Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Hardcore

Wyniki - 1 maja 2017, Myślenice

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 2113431Mól Michał1994M(POL)-201ELITE seria (10:00:00)10305:06:47
#2 2123448Sztube Łukasz1994M(POL)-202ELITE seria (10:00:00)10405:06:50
#3 2133471Piskorska Iwona1989KCityFit Rzeszów (POL)11-II seria (10:20:00)4505:06:59
#4 2143356Mikołajczak Jakub1996MJej piękne czarne oczy (POL)-203ELITE seria (10:00:00)10505:07:20
#5 2153800Lewandowski Kamil1988M(POL)-204III seria (10:40:00)2005:09:10
#6 2163428Komisarek Marcin1976M-40+(POL)-205ELITE seria (10:00:00)10605:09:14
#7 2173849Gugała Mateusz1983MGugał Team (POL)-206IV seria (11:00:00)2405:09:20
#8 2184016Dyczkowski Andrzej1978MHusaria Race Team (POL)-207VI seria (11:40:00)405:09:35
#9 2194125Mirosław Dawid1990M(POL)-209VI seria (11:40:00)505:09:35
#10 2203698Stasiak Łukasz1993MHusaria Race Team (POL)-208III seria (10:40:00)2105:09:35
#11 2213638Wiśniewski Andrzej1980M(POL)-210II seria (10:20:00)4605:09:45
#12 2223952Pytko Sławomir1981M(POL)-211IV seria (11:00:00)2505:10:05
#13 2233930Hernik Mateusz1992M(POL)-212IV seria (11:00:00)2605:10:29
#14 2243893Gajda Robert1992MSzczupaki (POL)-213IV seria (11:00:00)2705:10:32
#15 2253847Mordarski Tomasz1987MGKSW (POL)-215IV seria (11:00:00)2805:10:45
#16 2263427Kokoszka Mateusz1992M(POL)-214ELITE seria (10:00:00)10705:10:45
#17 2273741Zaborowski Filip1993MPOWER TRAINING (POL)-216III seria (10:40:00)2205:11:03
#18 2283740Wojnarowski Zygmunt1982MPOWER TRAINING (POL)-217III seria (10:40:00)2305:11:05
#19 2293592Felkowski Mariusz1987M(POL)-218II seria (10:20:00)4705:11:11
#20 2303768Szega Mateusz1988MSynowie Rambo (POL)-219III seria (10:40:00)2405:11:17
#21 2313691Polnicki Przemysław1993MHusaria Race Team (POL)-220III seria (10:40:00)2505:11:25
#22 2334137Surman Julia1999K(POL)12-II seria (10:20:00)4805:12:12
#23 2343623Pogorzelski Adam1994M(POL)-222II seria (10:20:00)4905:12:30
#24 2354069Siemieńczyk Michał1996Mthick team (POL)-223V seria (11:20:00)2005:12:32
#25 2364070Wojciechowski Konrad1996Mthick team (POL)-224V seria (11:20:00)2105:12:32
#26 2373725Kurdubski Daniel1980MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-225III seria (10:40:00)2705:12:49
#27 2383569Rygiel Michał1989MSTARE WARY (POL)-226II seria (10:20:00)5005:13:14
#28 2393567Latacz Tadeusz1989MSTARE WARY (POL)-227II seria (10:20:00)5105:13:23
#29 2403772Nużyński Radosław1986MTorpeda Race Team (POL)-228III seria (10:40:00)2805:13:51
#30 2413771Bratkowski Pawel1985MTorpeda Race Team (POL)-229III seria (10:40:00)2905:14:12
#31 2434126Ostrzywilk Tomasz1994M(POL)-231V seria (11:20:00)2205:14:54
#32 2443783Dobkowski Daniel1992M(POL)-232III seria (10:40:00)3005:14:57
#33 2453933Jasek Łukasz1991M(POL)-233IV seria (11:00:00)2905:14:58
#34 2463549Durakiewicz Marta1995KRun&Travel (POL)13-III seria (10:40:00)3105:14:58
#35 2473938Korobij Krzysztof1993M(POL)-234IV seria (11:00:00)3005:14:59
#36 2484179Grzesiak Tomasz1983MPOWER TRAINING (POL)-235II seria (10:20:00)5205:15:00
#37 2493505Fuczek Anna1992KGorący Potok Team (POL)14-II seria (10:20:00)5305:15:01
#38 2503941Kuzioła Artur1981M(POL)-236IV seria (11:00:00)3105:15:19
#39 2513842Malinowski Krzysztof1989MEbroGym (POL)-237IV seria (11:00:00)3205:15:42
#40 2524121Kunysz Mateusz1988M(POL)-238II seria (10:20:00)5405:15:43
#41 2533844Wiedehoeft Katarzyna1992KEbroGym (POL)15-IV seria (11:00:00)3305:15:44
#42 2543616Moskwa Kamila1995K(POL)16-II seria (10:20:00)5505:15:47
#43 2553975Wiśniewski Mariusz1988M(POL)-239IV seria (11:00:00)3405:15:55
#44 2563487Janus Leszek1982MDzikie Turbo Ptysie (POL)-240II seria (10:20:00)5605:16:01
#45 2574025Barański Radosław1990MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-241V seria (11:20:00)2305:16:05
#46 2583509Biały Adrian1988MHusaria Race Team (POL)-242II seria (10:20:00)5705:16:52
#47 2593352Wysłuch Iza1997KHusaria Race Team (POL)17-ELITE seria (10:00:00)10905:17:02
#48 2603347Surus Artur1989MHusaria Race Team (POL)-243ELITE seria (10:00:00)11005:17:14
#49 2613521Kujawa Szymon1989MHusaria Race Team (POL)-244II seria (10:20:00)5805:17:25
#50 2623906Baczynski Michal1986M(POL)-245IV seria (11:00:00)3505:18:30
#51 2634147Ziółkowski Adam1985M(POL)-246V seria (11:20:00)2405:18:40
#52 2643970Szymański Tomasz1978M(POL)-247IV seria (11:00:00)3605:18:45
#53 2653504Czechowski Piotr1978MGiT Team (POL)-248II seria (10:20:00)5905:18:47
#54 2663353Zwardoń Marcin1980MHusaria Race Team (POL)-249II seria (10:20:00)6005:19:11
#55 2673828Ozga Marcin1990MAktywni Kamieńsk (POL)-250IV seria (11:00:00)3705:19:19
#56 2683802Loose Kamil1995M(POL)-251III seria (10:40:00)3205:20:09
#57 2693607Lajzer Marcin1988M(POL)-252II seria (10:20:00)6105:20:11
#58 2703718Zabiszak Michał1988MMiłosław Biega (POL)-253III seria (10:40:00)3305:20:12
#59 2713656Więcielewska Joanna1982KBigYellowFoot Adventure Team (P18-IV seria (11:00:00)3805:20:33
#60 2723791Kadzikiewicz Joanna1985K(POL)19-III seria (10:40:00)3405:20:36
#61 2733832Kolwicz Damian1984MBigYellowFoot Adventure Team (P-254IV seria (11:00:00)3905:20:41
#62 2743826Sadło Łukasz1981MAktywna Kazimierza (POL)-255IV seria (11:00:00)4005:20:48
#63 2753706Wyrzycki Maciej1992MJakoś dobiegnę (POL)-256III seria (10:40:00)3505:21:12
#64 2763792Korycki Bartłomiej1990M(POL)-258III seria (10:40:00)3605:21:13
#65 2773703Król Kamil1992MJakoś dobiegnę (POL)-257III seria (10:40:00)3705:21:13
#66 2783371Bartyński Wojciech1979MPGE Run Obrót (POL)-259ELITE seria (10:00:00)11105:21:38
#67 2794081Kawalec Oliwer1979MWATAHA (POL)-260V seria (11:20:00)2505:21:50
#68 2804082Kul Paweł1978MWATAHA (POL)-261V seria (11:20:00)2605:21:52
#69 2814083Skoczek Anna1981KWATAHA (POL)20-V seria (11:20:00)2705:21:52
#70 2824084Zaręba Jakub1979MWATAHA (POL)-262V seria (11:20:00)2805:21:53
#71 2833372Berezowski Waldek1975M-40+PGE Run Obrót (POL)-263ELITE seria (10:00:00)11205:21:55
#72 2844138Szydłowski Robert1974M-40+(POL)-264V seria (11:20:00)2905:22:04
#73 2853608Legierski Michał1993M(POL)-265II seria (10:20:00)6205:22:26
#74 2864050Jowsa Daniel1988MRunners Team Kętrzyn (POL)-267VI seria (11:40:00)605:23:12
#75 2874051Konador Mateusz1993MRunners Team Kętrzyn (POL)-268VI seria (11:40:00)705:23:12
#76 2883754Sarosiek Artur1984MSPARTAN POLSKA (POL)-266III seria (10:40:00)3805:23:12
#77 2893984Antsi Siarhei1980M39RUS (POL)-269V seria (11:20:00)3005:23:17
#78 2903486Boruc Tomasz1980MDzikie Turbo Ptysie (POL)-270II seria (10:20:00)6305:24:02
#79 2913593Frydrycki Dariusz1978M(POL)-271II seria (10:20:00)6405:24:03
#80 2924078Goliński Łukasz1983MVitaDiet Sport Team (POL)-272V seria (11:20:00)3105:24:07
#81 2933599Kaszuba Maciej1994M(POL)-273II seria (10:20:00)6505:24:20
#82 2943491Markowski Piotr1975M-40+Dzikie Turbo Ptysie (POL)-274II seria (10:20:00)6605:24:21
#83 2953803Loska Jan1964M-40+(POL)-275III seria (10:40:00)3905:25:10
#84 2963804Loska Michał1985M(POL)-276III seria (10:40:00)4005:25:11
#85 2973578Pułtorak Paweł1977M-40+TI AUTOMOTIVE (POL)-277II seria (10:20:00)6705:25:18
#86 2983470Magoń Łukasz1987MCityFit Rzeszów (POL)-279II seria (10:20:00)6805:25:29
#87 2993417Gajewski Jaromir1996M(POL)-278ELITE seria (10:00:00)11305:25:29
#88 3003489Lewikowski Marcin1985MDzikie Turbo Ptysie (POL)-280II seria (10:20:00)6905:25:34
#89 3013475Rykowski Grzegorz1977M-40+cross fight gym (POL)-281II seria (10:20:00)7005:25:41
#90 3023440Ruśnica Anna1990K(POL)21-ELITE seria (10:00:00)11405:26:14
#91 3033794Kosiński Paweł1970M-40+(POL)-282III seria (10:40:00)4105:26:18
#92 3043555Rzeszotarski Jacek1976M-40+SAR-BSR KOŁOBRZEG (POL)-283II seria (10:20:00)7105:26:21
#93 3053808Myrcik Pawel1985M(POL)-284III seria (10:40:00)4205:26:23
#94 3063892Jachimowicz Mariusz1979MStudio S7 (POL)-285IV seria (11:00:00)4105:26:26
#95 3074076Morgaś Mariusz1986Mtrener24h.com.pl (POL)-286VI seria (11:40:00)805:26:53
#96 3083880Kołodziejak Filip1988MRampampam (POL)-287IV seria (11:00:00)4205:26:57
#97 3093821Włodarczyk Agnieszka1977K-40+(POL)22-III seria (10:40:00)4305:27:07
#98 3103642Wrońska Dorota1972K-40+(POL)23-II seria (10:20:00)7205:27:19
#99 3113690Pniewska Karolina1993KHusaria Race Team (POL)24-II seria (10:20:00)7305:27:33
#100 3123579Chrzanowski Marcin1984MTRX Wolfforce TEAM (POL)-288II seria (10:20:00)7405:27:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności