Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Instalatora

Wyniki - 14 maja 2017, Bydgoszcz

Bieg Sledzia

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 183Adaszak Katarzyna1RUN PASJABYDGOSZCZPOLSKAK-30900:00:0000:53:2300:53:2300:05:2011.20
#2 67Andrzejewski Paweł2NOWA WIEŚ WIELKAPOLSKAM-303000:00:0800:46:2800:46:3600:04:3812.90
#3 158Andrzejewski Ryszard3BYDGOSZCZPOLSKAM-60+400:00:0600:51:5800:52:0400:05:1111.50
#4 225Anglart Roman4BYDGOSZCZPOLSKAM-502400:00:3500:55:2000:55:5600:05:3210.80
#5 192Augustynowicz Andrzej6BYDGOSZCZPOLSKAM-405100:00:0800:53:4100:53:4900:05:2211.20
#6 85Bagrowski Marek7UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE JANOWO BIEGAJANOWO/K/DABROWY CHELMINSKIEJPOLSKAM-50800:00:1600:47:3700:47:5300:04:4512.60
#7 291Bajan Justyna8ŁOCHOWOPOLSKAK-302600:00:3100:59:1000:59:4100:05:5510.10
#8 370Banaś Michał9JELENIECPOLSKAM-16400:00:5301:05:2801:06:2100:06:329.20
#9 134Baranowicz Mikołaj10BYDGOSZCZPOLSKAM-305400:00:0800:50:4100:50:5000:05:0411.80
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !230Baranowska Julia11BYDGOSZCZPOLSKAK-16200:00:2300:55:3400:55:5800:05:3310.80
#11 13Bartczak Łukasz12TEAMOCHALDOBRCZPOLSKAM-306Technika Sanitarna Bartosz Pater00:00:0300:40:0400:40:0700:04:0015.00
#12 411Bartkowiak Aleksandra13LESZNOPOLSKAK-201800:00:4801:11:1801:12:0600:07:078.40
#13 41Bartkowiak Rafał14BYDGOSZCZPOLSKAM-401100:00:0200:44:3000:44:3200:04:2713.50
#14 210Bednarek Marta15WTELNOPOLSKAK-301300:00:3100:54:4300:55:1500:05:2811.00
#15 100Białobłocki Marek16RYPINPOLSKAM-304300:00:2300:48:5100:49:1500:04:5312.30
#16 166Biały Dawid17SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMPOLSKAM-202400:00:3200:52:1000:52:4200:05:1311.50
#17 245Biel Marek181% DLA DARII BIELMAŁE RUDYPOLSKAM-405800:00:1500:56:5000:57:0600:05:4110.60
#18 340Biernacka Anna19BYDGOSZCZPOLSKAK-303000:00:4001:03:0201:03:4200:06:189.50
#19 382Bieryt Arkadiusz20BYDGOSZCZPOLSKAM-503600:00:0301:06:5501:06:5800:06:419.00
#20 428Bilkiewicz Anna Maria21WARSZAWAPOLSKAK-402700:00:5401:28:5101:29:4500:08:536.80
#21 148Binienda Mateusz22BIMATKRUSZYNPOLSKAM-306000:00:1500:51:3100:51:4600:05:0911.60
#22 397Binkowska Anita23GNIEWKOWOPOLSKAK-402500:00:3101:08:4901:09:2100:06:538.70
#23 215Bleja Krystian24BYDGOSZCZPOLSKAM-307900:00:2800:55:0500:55:3300:05:3010.90
#24 306Blok Karol25CHOJNICEPOLSKAM-3010400:00:5500:59:3901:00:3400:05:5710.10
#25 281Blok Karolina26CHOJNICEPOLSKAK-20700:00:5400:58:4100:59:3500:05:5210.20
#26 196Błachowicz Dawid27SALAMANDER RUNNING TEAMWŁOCŁAWEKPOLSKAM-307500:00:4500:53:4500:54:3100:05:2211.20
#27 341Bohdziewicz Paweł28EKO-BABICE TEAMŁOMIANKIPOLSKAM-30116G.P.K. 'Eko- Babice' Sp. z o.o.00:00:4901:03:1501:04:0400:06:199.50
#28 126Bollin Łukasz29BYDGOSZCZPOLSKAM-3050GFI00:00:2500:50:2800:50:5400:05:0211.90
#29 209Borowicz Ireneusz30BYDGOSZCZPOLSKAM-307800:00:4100:54:4200:55:2300:05:2811.00
#30 422Borucki Rafał31ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKAM-3013400:00:1401:20:3901:20:5400:08:047.40
#31 429Bronkalla Karol32EKO-INSTALBYDGOSZCZPOLSKAM-30136Centrum Pomp Ciepła Karol Bronkalla00:00:4401:29:0101:29:4600:08:546.70
#32 331Brywczyńska Justyna33PIECHCINPOLSKAK-302800:00:2801:01:5001:02:1800:06:119.70
#33 413Brywczyński Krystian34PIECHCINPOLSKAM-3013200:00:2801:11:3801:12:0600:07:098.40
#34 246Brzozowski Jarosław35BRZOZA TRI TEAMBRZOZAPOLSKAM-502500:00:5100:56:5400:57:4500:05:4110.50
#35 213Brzozowski Piotr36BRZOZA TRI TEAMBRZOZAPOLSKAM-202700:00:5200:54:5200:55:4400:05:2910.90
#36 182Brzuskiewicz Sławomir38BYDGOSZCZPOLSKAM-501500:00:1700:53:2200:53:4000:05:2011.20
#37 173Buczkowski Wojciech39BYDGOSZCZPOLSKAM-4047stalrent00:00:2500:52:2700:52:5200:05:1411.40
#38 160Butrym Piotr40BYDGOSZCZPOLSKAM-306600:00:1600:51:5900:52:1600:05:1211.50
#39 161Butrym Dariusz41BYDGOSZCZPOLSKAM-404200:00:1600:51:5900:52:1600:05:1211.50
#40 176Byrtek Grzegorz42BYDGOSZCZPOLSKAM-404800:00:1700:52:3800:52:5600:05:1511.40
#41 165Cader Ryszard43SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAKRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKAM-306700:00:2300:52:0900:52:3200:05:1211.50
#42 418Cegielski Maciej44ŻANDARMI Z POZNANIAŚWIEKATOWOPOLSKAM-408900:00:5301:14:1601:15:1000:07:258.10
#43 146Cetkowski Przemek45TORUŃPOLSKAM-3059El-mar sp z o.o.00:00:4300:51:2700:52:1000:05:0811.70
#44 360Chojnacka Katarzyna46KRUSZEPOLSKAK-303300:00:3901:04:4301:05:2300:06:289.30
#45 104Chojnacki Andrzej47ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEKRUSZEPOLSKAM-403000:00:4000:49:0400:49:4400:04:5412.20
#46 20Cholewiński Dariusz48BYDGOSZCZPOLSKAM-405CGH Polska00:00:0200:41:4200:41:4500:04:1014.40
#47 363Ciachera Ireneusz49BYDGOSZCZPOLSKAM-503500:00:4901:04:5801:05:4800:06:299.20
#48 175Cieplik Mateusz50WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAM-3069WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:0700:52:3200:52:3900:05:1511.40
#49 122Ciesielski Tomasz51KUJAWSKO-POMORSKIE.PLTORUŃPOLSKAM-201800:00:3200:50:2000:50:5300:05:0211.90
#50 254Czaja Jarosław53BYDGOSZCZPOLSKAM-309100:00:5000:57:1500:58:0500:05:4310.50
#51 205Czajkowski Maciej54ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZPOLSKAM-4054ATI Systemy Elektroniczne00:00:3900:54:2500:55:0400:05:2611.00
#52 282Czajkowski Maciej55ALFACO RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAM-406400:00:1500:58:4100:58:5700:05:5210.20
#53 416Czarnecka -Pijarowska Dominika56BYDGOSZCZPOLSKAK-304500:00:3101:13:2001:13:5200:07:208.20
#54 354Czech Arnold57KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKPOLSKAM-407800:00:4801:04:1201:05:0100:06:259.30
#55 379Czekalska Beata58KORONOWOPOLSKAK-303900:00:3201:05:5201:06:2400:06:359.10
#56 239Czubkowski Sebastian59SEPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-308800:00:2200:56:1200:56:3400:05:3710.70
#57 271Czyżak Asia60NOWY DWÓRPOLSKAK-401000:00:1400:58:1600:58:3000:05:4910.30
#58 253Czyżewska Justyna61BRZOZAPOLSKAK-302100:00:3700:57:1300:57:5000:05:4310.50
#59 393Danielek Ewa62WARSZAWAPOLSKAK-304200:00:4301:08:2401:09:0700:06:508.80
#60 17Danielewski Mariusz64DRUŻYNA SZPIKUSKŁUDZEWOPOLSKAM-30900:00:1000:40:5100:41:0100:04:0514.70
#61 151Danielewski Rafał65BYDGOSZCZPOLSKAM-306200:00:1300:51:3500:51:4900:05:0911.60
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !168Dankowska Oliwia66UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAKORONOWOPOLSKAK-16100:00:2600:52:1700:52:4400:05:1311.50
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31Dańczuk Jerzy67BYDGOSZCZPOLSKAM-50200:00:0400:43:3600:43:4100:04:2113.80
#64 410Dańczuk Agnieszka68BYDGOSZCZPOLSKAK-50800:00:1901:10:4101:11:0000:07:048.50
#65 56Dąbrowski Jarosław69BYDGOSZCZPOLSKAM-201100:00:2900:45:4700:46:1700:04:3413.10
#66 405Dec Jarosław70ALFACO RUNNING TEAMSOSNOWIECPOLSKAM-408800:00:1601:09:4801:10:0500:06:588.60
#67 404Dejewski Zbigniew71ALFACO RUNNING TEAMLUBLINPOLSKAM-503800:00:1801:09:4601:10:0400:06:588.60
#68 112Dembek Maciej72BYDGOSZCZPOLSKAM-201500:00:2200:49:3100:49:5400:04:5712.10
#69 219Deska Paweł73KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKPOLSKAM-4055KLIMA-THERM TEAM00:00:4200:55:0900:55:5100:05:3010.90
#70 68Dębski Adrian74BYDGOSZCZPOLSKAM-303100:00:0600:46:3500:46:4200:04:3912.90
#71 247Dębski Jan75SUCHARZEWO 6POLSKAM-60+600:00:0500:56:5500:57:0000:05:4110.50
#72 235Dobucka Katarzyna76BYDGOSZCZPOLSKAK-20600:00:3400:56:0300:56:3700:05:3610.70
#73 216Dolata Magdalena77BYDGOSZCZPOLSKAK-40800:00:2700:55:0500:55:3300:05:3010.90
#74 202Doman Janusz78UKS SZABLA BRZOZABRZOZAPOLSKAM-60+500:00:0400:54:1600:54:2100:05:2511.10
#75 415Draheim Łukasz79ASPEKTBYDGOSZCZPOLSKAM-2041ASPEKT00:00:2101:13:0001:13:2200:07:188.20
#76 320Drwęcki Daniel81EKO-INSTALBYDGOSZCZPOLSKAM-30109Eko-Instal00:00:4401:00:1401:00:5800:06:0110.00
#77 43Durałek Andrzej82PRUSZCZPOLSKAM-401200:00:0700:44:3100:44:3900:04:2713.50
#78 37Durczak Jerzy83BIAŁE BŁOTAPOLSKAM-301600:00:0900:44:0000:44:0900:04:2413.60
#79 427Dutkiewicz Urszula84TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK-304700:00:5901:28:4701:29:4600:08:526.80
#80 38Floriańczyk Damian87H2O TEAMGRUDZIĄDZPOLSKAM-3017MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0400:44:1200:44:1700:04:2513.60
#81 389Franciszkiewicz Monika88BYDGOSZCZPOLSKAK-201500:00:3201:07:2101:07:5300:06:448.90
#82 366Fryżewski Michał89BARTODZIEJE RULESBYDGOSZCZPOLSKAM-4082Powerhouse00:00:4801:05:1601:06:0500:06:319.20
#83 187Gabrysiak Dawid90SOLEC KUJAWSKIPOLSKAM-3073Kompleks-Instal00:00:2400:53:3300:53:5800:05:2111.20
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 163Gackowska Beata91BYDGOSZCZPOLSKAK-403MWiK Bydgoszcz00:00:0700:52:0800:52:1500:05:1211.50
#85 88Gajewski Maciej92WŁOCŁAWEKPOLSKAM-303700:00:1200:47:4600:47:5900:04:4612.60
#86 307Gajzler Jerzy93BYDGOSZCZPOLSKAM-60+800:00:1700:59:4100:59:5800:05:5810.10
#87 267Gawlik Kinga94ŁĘCZYCAPOLSKAK-302400:00:4700:58:0400:58:5100:05:4810.30
#88 266Gawlik Jacek95ŁĘCZYCAPOLSKAM-3093Projekt Complex00:00:4700:58:0300:58:5100:05:4810.30
#89 147Gazdulski Krzysztof96TORUŃPOLSKAM-404000:00:0900:51:2800:51:3700:05:0811.70
#90 40Gbyl Jacek97GDYNIAPOLSKAM-401000:00:0500:44:2400:44:2900:04:2613.50
#91 348Gierach Krzysztof98NIEMCZPOLSKAM-60+1000:00:1401:04:0001:04:1500:06:249.40
#92 89Gierach Marcin99NIEMCZPOLSKAM-402500:00:1300:47:5400:48:0700:04:4712.50
#93 171Gierszewska Grażyna100BYDGOSZCZPOLSKAK-40400:00:1600:52:2400:52:4000:05:1411.50
#94 58Głód Arkadiusz101BYDGOSZCZPOLSKAM-401500:00:0900:46:0200:46:1100:04:3613.00
#95 300Głysz Dawid102BYDGOSZCZPOLSKAM-3010300:00:4800:59:2501:00:1400:05:5610.10
#96 102Gmaj Daniel103WARSZAWAPOLSKAM-3044ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.00:00:2500:48:5200:49:1700:04:5312.30
#97 156Gmaj Karolina104GRÓJECPOLSKAK-307ALNOR Systemy Wentylacji Sp.z o.o.00:00:2500:51:4500:52:1000:05:1011.60
#98 81Gmys Tomasz105BYDGOSZCZPOLSKAM-303500:00:0400:47:2800:47:3200:04:4412.60
#99 193Godziuk Roman106TORUŃPOLSKAM-501600:00:2000:53:4100:54:0200:05:2211.20
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 369Golczyk Wiktor107EKO-INSTALROGOWOPOLSKAM-163HYDRO-MET ROGOWO00:00:4201:05:2401:06:0700:06:329.20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności