Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 3713161Małek Arkadiusz1980M(POL)-332V seria (11:20:00)3605:34:56
#2 1753198Giziewski Sebastian1980M(POL)-166V seria (11:20:00)1504:57:19
#3 6713209Porowski Kamil1980M(POL)-578IV seria (11:00:00)11206:36:35
#4 1623237Goraus Krzysztof1980M(POL)-154II seria (10:20:00)3104:54:00
#5 7153266Kłeczek Jakub1980M(POL)-606IV seria (11:00:00)12106:50:51
#6 303302Baran Mariusz1988M16 batalion powietrznodesantowy-29ELITE seria (10:00:00)3003:39:17
#7 423303Bartoszewski Piotr1988M16 batalion powietrznodesantowy-41ELITE seria (10:00:00)3803:53:25
#8 963304Lewandowski Karol1992M16 batalion powietrznodesantowy-91ELITE seria (10:00:00)7004:30:33
#9 1343305Lubkiewicz Tomasz1987M16 batalion powietrznodesantowy-128ELITE seria (10:00:00)8004:46:07
#10 343306Serafin Rafał1986M16 batalion powietrznodesantowy-33ELITE seria (10:00:00)3303:49:32
#11 753307Wróblewski Piotr1988M16 batalion powietrznodesantowy-70ELITE seria (10:00:00)5904:19:38
#12 1123308Avilov Vitalii1982M39RUS (POL)-107ELITE seria (10:00:00)7404:37:27
#13 153309Ermakov Anton1984M39RUS (POL)-15ELITE seria (10:00:00)1503:19:28
#14 593310Marinenko Maxim1977M-40+39RUS (POL)-54ELITE seria (10:00:00)4904:08:49
#15 7293311Szwalec Łukasz1984MAdgarFit (POL)-614ELITE seria (10:00:00)14606:53:04
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 473312Baluta Edyta1994KBefit24team (POL)3-ELITE seria (10:00:00)4303:54:20
#17 1993313Polańska Jowita1988KBefit24team (POL)10-ELITE seria (10:00:00)10005:03:10
#18 283314Polański Sławomir1984MBefit24team (POL)-27ELITE seria (10:00:00)2803:36:57
#19 313315Kruk Damian Józef1988MBombeiros (POL)-30ELITE seria (10:00:00)3103:41:33
#20 873316Trojniar Jakub1989MBombeiros (POL)-82ELITE seria (10:00:00)6604:27:17
#21 863317Wisz Kamil1988MBombeiros (POL)-80ELITE seria (10:00:00)6504:27:16
#22 7313318Słodownik Dominik1994MCHOJRAK TEAM (POL)-616ELITE seria (10:00:00)14806:53:06
#23 5023319Winnicki Łukasz1987MCHOJRAK TEAM (POL)-449ELITE seria (10:00:00)13505:55:31
#24 1973320Sobczak Antoni1970M-40+CrossandAktive Nysa (POL)-188ELITE seria (10:00:00)9905:02:44
#25 613321Kromka Robert1972M-40+ESKAPADOS (POL)-56ELITE seria (10:00:00)5004:09:35
#26 173322Gałdyn Kamil1998MGorący Potok Team (POL)-17ELITE seria (10:00:00)1703:20:53
#27 43323Hajnos Dawid1994MGorący Potok Team (POL)-4ELITE seria (10:00:00)402:57:03
#28 223324Huzior Piotr1972M-40+Gorący Potok Team (POL)-21ELITE seria (10:00:00)2203:29:29
#29 143325Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-14ELITE seria (10:00:00)1403:17:36
#30 213326Majewski Michał1986MGorący Potok Team (POL)-20ELITE seria (10:00:00)2103:27:22
#31 4113327Bałazy Marcin1976M-40+GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-369ELITE seria (10:00:00)12405:41:16
#32 4123328Mirota Rafał1978MGOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-368ELITE seria (10:00:00)12505:41:16
#33 673329Czyżewski Krzysztof1979MGT TEAM (POL)-62ELITE seria (10:00:00)5404:15:04
#34 4083330Ratajczak Paulina1990KGymBoxCF Opole i przyjaciele bieg43-ELITE seria (10:00:00)12205:40:39
#35 763331Arusztowicz Bartosz1981MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-71ELITE seria (10:00:00)6004:20:52
#36 1133332Ciupek Robert1981MHusaria Race Team (POL)-108ELITE seria (10:00:00)7504:38:01
#37 3803333Czernachowski Marek1970M-40+Husaria Race Team (POL)-342ELITE seria (10:00:00)11805:36:19
#38 683334Hendzlik Jakub1987MHusaria Race Team (POL)-63ELITE seria (10:00:00)5504:15:31
#39 53335Jagieło Michał1986MHusaria Race Team (POL)-5ELITE seria (10:00:00)503:00:34
#40 1563337Kaczmarczyk Tomasz1982MHusaria Race Team (POL)-149ELITE seria (10:00:00)9104:53:13
#41 183339Kozłowski Artur1995MHusaria Race Team (POL)-18ELITE seria (10:00:00)1803:21:19
#42 83340Krawczyk Tomasz1987MHusaria Race Team (POL)-8ELITE seria (10:00:00)803:02:54
#43 643341Kur Marcin1990MHusaria Race Team (POL)-59ELITE seria (10:00:00)5104:10:43
#44 63342Marmol Łukasz1995MHusaria Race Team (POL)-6ELITE seria (10:00:00)603:01:20
#45 1903343Pamuła Krystian1985MHusaria Race Team (POL)-181ELITE seria (10:00:00)9605:01:16
#46 903344Rojek Maciej1988MHusaria Race Team (POL)-85ELITE seria (10:00:00)6804:28:52
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33345Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-3ELITE seria (10:00:00)302:56:36
#48 6833346Sikora Szymon1995MHusaria Race Team (POL)-589ELITE seria (10:00:00)14306:40:23
#49 2603347Surus Artur1989MHusaria Race Team (POL)-243ELITE seria (10:00:00)11005:17:14
#50 583348Warzyński Adrian1990MHusaria Race Team (POL)-53ELITE seria (10:00:00)4804:07:45
#51 1573349Wawrzyniak Magdalena1989KHusaria Race Team (POL)8-ELITE seria (10:00:00)9204:53:15
#52 513350Wicher Sylwia1980KHusaria Race Team (POL)5-ELITE seria (10:00:00)4503:58:55
#53 263351Wilk Sylwester1996MHusaria Race Team (POL)-25ELITE seria (10:00:00)2603:33:29
#54 2593352Wysłuch Iza1997KHusaria Race Team (POL)17-ELITE seria (10:00:00)10905:17:02
#55 2663353Zwardoń Marcin1980MHusaria Race Team (POL)-249II seria (10:20:00)6005:19:11
#56 1033354Kwiatkowski Arkadiusz1996MIron Workout Team (POL)-98ELITE seria (10:00:00)7204:32:33
#57 6143355Cepiński Grzegorz1994MJej piękne czarne oczy (POL)-535ELITE seria (10:00:00)14006:17:05
#58 2143356Mikołajczak Jakub1996MJej piękne czarne oczy (POL)-203ELITE seria (10:00:00)10505:07:20
#59 5423357Piekorz Jakub1989MJuchazBani (POL)-480ELITE seria (10:00:00)13806:02:15
#60 1223358Bakalarz Ariel1988MJuhaZBani (POL)-117ELITE seria (10:00:00)7604:42:13
#61 1003359Kordowski Łukasz1988MJuhaZBani (POL)-95ELITE seria (10:00:00)7104:32:11
#62 1423360Bardziak Mateusz1991MKoniuchy (POL)-135ELITE seria (10:00:00)8404:48:06
#63 363361Burdzy Daniel1995MKoniuchy (POL)-35ELITE seria (10:00:00)3403:51:28
#64 573362Farkowski Konrad1985MKoniuchy (POL)-52ELITE seria (10:00:00)4704:07:10
#65 4583364Korzeń Kamil1995MKrzczonów Team (POL)-408ELITE seria (10:00:00)12805:48:32
#66 4573365Pachura Dominik1996MKrzczonów Team (POL)-407ELITE seria (10:00:00)12705:48:30
#67 4623366Wróbel Monika1996KKrzczonów Team (POL)51-ELITE seria (10:00:00)13105:48:42
#68 4593367Zadora Paweł1989MKrzczonów Team (POL)-409ELITE seria (10:00:00)12905:48:33
#69 4613368Ziembla Damian1997MKrzczonów Team (POL)-411ELITE seria (10:00:00)13005:48:41
#70 3693369Grabowski Mariusz1989MKS OTRĘBY PSZENNE BIAŁYSTOK (-331ELITE seria (10:00:00)11705:34:53
#71 723370Grzywna Grzegorz1992MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-67ELITE seria (10:00:00)5604:19:04
#72 2783371Bartyński Wojciech1979MPGE Run Obrót (POL)-259ELITE seria (10:00:00)11105:21:38
#73 2833372Berezowski Waldek1975M-40+PGE Run Obrót (POL)-263ELITE seria (10:00:00)11205:21:55
#74 1463373Grodecki Bartłomiej1982MPGE Run Obrót (POL)-139ELITE seria (10:00:00)8504:49:23
#75 1353374Kowalik Marcin1984MPGE Run Obrót (POL)-129ELITE seria (10:00:00)8104:46:20
#76 1363375Majewska Joanna1974K-40+PGE Run Obrót (POL)7-ELITE seria (10:00:00)8204:46:26
#77 1473376Markocki Paweł1986MPGE Run Obrót (POL)-140ELITE seria (10:00:00)8604:49:24
#78 1523377Tuszyński Zygmunt1982MPGE Run Obrót (POL)-145ELITE seria (10:00:00)8804:52:03
#79 1483378Włodyka Sławomir1989MPGE Run Obrót (POL)-141ELITE seria (10:00:00)8704:49:28
#80 1073379Barcikowski Łukasz1982MPOWER TRAINING (POL)-102ELITE seria (10:00:00)7304:35:06
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !443380Daszkiewicz Małgorzata1988KPOWER TRAINING (POL)2-ELITE seria (10:00:00)4003:53:47
#82 743381Gromelski Marcina1984MPOWER TRAINING (POL)-69ELITE seria (10:00:00)5804:19:28
#83 733382Nogański Paweł1991MPOWER TRAINING (POL)-68ELITE seria (10:00:00)5704:19:28
#84 8233383Płatek Katarzyna1969K-40+POWER TRAINING (POL)156-II seria (10:20:00)22007:49:27
#85 453384Tartanus Piotr1972M-40+POWER TRAINING (POL)-43ELITE seria (10:00:00)4103:53:50
#86 7303385Bogusz Sebastian1986MPZU Sport Team (POL)-615ELITE seria (10:00:00)14706:53:06
#87 6413386Słomski Dawid1989MSiła4donu (POL)-555II seria (10:20:00)16306:24:49
#88 253387Jastrzębski Piotr1988MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-24ELITE seria (10:00:00)2503:33:13
#89 3813388Melich Tomasz1992MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-343ELITE seria (10:00:00)11905:36:33
#90 1873389Ostrowski Maciej1993MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-178ELITE seria (10:00:00)9504:59:40
#91 4703390Szendzielorz Marcin1986MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-419ELITE seria (10:00:00)13305:50:34
#92 1543392Kamiński Paweł1979Mtrener24h.com.pl (POL)-147ELITE seria (10:00:00)9004:52:31
#93 483393Kawulak Rafał1990MWŁÓCZYBIEGI (POL)-45ELITE seria (10:00:00)4403:56:33
#94 93394Arsentsyeu Andrei1985MxRunners (POL)-9ELITE seria (10:00:00)903:02:58
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13395Danielkiewicz Tomasz1986MxRunners (POL)-1ELITE seria (10:00:00)102:50:44
#96 203396Dudek Marek1986MxRunners (POL)-19ELITE seria (10:00:00)2003:24:46
#97 233397Gustaw Łukasz1991MxRunners (POL)-22ELITE seria (10:00:00)2303:29:33
#98 1413398Janik Paweł1987MxRunners (POL)-134ELITE seria (10:00:00)8304:48:00
#99 1203399Król Marcin1987MxRunners (POL)-115II seria (10:20:00)1804:41:05
#100 103400Lazouski Mikhail1986MxRunners (POL)-10ELITE seria (10:00:00)1003:07:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności