Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1293519Kowalewska Luiza1995KHusaria Race Team (POL)6-II seria (10:20:00)2204:44:43
#2 3883780Boćko Ewa1981K(POL)39-III seria (10:40:00)6405:38:47
#3 6444166Sukiennik Anna1985KPOWER TRAINING (POL)87-III seria (10:40:00)11706:25:52
#4 3923722Chyzińska Marta1991KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)40-III seria (10:40:00)6605:39:24
#5 6483776Dzióbek Sylwia1979KxRunners (POL)88-II seria (10:20:00)16506:29:21
#6 3933532Błaszczyk Dominika1990KKoniuchy (POL)41-II seria (10:20:00)10005:39:26
#7 6603529Studzińska Sylwia1984KHusaria Race Team (POL)90-II seria (10:20:00)17206:33:14
#8 6613696Rosołowska Agata1993KHusaria Race Team (POL)89-III seria (10:40:00)12306:33:14
#9 6633678Bochyńska Małgorzata1994KHusaria Race Team (POL)91-III seria (10:40:00)12406:33:20
#10 4083330Ratajczak Paulina1990KGymBoxCF Opole i przyjaciele bieg43-ELITE seria (10:00:00)12205:40:39
#11 6673655Milewska Magdalena1982KBigYellowFoot Adventure Team (P92-II seria (10:20:00)17406:33:33
#12 1573349Wawrzyniak Magdalena1989KHusaria Race Team (POL)8-ELITE seria (10:00:00)9204:53:15
#13 6693462Kunz Paulina1997KBigYellowFoot Adventure Team (P93-II seria (10:20:00)17606:33:35
#14 6773460Jastrzębowska Natalia1988KBigYellowFoot Adventure Team (P94-II seria (10:20:00)17706:39:25
#15 1694191Krause Magadalena1980K(POL)9-V seria (11:20:00)1304:55:39
#16 4283602Kotas Patrycja1991K(POL)44-II seria (10:20:00)11605:42:45
#17 6843686Majewska Karolina1991KHusaria Race Team (POL)95-II seria (10:20:00)17906:40:28
#18 4314004Bogunia Anna1993KCrossFit Solvay (POL)45-V seria (11:20:00)4205:42:59
#19 6884049Kowalska Katarzyna1991KRosną Pąki (POL)96-V seria (11:20:00)9706:41:06
#20 4334170Lazarska Małgorzata1979KPOWER TRAINING (POL)46-III seria (10:40:00)6905:43:22
#21 4353457Ruzych Mariia1990K39RUS (POL)47-II seria (10:20:00)11905:43:41
#22 6913920Drozdowska Katarzyna1982K(POL)98-IV seria (11:00:00)11806:41:20
#23 6923680Harbarczuk Klaudia1995KHusaria Race Team (POL)99-II seria (10:20:00)18006:41:32
#24 6943522Maciejak Anna1992KHusaria Race Team (POL)100-II seria (10:20:00)18106:44:47
#25 4414144Zagórowska Agnieszka1993K(POL)48-VI seria (11:40:00)1305:44:41
#26 6983782Czepułkoswska Marta1999K(POL)101-III seria (10:40:00)13206:46:22
#27 7004164Forgiel Karolina1987KKoniuchy (POL)102-III seria (10:40:00)13406:46:44
#28 4453526Mickiewicz Małgorzata1987KHusaria Race Team (POL)49-II seria (10:20:00)12305:45:44
#29 7014172Pakulska Ewelina1985KKoniuchy (POL)103-III seria (10:40:00)13506:46:45
#30 7033799Leśniewska Lilianna1985K(POL)105-III seria (10:40:00)13706:46:50
#31 7073835Hyra Katarzyna1990KBravehearts Legionowo (POL)106-II seria (10:20:00)18306:50:22
#32 4543525Mickiewicz Katarzyna1986KHusaria Race Team (POL)50-II seria (10:20:00)12605:47:17
#33 1993313Polańska Jowita1988KBefit24team (POL)10-ELITE seria (10:00:00)10005:03:10
#34 7124153Chuderska Marta1987KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)108-III seria (10:40:00)14006:50:35
#35 7143605Kubicka Magdalena1984K(POL)109-II seria (10:20:00)18406:50:46
#36 7173710Zaleńska Katarzyna1979KKopciuchy (POL)110-II seria (10:20:00)18606:51:00
#37 4623366Wróbel Monika1996KKrzczonów Team (POL)51-ELITE seria (10:00:00)13105:48:42
#38 7183535Niechciałkowska Agnieszka1979KKopciuchy (POL)111-II seria (10:20:00)18706:51:00
#39 7193730Skrzyńska Karolina1985KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)112-III seria (10:40:00)14206:51:10
#40 7233416Fryc Paulina1991K(POL)113-ELITE seria (10:00:00)14506:52:00
#41 2133471Piskorska Iwona1989KCityFit Rzeszów (POL)11-II seria (10:20:00)4505:06:59
#42 7253506Grochowska Dorota1979KGroszki Team (POL)114-II seria (10:20:00)18906:52:53
#43 7273774Macioch Martyna1993KWild Team (POL)115-III seria (10:40:00)14306:53:00
#44 4753989Tomporowska Sylwia1987KBaywatch (POL)52-V seria (11:20:00)5205:51:11
#45 7324173Kwiatkowska Aleksandra1992KHusaria Race Team (POL)116-II seria (10:20:00)19106:53:27
#46 4794007Sieczkowska Agata1995KDzieci Kukurydzy (POL)53-V seria (11:20:00)5605:51:18
#47 7353884Bajroszewska Justyna1992KSkładamySię (POL)117-IV seria (11:00:00)12206:54:33
#48 7394142Warzecha Kinga1997K(POL)118-VI seria (11:40:00)2506:55:03
#49 7403742Żygadło Anna1982KPOWER TRAINING (POL)119-III seria (10:40:00)14506:55:37
#50 7413734Karolczyk Sylwia1985KPOWER TRAINING (POL)120-III seria (10:40:00)14606:55:46
#51 2334137Surman Julia1999K(POL)12-II seria (10:20:00)4805:12:12
#52 7453516Kałuzińska Dorota1993KHusaria Race Team (POL)121-II seria (10:20:00)19406:57:28
#53 7473517Kata Kaja1990KHusaria Race Team (POL)122-II seria (10:20:00)19606:59:41
#54 7534064Wielgus Justyna1984KTEAM DORIS KRAKÓW (POL)123-V seria (11:20:00)10707:01:30
#55 7544057Furmaniuk Ewa1997KTEAM DORIS KRAKÓW (POL)124-V seria (11:20:00)10807:01:30
#56 7554062Olkuska Anna1994KTEAM DORIS KRAKÓW (POL)125-V seria (11:20:00)10907:01:30
#57 7564058Janusz Marlena1993KTEAM DORIS KRAKÓW (POL)126-V seria (11:20:00)11007:01:30
#58 2463549Durakiewicz Marta1995KRun&Travel (POL)13-III seria (10:40:00)3105:14:58
#59 7583640Włodek Mirosława1984K(POL)127-III seria (10:40:00)14907:01:59
#60 2493505Fuczek Anna1992KGorący Potok Team (POL)14-II seria (10:20:00)5305:15:01
#61 5053993Kowalska Małgorzata1990KBiegające Pustaki (POL)54-VI seria (11:40:00)1705:55:46
#62 7613699Strzeszewska Katarzyna1995KHusaria Race Team (POL)128-III seria (10:40:00)15207:03:27
#63 5074184Bilska Diana1981K(POL)55-VI seria (11:40:00)1905:55:50
#64 7634055Dec Aleksandra1981KSportera Fitness Team (POL)129-III seria (10:40:00)15407:04:41
#65 7643757Remelska Karolina1981KSportera Fitness Team (POL)130-III seria (10:40:00)15507:04:54
#66 2533844Wiedehoeft Katarzyna1992KEbroGym (POL)15-IV seria (11:00:00)3305:15:44
#67 2543616Moskwa Kamila1995K(POL)16-II seria (10:20:00)5505:15:47
#68 7663756Kępińska Monika1991KSportera Fitness Team (POL)131-III seria (10:40:00)15707:05:14
#69 7673758Rodzik Joanna1988KSportera Fitness Team (POL)132-III seria (10:40:00)15807:05:14
#70 7683759Siedlecka Sandra1992KSportera Fitness Team (POL)133-III seria (10:40:00)15907:05:15
#71 5133668Mełgwa Kaśka1978KCrossFit Gdynia (POL)57-III seria (10:40:00)8005:56:42
#72 5143667Bilińska Agata1983KCrossFit Gdynia (POL)56-III seria (10:40:00)8105:56:42
#73 7703761Wójciak Ewelina1990KSportera Fitness Team (POL)134-III seria (10:40:00)16107:05:18
#74 2593352Wysłuch Iza1997KHusaria Race Team (POL)17-ELITE seria (10:00:00)10905:17:02
#75 7733843Pańczyniak Jadwiga1990KEbroGym (POL)135-IV seria (11:00:00)12907:05:39
#76 7753917Danielak Gosia1985K(POL)136-IV seria (11:00:00)13107:08:29
#77 5203882Rodko Marta1986KSEKCJA PIASKI (POL)58-IV seria (11:00:00)8305:57:48
#78 7773819Wieczorek Monika1986K(POL)137-III seria (10:40:00)16207:08:54
#79 7793852Gubas Angelika1983KGym el Toro Running Team (POL)138-IV seria (11:00:00)13207:09:39
#80 7803474Eliasz-Laskowska Magdalena1978Kcross fight gym (POL)139-II seria (10:20:00)20007:09:52
#81 7813850Ćwikła Kinga1995KGym el Toro Running Team (POL)140-IV seria (11:00:00)13307:09:54
#82 5263708Żelazowska Emilia1990KKontaktuj PZU Team (POL)59-III seria (10:40:00)8305:58:40
#83 2713656Więcielewska Joanna1982KBigYellowFoot Adventure Team (P18-IV seria (11:00:00)3805:20:33
#84 7833881Kseń Alicja1983KRampampam (POL)141-IV seria (11:00:00)13407:10:08
#85 2723791Kadzikiewicz Joanna1985K(POL)19-III seria (10:40:00)3405:20:36
#86 7863851Gancarczyk Klaudia1995KGym el Toro Running Team (POL)144-IV seria (11:00:00)13607:10:30
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !193402Pekhtserava Tatsiana1987KxRunners (POL)1-ELITE seria (10:00:00)1903:21:35
#88 7903766Grotowska Aneta1990KSWD TEAM (POL)145-III seria (10:40:00)16307:15:48
#89 5353713Ochryniuk Ewelina1993KKTMŁ (POL)60-II seria (10:20:00)13606:01:32
#90 5363552Staręga Paulina1997KRun&Travel (POL)61-II seria (10:20:00)13706:01:43
#91 2814083Skoczek Anna1981KWATAHA (POL)20-V seria (11:20:00)2705:21:52
#92 5393778Andrjanik Iwona1993K(POL)62-III seria (10:40:00)8506:02:06
#93 7953872Dądelewska Joanna1980KPiękni i Bestie (POL)146-II seria (10:20:00)20507:24:17
#94 7973550Karasiewicz Weronika1995KRun&Travel (POL)147-III seria (10:40:00)16607:25:43
#95 5433898Pawlik-Kwiatkowska Katarzyna1978KTeam A (POL)63-IV seria (11:00:00)8606:02:41
#96 5443961Sojka Anna1979K(POL)64-IV seria (11:00:00)8706:02:47
#97 8003715Zięba Dominika1998KKTMŁ (POL)148-II seria (10:20:00)20707:26:51
#98 5463897Ożóg Izabela1991KTeam A (POL)66-IV seria (11:00:00)8906:02:58
#99 8043763Maczuga Monika1988KStrefab2b Mustangi Gliwice (POL)149-III seria (10:40:00)16707:28:19
#100 8083570Gargaś Karolina1991KSTREFA TARNÓW (POL)150-II seria (10:20:00)20907:30:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności