Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXII Oleskie Biegi Uliczne

Wyniki - 6 maja 2017, Olesno

Msc
Nr
P1
K
M
-
-
-
#1 1551Adamczyk MagdaPOLOlesno00:12:2616500:25:0100:24:5319-
#2 1362Adaszyńska- Kłos KatarzynaPOLOpole00:11:5214000:24:1000:24:0414-
#3 2203Aleksandrowicz DorotaPOLBielsko-Biała00:14:1721700:30:0700:30:0055-
#4 354Bajda JacekPOLWKB META LUBLINIEC, JW 4101, Pilszcz00:09:414300:19:2800:19:23-33
#5 1966Barcz SandraPOLChocianowice00:13:4420600:27:1800:27:0538-
#6 107Baron KamilPOLAnton Team, Jasiona00:08:05800:16:4300:16:42-10
#7 728Baros GrzegorzPOLRudniki00:11:009600:21:2900:21:17-68
#8 1979Baros ZdzisławaPOLFALSTART Rudniki, Rudniki00:13:2619200:27:2300:27:1139-
#9 21010Basiński ŁukaszPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:13:3819900:28:0900:27:56-164
#10 3311Basiński RafałPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:09:343400:19:2000:19:17-31
#11 3812Basiński WiktorPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:09:353600:19:3100:19:29-36
#12 11813Bawoł AdamPOLStrzelce Opolskie00:11:4213200:23:2000:23:16-107
#13 15714Błażewski GrzegorzPOLZORGINICI, Kluczbork00:11:4813800:25:0300:24:54-137
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2815Brych-Pająk EwaPOLJKLA Jawor Jaworzno, Częstochowa00:09:192900:19:0300:19:022-
#15 19518Bukalski JózefPOLLeśne Dziadki, Starokrzepice00:13:3819800:27:1600:27:04-158
#16 12419Chmielewski PawełPOLRodzina na Piątkę, Namysłów00:11:3812600:23:3700:23:29-112
#17 8520Chodura DawidPOLSowczyce00:10:549200:21:4800:21:44-80
#18 13721Cieśla JanPOLFalstart Rudniki, Rudniki00:12:1215500:24:1100:24:04-123
#19 13322Ciućka JulianPOLJulian biega, Węża00:11:3912700:24:0400:24:03-120
#20 3723Ciupke MaciejPOLOlesno00:09:333300:19:2900:19:24-35
#21 15324Czaja MarcinPOLLubliniec00:12:2216100:24:5600:24:47-135
#22 17825Czekaj JustynaPOLKędzierzyn-Koźle00:13:3619700:26:0700:26:0129-
#23 14626Czyżewska AgnieszkaPOLKomenda Powiatowa Policji w Lublińcu, Częstochowa00:12:0414800:24:4000:24:3616-
#24 22227Czyżewski ArturPOLGraf-IT, Izbicko00:14:3922400:30:2200:30:13-166
#25 8928Dec MirekPOLOpole00:10:166400:21:5500:21:52-84
#26 17729Dmochowska AgnieszkaPOLWataha Team, Radzionków00:12:5017800:26:0100:25:5628-
#27 10130Dmowska AnetaPOLGwoździany00:11:1010700:22:3600:22:328-
#28 10231Dmowski MarekPOLosp gwoździany, Gwoździany00:11:1010600:22:3600:22:23-94
#29 11032Domagała KonradPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:1211000:22:5500:22:51-100
#30 9833Domagała ŁukaszPOLKONTRAST, Praszka00:10:549100:22:2600:22:16-92
#31 12234Domagała MateuszPOLPraszka00:11:2812100:23:3200:23:22-110
#32 21235Dreksler AleksandraPOLKluczborska grupa biegowa, Kluczbork00:13:3019300:28:1400:28:0647-
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !236Drobnik PiotrPOLLLKS Osowa Sień, Wschowa00:07:38300:15:1700:15:16-2
#34 10937Drozd PrzemysławPOLKolka Team Opole, Opole00:11:1411200:22:5200:22:47-99
#35 8438Drożak TomaszPOLOpole00:10:408000:21:4600:21:40-79
#36 23239Dróżdż GabrielaPOLPraszka00:16:0323300:32:5500:32:4361-
#37 23140Dróżdż MaciejPOLPraszka00:16:0323200:32:5500:32:43-171
#38 12341Dylewski ZbigniewPOLNGB Kłobuck, Kłobuck00:11:4213400:23:3500:23:29-111
#39 11142Dziuba KrzysztofPOLMafia Team Lubliniec, Lubliniec00:11:0810300:22:5500:22:53-101
#40 10543Dziuba PatrykPOLMafia Team Lubliniec, Lubliniec00:11:1811400:22:4600:22:43-97
#41 10644Figura EwelinaPOLFigura Team, Scinawa Mała00:11:1911500:22:4600:22:409-
#42 1145Figura RobertPOLFigura Team, Scinawa Mała00:08:211100:16:4800:16:47-11
#43 18846Florek KamilPOLLubliniec00:14:0321300:26:5200:26:45-154
#44 9747Fortuna MałgorzataPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Bąków00:11:0810400:22:2100:22:146-
#45 23548Frysiak GrażynaPOLWrocław00:16:0823600:34:2800:34:2563-
#46 6649Fukiet MateuszPOLKotwica Brzeg, Brzeg00:10:186800:20:5700:20:54-63
#47 17250Gaertner ŁukaszPOLLigota Górna00:13:1218500:25:5000:25:37-145
#48 22951Gaj MarianPOLWieluń00:15:3323000:32:1300:32:03-169
#49 20452Gajdeczka AnnaPOLGraf-IT, Olesno00:13:2119000:27:5100:27:4443-
#50 20553Gajdeczka MichałPOLGraf-IT, Olesno00:13:2118900:27:5100:27:43-162
#51 16354Gajowski MarcinPOLSZWAGRY, Lubliniec00:12:1315700:25:3300:25:28-140
#52 12655Galant PawełPOLOlesno00:11:5814400:23:5100:23:41-114
#53 857Garczarczyk MichałPOLTL Pogoń Ruda Śląska, Ruda Śląska00:08:08900:16:3100:16:30-8
#54 7458Geletukha TatyanaUKRZabiegani Częstochowa/Kalinowski Team, Częstochowa00:10:377800:21:3000:21:245-
#55 19059Glapa KrzysztofPOLBolesławiec00:13:3519600:26:5400:26:44-156
#56 11560Glied KrzysztofPOLGraf-IT, Dobrzeń Wielki00:11:3412200:23:1000:23:03-104
#57 461Glinka SzymonPOLMiedary00:07:50500:15:5400:15:53-4
#58 16563Gorczyca KamilaPOLZabiegani Częstochowa, Olesno00:12:2916900:25:3500:25:3324-
#59 9064Gorzołka KrzysztofPOLBoroszów00:10:579400:21:5600:21:46-85
#60 19865Góra ŁukaszPOLPraszka00:13:3219500:27:2600:27:19-159
#61 7866Grobelny RobertPOLŁowoszów00:10:508800:21:3300:21:25-73
#62 1667Gruca JarosławPOLOlesno Biega, Olesno00:08:411800:17:4000:17:40-16
#63 7968Gruszczyński PiotrPOLNight Rider team, Bąków00:10:257300:21:3400:21:27-74
#64 22370Hajduk MagdalenaPOLSowczyce00:14:5622700:30:5700:30:4757-
#65 4671Hofman AdamPOLBrzeg00:09:484600:19:5300:19:49-44
#66 23472Jakubowska JolantaPOLWieluń Biega, Wieluń00:16:0923700:33:0600:32:5262-
#67 10775Jantos AleksandraPOLKluczborska grupa biegowa, Olesno00:11:019700:22:4800:22:4110-
#68 9976Januszkiewicz AnnaPOLOlesno00:11:0810200:22:2700:22:177-
#69 10077Januszkiewicz JacekPOLOlesno00:11:0810100:22:2700:22:17-93
#70 10378Jasiński MirosławPOLOpole00:11:1511300:22:4200:22:38-95
#71 16479Jasiński ZbigniewPOLOlesno00:12:2516300:25:3400:25:33-141
#72 14180Jaskulski PrzemysławPOLGraf-IT, Wojciechów00:11:4113000:24:2900:24:22-127
#73 15281Jeziorowski JerzyPOLOlesno00:12:0815100:24:5400:24:53-134
#74 14582Kaczmarski JacekPOLOpole00:11:3612400:24:3900:24:33-130
#75 11483Kaczor AgataPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:2411700:22:5900:22:5111-
#76 6784Kaczor MichałPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:135900:21:0100:20:56-64
#77 685Kalinowski ZbigniewPOLJKLA Jawor Jaworzno, Częstochowa00:07:53700:16:2600:16:26-6
#78 7086Kądzielewski JacekPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:10:035200:21:2200:21:18-67
#79 15187Kądzielewski JanPOLKluczbork00:12:0715000:24:5300:24:44-133
#80 2788Kita MirosławPOLŁomnica00:09:112700:18:5700:18:54-26
#81 1790Kłos WojciechPOLSkałągi00:08:391700:17:4700:17:46-17
#82 17991Knetki KatarzynaPOLRudniki00:13:2018800:26:0900:25:5930-
#83 23394Korzekwa TomaszPOLLeśne Dziadki, Krzepice00:16:0323400:33:0300:32:51-172
#84 4095Kotarski MarcinPOLKrzepice00:09:353500:19:3500:19:33-38
#85 5296Kowalczyk MichałPOLOPOLE biega, Jełowa00:10:095500:20:1800:20:14-50
#86 20297Kozala AngelikaPOLŁugi Radły00:14:0421400:27:5000:27:4441-
#87 20398Kozala JessicaPOLŁugi Radły00:14:0321200:27:5000:27:4442-
#88 11799Kozioł AdamPOLDRUŻYNA SZPIKU, Radłów00:11:4112900:23:1700:23:14-106
#89 236100Kozioł BarbaraPOLDRUŻYNA SZPIKU, Radłów00:16:0923800:34:2800:34:2664-
#90 125101Kremer PiotrPOLRacibórz00:11:4012800:23:4000:23:34-113
#91 135102Kręcichwost KamilPOLKędzierzyn-Koźle00:11:5714300:24:0800:24:02-122
#92 88103Krysa MarekPOLGrodziec K. Ozimka00:10:518900:21:5100:21:46-83
#93 230104Krzywokulski AleksanderPOLKluczbork00:14:4922600:32:3900:32:28-170
#94 138105Krzywokulski KrzysztofPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:3512300:24:2000:24:12-124
#95 31106Kukowka MarekPOLOSP Gwoździany, Gwoździany00:09:464500:19:0900:19:04-29
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1107Kulka SzymonPOLKomenda Główna Policji, Gorlice00:07:11100:14:2900:14:28-1
#97 168108Kurt MateuszDEUwww.mateuszkurt.de - Trener Personalny i Dietetyk, Solingen00:12:5918000:25:4300:25:29-142
#98 82109Kwaśnicki PiotrPOLWołczyn biega, Wołczyn00:10:488500:21:4200:21:36-77
#99 127110Lewandowska EwaPOLKGB Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:11:5414100:23:5100:23:4213-
#100 174111Libera StanisławPOLJutrzenka Wołczyn, Wołczyn00:13:0318100:25:5300:25:42-147

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności