Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa - Setka PPG

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1239Sikorski WiktorPOZNANM00:00:141-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2796Włodarczyk ŁukaszPOZNAŃNIGHT RUNNERSM00:00:142-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3439Chmielewski LeszekPOZNAŃFABRYKA FORMY GREEN POINTM00:00:143-
#4 41514Kern ArturM00:00:144-
#5 5116Giełda TomaszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAM00:00:145-
#6 6658Skrzypczak Wojciech ZdzisławKOŚCIANKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIEM00:00:146-
#7 7167Hernik KrzysztofPOZNAŃHERNIK TEAMM00:00:147-
#8 81444Hrab WojciechPOZNAŃNIGHT RUNNERSM00:00:148-
#9 9585Zmudziński MaciejWAPNOFITNESS24SEVENM00:00:149-
#10 101522Pisańczyn KrzysztofPIŁACOLORIS PIŁAM00:00:1510-
#11 11701Nawrocki MariuszINOWROCŁAWTEAM NAWROCCYM00:00:1511-
#12 121285Danek MaciejPOZNAŃM00:00:1512-
#13 13940Cwojdziński PiotrPOZNAŃNIGHT RUNNERSM00:00:1513-
#14 14807Chwirot KazimierzLWÓWEKOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUM00:00:1514-
#15 15236Frączek MarcinKOŚCIANDRUŻYNA SZPIKUM00:00:1515-
#16 16248Jaskólski JanTARNOWO PODGÓRNEM00:00:1516-
#17 174Podlecki WojciechROKIETNICAROKIETNICA BIEGAM00:00:1517-
#18 18761Zybura PawełPOZNAŃSCHATTDECORM00:00:1518-
#19 199Wawrzyniak PawełŚREMMAMY-BIEGAMYM00:00:1519-
#20 2066Szeszuła MichałPOZNAŃNIGHT RUNNERSM00:00:1520-
#21 21600Koralewski KrzysztofPOZNAŃM00:00:1521-
#22 22416Oppeln-Bronikowski MateuszSIEROSŁAWBY BYĆ W FORMIEM00:00:1622-
#23 23266Walczak RobertZIELONA GÓRAPARKRUN POZNAŃM00:00:1623-
#24 241513Zelalem MengistuM00:00:1624-
#25 25665Zdonek FilipLESZNOORZEŁ LIPNOM00:00:1625-
#26 26690Nowak DamianZĘBOWOPIEKARNIA WIEJSAKA W ZĘBOWIEM00:00:1626-
#27 271369Ochociński MariuszWŁOCŁAWEKKLUB BIEGACZA ZAZAMCZEM00:00:1627-
#28 281357Hofmański RafałKOTLINM00:00:1628-
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !291469Brzozowska MonikaKRZEPICECZERWONAK BIEGAK00:00:16-1
#30 30271Poncyliusz ArturKIEKRZM00:00:1629-
#31 31290Prus MarcinBYDGOSZCZM00:00:1630-
#32 321388Ferenc JanLUSOWKOM00:00:1631-
#33 33881Ciźla GrzegorzOBORNIKIESCOVARM00:00:1632-
#34 341307Kijak IreneuszPOZNAŃALLESPORTM00:00:1733-
#35 35221Cal PiotrŚWIEBODZINKYOKUSHIN ŚWIEBODZINM00:00:1734-
#36 36303Matuszewski NikodemPOZNANWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLM00:00:1735-
#37 371132Kozłowski MarcinBARANOWOM00:00:1736-
#38 38762Chrzanowski ŁukaszPLEWISKA-M00:00:1737-
#39 39202Sikorski KrzysztofMIĘDZYRZECZKM SPORT TEAM IRT MIĘDZYRZECZM00:00:1738-
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4086Pilc AnnaTARNOWO PODGORNEWUEFK00:00:17-2
#41 416Frąckowiak AdamPOZNAŃJEŻYCE BIEGAJĄ / I-SPORTM00:00:1739-
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 42838Parszczyńska IzabelaWARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWK00:00:17-3
#43 43550Gromadziński AndrzejGNIEZNOKPP GNIEZNOM00:00:1740-
#44 441029Mocek MarekGRANOWODANFLOR TEAMM00:00:1741-
#45 451313Renn AdamPOZNAŃGRUPA LAKM00:00:1742-
#46 46526Leśniczak ArturSTĘSZEWM00:00:1743-
#47 47827Sikora RobertPOZNAŃWOLNY STRZELECM00:00:1744-
#48 481317Fojud PiotrPOZNAŃM00:00:1745-
#49 491071Szukała AdrianWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAM00:00:1746-
#50 50165Korytowski AndrzejPOZNAŃKGB GRZMOT KOMORNIKIM00:00:1747-
#51 511137Olek MaciejKONINALUMINIUM KONINM00:00:1748-
#52 52461Rekowski RobertGRODZISZCZKOM00:00:1749-
#53 5315Siciarz NataliaPOZNAŃNIGHT RUNNERSK00:00:17-4
#54 541218Wysocki AndrzejPOZNAŃM00:00:1750-
#55 55646Stremich PatrykPOZNAŃPARKRUN POZNAŃM00:00:1751-
#56 56399Piński PiotrPOZNAŃKREISEL RUNNING TEAMM00:00:1752-
#57 571017Matheka Benard MuindeNAIROBIBENEDEK TEAMM00:00:1853-
#58 581267Kokot MarcinKONINM00:00:1854-
#59 59671Janiak PiotrSŁAWSKM00:00:1855-
#60 60110Rabiega MarcinROKIETNICAROKIETNICA BIEGAM00:00:1856-
#61 611404Gratkowski MichałPOZNAŃGRATKI TEAMM00:00:1857-
#62 621252Stępka OlaPROMIENKOPOBIEDZISKA RUNNING TEAMK00:00:18-5
#63 63109Grzelka TomaszKAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAM00:00:1858-
#64 64853Lisiecki TomaszLUBOŃTRZYNASTKA PLUSM00:00:1859-
#65 65203Reginia RafałGDANSKNIGHT RUNNERS GDAŃSKM00:00:1860-
#66 6624Stachowiak MaciejPOZNAŃPAKIECIARZE TEAMM00:00:1861-
#67 67282Stojek PiotrKOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIM00:00:1862-
#68 681118Nowaczyk PiotrPOZNAŃM00:00:1863-
#69 691106Kapciak MateuszKOSTRZYNWALKA KOSTRZYNM00:00:1864-
#70 70677Walter PiotrTARNOWO PODGÓRNEMONDELÈZM00:00:1865-
#71 711066Pierzchlewicz MiłoszPOZNAŃPÓŁNOCNIAKI POZNANIAKIM00:00:1866-
#72 72137Nowakowski RyszardPOZNAŃM00:00:1867-
#73 73453Ostajewski TomaszLWÓWEKOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUM00:00:1868-
#74 74675Kubicki PiotrKOŚCIANDZIKI ZGON KOŚCIANM00:00:1869-
#75 751287Szostak MarcinSZCZECINOSOM RUNNERSM00:00:1870-
#76 761081Humerski PiotrWOLKOWOM00:00:1871-
#77 771021Chepleting BettyNAIROBIBENEDEK TEAMK00:00:18-6
#78 78458Ignaszewski KrzysztofŚREMM00:00:1872-
#79 791043Głowacki DariuszPOZNAŃCSWLĄD POZNAŃM00:00:1873-
#80 801019Rop Abel KibetNAIROBIBENEDEK TEAMM00:00:1874-
#81 811426Przybył BłażejPRZEŹMIEROWODECATHLON SWADZIM CREWM00:00:1875-
#82 82191Schoener ŁukaszPOZNAŃPOGROMCY SINGLETREKÓWM00:00:1876-
#83 83189Dąbrowski DawidMUROWANA GOŚLINACZERWONAK BIEGAM00:00:1877-
#84 84626Kociemba MarcinPOZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄM00:00:1878-
#85 851472Bosy DanielKOŚCIANLKS SANA KOŚCIANM00:00:1879-
#86 86344Garczyński MichałPOZNAŃ36MINUT WESTPOINTM00:00:1880-
#87 87383Puzynowicz MariuszPOZNAŃM00:00:1881-
#88 88883Zając KrzysztofPOZNAŃZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMM00:00:1882-
#89 89193Szubarga TomaszROKIETNICAROKIETNICA BIEGAM00:00:1983-
#90 90641Gaca DominikDOPIEWIECM00:00:1984-
#91 911018Kemboi HenryNAIROBIBENEDEK TEAMM00:00:1985-
#92 92305Budkiewicz AdrianPOZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃM00:00:1986-
#93 93108Bykowicz PawełBRODNICAM00:00:1987-
#94 94406Raszewski GrzegorzGOSTYŃM00:00:1988-
#95 951275El Bah AdamTARNOWO PODGÓRNEM00:00:1989-
#96 96820Goiński JakubPLEWISKAM00:00:1990-
#97 97218Kargul JacekSŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKM00:00:1991-
#98 98204Tomaszewski PrzemysławGOSTYŃM00:00:1992-
#99 99983Krysztofiak SlawomirBYDGOSZCZARGENTCHEMM00:00:1993-
#100 1001237Ziuziański RomanDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:1994-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności