Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Konstytucji 3 Maja Wiączyn

Wyniki - 3 maja 2017, Wiączyń

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Km
1
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1130Michał AdamkiewiczM1985ŁÓDŹPOLSKAKS GŁOWNO W BIEGU00:03:5900:40:0000:39:5500:04:001-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2145Mateusz KoziarskiM1994ŻELECHLINEKPOLSKALKS KOLUSZKI00:03:4600:40:3300:40:3200:04:032-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3299Miłosz SochaM1987JANÓWKAPOLSKATRUCHT-TEAM00:03:5900:41:3400:41:2900:04:093-
#4 4274Adam ŁączyńskiM1984ŁÓDŹPOLSKAKS ALASKA ŁÓDŹ00:04:0300:41:5200:41:5200:04:114-
#5 5105Dariusz KiełbasaM1969GĄBINPOLSKAGĄBIN BIEGA00:04:0100:43:1300:43:1300:04:195-
#6 6245Jakub StefankiewiczM1989ZGIERZPOLSKAZGIERSKIE KONIE TRIATHLONOWE00:04:1400:43:4600:43:3700:04:226-
#7 7102Łukasz KlateM1978ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:04:2300:44:4900:44:4600:04:297-
#8 8294Grzegorz ZdunekM1989NOWY BEDOŃPOLSKATRUCHT.COM00:04:1300:45:0000:44:5500:04:298-
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9129Marta BukowskaK1992TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:04:1500:45:1100:45:0900:04:31-1
#10 10253Zbigniew WojdaM1970POLSKA00:04:3900:45:1500:45:0700:04:319-
#11 11249Zbigniew SzymańskiM1980BEDOŃPOLSKA00:05:1900:45:4400:45:1300:04:3110-
#12 12250Dariusz SzkobelM1977ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:04:5300:45:5300:45:4400:04:3411-
#13 13190Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:04:2900:46:5400:46:5000:04:4112-
#14 14195Dawid MożejkoM1988ŁÓDŹPOLSKADZIK KOMANDO00:04:2300:47:3400:47:3000:04:4513-
#15 15116Krzysztof KotyniaM1967BRZEZINYPOLSKAPIETRZYK RUNNING TEAM00:04:2600:47:3800:47:3300:04:4514-
#16 16198Kamil PogodaM1983ŁÓDŹPOLSKAKLUB BIEGACZA ACCENTURE00:04:5400:47:5300:47:4400:04:4615-
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17114Katarzyna ChorzewskaK1986ŁÓDŹPOLSKA00:04:3100:48:1000:48:0800:04:49-2
#18 18184Piotr WitczakM1978SKIERNIEWICEPOLSKA00:04:3200:48:3500:48:2900:04:5116-
#19 19266Marcin PietrzakM1989POLSKA00:05:3100:48:3800:48:1300:04:4917-
#20 2093Marek ChabieraM1978ZGIERZPOLSKA00:04:2200:48:4500:48:4300:04:5218-
#21 21259Jacek StalińskiM1970LODZPOLSKA00:05:0200:48:5700:48:4400:04:5219-
#22 22209Sławomir NowakM1966ŁÓDŹPOLSKA00:04:3100:49:0800:49:0700:04:5520-
#23 23203Piotr WederM1976ŁÓDŹPOLSKAFOREVER YOUNG ŁÓDŹ00:05:2600:49:1200:48:5700:04:5421-
#24 24298Sylwester PyszakM-ŁASKPOLSKAJASTRZĄB 32 BLT00:04:5300:49:2200:49:1300:04:5522-
#25 25213Wojciech MajewskiM1991ŁÓDŹPOLSKANORDEA RUNNERS00:05:0900:49:3900:49:2800:04:5723-
#26 26229Kacper WołyńskiM1985ŁÓDŹPOLSKA00:04:5800:49:4500:49:3400:04:5724-
#27 274Mateusz BagrowskiM1986PABIANICEPOLSKA00:04:4800:49:5300:49:4200:04:5825-
#28 28159Bartłomiej CicherskiM1983ŁÓDŹPOLSKAKLUB BIEGACZA RTVEUROAGD00:05:4300:50:0100:49:4000:04:5826-
#29 29134Mariusz AndrysiakM1983ORZECHÓWPOLSKA00:04:5400:50:0200:50:0000:05:0027-
#30 30136Stanisław KorczyńskiM1953ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:04:4200:50:0500:50:0200:05:0028-
#31 31295Tomasz StaszewskiM1973WIĄCZYŃ DOLNYPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:04:5900:50:0800:50:0000:05:0029-
#32 3296Łukasz GręziakM1985ŁÓDŹPOLSKA00:05:0300:50:0800:49:5900:05:0030-
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33111Agnieszka JastrząbekK1984ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:05:0500:50:1400:50:0000:05:00-3
#34 34231Piotr SzczepaniakM1979ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:04:5000:50:1600:50:0600:05:0131-
#35 35233Wiktor ŁaszczyńskiM1985ŁÓDŹPOLSKA00:04:4300:50:1800:50:1300:05:0132-
#36 36220Mariusz RapaczM1969SZCZAWINPOLSKAMPK-ŁÓDŹ00:05:4500:50:3500:50:1700:05:0233-
#37 37173Konrad SiennickiM1977BUKOWIECPOLSKA00:04:3400:50:4900:50:4700:05:0534-
#38 38164Stanisław SkrzekM1957ŁÓDZPOLSKA00:04:4300:50:5600:50:5300:05:0535-
#39 39204Tomasz NowackiM1978ŁÓDŹPOLSKAFLINTENSIVE RUNNING00:05:2100:50:5700:50:4000:05:0436-
#40 40278Adrian MalarczykM1981POLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:04:4000:50:5900:50:5800:05:0637-
#41 413Justyna GrzelewskaK1990ŁÓDŹPOLSKA00:07:0100:51:0000:48:3900:04:52-4
#42 42289Czesław KlepczarekM1957ŁÓDŹPOLSKA00:05:1600:51:0900:51:0200:05:0638-
#43 43108Aleksandra KielerK1993WIĄCZYŃ DOLNYPOLSKADZIK KOMANDO00:04:4300:51:1300:51:1000:05:07-5
#44 44147Sebastian CiechomskiM1975ŁÓDŹPOLSKA00:05:0200:51:1500:51:0500:05:0739-
#45 4594Radosław JaniakM1969ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:04:5700:51:3000:51:1700:05:0840-
#46 46138Artur KępińskiM1977ZGIERZPOLSKA00:04:3600:51:4700:51:4500:05:1041-
#47 47200Michał MachaczM1991BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYPOLSKA00:05:2200:52:1100:52:0000:05:1242-
#48 48272Sebastian CzuraM1987ŁÓDŹPOLSKA00:05:3200:52:1500:52:0100:05:1243-
#49 49288Jarosław FurmaniakM1972NOWE CHRUSTYPOLSKA00:05:1800:52:3300:52:2300:05:1444-
#50 5076Przemysław GrabarzM1987PABIANICEPOLSKA00:04:5500:52:3500:52:2700:05:1545-
#51 51183Stanisław OsińskiM1961ŁÓDŹPOLSKA00:05:3400:52:4200:52:2800:05:1546-
#52 52193Sylwek ZielińskiM1983ŁÓDZPOLSKA00:05:2500:52:5200:52:4000:05:1647-
#53 53218Martyna Olszewska-DomowiczK1984ŁAGIEWNIKI NOWEPOLSKA00:05:0800:53:1800:53:0800:05:19-6
#54 54270Bartosz RoszewskiM1990POLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:05:4800:53:2300:53:0000:05:1848-
#55 55247Maciej NiedźwiedźM1976NATOLINPOLSKACITY STUDIO00:06:0600:53:2800:53:0800:05:1949-
#56 56150Przemysław KupczykM1985ŁÓDŹPOLSKADZIK KOMANDO00:04:3500:53:3500:53:3200:05:2150-
#57 57219Dominik StańczykM1982ŁÓDŹPOLSKA00:05:3000:53:5100:53:3600:05:2251-
#58 58211Lukaszmajchrzak MajchrzakM1991LODZPOLSKA00:04:5100:53:5500:53:4900:05:2352-
#59 59178Tomasz SobiesiakM1982ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:05:2300:54:0900:53:5500:05:2353-
#60 60216Karolina TrajdosK1985PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKARKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFI00:05:0400:54:1300:54:0700:05:25-7
#61 61148Bartłomiej KochanowskiM1982ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:04:1000:54:1900:54:1400:05:2554-
#62 62265Grzegorz SeutaM1978POLSKA00:05:2700:54:2400:54:1600:05:2655-
#63 63151Aleksandra Dąbrowska-KonaK1987ŁÓDŹPOLSKA00:05:1800:55:0600:54:5400:05:29-8
#64 64133Krystian KociołekM1972ŁÓDŹPOLSKA00:05:3500:55:0800:54:5000:05:2956-
#65 65194Piotr PielużekM1972ŁÓDŹPOLSKARUN FLY TEAM00:05:1900:55:2000:55:1100:05:3157-
#66 66104Krzysztof ChodorowskiM1980GĄBINPOLSKAGĄBIN BIEGA00:04:3100:55:2500:55:2000:05:3258-
#67 67277Wojciech SzymczakM1963POLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:05:4300:55:3000:55:1800:05:3259-
#68 68135Damian GamusM1968ŁÓDŹPOLSKA00:06:1800:55:4000:55:1800:05:3260-
#69 69217Żaneta PrzybyszK1985STRYKÓWPOLSKA00:05:1700:55:4400:55:3600:05:34-9
#70 70230Łukasz SkowrońskiM1982ŁÓDŹPOLSKA00:05:4000:55:4900:55:3900:05:3461-
#71 71126Mateusz BarzykM1977PIOTRKOW TRYBUNALSKIPOLSKAFUDU&CO. SPORT TEAM00:05:5500:56:1300:55:5100:05:3562-
#72 7281Sławomir KowalskiM1972GŁOWNOPOLSKAKS GŁOWNO W BIEGU00:06:1900:56:1800:55:5400:05:3563-
#73 73276Andrzej WojtońM-ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:05:2200:56:2700:56:1400:05:3764-
#74 74124Radek KamińskiM1977ŁÓDŹPOLSKA00:06:0300:56:3100:56:1700:05:3865-
#75 75201Dawid SzymczakM1985SKIERNIEWICEPOLSKA00:06:1300:56:3600:56:1700:05:3866-
#76 76199Paweł SękM1978ZGIERZPOLSKAADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ00:06:5300:56:3700:56:0600:05:3767-
#77 77119Krzysztof KaszubaM1978LODZPOLSKASZKÓŁKA PIŁKARSKA FUNINO00:06:0700:56:4600:56:3300:05:3968-
#78 78137Malgorzata CyrulewskaK1971GLINNIKPOLSKA00:06:1200:57:0100:56:4300:05:40-10
#79 79279Piotr WicińskiM1980POLSKAINFOSYS RUN00:06:0600:57:0200:56:4500:05:4069-
#80 8092Sławomir KapkaM1990TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:06:0400:57:0500:56:5200:05:4170-
#81 81140Henryk KwaśniewskiM1954ŁÓDŹPOLSKA00:05:3000:57:0900:57:0200:05:4271-
#82 82192Wioletta SzwebsK1976ŁÓDŹPOLSKA00:05:3600:57:2000:57:1000:05:43-11
#83 83166Adam RajchM1978ŁÓDŹPOLSKA00:05:1700:57:2000:57:1200:05:4372-
#84 84146Sylwia DyrkaczK1980ŁÓDŹPOLSKA00:05:4000:57:2700:57:1700:05:44-12
#85 85196Marek ŚmigielM1976ŁÓDŹPOLSKA00:06:2700:57:2900:57:0600:05:4373-
#86 8682Radosław AdamczykM1981GŁOWNOPOLSKA00:06:2000:57:4300:57:1900:05:4474-
#87 87122Witold KaraśM1968ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:06:2600:57:5500:57:3200:05:4575-
#88 88251Jacek BalickiM1963POLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:05:4300:58:0100:57:4900:05:4776-
#89 89181Krzysztof RzeźniczekM1982ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:06:2100:58:0600:57:4700:05:4777-
#90 90121Aleksandra KaraśK1962ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:05:2800:58:0600:57:5600:05:48-13
#91 91293Miłosz ŚwićM1988ŁÓDŹPOLSKADZIK KOMANDO00:03:5600:58:0700:58:0500:05:4978-
#92 92110Tatiana Górska-NowakK1968ŁÓDŹPOLSKAAGB TORFY00:05:1900:58:1800:58:1000:05:49-14
#93 9379Cezary ImińskiM1968ZGIERZPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:05:1800:58:2000:58:1500:05:5079-
#94 94302Monika ZubowskaK1986SIERŻNIAPOLSKA00:05:4500:58:2000:58:0500:05:49-15
#95 95113Adam DziomdzioraM1994ŁÓDŹPOLSKADZIK KOMANDO00:04:5900:58:2300:58:2000:05:5080-
#96 96165Anna NaruszewiczK1985ŁÓDŹPOLSKA00:06:1600:58:2700:58:0600:05:49-16
#97 97208Michał WaliszekM1982ŁÓDŹPOLSKASBRT MOC ENERGIA ENDORFINA00:06:0000:58:3200:58:1800:05:5081-
#98 98207Iza ŁaszczukK1983ŁÓDŹPOLSKASBRT MOC ENERGIA ENDORFINA00:06:0000:58:3200:58:1800:05:50-17
#99 99284Lonrad DróżkaM1982ŁÓDŹPOLSKA00:05:2600:58:5100:58:4100:05:5282-
#100 100120Andrzej LesiakM1954ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:05:1700:58:5600:58:5300:05:5383-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności