Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Śniadanie Mistrzów

Wyniki - 21 maja 2017, Wilkszyn

Velocity -  General

Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Juszkiewicz Przemysław4500:36:44PabianiceGatta Bike-Rs
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Łuczkiewicz Jacek200:36:44WilkszynRycerze Rolanda Maciejewski Team
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Wilkowiecki Robert500:36:45ChełstówekGvt
#4 4Kostuch Michał6800:36:47Zamek KiszewskiFti Racing Team
#5 5Ostojski Adam4300:36:58PabianiceGatta Bike-Rs
#6 6Kozal Artur3700:37:04MosinaFti Racing Team Pro
#7 7Drab Paweł600:37:09WarszawaRycerze Rolanda Maciejewski Team
#8 8Czwojda Jakub4000:37:11KrotoszynFti Racing Team
#9 9Jarosz Andrzej9000:37:16Nawojowa-Niestowarzyszony
#10 10Sikora Jerzy11700:37:27OleśnicaTriathlon Club Wrocław
#11 11Kosiński Jarosław3000:37:39WrocławSct Wrocław
#12 12Malinowski Dariusz4700:37:58Zduńska WolaGatta Bike-Rs
#13 13Gacek Artur13300:38:23WysokaGvt
#14 14Szlęk Paweł9100:38:24Oborniki ŚląskiePm Rider Team
#15 15Maciąg Wojciech5000:38:37WolaGatta Bike-Rs
#16 16Maciejewski Dariusz8500:38:43Środa ŚląskaMaciejewski Cyckling Team
#17 17Byczkowski Jakub7600:39:00WrocławGvt
#18 18Byczkowski Tadeusz2000:39:05WrocławGvt
#19 19Sorbian Tomasz400:39:21WrocławPm Rider Team
#20 20Kasprzyk Andrzej7500:39:22Ruda ŚląskaTwomatwomark Team
#21 21Sieradzki Sławomir5600:39:28ŚwidnicaTriathlon Club Wrocław
#22 22Fitał Mirosław8400:39:52WrocławTriathlon Club Wrocław
#23 23Michalski Damian4800:39:53Ostrów WielkopolskiOtr Interkol
#24 24Rawski Ryszard11200:40:29WrocławRawex Energy Saving
#25 25Czechowski Tomasz7200:40:38PruszkówGatta Bike-Rs
#26 26Duliba Łukasz11900:40:40Środa ŚląskaMaciejewski Cyckling Team
#27 27Prochoń Zdzisław9800:40:43Piotrkó TrybRogelli
#28 28Kowalczyk Mateusz1600:40:43Oborniki ŚląskieOś Racing Team
#29 29Zając Bartosz700:40:44Kamieniec ZąbkowickiQuest Road
#30 30Szczęsny Zbigniew11300:41:25SobótkaRawex Energy Saving
#31 31Wołodko Grzegorz6900:41:26Smolec
#32 32Zając Piotr1200:41:30Kamieniec ZąbkowickiQuest Road
#33 33Urbaniak Łukasz3400:41:34WrocławProm Riders Team
#34 34Szwej Dariusz3300:41:39OpoleSr Cykloopole
#35 35Sokół Robert5800:41:44Wrocław
#36 36Jowik Franciszek9200:41:57Pszenno
#37 37Godlewski Krzysztof4600:41:59ŻarówGvt
#38 38Ptak Wojciech2400:42:09Ząbkowice ŚląskieIm4Józef + Browar Rebelia
#39 39Radko Krystian8800:42:21Poniatowice Gm. OleśnicaGvt
#40 40Szkaradek Mariusz8000:42:50WroclawProm Riders Team
#41 41Korzeniowski Łukasz7100:42:56Szalejów GórnyStd
#42 42Kukiełka Sławek3600:43:00Jelenia Góra
#43 43Bogusz Slawomir9500:43:00DobroszyceFresenius Netcare
#44 44Rudnik Tomasz5200:43:03ŻarówGvt
#45 45Bajsarowicz Paweł9300:43:04WrocławTriathlon Club Wrocław
#46 46Golak Lukasz8200:43:20OpoleGoggle Pro Active Eyewear
#47 47Twardziszewski Waldemar9600:43:23Podgórzyn
#48 48Sieradzki Rafał6200:43:25WrocławTriathlon Club Wrocłw
#49 49Jędrzejczyk Jacek1500:43:37WrocławGvt
#50 50Czapliński Jan1400:43:50OleśnicaMaciejewski Cyckling Team
#51 51Fafuła Jarosław10100:43:56WrocławTriathlon Club Wrocław
#52 52Środa Michał2500:44:06TrzebnicaTriathlon Mietkow Team
#53 53Biernacki Krystian3200:44:10WrocławGvt
#54 54Janusz Izabela6600:44:22Środa ŚląskaTriathlon Club Wrocław
#55 55Imielski Tomasz5400:44:31WrocławProm Riders Team
#56 56Lascioli Edward1100:44:32Szklarska PorębaTalvi Sport
#57 57Madej Anna3500:44:34OpoleCykloopole
#58 58Simm Maciej9400:45:06WałbrzychProm Riders Team
#59 59Woźniak Piotr900:45:12BrzegUks Moto-Jelcz-Laskowice
#60 60Lis Rafał6500:45:48Mokronos DolnyTriathlon Club Wrocław
#61 61Kulczycki Krystian7300:45:59WrocławTriathlon Club Wrocław
#62 62Marcinkowski Przemysław6300:46:06Tyniec MałyGvt
#63 63Józef Grochowski 19.03.1965 Piotr Łąk5300:46:31WrocławSudety Kłodzko
#64 64Figarski Sebastian7400:46:33Środa ŚląskaAqua Fit Osir Śoda Śląska
#65 65Skrzynkowski Piotr2700:46:34Opole
#66 66Szymański Wielisław1800:46:47WrocławNiestrowarzyszony
#67 67Charłampowicz Robert11000:46:53Wrocław
#68 68Pierzchalski Jerzy9900:47:09ŁódźPierzchalski Cycling Team
#69 69Kluczyński Tomasz12000:47:30MirkówGvt
#70 70Zielenkiewicz Marcin6100:48:10WrocławTriathlon Mietkow Team
#71 71Krysiuk Oksana8600:48:25WroclawPiupiu Catering
#72 72Jędrzejczyk Bartosz6000:48:26WrocławGvt
#73 73Kapuścik Jan10000:48:36Wrocław
#74 74Olaczek Łukasz2200:48:48MrozówWieczorni Biegacze
#75 75Skóra Tomasz10900:48:55Wrocław
#76 76Hotała Anna7000:49:06WrocławTriathlon Mietków Team
#77 77Bieniaszewski Marcin5900:49:11BrzegKotasport
#78 78Broda Michał11800:49:11Mrozów
#79 79Bernatowicz Waldemar11500:49:17WrocławTriathlon Mietkow Team
#80 80Śmiałko Bożena8100:49:51MrozówProm Riders Team
#81 81Ratajczak Marek5700:50:21WrocławTriathlon Club Wrocław
#82 82Ostrowski Waldemar10800:50:23WrocławTriathlon Club Wrocław
#83 83Osuch Maciej3100:50:46Wroclaw
#84 84Kostuch Dorota6700:51:11KościerzynaMtb Start Kartuzy
#85 85Chmielowiec Dariusz8900:51:13Pisarzowice
#86 86Misiak Józef1900:52:24MiękiniaMaciejewski Cyckling Team
#87 87Świątek Krzysztof11400:52:41Jordanów Sląski
#88 88Poźniak Łukasz6400:52:41WróblowiceTriathlon Club Wrocław
#89 89Kłosowska Joanna7700:52:48Środa ŚląskaPuenta Team
#90 90Światłoń Małgorzata4200:53:23RokitkiCzarni Rokitki
#91 91Krzyzanowski Marek5100:54:22Wrocław
#92 92Domachowska Grzybek Grażyna11100:57:13WrocławQuest Act
#93 93Skrzynkowska Joanna2601:10:04Opole
#94 94Szałas Jan3801:23:03Wrocław

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności