Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 7043545Zakrzewski Grzegorz1953M-40+POWER TRAINING (POL)-599II seria (10:20:00)18206:47:40
#2 1943813Różewicz Dariusz1962M-40+(POL)-185III seria (10:40:00)1505:02:16
#3 2423422Jaworecki Paweł1964M-40+(POL)-230ELITE seria (10:00:00)10805:14:41
#4 2953803Loska Jan1964M-40+(POL)-275III seria (10:40:00)3905:25:10
#5 6383562Słomski Dariusz1966M-40+Siła4donu (POL)-552II seria (10:20:00)16106:24:20
#6 5513925Golec Jarosław1966M-40+(POL)-485IV seria (11:00:00)9306:03:15
#7 3973857Jaworski Bartłomiej1968M-40+Husaria Race Team (POL)-356IV seria (11:00:00)6005:39:42
#8 4103863Zych Zbyszek1968M-40+NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH-367IV seria (11:00:00)6405:41:14
#9 4993796Kubaczyński Dariusz1968M-40+(POL)-446III seria (10:40:00)7905:54:48
#10 7823584Będźkowski Marek1968M-40+(POL)-642II seria (10:20:00)20107:10:06
#11 4074063Szczepanik Marta1969K-40+TEAM DORIS KRAKÓW (POL)42-V seria (11:20:00)3905:40:38
#12 8233383Płatek Katarzyna1969K-40+POWER TRAINING (POL)156-II seria (10:20:00)22007:49:27
#13 1973320Sobczak Antoni1970M-40+CrossandAktive Nysa (POL)-188ELITE seria (10:00:00)9905:02:44
#14 7843476Żebrowska Beata1970K-40+cross fight gym (POL)142-II seria (10:20:00)20207:10:14
#15 3033794Kosiński Paweł1970M-40+(POL)-282III seria (10:40:00)4105:26:18
#16 8163610Matak Janusz1970M-40+(POL)-664II seria (10:20:00)21407:37:06
#17 3803333Czernachowski Marek1970M-40+Husaria Race Team (POL)-342ELITE seria (10:00:00)11805:36:19
#18 6933853Hejak Dariusz1971M-40+Gym el Toro Running Team (POL)-594IV seria (11:00:00)11906:44:18
#19 1893926Górecki Paweł1971M-40+(POL)-180IV seria (11:00:00)2005:01:02
#20 8333657Bieroń Robert1971M-40+Bravehearts Legionowo (POL)-673III seria (10:40:00)17008:20:52
#21 4343533Łopuch Robert1972M-40+Koniuchy (POL)-388II seria (10:20:00)11805:43:27
#22 7523719Barański Rafał1972M-40+MUD WARRIORS (POL)-630III seria (10:40:00)14807:00:45
#23 7603566Tiahnybok Paweł1972M-40+SOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-633III seria (10:40:00)15107:03:03
#24 223324Huzior Piotr1972M-40+Gorący Potok Team (POL)-21ELITE seria (10:00:00)2203:29:29
#25 453384Tartanus Piotr1972M-40+POWER TRAINING (POL)-43ELITE seria (10:00:00)4103:53:50
#26 3103642Wrońska Dorota1972K-40+(POL)23-II seria (10:20:00)7205:27:19
#27 5673983Abrashin Nikolai1972M-40+39RUS (POL)-499V seria (11:20:00)7706:07:06
#28 613321Kromka Robert1972M-40+ESKAPADOS (POL)-56ELITE seria (10:00:00)5004:09:35
#29 7094092Bodzioch Jacek1973M-40+(POL)-603V seria (11:20:00)10206:50:31
#30 2073492Zahorowski Krzysztof1973M-40+Dzikie Turbo Ptysie (POL)-197II seria (10:20:00)4405:05:01
#31 4813918Dobreniuk Krzysztof1973M-40+(POL)-428IV seria (11:00:00)7505:51:47
#32 4973603Krawczyk Grzegorz1973M-40+(POL)-444II seria (10:20:00)12905:54:20
#33 7853855Ściuk Anna1973K-40+Gym el Toro Running Team (POL)143-IV seria (11:00:00)13507:10:19
#34 6263822Wróblewska-Gaweł Agnieszka1973K-40+(POL)81-III seria (10:40:00)10906:22:03
#35 1363375Majewska Joanna1974K-40+PGE Run Obrót (POL)7-ELITE seria (10:00:00)8204:46:26
#36 1633577Góral Sławomir1974M-40+TI AUTOMOTIVE (POL)-155II seria (10:20:00)3204:54:09
#37 4213779Balcerzak Robert1974M-40+(POL)-377III seria (10:40:00)6705:42:10
#38 4444124Mieczykowski Krzysztof1974M-40+(POL)-396V seria (11:20:00)4405:45:04
#39 5193913Broda Dariusz1974M-40+(POL)-462IV seria (11:00:00)8205:57:47
#40 143325Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-14ELITE seria (10:00:00)1403:17:36
#41 2844138Szydłowski Robert1974M-40+(POL)-264V seria (11:20:00)2905:22:04
#42 1024019Matysik Zbigniew1974M-40+K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIEL-97V seria (11:20:00)704:32:30
#43 6213493Andrukiewicz Tomasz1974M-40+Ełk Force One (POL)-541II seria (10:20:00)16006:20:05
#44 4043963Sorek Wojciech1975M-40+(POL)-363IV seria (11:00:00)6305:40:12
#45 1733415Czmok Rafał1975M-40+(POL)-164ELITE seria (10:00:00)9304:56:25
#46 6903910Bartnik-Urbańska Agnieszka1975K-40+(POL)97-IV seria (11:00:00)11706:41:17
#47 7023736Markiewicz Agnieszka1975K-40+POWER TRAINING (POL)104-III seria (10:40:00)13606:46:49
#48 5213511Całka Maciej1975M-40+Husaria Race Team (POL)-463II seria (10:20:00)13205:58:02
#49 2833372Berezowski Waldek1975M-40+PGE Run Obrót (POL)-263ELITE seria (10:00:00)11205:21:55
#50 2943491Markowski Piotr1975M-40+Dzikie Turbo Ptysie (POL)-274II seria (10:20:00)6605:24:21
#51 5823773Karwowski Paweł1975M-40+Wild Team (POL)-510III seria (10:40:00)9406:10:06
#52 5904149Orlik Monika1975K-40+TEAM DORIS KRAKÓW (POL)74-V seria (11:20:00)8106:12:50
#53 3643662Pydyn Małgorzata1975K-40+Bravehearts Legionowo (POL)36-III seria (10:40:00)5505:34:13
#54 6224011Bańka Marcin1975M-40+GRUPA OPERACYJNA KONDOR (PO-542V seria (11:20:00)8606:20:20
#55 4053449Torba Artur1976M-40+(POL)-364ELITE seria (10:00:00)12105:40:16
#56 4113327Bałazy Marcin1976M-40+GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-369ELITE seria (10:00:00)12405:41:16
#57 4404132Seweryn Tomasz1976M-40+(POL)-393VI seria (11:40:00)1205:44:40
#58 6974139Tejwan Leszek1976M-40+(POL)-597V seria (11:20:00)10106:46:15
#59 2163428Komisarek Marcin1976M-40+(POL)-205ELITE seria (10:00:00)10605:09:14
#60 5334151Liberadzki Marcin1976M-40+(POL)-474II seria (10:20:00)13506:01:07
#61 5344020Trelka Karol1976M-40+KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELK-475V seria (11:20:00)7306:01:08
#62 3043555Rzeszotarski Jacek1976M-40+SAR-BSR KOŁOBRZEG (POL)-283II seria (10:20:00)7105:26:21
#63 544015Krzyszłowski Rafał1976M-40+GymBoxCF Opole i przyjaciele bieg-49V seria (11:20:00)304:00:46
#64 3183639Wiśniewski Marek1976M-40+(POL)-293II seria (10:20:00)8005:28:18
#65 3333587Chrystek Maciej1976M-40+(POL)-304II seria (10:20:00)8905:29:36
#66 973547Kondej Piotr1976M-40+punks not dead- kopi wagenburg b-92II seria (10:20:00)904:31:48
#67 3574012Gaworecki Sławomir1976M-40+GRUPA OPERACYJNA KONDOR (PO-322V seria (11:20:00)3305:33:16
#68 4063676Górski Piotr1977M-40+Hardcorowe Wychylylybymy (POL)-365II seria (10:20:00)10705:40:31
#69 4203590Dolata Lukasz1977M-40+(POL)-378II seria (10:20:00)10905:42:10
#70 1673845Wysocki Michał1977M-40+EbroGym (POL)-159IV seria (11:00:00)1604:54:31
#71 4323735Kuffel Michał1977M-40+POWER TRAINING (POL)-387III seria (10:40:00)6805:43:22
#72 7104091Bodzioch Anna1977K-40+(POL)107-V seria (11:20:00)10306:50:31
#73 2043724Krupa Grzegorz1977M-40+OCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-194III seria (10:40:00)1805:04:31
#74 4633432Murczek Piotr1977M-40+(POL)-412ELITE seria (10:00:00)13205:48:43
#75 5323414Cierpicki Marcin1977M-40+(POL)-473ELITE seria (10:00:00)13706:01:03
#76 5373834Witfer Jacek1977M-40+BigYellowFoot Adventure Team (P-476II seria (10:20:00)13806:01:48
#77 5473896Gorczyca Aneta1977K-40+Team A (POL)65-IV seria (11:00:00)9006:02:58
#78 2973578Pułtorak Paweł1977M-40+TI AUTOMOTIVE (POL)-277II seria (10:20:00)6705:25:18
#79 8123467Sieniawski Grzegorz1977M-40+CityFit (POL)-662II seria (10:20:00)21007:33:15
#80 3013475Rykowski Grzegorz1977M-40+cross fight gym (POL)-281II seria (10:20:00)7005:25:41
#81 8153634Szafran Beata1977K-40+(POL)152-II seria (10:20:00)21307:37:06
#82 5603679Gąceżewicz Piotr1977M-40+Husaria Race Team (POL)-493III seria (10:40:00)8706:05:18
#83 8173546Petrycki Marcin1977M-40+pump!T (POL)-665II seria (10:20:00)21507:37:09
#84 523978Wroński Ziemowit1977M-40+(POL)-47IV seria (11:00:00)103:59:26
#85 8204042Tkaczyk Anna1977K-40+Rekiny Fitnessu (POL)154-V seria (11:20:00)11907:39:17
#86 3093821Włodarczyk Agnieszka1977K-40+(POL)22-III seria (10:40:00)4305:27:07
#87 5663554Sędzicki Mateusz1977M-40+Salsatorzy (POL)-498II seria (10:20:00)14306:06:57
#88 593310Marinenko Maxim1977M-40+39RUS (POL)-54ELITE seria (10:00:00)4904:08:49
#89 5773625Pyka Robert1977M-40+(POL)-506II seria (10:20:00)14806:09:23
#90 8394185Gajek Anna1977K-40+(POL)165-II seria (10:20:00)22708:41:00
#91 6113536Horak Lesław1977M-40+Kryzys Wieku Średniego (POL)-532II seria (10:20:00)15706:16:09
#92 1194086Giebułtowicz Marek1977M-40+Wolfpack (POL)-114V seria (11:20:00)804:40:53
#93 6334175Długosz Katarzyna1977K-40+(POL)86-V seria (11:20:00)9006:22:56
#94 3863862Wieczorek Karol1978MNAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH-348IV seria (11:00:00)5905:38:41
#95 1494105Grzesica Paweł1978M(POL)-142IV seria (11:00:00)1404:50:18
#96 4123328Mirota Rafał1978MGOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-368ELITE seria (10:00:00)12505:41:16
#97 1883624Powaga Bogusław1978M(POL)-179II seria (10:20:00)4005:00:50
#98 2184016Dyczkowski Andrzej1978MHusaria Race Team (POL)-207VI seria (11:40:00)405:09:35
#99 5133668Mełgwa Kaśka1978KCrossFit Gdynia (POL)57-III seria (10:40:00)8005:56:42
#100 7713572Olearczyk Piotr1978MSTREFA TARNÓW (POL)-637II seria (10:20:00)19907:05:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności