Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !193402Pekhtserava Tatsiana1987KxRunners (POL)1-ELITE seria (10:00:00)1903:21:35
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !443380Daszkiewicz Małgorzata1988KPOWER TRAINING (POL)2-ELITE seria (10:00:00)4003:53:47
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 473312Baluta Edyta1994KBefit24team (POL)3-ELITE seria (10:00:00)4303:54:20
#4 493618Nowak-Trzos Magda1993K(POL)4-II seria (10:20:00)303:56:40
#5 513350Wicher Sylwia1980KHusaria Race Team (POL)5-ELITE seria (10:00:00)4503:58:55
#6 1293519Kowalewska Luiza1995KHusaria Race Team (POL)6-II seria (10:20:00)2204:44:43
#7 1363375Majewska Joanna1974K-40+PGE Run Obrót (POL)7-ELITE seria (10:00:00)8204:46:26
#8 1573349Wawrzyniak Magdalena1989KHusaria Race Team (POL)8-ELITE seria (10:00:00)9204:53:15
#9 1694191Krause Magadalena1980K(POL)9-V seria (11:20:00)1304:55:39
#10 1993313Polańska Jowita1988KBefit24team (POL)10-ELITE seria (10:00:00)10005:03:10
#11 2133471Piskorska Iwona1989KCityFit Rzeszów (POL)11-II seria (10:20:00)4505:06:59
#12 2334137Surman Julia1999K(POL)12-II seria (10:20:00)4805:12:12
#13 2463549Durakiewicz Marta1995KRun&Travel (POL)13-III seria (10:40:00)3105:14:58
#14 2493505Fuczek Anna1992KGorący Potok Team (POL)14-II seria (10:20:00)5305:15:01
#15 2533844Wiedehoeft Katarzyna1992KEbroGym (POL)15-IV seria (11:00:00)3305:15:44
#16 2543616Moskwa Kamila1995K(POL)16-II seria (10:20:00)5505:15:47
#17 2593352Wysłuch Iza1997KHusaria Race Team (POL)17-ELITE seria (10:00:00)10905:17:02
#18 2713656Więcielewska Joanna1982KBigYellowFoot Adventure Team (P18-IV seria (11:00:00)3805:20:33
#19 2723791Kadzikiewicz Joanna1985K(POL)19-III seria (10:40:00)3405:20:36
#20 2814083Skoczek Anna1981KWATAHA (POL)20-V seria (11:20:00)2705:21:52
#21 3023440Ruśnica Anna1990K(POL)21-ELITE seria (10:00:00)11405:26:14
#22 3093821Włodarczyk Agnieszka1977K-40+(POL)22-III seria (10:40:00)4305:27:07
#23 3103642Wrońska Dorota1972K-40+(POL)23-II seria (10:20:00)7205:27:19
#24 3113690Pniewska Karolina1993KHusaria Race Team (POL)24-II seria (10:20:00)7305:27:33
#25 3133580Siembab Joanna1981KTRX Wolfforce TEAM (POL)25-II seria (10:20:00)7505:27:52
#26 3263929Grusznis Zuzanna1991K(POL)26-IV seria (11:00:00)4405:28:59
#27 3273675Markowicz Ewelina1993KFitness Point KATOWICE (POL)27-III seria (10:40:00)4405:29:02
#28 3293615Młynarczyk Tatiana1984K(POL)28-II seria (10:20:00)8705:29:12
#29 3313894Parzoch Magdalena1993KSzturm (POL)29-IV seria (11:00:00)4605:29:16
#30 3403591Duda Karolina1988K(POL)30-II seria (10:20:00)9105:30:40
#31 3433888Wilkowska Iwona1980KSkładamySię (POL)31-IV seria (11:00:00)4805:31:22
#32 3454110Pater Joanna1985KGorlice (POL)32-IV seria (11:00:00)5005:31:42
#33 3483510Budzyńska Anna1990KHusaria Race Team (POL)33-II seria (10:20:00)9305:32:00
#34 3493924Głowacka Agnieszka1985K(POL)34-IV seria (11:00:00)5105:32:07
#35 3523674Jarząbek Martyna1994KFitness Point KATOWICE (POL)35-III seria (10:40:00)5105:32:27
#36 3643662Pydyn Małgorzata1975K-40+Bravehearts Legionowo (POL)36-III seria (10:40:00)5505:34:13
#37 3663664Wojcieszak Klaudia1979KBravehearts Legionowo (POL)37-III seria (10:40:00)5605:34:18
#38 3673665Oleczek Iwona1979KCROSS KICK KOŁOBRZEG (POL)38-III seria (10:40:00)5705:34:27
#39 3883780Boćko Ewa1981K(POL)39-III seria (10:40:00)6405:38:47
#40 3923722Chyzińska Marta1991KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)40-III seria (10:40:00)6605:39:24
#41 3933532Błaszczyk Dominika1990KKoniuchy (POL)41-II seria (10:20:00)10005:39:26
#42 4074063Szczepanik Marta1969K-40+TEAM DORIS KRAKÓW (POL)42-V seria (11:20:00)3905:40:38
#43 4083330Ratajczak Paulina1990KGymBoxCF Opole i przyjaciele bieg43-ELITE seria (10:00:00)12205:40:39
#44 4283602Kotas Patrycja1991K(POL)44-II seria (10:20:00)11605:42:45
#45 4314004Bogunia Anna1993KCrossFit Solvay (POL)45-V seria (11:20:00)4205:42:59
#46 4334170Lazarska Małgorzata1979KPOWER TRAINING (POL)46-III seria (10:40:00)6905:43:22
#47 4353457Ruzych Mariia1990K39RUS (POL)47-II seria (10:20:00)11905:43:41
#48 4414144Zagórowska Agnieszka1993K(POL)48-VI seria (11:40:00)1305:44:41
#49 4453526Mickiewicz Małgorzata1987KHusaria Race Team (POL)49-II seria (10:20:00)12305:45:44
#50 4543525Mickiewicz Katarzyna1986KHusaria Race Team (POL)50-II seria (10:20:00)12605:47:17
#51 4623366Wróbel Monika1996KKrzczonów Team (POL)51-ELITE seria (10:00:00)13105:48:42
#52 4753989Tomporowska Sylwia1987KBaywatch (POL)52-V seria (11:20:00)5205:51:11
#53 4794007Sieczkowska Agata1995KDzieci Kukurydzy (POL)53-V seria (11:20:00)5605:51:18
#54 5053993Kowalska Małgorzata1990KBiegające Pustaki (POL)54-VI seria (11:40:00)1705:55:46
#55 5074184Bilska Diana1981K(POL)55-VI seria (11:40:00)1905:55:50
#56 5143667Bilińska Agata1983KCrossFit Gdynia (POL)56-III seria (10:40:00)8105:56:42
#57 5133668Mełgwa Kaśka1978KCrossFit Gdynia (POL)57-III seria (10:40:00)8005:56:42
#58 5203882Rodko Marta1986KSEKCJA PIASKI (POL)58-IV seria (11:00:00)8305:57:48
#59 5263708Żelazowska Emilia1990KKontaktuj PZU Team (POL)59-III seria (10:40:00)8305:58:40
#60 5353713Ochryniuk Ewelina1993KKTMŁ (POL)60-II seria (10:20:00)13606:01:32
#61 5363552Staręga Paulina1997KRun&Travel (POL)61-II seria (10:20:00)13706:01:43
#62 5393778Andrjanik Iwona1993K(POL)62-III seria (10:40:00)8506:02:06
#63 5433898Pawlik-Kwiatkowska Katarzyna1978KTeam A (POL)63-IV seria (11:00:00)8606:02:41
#64 5443961Sojka Anna1979K(POL)64-IV seria (11:00:00)8706:02:47
#65 5473896Gorczyca Aneta1977K-40+Team A (POL)65-IV seria (11:00:00)9006:02:58
#66 5463897Ożóg Izabela1991KTeam A (POL)66-IV seria (11:00:00)8906:02:58
#67 5583891Binkowska Nadia1985KSpartan Race Training Group Pozn67-IV seria (11:00:00)9706:04:42
#68 5653553Babyszka Filipina1983KSalsatorzy (POL)68-II seria (10:20:00)14206:06:56
#69 5684159Posłuszna Anna1991KPOWER TRAINING (POL)69-II seria (10:20:00)14406:07:18
#70 5703604Księżak Ewelina1986K(POL)70-II seria (10:20:00)14506:07:38
#71 5753999Szela Magdalena1991KCF Kraków (POL)71-V seria (11:20:00)8006:08:57
#72 5783557Krawczyk Magdalena1991KSilni bo zawzięci (POL)72-II seria (10:20:00)14906:09:33
#73 5843948Orzechowska Żaneta1989K(POL)73-IV seria (11:00:00)10106:10:23
#74 5904149Orlik Monika1975K-40+TEAM DORIS KRAKÓW (POL)74-V seria (11:20:00)8106:12:50
#75 5913539Osikowska Aleksandra1985KPOWER TRAINING (POL)75-II seria (10:20:00)15306:12:59
#76 5953769Kosmala Dorota1985KThe Kosmala's (POL)76-III seria (10:40:00)9806:13:40
#77 6003494Holownia Aneta1981KEłk Force One (POL)77-II seria (10:20:00)15406:14:16
#78 6023731Wawrzyniak Monika1989KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)78-III seria (10:40:00)10306:14:19
#79 6053496Kemicer Monika1988KEłk Force One (POL)79-II seria (10:20:00)15606:14:25
#80 6173477Kozłowska Malwina1995KDirty Sparrows (POL)80-II seria (10:20:00)15906:17:38
#81 6263822Wróblewska-Gaweł Agnieszka1973K-40+(POL)81-III seria (10:40:00)10906:22:03
#82 6273790Janusz Anna1989K(POL)82-III seria (10:40:00)11006:22:03
#83 6293806Medes Barbara1988K(POL)83-III seria (10:40:00)11206:22:42
#84 6304176Waś Dagmara1983K(POL)84-V seria (11:20:00)8906:22:45
#85 6313805Malina-Pachacz Małgorzata1985K(POL)85-III seria (10:40:00)11306:22:47
#86 6334175Długosz Katarzyna1977K-40+(POL)86-V seria (11:20:00)9006:22:56
#87 6444166Sukiennik Anna1985KPOWER TRAINING (POL)87-III seria (10:40:00)11706:25:52
#88 6483776Dzióbek Sylwia1979KxRunners (POL)88-II seria (10:20:00)16506:29:21
#89 6613696Rosołowska Agata1993KHusaria Race Team (POL)89-III seria (10:40:00)12306:33:14
#90 6603529Studzińska Sylwia1984KHusaria Race Team (POL)90-II seria (10:20:00)17206:33:14
#91 6633678Bochyńska Małgorzata1994KHusaria Race Team (POL)91-III seria (10:40:00)12406:33:20
#92 6673655Milewska Magdalena1982KBigYellowFoot Adventure Team (P92-II seria (10:20:00)17406:33:33
#93 6693462Kunz Paulina1997KBigYellowFoot Adventure Team (P93-II seria (10:20:00)17606:33:35
#94 6773460Jastrzębowska Natalia1988KBigYellowFoot Adventure Team (P94-II seria (10:20:00)17706:39:25
#95 6843686Majewska Karolina1991KHusaria Race Team (POL)95-II seria (10:20:00)17906:40:28
#96 6884049Kowalska Katarzyna1991KRosną Pąki (POL)96-V seria (11:20:00)9706:41:06
#97 6903910Bartnik-Urbańska Agnieszka1975K-40+(POL)97-IV seria (11:00:00)11706:41:17
#98 6913920Drozdowska Katarzyna1982K(POL)98-IV seria (11:00:00)11806:41:20
#99 6923680Harbarczuk Klaudia1995KHusaria Race Team (POL)99-II seria (10:20:00)18006:41:32
#100 6943522Maciejak Anna1992KHusaria Race Team (POL)100-II seria (10:20:00)18106:44:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności