Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 5673983Abrashin Nikolai1972M-40+39RUS (POL)-499V seria (11:20:00)7706:07:06
#2 4923905Adamczyk Piotr1994M(POL)-439IV seria (11:00:00)7705:53:17
#3 2084089Adamczyk Wojciech1993M(POL)-198V seria (11:20:00)1905:06:37
#4 5393778Andrjanik Iwona1993K(POL)62-III seria (10:40:00)8506:02:06
#5 6213493Andrukiewicz Tomasz1974M-40+Ełk Force One (POL)-541II seria (10:20:00)16006:20:05
#6 5063991Andrulewicz Artur1991MBiegające Pustaki (POL)-452VI seria (11:40:00)1805:55:47
#7 2893984Antsi Siarhei1980M39RUS (POL)-269V seria (11:20:00)3005:23:17
#8 7133721Anyżewski Tomek1981MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-605III seria (10:40:00)14106:50:38
#9 93394Arsentsyeu Andrei1985MxRunners (POL)-9ELITE seria (10:00:00)903:02:58
#10 763331Arusztowicz Bartosz1981MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-71ELITE seria (10:00:00)6004:20:52
#11 1123308Avilov Vitalii1982M39RUS (POL)-107ELITE seria (10:00:00)7404:37:27
#12 5653553Babyszka Filipina1983KSalsatorzy (POL)68-II seria (10:20:00)14206:06:56
#13 2623906Baczynski Michal1986M(POL)-245IV seria (11:00:00)3505:18:30
#14 7353884Bajroszewska Justyna1992KSkładamySię (POL)117-IV seria (11:00:00)12206:54:33
#15 1223358Bakalarz Ariel1988MJuhaZBani (POL)-117ELITE seria (10:00:00)7604:42:13
#16 4213779Balcerzak Robert1974M-40+(POL)-377III seria (10:40:00)6705:42:10
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 473312Baluta Edyta1994KBefit24team (POL)3-ELITE seria (10:00:00)4303:54:20
#18 6493583Banasiak Daniel1993M(POL)-561II seria (10:20:00)16606:29:54
#19 6224011Bańka Marcin1975M-40+GRUPA OPERACYJNA KONDOR (PO-542V seria (11:20:00)8606:20:20
#20 6434171Bankiewicz Michał1981M(POL)-557III seria (10:40:00)11606:25:42
#21 4523907Baran Dawid1984M(POL)-403IV seria (11:00:00)7205:46:42
#22 303302Baran Mariusz1988M16 batalion powietrznodesantowy-29ELITE seria (10:00:00)3003:39:17
#23 7344178Baraniak Paweł1992MHARPAGANY LANSU (POL)-618V seria (11:20:00)10606:54:29
#24 2574025Barański Radosław1990MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-241V seria (11:20:00)2305:16:05
#25 7523719Barański Rafał1972M-40+MUD WARRIORS (POL)-630III seria (10:40:00)14807:00:45
#26 3153508Barcik Grzegorz1992MHusaria Race Team (POL)-290II seria (10:20:00)7705:28:04
#27 1073379Barcikowski Łukasz1982MPOWER TRAINING (POL)-102ELITE seria (10:00:00)7304:35:06
#28 1423360Bardziak Mateusz1991MKoniuchy (POL)-135ELITE seria (10:00:00)8404:48:06
#29 6903910Bartnik-Urbańska Agnieszka1975K-40+(POL)97-IV seria (11:00:00)11706:41:17
#30 7064026Bartoszek Michał1983MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-601III seria (10:40:00)13806:50:08
#31 423303Bartoszewski Piotr1988M16 batalion powietrznodesantowy-41ELITE seria (10:00:00)3803:53:25
#32 2783371Bartyński Wojciech1979MPGE Run Obrót (POL)-259ELITE seria (10:00:00)11105:21:38
#33 5553890Baszkiewicz Michał1987MSpartan Race Training Group Pozn-489IV seria (11:00:00)9406:04:36
#34 5763745Bała Marcin1986MRise & Shine (POL)-505III seria (10:40:00)9106:08:59
#35 4113327Bałazy Marcin1976M-40+GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-369ELITE seria (10:00:00)12405:41:16
#36 7823584Będźkowski Marek1968M-40+(POL)-642II seria (10:20:00)20107:10:06
#37 6323716Berezinski Maciej1985MMiękkie buły (POL)-547III seria (10:40:00)11406:22:52
#38 2833372Berezowski Waldek1975M-40+PGE Run Obrót (POL)-263ELITE seria (10:00:00)11205:21:55
#39 5154071Białogłowski Wojtek1989MTORPEDA TEAM (POL)-458V seria (11:20:00)6805:56:56
#40 2583509Biały Adrian1988MHusaria Race Team (POL)-242II seria (10:20:00)5705:16:52
#41 8333657Bieroń Robert1971M-40+Bravehearts Legionowo (POL)-673III seria (10:40:00)17008:20:52
#42 5143667Bilińska Agata1983KCrossFit Gdynia (POL)56-III seria (10:40:00)8105:56:42
#43 5074184Bilska Diana1981K(POL)55-VI seria (11:40:00)1905:55:50
#44 5583891Binkowska Nadia1985KSpartan Race Training Group Pozn67-IV seria (11:00:00)9706:04:42
#45 6633678Bochyńska Małgorzata1994KHusaria Race Team (POL)91-III seria (10:40:00)12406:33:20
#46 3883780Boćko Ewa1981K(POL)39-III seria (10:40:00)6405:38:47
#47 3873781Boćko Krzysztof1981M(POL)-349III seria (10:40:00)6305:38:44
#48 7104091Bodzioch Anna1977K-40+(POL)107-V seria (11:20:00)10306:50:31
#49 7094092Bodzioch Jacek1973M-40+(POL)-603V seria (11:20:00)10206:50:31
#50 243412Bogdał Andrzej1986M(POL)-23ELITE seria (10:00:00)2403:32:59
#51 4314004Bogunia Anna1993KCrossFit Solvay (POL)45-V seria (11:20:00)4205:42:59
#52 7303385Bogusz Sebastian1986MPZU Sport Team (POL)-615ELITE seria (10:00:00)14706:53:06
#53 7423912Bojanowicz Hubert1992M(POL)-622IV seria (11:00:00)12506:56:30
#54 8313868Bójko Adam1991MNORDCITY (POL)-672IV seria (11:00:00)14408:08:46
#55 373576Borczyński Michał1979MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-36II seria (10:20:00)103:51:51
#56 2903486Boruc Tomasz1980MDzikie Turbo Ptysie (POL)-270II seria (10:20:00)6305:24:02
#57 6724186Brak Danych1980M(POL)-579ELITE seria (10:00:00)14106:36:59
#58 774192Brak Danych1980M(POL)-72ELITE seria (10:00:00)6104:22:23
#59 2413771Bratkowski Pawel1985MTorpeda Race Team (POL)-229III seria (10:40:00)2905:14:12
#60 5193913Broda Dariusz1974M-40+(POL)-462IV seria (11:00:00)8205:57:47
#61 3233585Budny Wojciech1992M(POL)-298II seria (10:20:00)8405:28:53
#62 3483510Budzyńska Anna1990KHusaria Race Team (POL)33-II seria (10:20:00)9305:32:00
#63 7503652Bukowski Dawid1984MBigYellowFoot Adventure Team (P-628II seria (10:20:00)19807:00:23
#64 1313413Bulowski Pawel1985M(POL)-125ELITE seria (10:00:00)7804:45:35
#65 6344010Buras Łukasz1993MEłk Force One (POL)-548V seria (11:20:00)9106:23:45
#66 363361Burdzy Daniel1995MKoniuchy (POL)-35ELITE seria (10:00:00)3403:51:28
#67 624093Butyński Patryk1996M(POL)-57VI seria (11:40:00)104:10:40
#68 2023911Błanik Michał1986M(POL)-192IV seria (11:00:00)2205:04:18
#69 6593732Błasiński Piotr1980MPOWER TRAINING (POL)-571III seria (10:40:00)12206:33:05
#70 4023531Błaszczyk Brunon1988MKoniuchy (POL)-361II seria (10:20:00)10605:40:08
#71 3933532Błaszczyk Dominika1990KKoniuchy (POL)41-II seria (10:20:00)10005:39:26
#72 5124072Błażejewski Marcin1982MTORPEDA TEAM (POL)-457V seria (11:20:00)6705:56:40
#73 1953411Błędzki Adam1987M(POL)-186ELITE seria (10:00:00)9805:02:32
#74 5213511Całka Maciej1975M-40+Husaria Race Team (POL)-463II seria (10:20:00)13205:58:02
#75 4013838Cegielski Paweł1990MCiećmoruchy (POL)-360IV seria (11:00:00)6205:39:56
#76 6043586Celiński Piotr1993M(POL)-526II seria (10:20:00)15506:14:21
#77 6143355Cepiński Grzegorz1994MJej piękne czarne oczy (POL)-535ELITE seria (10:00:00)14006:17:05
#78 7693755Chaber Szymon1987MSportera Fitness Team (POL)-636III seria (10:40:00)16007:05:16
#79 4884180Chamier Cieminski Tomasz1988Mthick team (POL)-436V seria (11:20:00)6005:53:09
#80 634094Chiliński Szymon1996M(POL)-58VI seria (11:40:00)204:10:42
#81 703875Chovanec Matúš1987MPretekaRYS (POL)-65IV seria (11:00:00)204:17:36
#82 3333587Chrystek Maciej1976M-40+(POL)-304II seria (10:20:00)8905:29:36
#83 3123579Chrzanowski Marcin1984MTRX Wolfforce TEAM (POL)-288II seria (10:20:00)7405:27:48
#84 1153465Chrzanowski Marcin1996MBOOT CAMP POLSKA (POL)-110II seria (10:20:00)1604:39:08
#85 7124153Chuderska Marta1987KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)108-III seria (10:40:00)14006:50:35
#86 3923722Chyzińska Marta1991KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)40-III seria (10:40:00)6605:39:24
#87 3584095Chyła Tomasz1997M(POL)-323V seria (11:20:00)3405:33:26
#88 6093914Chłap Ireneusz1979M(POL)-530IV seria (11:00:00)10506:15:11
#89 6063915Chłap Paweł1988M(POL)-527IV seria (11:00:00)10406:14:42
#90 943864Ciepły Tomasz1993MNaRowerzeSamochodem (POL)-89IV seria (11:00:00)504:30:03
#91 5323414Cierpicki Marcin1977M-40+(POL)-473ELITE seria (10:00:00)13706:01:03
#92 1133332Ciupek Robert1981MHusaria Race Team (POL)-108ELITE seria (10:00:00)7504:38:01
#93 7813850Ćwikła Kinga1995KGym el Toro Running Team (POL)140-IV seria (11:00:00)13307:09:54
#94 2653504Czechowski Piotr1978MGiT Team (POL)-248II seria (10:20:00)5905:18:47
#95 6983782Czepułkoswska Marta1999K(POL)101-III seria (10:40:00)13206:46:22
#96 3803333Czernachowski Marek1970M-40+Husaria Race Team (POL)-342ELITE seria (10:00:00)11805:36:19
#97 1733415Czmok Rafał1975M-40+(POL)-164ELITE seria (10:00:00)9304:56:25
#98 673329Czyżewski Krzysztof1979MGT TEAM (POL)-62ELITE seria (10:00:00)5404:15:04
#99 8033916Dąbrowski Daniel1988M(POL)-655IV seria (11:00:00)14207:28:17
#100 4504045Dąbrowski Rafał1983MRenault TEAM (POL)-401V seria (11:20:00)4505:46:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności