Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23455Žiška Peter1987M(POL)-2ELITE seria (10:00:00)202:55:47
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33345Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-3ELITE seria (10:00:00)302:56:36
#3 43323Hajnos Dawid1994MGorący Potok Team (POL)-4ELITE seria (10:00:00)402:57:03
#4 53335Jagieło Michał1986MHusaria Race Team (POL)-5ELITE seria (10:00:00)503:00:34
#5 63342Marmol Łukasz1995MHusaria Race Team (POL)-6ELITE seria (10:00:00)603:01:20
#6 74196Krawiecki Mateusz1980M(POL)-7ELITE seria (10:00:00)703:02:43
#7 83340Krawczyk Tomasz1987MHusaria Race Team (POL)-8ELITE seria (10:00:00)803:02:54
#8 93394Arsentsyeu Andrei1985MxRunners (POL)-9ELITE seria (10:00:00)903:02:58
#9 103400Lazouski Mikhail1986MxRunners (POL)-10ELITE seria (10:00:00)1003:07:26
#10 113443Savanovich Vitali1978M(POL)-11ELITE seria (10:00:00)1103:09:53
#11 123401Madejski Krzysztof1991MxRunners (POL)-12ELITE seria (10:00:00)1203:13:47
#12 133410Ziober Zbigniew1992MxRunners (POL)-13ELITE seria (10:00:00)1303:15:22
#13 143325Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-14ELITE seria (10:00:00)1403:17:36
#14 153309Ermakov Anton1984M39RUS (POL)-15ELITE seria (10:00:00)1503:19:28
#15 163447Stolarczyk Konrad1992M(POL)-16ELITE seria (10:00:00)1603:20:02
#16 173322Gałdyn Kamil1998MGorący Potok Team (POL)-17ELITE seria (10:00:00)1703:20:53
#17 183339Kozłowski Artur1995MHusaria Race Team (POL)-18ELITE seria (10:00:00)1803:21:19
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !193402Pekhtserava Tatsiana1987KxRunners (POL)1-ELITE seria (10:00:00)1903:21:35
#19 203396Dudek Marek1986MxRunners (POL)-19ELITE seria (10:00:00)2003:24:46
#20 213326Majewski Michał1986MGorący Potok Team (POL)-20ELITE seria (10:00:00)2103:27:22
#21 223324Huzior Piotr1972M-40+Gorący Potok Team (POL)-21ELITE seria (10:00:00)2203:29:29
#22 233397Gustaw Łukasz1991MxRunners (POL)-22ELITE seria (10:00:00)2303:29:33
#23 243412Bogdał Andrzej1986M(POL)-23ELITE seria (10:00:00)2403:32:59
#24 253387Jastrzębski Piotr1988MSOCIOS GÓRNIK & S.A.S. (POL)-24ELITE seria (10:00:00)2503:33:13
#25 263351Wilk Sylwester1996MHusaria Race Team (POL)-25ELITE seria (10:00:00)2603:33:29
#26 273404Rulewski Michał1987MxRunners (POL)-26ELITE seria (10:00:00)2703:33:30
#27 283314Polański Sławomir1984MBefit24team (POL)-27ELITE seria (10:00:00)2803:36:57
#28 293406Trapkowski Przemysław1982MxRunners (POL)-28ELITE seria (10:00:00)2903:37:51
#29 303302Baran Mariusz1988M16 batalion powietrznodesantowy-29ELITE seria (10:00:00)3003:39:17
#30 313315Kruk Damian Józef1988MBombeiros (POL)-30ELITE seria (10:00:00)3103:41:33
#31 323744Jurčo Miroslav1991MPretekaRYS (POL)-31III seria (10:40:00)103:43:43
#32 333424Kanawka Grzegorz1984M(POL)-32ELITE seria (10:00:00)3203:46:29
#33 343306Serafin Rafał1986M16 batalion powietrznodesantowy-33ELITE seria (10:00:00)3303:49:32
#34 354131Sawicki Michał1987M(POL)-34V seria (11:20:00)103:50:47
#35 363361Burdzy Daniel1995MKoniuchy (POL)-35ELITE seria (10:00:00)3403:51:28
#36 373576Borczyński Michał1979MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-36II seria (10:20:00)103:51:51
#37 383403Pośpiech Krzysztof1993MxRunners (POL)-37ELITE seria (10:00:00)3503:52:20
#38 393429Markowski Adam1990M(POL)-38ELITE seria (10:00:00)3603:52:22
#39 404193Widaj Krzysztof1980M(POL)-40II seria (10:20:00)203:52:28
#40 413419Giża Grzegorz1981M(POL)-39ELITE seria (10:00:00)3703:52:28
#41 423303Bartoszewski Piotr1988M16 batalion powietrznodesantowy-41ELITE seria (10:00:00)3803:53:25
#42 433451Widuch Jarek1986M(POL)-42ELITE seria (10:00:00)3903:53:28
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !443380Daszkiewicz Małgorzata1988KPOWER TRAINING (POL)2-ELITE seria (10:00:00)4003:53:47
#44 453384Tartanus Piotr1972M-40+POWER TRAINING (POL)-43ELITE seria (10:00:00)4103:53:50
#45 463423Kądziela Michał1996M(POL)-44ELITE seria (10:00:00)4203:54:18
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 473312Baluta Edyta1994KBefit24team (POL)3-ELITE seria (10:00:00)4303:54:20
#47 483393Kawulak Rafał1990MWŁÓCZYBIEGI (POL)-45ELITE seria (10:00:00)4403:56:33
#48 493618Nowak-Trzos Magda1993K(POL)4-II seria (10:20:00)303:56:40
#49 503743Jurčo Michal1989MPretekaRYS (POL)-46III seria (10:40:00)203:57:07
#50 513350Wicher Sylwia1980KHusaria Race Team (POL)5-ELITE seria (10:00:00)4503:58:55
#51 523978Wroński Ziemowit1977M-40+(POL)-47IV seria (11:00:00)103:59:26
#52 534140Walkiewicz Zbigniew1981M(POL)-48V seria (11:20:00)203:59:30
#53 544015Krzyszłowski Rafał1976M-40+GymBoxCF Opole i przyjaciele bieg-49V seria (11:20:00)304:00:46
#54 553408Wasilewski Jan1987MxRunners (POL)-50ELITE seria (10:00:00)4604:03:00
#55 564018Marczuk Kamil1992MHusaria Race Team (POL)-51V seria (11:20:00)404:06:42
#56 583348Warzyński Adrian1990MHusaria Race Team (POL)-53ELITE seria (10:00:00)4804:07:45
#57 593310Marinenko Maxim1977M-40+39RUS (POL)-54ELITE seria (10:00:00)4904:08:49
#58 604163Kornacki Grzegorz1985M(POL)-55II seria (10:20:00)404:09:27
#59 613321Kromka Robert1972M-40+ESKAPADOS (POL)-56ELITE seria (10:00:00)5004:09:35
#60 624093Butyński Patryk1996M(POL)-57VI seria (11:40:00)104:10:40
#61 634094Chiliński Szymon1996M(POL)-58VI seria (11:40:00)204:10:42
#62 643341Kur Marcin1990MHusaria Race Team (POL)-59ELITE seria (10:00:00)5104:10:43
#63 653425Kodliuk Ivan1996M(POL)-60ELITE seria (10:00:00)5204:13:38
#64 663434Płusa Marcin1994M(POL)-61ELITE seria (10:00:00)5304:14:07
#65 683334Hendzlik Jakub1987MHusaria Race Team (POL)-63ELITE seria (10:00:00)5504:15:31
#66 693700Terpiłowski Michał1993MHusaria Race Team (POL)-64III seria (10:40:00)304:16:34
#67 703875Chovanec Matúš1987MPretekaRYS (POL)-65IV seria (11:00:00)204:17:36
#68 714188Pluciński Damian1980M(POL)-66II seria (10:20:00)504:18:02
#69 723370Grzywna Grzegorz1992MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-67ELITE seria (10:00:00)5604:19:04
#70 733382Nogański Paweł1991MPOWER TRAINING (POL)-68ELITE seria (10:00:00)5704:19:28
#71 743381Gromelski Marcina1984MPOWER TRAINING (POL)-69ELITE seria (10:00:00)5804:19:28
#72 753307Wróblewski Piotr1988M16 batalion powietrznodesantowy-70ELITE seria (10:00:00)5904:19:38
#73 763331Arusztowicz Bartosz1981MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-71ELITE seria (10:00:00)6004:20:52
#74 774192Brak Danych1980M(POL)-72ELITE seria (10:00:00)6104:22:23
#75 783595Hylaszek Adrian1988M(POL)-73II seria (10:20:00)604:23:44
#76 793643Wypukoł Jakub1991M(POL)-74II seria (10:20:00)704:24:52
#77 803936Karoń Filip1995M(POL)-75IV seria (11:00:00)304:25:03
#78 814189Dudek Maciej1980M(POL)-76ELITE seria (10:00:00)6204:25:13
#79 823788Halik Michał1989M(POL)-77III seria (10:40:00)404:26:15
#80 834065Zwoliński Michał1984MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-78V seria (11:20:00)504:26:27
#81 853442Sarnowski Paweł1996M(POL)-81ELITE seria (10:00:00)6404:27:16
#82 863317Wisz Kamil1988MBombeiros (POL)-80ELITE seria (10:00:00)6504:27:16
#83 873316Trojniar Jakub1989MBombeiros (POL)-82ELITE seria (10:00:00)6604:27:17
#84 883439Ptak Adrian1996M(POL)-83ELITE seria (10:00:00)6704:27:22
#85 893692Pudło Mateusz1992MHusaria Race Team (POL)-84III seria (10:40:00)504:28:49
#86 923823Zapiór Marcin1980M(POL)-87III seria (10:40:00)604:29:45
#87 933865Faltyn Artur1993MNaRowerzeSamochodem (POL)-88IV seria (11:00:00)404:29:50
#88 943864Ciepły Tomasz1993MNaRowerzeSamochodem (POL)-89IV seria (11:00:00)504:30:03
#89 954152Sałach Krzysztof1985M(POL)-90II seria (10:20:00)804:30:32
#90 963304Lewandowski Karol1992M16 batalion powietrznodesantowy-91ELITE seria (10:00:00)7004:30:33
#91 973547Kondej Piotr1976M-40+punks not dead- kopi wagenburg b-92II seria (10:20:00)904:31:48
#92 983969Szpakiewicz Jarek1980M(POL)-93IV seria (11:00:00)604:31:55
#93 993512Dyszkiewicz Grzegorz1986MHusaria Race Team (POL)-94II seria (10:20:00)1004:31:59
#94 1003359Kordowski Łukasz1988MJuhaZBani (POL)-95ELITE seria (10:00:00)7104:32:11
#95 1014099Dzikowski Łukasz1982M(POL)-96V seria (11:20:00)604:32:28
#96 1024019Matysik Zbigniew1974M-40+K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIEL-97V seria (11:20:00)704:32:30
#97 1033354Kwiatkowski Arkadiusz1996MIron Workout Team (POL)-98ELITE seria (10:00:00)7204:32:33
#98 1043632Stasiewicz Artur1986M(POL)-99II seria (10:20:00)1104:33:01
#99 1053631Stachowski Michał1982M(POL)-100II seria (10:20:00)1204:34:43
#100 1063524Mazur Wojciech1995MHusaria Race Team (POL)-101II seria (10:20:00)1304:34:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności