Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXII Oleskie Biegi Uliczne

Wyniki - 6 maja 2017, Olesno

Cityzen_ General
Msc
Nr
P1
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1107Kulka SzymonPOLKomenda Główna Policji, Gorlice00:07:11100:14:2900:14:28-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !236Drobnik PiotrPOLLLKS Osowa Sień, Wschowa00:07:38300:15:1700:15:16-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3135Ochal PawelPOLTEAMOCHAL, Bydgoszcz00:07:38200:15:2000:15:19-3
#4 461Glinka SzymonPOLMiedary00:07:50500:15:5400:15:53-4
#5 5228Magiera PiotrPOLMyszkow00:07:50600:16:0700:16:06-5
#6 685Kalinowski ZbigniewPOLJKLA Jawor Jaworzno, Częstochowa00:07:53700:16:2600:16:26-6
#7 7215Grabowski JarosławPOLKB Florian Zajączki Drugie, Krzepice00:08:091000:16:3000:16:29-7
#8 857Garczarczyk MichałPOLTL Pogoń Ruda Śląska, Ruda Śląska00:08:08900:16:3100:16:30-8
#9 9153Pyra WiesławPOLPraszka00:08:221200:16:3300:16:32-9
#10 107Baron KamilPOLAnton Team, Jasiona00:08:05800:16:4300:16:42-10
#11 1145Figura RobertPOLFigura Team, Scinawa Mała00:08:211100:16:4800:16:47-11
#12 12227Snochowski RafałPOLRetro Runners, Katowice00:08:311300:17:2300:17:22-12
#13 13112Lizak WojciechPOLNZOZ Vita Oesno, Jastrzebie-Zdroj00:08:351500:17:3000:17:29-13
#14 14249Sobańtka SzymonPOLStrojec00:08:331400:17:3200:17:31-14
#15 15255Szuster KarolPOLKM PSP SOSNOWIEC, Częstochowa00:08:361600:17:3400:17:33-15
#16 1667Gruca JarosławPOLOlesno Biega, Olesno00:08:411800:17:4000:17:40-16
#17 1790Kłos WojciechPOLSkałągi00:08:391700:17:4700:17:46-17
#18 18162Sosnowski TomaszPOLWKB META LUBLINIEC, Kłobuck00:08:471900:17:5100:17:51-18
#19 19159Sas DominikPOLKB Florian Zajączki Drugie, Starokrzepice00:08:492000:17:5800:17:57-19
#20 20198Zborowski RobertPOLAktywny Ostrzeszów, Ostrzeszów00:08:592400:18:1000:18:09-20
#21 21169Szewczyk ArkadiuszPOLbiegam bo lubię, Smardy Górne00:08:572300:18:1800:18:16-21
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22229Nagirnjak NataliaUKRlkb rudnik, Winnica00:08:552200:18:1900:18:181-
#23 23218Niesłony FilipPOLKozłowice00:08:542100:18:3000:18:29-22
#24 24219Marczak MaciejPOLZespół Szkół Nr 1 Ostrzeszów, Doruchów00:09:192800:18:4000:18:37-23
#25 25173Troniarz PawełPOLTEMAOCHAL, Raszyn00:09:082600:18:4400:18:41-24
#26 26141Pecyna MaciejPOLKluczborska grupa biegowa, Kluczbork00:09:052500:18:5000:18:48-25
#27 2788Kita MirosławPOLŁomnica00:09:112700:18:5700:18:54-26
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2815Brych-Pająk EwaPOLJKLA Jawor Jaworzno, Częstochowa00:09:192900:19:0300:19:022-
#29 29160Skiba AdamPOLWKB META LUBLINIEC, Koszęcin00:09:353700:19:0500:19:02-27
#30 30204Kubicki MariuszPOLKluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:09:223000:19:0600:19:01-28
#31 31106Kukowka MarekPOLOSP Gwoździany, Gwoździany00:09:464500:19:0900:19:04-29
#32 32165Stanuchiewicz OskarPOLHercog Running Team, Częstochowa00:09:363900:19:1100:19:09-30
#33 3311Basiński RafałPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:09:343400:19:2000:19:17-31
#34 34252Wojcieszak AdamPOLGórki00:09:233100:19:2100:19:13-32
#35 354Bajda JacekPOLWKB META LUBLINIEC, JW 4101, Pilszcz00:09:414300:19:2800:19:23-33
#36 36222Matyszczak RobertPOLNGB Kłobuck, Ługi Radły00:09:464400:19:2900:19:23-34
#37 3723Ciupke MaciejPOLOlesno00:09:333300:19:2900:19:24-35
#38 3812Basiński WiktorPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:09:353600:19:3100:19:29-36
#39 39231Woźniak JarosławPOLFalstart Rudniki, Przedmość00:09:353800:19:3400:19:32-37
#40 4095Kotarski MarcinPOLKrzepice00:09:353500:19:3500:19:33-38
#41 41155Radzioch JanuszPOLOlesno00:09:394100:19:3600:19:34-39
#42 42243Grzywna GrzegorzPOLOlesno00:09:323200:19:4600:19:45-40
#43 43129Napieraj AndrzejPOLFalstart Rudniki, Żytniów00:09:504800:19:4900:19:44-41
#44 44196Zagaja RadosławPOLRob-Trans Wołczyn, Kluczbork00:10:105700:19:5100:19:39-42
#45 45197Zarzecki LechPOLKluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:09:514900:19:5200:19:49-43
#46 4671Hofman AdamPOLBrzeg00:09:484600:19:5300:19:49-44
#47 47179Wiecha SebastianPOLChudoba00:09:374000:19:5500:19:52-45
#48 48136Olejnik RafałPOLMafia Team Lubliniec, Chorzów00:09:404200:20:0200:20:00-46
#49 49233Kempa ArturPOLGronowice00:10:035100:20:0400:19:58-47
#50 50149Płoskoński PiotrPOLStrzałków00:09:494700:20:0600:20:05-48
#51 51236Antczak RemigiuszPOLOlesno00:10:136000:20:1300:20:09-49
#52 5296Kowalczyk MichałPOLOPOLE biega, Jełowa00:10:095500:20:1800:20:14-50
#53 53144Pierzyna JakubPOLChenio time, Olesno00:10:085300:20:1800:20:16-51
#54 54148Plata DawidPOLOlesno00:10:085400:20:1900:20:14-52
#55 55210Koza PiotrPOLWKB META LUBLINIEC, Koszęcin00:09:555000:20:1900:20:16-53
#56 56120Springwald PawełPOLMafia Team Lubliniec, Lubliniec00:10:105600:20:3000:20:28-54
#57 57208Jendrusek TomaszPOLOlesno00:10:156200:20:3300:20:30-55
#58 58184Włóczyk PatrykPOLSowczyce00:10:176600:20:3600:20:32-56
#59 59142Pędziwiatr RobertPOLNaturalnie Blachownia, Blachownia00:10:448200:20:4000:20:36-57
#60 60217Grezel AndrzejPOLWKB META LUBLINIEC, Wancerzów00:10:125800:20:4400:20:43-58
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 61221Bartocha EwelinaPOLLisów00:10:176700:20:4700:20:433-
#62 62254Luto AndrzejPOLOpatów00:10:156300:20:4700:20:40-59
#63 63168Szafer SylwesterPOLFlorianów00:10:247100:20:4900:20:40-60
#64 64220Lizak KrzysztofPOLŻory00:10:166500:20:5400:20:52-61
#65 65181Wieloch AndrzejPOLLeśne Dziadki, Parzymiechy00:10:247000:20:5500:20:46-62
#66 6649Fukiet MateuszPOLKotwica Brzeg, Brzeg00:10:186800:20:5700:20:54-63
#67 6784Kaczor MichałPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:135900:21:0100:20:56-64
#68 68116Majka PawełPOL10BLog bdowizab, Piątkowice00:10:146100:21:0800:21:04-65
#69 69213Dedyk MirosławPOLOlesno00:10:307500:21:1700:21:16-66
#70 7086Kądzielewski JacekPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:035200:21:2200:21:18-67
#71 71177Weinczyk SabinaPOLBe In Good Shape, Gosławice00:10:407900:21:2500:21:214-
#72 728Baros GrzegorzPOLRudniki00:11:009600:21:2900:21:17-68
#73 73202Zubin MateuszPOLWrocław00:10:377700:21:2900:21:19-69
#74 7458Geletukha TatyanaUKRZabiegani Częstochowa/Kalinowski Team, Częstochowa00:10:377800:21:3000:21:245-
#75 75244Spodzieja TomaszPOLWilki Alfa, Gana00:10:257200:21:3100:21:28-70
#76 76172Szymała MateuszPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:267400:21:3100:21:28-71
#77 77131Nimpsz JoachimPOLGorzów Śląski00:10:337600:21:3200:21:31-72
#78 7866Grobelny RobertPOLŁowoszów00:10:508800:21:3300:21:25-73
#79 7968Gruszczyński PiotrPOLNight Rider team, Bąków00:10:257300:21:3400:21:27-74
#80 80128Mzyk MarcinPOLBoronów00:11:1210900:21:4000:21:36-75
#81 81207Głowiński WaldemarPOLPSP KLUCZBORK, Wołczyn00:10:236900:21:4100:21:39-76
#82 82109Kwaśnicki PiotrPOLWołczyn biega, Wołczyn00:10:488500:21:4200:21:36-77
#83 83137Olejnik RafałPOLOpole00:10:488400:21:4500:21:37-78
#84 8438Drożak TomaszPOLOpole00:10:408000:21:4600:21:40-79
#85 8520Chodura DawidPOLSowczyce00:10:549200:21:4800:21:44-80
#86 86205Omietański RafałPOLOlesno00:10:508700:21:4800:21:41-81
#87 87211Garcorz JakubPOLDzielna00:10:579500:21:4800:21:43-82
#88 88103Krysa MarekPOLGrodziec K. Ozimka00:10:518900:21:5100:21:46-83
#89 8928Dec MirekPOLOpole00:10:166400:21:5500:21:52-84
#90 9064Gorzołka KrzysztofPOLBoroszów00:10:579400:21:5600:21:46-85
#91 91123Modrzejewski MariuszPOLGrabów Nad Prosną00:11:049800:22:0500:21:47-86
#92 92187Wojtuń TomaszPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:418100:22:1000:22:06-87
#93 93152Psyk DamianPOLPludry00:10:508600:22:1100:22:09-88
#94 94113Ludwig MarcinPOLChudoba00:10:569300:22:1400:22:10-89
#95 95133Niziołek JacekPOLNiemodlin Biega, Niemodlin00:10:468300:22:1400:22:10-90
#96 96140Pacan KrzysztofPOLSTRZELNICA DOBRODZIEŃ, Dobrodzień00:11:0510000:22:1800:22:07-91
#97 9747Fortuna MałgorzataPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Bąków00:11:0810400:22:2100:22:146-
#98 9833Domagała ŁukaszPOLKONTRAST, Praszka00:10:549100:22:2600:22:16-92
#99 9976Januszkiewicz AnnaPOLOlesno00:11:0810200:22:2700:22:177-
#100 10077Januszkiewicz JacekPOLOlesno00:11:0810100:22:2700:22:17-93

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności