Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXII Oleskie Biegi Uliczne

Wyniki - 6 maja 2017, Olesno

Msc
Nr
P1
K
M
-
-
-
#1 68116Majka PawełPOL10BLog bdowizab, Piątkowice00:10:146100:21:0800:21:04-65
#2 20198Zborowski RobertPOLAktywny Ostrzeszów, Ostrzeszów00:08:592400:18:1000:18:09-20
#3 107Baron KamilPOLAnton Team, Jasiona00:08:05800:16:4300:16:42-10
#4 186156Radzioch-Zawadzka AgnieszkaPOLBąków00:13:0918400:26:4200:26:3134-
#5 71177Weinczyk SabinaPOLBe In Good Shape, Gosławice00:10:407900:21:2500:21:214-
#6 21169Szewczyk ArkadiuszPOLbiegam bo lubię, Smardy Górne00:08:572300:18:1800:18:16-21
#7 2203Aleksandrowicz DorotaPOLBielsko-Biała00:14:1721700:30:0700:30:0055-
#8 214119Mazur AgnieszkaPOLBierdzany00:14:2222000:28:4100:28:2649-
#9 112246Kansy SebastianPOLBiskupice00:11:1210800:22:5600:22:50-102
#10 19059Glapa KrzysztofPOLBolesławiec00:13:3519600:26:5400:26:44-156
#11 121257Hałupka MartynaPOLBorki Wielkie00:12:1215600:23:3100:23:2012-
#12 80128Mzyk MarcinPOLBoronów00:11:1210900:21:4000:21:36-75
#13 9064Gorzołka KrzysztofPOLBoroszów00:10:579400:21:5600:21:46-85
#14 4671Hofman AdamPOLBrzeg00:09:484600:19:5300:19:49-44
#15 171188Wolna JustynaPOLByczyna00:12:3517100:25:4600:25:4127-
#16 183189Wolny KrystianPOLByczyna00:12:4817600:26:2800:26:20-150
#17 53144Pierzyna JakubPOLChenio time, Olesno00:10:085300:20:1800:20:16-51
#18 1966Barcz SandraPOLChocianowice00:13:4420600:27:1800:27:0538-
#19 47179Wiecha SebastianPOLChudoba00:09:374000:19:5500:19:52-45
#20 94113Ludwig MarcinPOLChudoba00:10:569300:22:1400:22:10-89
#21 180194Wyczka KarinaPOLCiasna00:13:0518300:26:1000:26:0031-
#22 225240Blachecka KingaPOLCiasna00:14:1721800:31:4500:31:3758-
#23 144154Pyrak JuliaPOLCKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA, Krzepice00:11:5614200:24:3400:24:3315-
#24 142235Glied EmanuelPOLDobrzeń Wielki00:12:0214600:24:3000:24:21-128
#25 11799Kozioł AdamPOLDRUŻYNA SZPIKU, Radłów00:11:4112900:23:1700:23:14-106
#26 236100Kozioł BarbaraPOLDRUŻYNA SZPIKU, Radłów00:16:0923800:34:2800:34:2664-
#27 87211Garcorz JakubPOLDzielna00:10:579500:21:4800:21:43-82
#28 39231Woźniak JarosławPOLFalstart Rudniki, Przedmość00:09:353800:19:3400:19:32-37
#29 13721Cieśla JanPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:12:1215500:24:1100:24:04-123
#30 1979Baros ZdzisławaPOLFALSTART Rudniki, Rudniki00:13:2619200:27:2300:27:1139-
#31 21010Basiński ŁukaszPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:13:3819900:28:0900:27:56-164
#32 3311Basiński RafałPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:09:343400:19:2000:19:17-31
#33 3812Basiński WiktorPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:09:353600:19:3100:19:29-36
#34 43129Napieraj AndrzejPOLFalstart Rudniki, Żytniów00:09:504800:19:4900:19:44-41
#35 10644Figura EwelinaPOLFigura Team, Scinawa Mała00:11:1911500:22:4600:22:409-
#36 1145Figura RobertPOLFigura Team, Scinawa Mała00:08:211100:16:4800:16:47-11
#37 63168Szafer SylwesterPOLFlorianów00:10:247100:20:4900:20:40-60
#38 34252Wojcieszak AdamPOLGórki00:09:233100:19:2100:19:13-32
#39 158167Stelmach PrzemysławPOLGorzów Śląski00:11:2711900:25:0500:25:01-138
#40 77131Nimpsz JoachimPOLGorzów Śląski00:10:337600:21:3200:21:31-72
#41 91123Modrzejewski MariuszPOLGrabów Nad Prosną00:11:049800:22:0500:21:47-86
#42 11560Glied KrzysztofPOLGraf-IT, Dobrzeń Wielki00:11:3412200:23:1000:23:03-104
#43 22227Czyżewski ArturPOLGraf-IT, Izbicko00:14:3922400:30:2200:30:13-166
#44 20452Gajdeczka AnnaPOLGraf-IT, Olesno00:13:2119000:27:5100:27:4443-
#45 20553Gajdeczka MichałPOLGraf-IT, Olesno00:13:2118900:27:5100:27:43-162
#46 14180Jaskulski PrzemysławPOLGraf-IT, Wojciechów00:11:4113000:24:2900:24:22-127
#47 88103Krysa MarekPOLGrodziec K. Ozimka00:10:518900:21:5100:21:46-83
#48 182256Małyska KseniaPOLGrodzisko00:13:1218600:26:2700:26:2133-
#49 49233Kempa ArturPOLGronowice00:10:035100:20:0400:19:58-47
#50 10130Dmowska AnetaPOLGwoździany00:11:1010700:22:3600:22:328-
#51 32165Stanuchiewicz OskarPOLHercog Running Team, Częstochowa00:09:363900:19:1100:19:09-30
#52 685Kalinowski ZbigniewPOLJKLA Jawor Jaworzno, Częstochowa00:07:53700:16:2600:16:26-6
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2815Brych-Pająk EwaPOLJKLA Jawor Jaworzno, Częstochowa00:09:192900:19:0300:19:022-
#54 13322Ciućka JulianPOLJulian biega, Węża00:11:3912700:24:0400:24:03-120
#55 162125Mormul PiotrPOLJutrzenka Wołczyn, Wołczyn00:11:049900:25:2900:25:15-139
#56 174111Libera StanisławPOLJutrzenka Wołczyn, Wołczyn00:13:0318100:25:5300:25:42-147
#57 7215Grabowski JarosławPOLKB Florian Zajączki Drugie, Krzepice00:08:091000:16:3000:16:29-7
#58 19159Sas DominikPOLKB Florian Zajączki Drugie, Starokrzepice00:08:492000:17:5800:17:57-19
#59 135102Kręcichwost KamilPOLKędzierzyn-Koźle00:11:5714300:24:0800:24:02-122
#60 17825Czekaj JustynaPOLKędzierzyn-Koźle00:13:3619700:26:0700:26:0129-
#61 9747Fortuna MałgorzataPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Bąków00:11:0810400:22:2100:22:146-
#62 11032Domagała KonradPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:1211000:22:5500:22:51-100
#63 11483Kaczor AgataPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:2411700:22:5900:22:5111-
#64 127110Lewandowska EwaPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:5414100:23:5100:23:4213-
#65 138105Krzywokulski KrzysztofPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:3512300:24:2000:24:12-124
#66 140216Gąszczak MarekPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:4513700:24:2300:24:19-126
#67 160185Wnęk KatarzynaPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:12:1015400:25:2600:25:1822-
#68 206158Rubin AgnieszkaPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:13:4320200:28:0100:27:5144-
#69 207157Rubin AdamPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:13:4320300:28:0200:27:52-163
#70 6784Kaczor MichałPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:135900:21:0100:20:56-64
#71 7086Kądzielewski JacekPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:035200:21:2200:21:18-67
#72 76172Szymała MateuszPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:267400:21:3100:21:28-71
#73 92187Wojtuń TomaszPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:418100:22:1000:22:06-87
#74 108124Modrzejewski RomanPOLKings of Metal, Grabów Nad Prosną00:11:4313500:22:4900:22:47-98
#75 104239Kowalski TomaszPOLKluczbork00:11:1211100:22:4300:22:33-96
#76 15187Kądzielewski JanPOLKluczbork00:12:0715000:24:5300:24:44-133
#77 161176Walania MagdalenaPOLKluczbork00:12:0114500:25:2800:25:1823-
#78 230104Krzywokulski AleksanderPOLKluczbork00:14:4922600:32:3900:32:28-170
#79 119117Malong AleksanderPOLKluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:2111600:23:2300:23:15-108
#80 21235Dreksler AleksandraPOLKluczborska grupa biegowa, Kluczbork00:13:3019300:28:1400:28:0647-
#81 26141Pecyna MaciejPOLKluczborska grupa biegowa, Kluczbork00:09:052500:18:5000:18:48-25
#82 30204Kubicki MariuszPOLKluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:09:223000:19:0600:19:01-28
#83 45197Zarzecki LechPOLKluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:09:514900:19:5200:19:49-43
#84 10775Jantos AleksandraPOLKluczborska grupa biegowa, Olesno00:11:019700:22:4800:22:4110-
#85 15255Szuster KarolPOLKM PSP SOSNOWIEC, Częstochowa00:08:361600:17:3400:17:33-15
#86 10937Drozd PrzemysławPOLKolka Team Opole, Opole00:11:1411200:22:5200:22:47-99
#87 221114Maciałek MałgorzataPOLKolka Team Opole, Opole00:15:0522800:30:1000:29:5656-
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1107Kulka SzymonPOLKomenda Główna Policji, Gorlice00:07:11100:14:2900:14:28-1
#89 14626Czyżewska AgnieszkaPOLKomenda Powiatowa Policji w Lublińcu, Częstochowa00:12:0414800:24:4000:24:3616-
#90 159224Kochel KatarzynaPOLKONTRAST, Olesno00:12:1616000:25:0600:25:0021-
#91 9833Domagała ŁukaszPOLKONTRAST, Praszka00:10:549100:22:2600:22:16-92
#92 156225Respondek MartinaPOLKONTRAST, Wojciechów00:12:1615900:25:0200:24:5520-
#93 218170Szkudniewska ElżbietaPOLKotwica Brzeg, Brzeg00:14:2021900:29:1900:29:1053-
#94 6649Fukiet MateuszPOLKotwica Brzeg, Brzeg00:10:186800:20:5700:20:54-63
#95 23218Niesłony FilipPOLKozłowice00:08:542100:18:3000:18:29-22
#96 128192Wróbel JarosławPOLKrzepice00:12:0314700:23:5200:23:49-115
#97 4095Kotarski MarcinPOLKrzepice00:09:353500:19:3500:19:33-38
#98 187203Żygadło KazimierzPOLKrzywiczyny00:13:3019400:26:5000:26:37-153
#99 116253Świątek MaciejPOLKS Gepard Kępno, Kępno00:11:2812000:23:1500:23:06-105
#100 23394Korzekwa TomaszPOLLeśne Dziadki, Krzepice00:16:0323400:33:0300:32:51-172

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności