94 313315Kruk Damian Józef1988MBombeiros (POL)-30ELITE seria (10:00:00)3103:41:33
#95 333424Kanawka Grzegorz1984M(POL)-32ELITE seria (10:00:00)3203:46:29
#96 343306Serafin Rafał1986M16 batalion powietrznodesantowy-33ELITE seria (10:00:00)3303:49:32
#97 363361Burdzy Daniel1995MKoniuchy (POL)-35ELITE seria (10:00:00)3403:51:28
#98 383403Pośpiech Krzysztof1993MxRunners (POL)-37ELITE seria (10:00:00)3503:52:20
#99 393429Markowski Adam1990M(POL)-38ELITE seria (10:00:00)3603:52:22
#100 5523418Gawryłowicz Robert1980M(POL)-486ELITE seria (10:00:00)13906:04:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności