Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 27 maja 2017, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12038Sawicki Michał1987M(POL)-1XV seria (13:45:00)101:45:01
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !245Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-2ELITE seria (10:15:00)101:45:07
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32005Chodakowski Marcel1978MZ Batonem Na Mecie (POL)-3XV seria (13:45:00)201:49:19
#4 443Krawiecki Mateusz1989MHusaria Race Team (POL)-4ELITE seria (10:15:00)201:49:21
#5 527Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-5ELITE seria (10:15:00)301:49:50
#6 625Hajnos Dawid1994MGorący Potok Team (POL)-6ELITE seria (10:15:00)401:50:36
#7 742Krauzy Wojciech1989MHusaria Race Team (POL)-7ELITE seria (10:15:00)501:50:43
#8 8241Brzoskwinia Wojciech1992MHusaria Race Team (POL)-8ELITE seria (10:15:00)601:51:10
#9 984Bandosz Robert1990MSPARTA SIERPC (POL)-9ELITE seria (10:15:00)701:51:23
#10 1047Steg Tomasz1986MHusaria Race Team (POL)-10ELITE seria (10:15:00)801:51:34
#11 1141Kozłowski Artur1995MHusaria Race Team (POL)-11ELITE seria (10:15:00)901:51:41
#12 12111Dmuch Jakub1992MxRunners (POL)-12ELITE seria (10:15:00)1001:52:38
#13 1338Jagieło Michał1986MHusaria Race Team (POL)-13ELITE seria (10:15:00)1101:53:55
#14 14118Biernacki Rafał1987M(POL)-14ELITE seria (10:15:00)1201:55:03
#15 151754Gucik Piotr1986MEKO-OKNA RUNNERS (POL)-15XIII seria (13:15:00)101:55:18
#16 16259Kur Marcin1990MHusaria Race Team (POL)-16II seria (10:30:00)101:56:58
#17 17112Kasprzyk Sebastian1996MxRunners (POL)-17ELITE seria (10:15:00)1301:57:20
#18 181079Błaszczyk Mateusz1992MAmatorzy (POL)-18VIII seria (12:00:00)101:57:33
#19 1919Wróbel Nikodem1987MDirty Sparrows (POL)-19ELITE seria (10:15:00)1401:58:15
#20 20167Stortz Piotr1986M(POL)-20ELITE seria (10:15:00)1501:59:11
#21 2128Świętek Bartosz1996MGorący Potok Team (POL)-21ELITE seria (10:15:00)1601:59:21
#22 22165Stasevich Aliaksandr1987M(POL)-22ELITE seria (10:15:00)1701:59:30
#23 23584Baciński Mariusz1988M(POL)-23IV seria (11:00:00)102:00:01
#24 2411Kupis Łukasz1990MBiegnę, żeby Bartek mógł biegać (-24ELITE seria (10:15:00)1802:00:24
#25 25139Kądziela Michał1996M(POL)-25ELITE seria (10:15:00)1902:00:33
#26 2654Farkowski Konrad1985MKoniuchy (POL)-26ELITE seria (10:15:00)2002:00:34
#27 27264Marjańczuk Mateusz1992MHusaria Race Team (POL)-27II seria (10:30:00)202:00:48
#28 281838Mikołajczyk Marcin1986M(POL)-28XIII seria (13:15:00)202:00:55
#29 29371Urban Hubert1984MNAJDZIKSZE ŁOSIOŁY (POL)-29III seria (10:45:00)102:01:09
#30 30159Połatyński Daniel1989M(POL)-30ELITE seria (10:15:00)2102:01:13
#31 311067Wypukoł Jakub1991M(POL)-31VII seria (11:45:00)102:01:22
#32 322050Wieczerzak Mariusz1987M(POL)-32XV seria (13:45:00)302:01:32
#33 33136Jędrzejczyk Jarosław1982M(POL)-33ELITE seria (10:15:00)2202:02:32
#34 342174Winkler Dawid1990MxRunners (POL)-34ELITE seria (10:15:00)2302:03:21
#35 35263Marczuk Kamil1992MHusaria Race Team (POL)-35II seria (10:30:00)302:03:23
#36 36113Król Marcin1987MxRunners (POL)-36ELITE seria (10:15:00)2402:03:39
#37 3774Sikora Wojtek1987MPOWER TRAINING (POL)-37ELITE seria (10:15:00)2502:03:58
#38 382217Brak Danych1980M(POL)-38XIII seria (13:15:00)302:04:00
#39 39487Walkiewicz Zbigniew1981M(POL)-39III seria (10:45:00)202:04:30
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4040Kluczka Aleksandra1993KHusaria Race Team (POL)1-ELITE seria (10:15:00)2602:04:34
#41 41439Dzikowski Łukasz1982M(POL)-40III seria (10:45:00)302:04:37
#42 422182Rosolski Dawid1987M(POL)-41ELITE seria (10:15:00)2702:04:39
#43 4397Zoń Arkadiusz1990MSportowe Suwałki (POL)-42ELITE seria (10:15:00)2802:04:58
#44 44101Morawski Grzegorz1983Mtrener24h.com.pl (POL)-43ELITE seria (10:15:00)2902:05:02
#45 4530Arusztowicz Bartosz1981MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-44ELITE seria (10:15:00)3002:05:14
#46 4648Wierzchowiak Jarosław1991MHusaria Race Team (POL)-45ELITE seria (10:15:00)3102:05:15
#47 47121Chrzanowski Marcin1984M(POL)-46ELITE seria (10:15:00)3202:05:17
#48 48181Maruszewski Marcin1982M3oo Forma (POL)-47II seria (10:30:00)402:05:18
#49 49114Madejski Krzysztof1991MxRunners (POL)-48ELITE seria (10:15:00)3302:05:36
#50 50172Wilk Przemek1979M(POL)-49ELITE seria (10:15:00)3402:05:42
#51 51452Kalinowski Aleksander1988M(POL)-50III seria (10:45:00)402:05:43
#52 52170Terpiłowski Michał1993M(POL)-51ELITE seria (10:15:00)3502:05:58
#53 53895Gardziel Jerzy1973M-40+WW team (POL)-52VI seria (11:30:00)102:06:16
#54 542022Kondracki Sławomir1984M(POL)-53XV seria (13:45:00)402:07:09
#55 55366Stanclik Krzysztof1991MHusaria Race Team (POL)-54III seria (10:45:00)502:07:23
#56 56156Otwinowski Maciej1981M(POL)-55ELITE seria (10:15:00)3602:07:34
#57 572039Skałecki Adam1984M(POL)-56XV seria (13:45:00)502:07:57
#58 582040Skałecki Przemysław1983M(POL)-57XV seria (13:45:00)602:08:17
#59 59117Banaszkiewicz Jakub1996M(POL)-58ELITE seria (10:15:00)3702:08:20
#60 601719Szpila Mariusz1980M(POL)-59XII seria (13:00:00)102:08:26
#61 612229Brak Danych1980M(POL)-60XII seria (13:00:00)202:08:45
#62 6256Grzelak Marek1980MKoniuchy (POL)-61ELITE seria (10:15:00)3802:09:17
#63 63640Kulak Rafał1978MAŚNAEBAEM (POL)-62V seria (11:15:00)102:09:35
#64 64583Fila Piotr1985MWódka są kieliszki jest (POL)-63IV seria (11:00:00)202:09:52
#65 6526Kaminski Piotr1983MGorący Potok Team (POL)-64ELITE seria (10:15:00)3902:09:55
#66 6618Słodownik Dominik1994MCHOJRAK TEAM (POL)-65ELITE seria (10:15:00)4002:10:04
#67 67529Górski Jan1987MHusaria Race Team (POL)-66IV seria (11:00:00)302:10:06
#68 681045Orłowski Maciej1991M(POL)-67VII seria (11:45:00)202:10:13
#69 6953Doromiejczuk Andrzej1967M-40+Koniuchy (POL)-68ELITE seria (10:15:00)4102:10:32
#70 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !70978Kurek Małgorzata1989KM&M'sy (POL)2-XII seria (13:00:00)302:10:43
#71 711633Kaszubowski Marcin1995MKolorowe Misie (POL)-69XII seria (13:00:00)402:10:43
#72 721541Gulka Krystian1983M(POL)-70XI seria (12:45:00)102:11:28
#73 731540Gulka Adam1997M(POL)-71XI seria (12:45:00)202:11:29
#74 741569Pytelewski Radosław1986M(POL)-72XI seria (12:45:00)302:11:49
#75 7537Hendzlik Jakub1987MHusaria Race Team (POL)-73ELITE seria (10:15:00)4202:11:55
#76 7634Dróżdż Tomasz1983MHusaria Race Team (POL)-74ELITE seria (10:15:00)4302:12:01
#77 7735Dudek Maciek1989MHusaria Race Team (POL)-75ELITE seria (10:15:00)4402:12:09
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7869Daszkiewicz Małgorzata1988KPOWER TRAINING (POL)3-ELITE seria (10:15:00)4502:12:22
#79 79273Pudło Mateusz1992MHusaria Race Team (POL)-76II seria (10:30:00)502:13:01
#80 80367Makarewicz Paweł1983MJesteśmy otwarci ! (POL)-77III seria (10:45:00)602:13:48
#81 81558Rama Łukasz1990MPiękni i Bestie (POL)-78IV seria (11:00:00)402:14:26
#82 821565Pawłowski Kamil1995M(POL)-79XI seria (12:45:00)402:14:32
#83 8346Stachyra Radosław1988MHusaria Race Team (POL)-80ELITE seria (10:15:00)4602:14:33
#84 841325Klarżuk Mikołaj1983M(POL)-81IX seria (12:15:00)102:14:37
#85 851027Horokhovskyi Ivan1997M(POL)-82VII seria (11:45:00)302:14:39
#86 862195Kamiński Paweł1979Mtrener24h.com.pl (POL)-83ELITE seria (10:15:00)4702:14:46
#87 872156Szalast Pawel1989M(POL)-84XVI seria (14:00:00)102:14:49
#88 8814Plata Arkadiusz1986MBozony Higgsa (POL)-85ELITE seria (10:15:00)4802:14:50
#89 891016Sawa Piotr1994MWW team (POL)-86VII seria (11:45:00)402:15:12
#90 9010Jagodzki Daniel1985MBiegnę, żeby Bartek mógł biegać (-87ELITE seria (10:15:00)4902:15:13
#91 9133Ciepliński Tomasz1981MHusaria Race Team (POL)-88ELITE seria (10:15:00)5002:15:36
#92 92151Ogiński Artur1986M(POL)-89ELITE seria (10:15:00)5102:15:43
#93 932167Dutkowski Maciej1988M(POL)-90VI seria (11:30:00)202:15:55
#94 942065Wisz Kamil1988MBombeiros (POL)-92XVI seria (14:00:00)202:16:15
#95 95198Jastrzębski Sławomir1978MBraveharts Legionowo (POL)-91ELITE seria (10:15:00)5202:16:15
#96 962064Trojniar Jakub1989MBombeiros (POL)-93XVI seria (14:00:00)302:16:20
#97 971912Pszenniak Artur1989MOptima Logistics Group (POL)-94XIV seria (13:30:00)102:16:25
#98 982199Brak Danych1980M(POL)-95ELITE seria (10:15:00)5302:16:30
#99 99183Skosogorienko Włodzimierz1983M3oo Forma (POL)-96II seria (10:30:00)602:16:32
#100 10067Barcikowski Łukasz1982MPOWER TRAINING (POL)-97ELITE seria (10:15:00)5402:16:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności