Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13395Danielkiewicz Tomasz1986MxRunners (POL)-1ELITE seria (10:00:00)102:50:44
#2 323744Jurčo Miroslav1991MPretekaRYS (POL)-31III seria (10:40:00)103:43:43
#3 354131Sawicki Michał1987M(POL)-34V seria (11:20:00)103:50:47
#4 373576Borczyński Michał1979MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-36II seria (10:20:00)103:51:51
#5 523978Wroński Ziemowit1977M-40+(POL)-47IV seria (11:00:00)103:59:26
#6 624093Butyński Patryk1996M(POL)-57VI seria (11:40:00)104:10:40
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23455Žiška Peter1987M(POL)-2ELITE seria (10:00:00)202:55:47
#8 404193Widaj Krzysztof1980M(POL)-40II seria (10:20:00)203:52:28
#9 503743Jurčo Michal1989MPretekaRYS (POL)-46III seria (10:40:00)203:57:07
#10 534140Walkiewicz Zbigniew1981M(POL)-48V seria (11:20:00)203:59:30
#11 634094Chiliński Szymon1996M(POL)-58VI seria (11:40:00)204:10:42
#12 703875Chovanec Matúš1987MPretekaRYS (POL)-65IV seria (11:00:00)204:17:36
#13 1784120Krupop Daniel1997M(POL)-169VI seria (11:40:00)304:58:18
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33345Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-3ELITE seria (10:00:00)302:56:36
#15 493618Nowak-Trzos Magda1993K(POL)4-II seria (10:20:00)303:56:40
#16 544015Krzyszłowski Rafał1976M-40+GymBoxCF Opole i przyjaciele bieg-49V seria (11:20:00)304:00:46
#17 693700Terpiłowski Michał1993MHusaria Race Team (POL)-64III seria (10:40:00)304:16:34
#18 803936Karoń Filip1995M(POL)-75IV seria (11:00:00)304:25:03
#19 2184016Dyczkowski Andrzej1978MHusaria Race Team (POL)-207VI seria (11:40:00)405:09:35
#20 43323Hajnos Dawid1994MGorący Potok Team (POL)-4ELITE seria (10:00:00)402:57:03
#21 564018Marczuk Kamil1992MHusaria Race Team (POL)-51V seria (11:20:00)404:06:42
#22 604163Kornacki Grzegorz1985M(POL)-55II seria (10:20:00)404:09:27
#23 823788Halik Michał1989M(POL)-77III seria (10:40:00)404:26:15
#24 933865Faltyn Artur1993MNaRowerzeSamochodem (POL)-88IV seria (11:00:00)404:29:50
#25 2194125Mirosław Dawid1990M(POL)-209VI seria (11:40:00)505:09:35
#26 53335Jagieło Michał1986MHusaria Race Team (POL)-5ELITE seria (10:00:00)503:00:34
#27 714188Pluciński Damian1980M(POL)-66II seria (10:20:00)504:18:02
#28 834065Zwoliński Michał1984MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-78V seria (11:20:00)504:26:27
#29 893692Pudło Mateusz1992MHusaria Race Team (POL)-84III seria (10:40:00)504:28:49
#30 943864Ciepły Tomasz1993MNaRowerzeSamochodem (POL)-89IV seria (11:00:00)504:30:03
#31 63342Marmol Łukasz1995MHusaria Race Team (POL)-6ELITE seria (10:00:00)603:01:20
#32 2864050Jowsa Daniel1988MRunners Team Kętrzyn (POL)-267VI seria (11:40:00)605:23:12
#33 783595Hylaszek Adrian1988M(POL)-73II seria (10:20:00)604:23:44
#34 923823Zapiór Marcin1980M(POL)-87III seria (10:40:00)604:29:45
#35 983969Szpakiewicz Jarek1980M(POL)-93IV seria (11:00:00)604:31:55
#36 1014099Dzikowski Łukasz1982M(POL)-96V seria (11:20:00)604:32:28
#37 74196Krawiecki Mateusz1980M(POL)-7ELITE seria (10:00:00)703:02:43
#38 2874051Konador Mateusz1993MRunners Team Kętrzyn (POL)-268VI seria (11:40:00)705:23:12
#39 793643Wypukoł Jakub1991M(POL)-74II seria (10:20:00)704:24:52
#40 1024019Matysik Zbigniew1974M-40+K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIEL-97V seria (11:20:00)704:32:30
#41 1083830Śmiałek Łukasz1983MApteki Zdrowe Ceny (POL)-103IV seria (11:00:00)704:36:36
#42 1163693Putek Marcin1988MHusaria Race Team (POL)-111III seria (10:40:00)704:39:14
#43 83340Krawczyk Tomasz1987MHusaria Race Team (POL)-8ELITE seria (10:00:00)803:02:54
#44 3074076Morgaś Mariusz1986Mtrener24h.com.pl (POL)-286VI seria (11:40:00)805:26:53
#45 954152Sałach Krzysztof1985M(POL)-90II seria (10:20:00)804:30:32
#46 1093962Sokołowski Jarosław1987M(POL)-104IV seria (11:00:00)804:36:36
#47 1194086Giebułtowicz Marek1977M-40+Wolfpack (POL)-114V seria (11:20:00)804:40:53
#48 1213777Machowiak Tomasz1983MxRunners (POL)-116III seria (10:40:00)804:41:29
#49 1283809Olczak Daniel1982M(POL)-123III seria (10:40:00)904:44:41
#50 1384107Gulka Krystian1983M(POL)-131V seria (11:20:00)904:47:12
#51 93394Arsentsyeu Andrei1985MxRunners (POL)-9ELITE seria (10:00:00)903:02:58
#52 973547Kondej Piotr1976M-40+punks not dead- kopi wagenburg b-92II seria (10:20:00)904:31:48
#53 1103825Hołda Mateusz1990MAktywna Kazimierza (POL)-105IV seria (11:00:00)904:36:38
#54 3783998Sztajer Bartek1984MBPT (POL)-341VI seria (11:40:00)905:36:08
#55 1333787Grodzki Piotr1993M(POL)-127III seria (10:40:00)1004:45:56
#56 1394106Gulka Adam1997M(POL)-132V seria (11:20:00)1004:47:14
#57 103400Lazouski Mikhail1986MxRunners (POL)-10ELITE seria (10:00:00)1003:07:26
#58 993512Dyszkiewicz Grzegorz1986MHusaria Race Team (POL)-94II seria (10:20:00)1004:31:59
#59 1173904Waszkiewicz Arkadiusz1985MV.I.P-GYM EŁK (POL)-112IV seria (11:00:00)1004:39:50
#60 3793997Korzus Paweł1984MBPT (POL)-340VI seria (11:40:00)1005:36:08
#61 3844052Ryba Łukasz1990MRYBA TEAM (POL)-346VI seria (11:40:00)1105:37:10
#62 1444029Olkuski Aleksander1990MOUTSIDERS (POL)-137V seria (11:20:00)1104:48:51
#63 1663685Łotowski Emil1990MHusaria Race Team (POL)-158III seria (10:40:00)1104:54:28
#64 113443Savanovich Vitali1978M(POL)-11ELITE seria (10:00:00)1103:09:53
#65 1043632Stasiewicz Artur1986M(POL)-99II seria (10:20:00)1104:33:01
#66 1253873Koczkodaj Kamil1989MPOWER TRAINING (POL)-120IV seria (11:00:00)1104:44:00
#67 1263876Heldak František1989MPretekaRYS (POL)-121IV seria (11:00:00)1204:44:09
#68 1514136Strzelczak Michał1990M(POL)-144V seria (11:20:00)1204:50:54
#69 1723793Kosiński Marcin1983M(POL)-163III seria (10:40:00)1204:55:46
#70 4404132Seweryn Tomasz1976M-40+(POL)-393VI seria (11:40:00)1205:44:40
#71 123401Madejski Krzysztof1991MxRunners (POL)-12ELITE seria (10:00:00)1203:13:47
#72 1053631Stachowski Michał1982M(POL)-100II seria (10:20:00)1204:34:43
#73 1373877Vanečko Martin1991MPretekaRYS (POL)-130IV seria (11:00:00)1304:46:31
#74 1694191Krause Magadalena1980K(POL)9-V seria (11:20:00)1304:55:39
#75 1853669Sowa Kamil1993MDeloitte Adventure Team (POL)-176III seria (10:40:00)1304:59:36
#76 4414144Zagórowska Agnieszka1993K(POL)48-VI seria (11:40:00)1305:44:41
#77 133410Ziober Zbigniew1992MxRunners (POL)-13ELITE seria (10:00:00)1303:15:22
#78 1063524Mazur Wojciech1995MHusaria Race Team (POL)-101II seria (10:20:00)1304:34:44
#79 1494105Grzesica Paweł1978M(POL)-142IV seria (11:00:00)1404:50:18
#80 1704113Kalinowski Aleksander1988M(POL)-161V seria (11:20:00)1404:55:39
#81 1863694Pytka Kamil1989MHusaria Race Team (POL)-177III seria (10:40:00)1404:59:37
#82 4844028Waluk Piotr1990MOrszak Mistrza (POL)-431VI seria (11:40:00)1405:52:34
#83 143325Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-14ELITE seria (10:00:00)1403:17:36
#84 1114197Komorowski Kamil1980M(POL)-106II seria (10:20:00)1404:37:19
#85 1504148Stradza Bartłomiej1989MKutang Klan (POL)-143IV seria (11:00:00)1504:50:20
#86 1753198Giziewski Sebastian1980M(POL)-166V seria (11:20:00)1504:57:19
#87 1943813Różewicz Dariusz1962M-40+(POL)-185III seria (10:40:00)1505:02:16
#88 4904102Gabruk Michał1983M(POL)-437VI seria (11:40:00)1505:53:12
#89 153309Ermakov Anton1984M39RUS (POL)-15ELITE seria (10:00:00)1503:19:28
#90 1144161Maszewski Damian1990M(POL)-109II seria (10:20:00)1504:38:27
#91 1673845Wysocki Michał1977M-40+EbroGym (POL)-159IV seria (11:00:00)1604:54:31
#92 1794077Sylwestrzak Tomasz1996Mvas deferens 3000 (POL)-170V seria (11:20:00)1604:59:03
#93 2003753Opoka Piotr1988MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-190III seria (10:40:00)1605:03:41
#94 4914112Kaczmarek Paweł1984M(POL)-438VI seria (11:40:00)1605:53:14
#95 163447Stolarczyk Konrad1992M(POL)-16ELITE seria (10:00:00)1603:20:02
#96 1153465Chrzanowski Marcin1996MBOOT CAMP POLSKA (POL)-110II seria (10:20:00)1604:39:08
#97 1713954Rybiński Kamil1988M(POL)-162IV seria (11:00:00)1704:55:42
#98 1804088Sylwestrzak Karol1999MZHR (POL)-171V seria (11:20:00)1704:59:05
#99 2013723Han Konrad1983MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-191III seria (10:40:00)1705:04:12
#100 5053993Kowalska Małgorzata1990KBiegające Pustaki (POL)54-VI seria (11:40:00)1705:55:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności