Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Wolsztyńska Dziesiątka

Wyniki - 28 maja 2017, Wolsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 341738Stanek RadosławWłoszakowicePOLRun Club Włoszakowice86M2304-9200:54:5900:05:2900:21:1700:00:5644700:02:5046400:26:5437700:28:4337300:53:09339
#2 505737Kaczmarek JacekWłoszakowicePOL81M3407-15001:02:4800:06:1600:29:0600:00:5851100:02:5147300:28:5348700:31:0049101:00:41505
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7736Daleki WiesławNowy WidzimPOLWolsztyński Klub Biegowy76M37-200:37:5500:37:5500:03:4700:04:1400:00:37900:01:49500:17:52600:19:10500:36:377
#4 453735Horowska OlgaKamieniecPOLDanflor Team84K2-752400:59:1500:05:5500:25:3300:00:5643500:02:4740800:28:4347900:30:4448300:57:21452
#5 138734Joksz LeszekRakoniewicePOLOsp Tarnowa68M4131-800:47:2600:04:4400:13:4400:00:438200:02:088700:22:0510600:23:4311400:45:52139
#6 462733Kowalczyk TadeuszBorowaPOLBorowa Borowianka55M5384-2201:00:0200:06:0000:26:2000:01:0055700:03:0056100:29:2249900:31:2649800:58:07461
#7 145732Syperek MarcinWrocławPOLPro-run Wrocław74M3137-5200:47:4400:04:4600:14:0300:00:5747200:02:5248400:22:3213200:24:3314300:45:49136
#8 352731Smukała MaciejWolsztynPOLKlub Rugby Lokomotywa Wolsztyn76M3313-11600:55:2000:05:3200:21:3900:00:5644800:02:4741600:27:0138300:28:5037900:53:40355
#9 362730Kulus WojciechPoznańPOLGwp85M2320-9600:55:3600:05:3300:21:5500:00:5644100:02:5348800:27:0438500:28:5838500:53:48359
#10 438729Szulc DanielPaproćPOL89M2368-10700:58:3800:05:5100:24:5600:00:5126800:02:4334400:27:3040200:29:3441000:56:48440
#11 141728Janus DariuszSzlichtyngowaPOL,,szlichtyngowianka`65M4134-900:47:3400:04:4500:13:5200:00:4921200:02:2519300:23:1516100:24:5315700:46:07142
#12 119727Rzepa AdrianSiedlecPOL91M2113-4300:46:1600:04:3700:12:3400:00:4310700:02:1111400:22:2212700:23:5712900:44:50119
#13 45726Kryś LeszekWolsztynPOL75M343-1800:42:4700:42:4100:04:1600:09:0600:00:4614400:02:067000:20:093100:21:373100:41:2144
#14 162725Gracz RobertRakoniewicePOLWkurw_team95M1154-1900:48:3700:04:5100:14:5500:00:5023300:02:3428200:23:0514800:24:4614800:47:04164
#15 523724Żok BartoszWolsztynPOL92M1415-5501:03:1400:06:1900:29:3200:01:0158700:03:1060900:31:2057100:33:3057001:01:08520
#16 364723Frankowski ZbigniewŻodyńPOLTkkf Łabędź Zbąszyń80M3321-12100:55:4800:05:3400:22:0600:00:5747100:02:4741500:26:5938000:28:5238100:54:00363
#17 447722Dobrowolski MateuszWolsztynPOL98M1374-4900:59:0100:05:5400:25:1900:00:4717100:02:2620600:25:4732500:27:5034200:57:14449
#18 335721Błażejewski PatrykGranowoPOLDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo94M1299-4000:54:3900:05:2700:20:5800:00:4615200:02:2620700:24:5327200:26:5628100:52:56331
#19 132720Przybyła MariuszSiedlecPOL95M1126-1600:47:0900:04:4200:13:2700:00:5335300:02:4233900:23:5419200:25:3018700:45:43132
#20 221719Maik KonradGranowoPOLDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo94M1206-2800:50:2300:05:0200:16:4200:00:4513800:02:2217000:24:0821800:25:5322400:48:54224
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9718Stachowski MarcinWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa79M39-300:38:2100:38:1600:03:4900:04:4000:00:427100:01:541400:18:37900:19:571000:37:069
#22 399717Malajka JózefWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy64M4345-4800:57:0600:05:4200:23:2400:00:5023200:02:3629200:26:5337600:28:5338200:55:12396
#23 219716Nowacki MateuszOławaPOLMatiano Lks Zorza Niemil91M2204-6700:50:1700:05:0100:16:3600:00:33100:01:43300:22:5914400:24:4815000:48:40219
#24 320715Kliks DariuszPoznańPOLZmęczeni Już Przed Biegiem70M4286-3700:54:0100:05:2400:20:1900:00:5228900:02:3831200:26:0034200:27:5034300:52:11318
#25 117714Sierszuła WiktorChorzeminPOLWolsztyński Klub Biegowy78M3111-4400:46:0800:04:3600:12:2600:00:414200:02:1110800:21:549400:23:279600:44:42117
#26 82712Kwiatek WojciechZbąszynekPOLZap Zbąszynek89M277-2500:44:4700:04:2800:11:0500:00:5229400:02:2621300:22:0410400:23:3510100:43:3085
#27 253711Graj EwaPoznanPOL-kb Katorżnik Murowana Goślina72K3-251000:51:3000:05:0900:17:4900:00:4412800:02:3126100:24:5627300:26:4427100:49:55254
#28 42710Świtała MaciejRakoniewicePOL-79M340-1600:42:2600:42:2100:04:1400:08:4500:00:439800:02:056200:20:334300:22:044300:41:0842
#29 136709Latos PiotrŚcinawaPOL83M2129-5200:47:2200:04:4400:13:4000:00:414800:02:077900:22:1712300:23:5412700:45:48135
#30 283708Całujek MichałKomornikiPOLBez Klubu81M3256-9800:52:5000:05:1700:19:0900:00:5023700:02:3025600:24:4026200:26:2826200:51:01282
#31 303706Tajchert SzymonWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy88M2272-8400:53:2400:05:2000:19:4200:00:4921300:02:3025700:24:5927600:26:4727600:51:32292
#32 104704Miller AdrianGrodziskPOLGrodziski Klub Biegacza84M298-3700:45:3500:04:3300:11:5300:00:439600:02:1110700:22:0410300:23:3810700:44:05104
#33 167702Adam RobertSolec NowyPOL73M3159-5900:48:4300:04:5200:15:0100:00:4615300:02:2016300:23:0214500:24:3914500:47:03161
#34 441701Zdziechowski KazimierzŚremPOLRunner`s Power50M6370-500:58:5000:05:5300:25:0800:00:5849100:02:4843500:27:1039000:29:0338900:56:44437
#35 192699Haliniak MarekNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl77M3183-7200:49:1700:04:5500:15:3600:00:5229900:02:3629000:23:5419300:25:3519200:47:45192
#36 97698Grześkowiak MaciejNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl76M391-3700:45:1500:04:3100:11:3300:00:438700:02:066900:21:308000:23:048100:43:4898
#37 67696Szczepaniak KonradWielichowoPOL80M363-2700:43:5900:04:2300:10:1700:00:425700:02:067400:21:217500:22:517500:42:3567
#38 572695Reinholz ElżbietaSzczecinPOL79K3-1375201:07:1100:06:4300:33:2900:00:5435700:02:4741200:29:3751400:31:5252201:04:55572
#39 160694Łopata WitoldWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy78M3152-5800:48:3000:04:5100:14:4800:00:5952700:02:5650000:24:0220700:25:3920100:47:10168
#40 12693Gindera JerzyWolsztynPOL77M312-600:39:0500:39:0200:03:5400:05:2300:00:392200:01:581900:18:401200:20:001200:37:5213
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !202692Perz MarzennaBukowiecPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl68K4-12100:49:4400:04:5800:16:0200:00:4818800:02:2519500:23:4918600:25:3118900:48:05200
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 86691Perz EmiliaNowy TomyślPOLWolsztyńska Akademia Biegowa90K2-6300:44:5400:04:2900:11:1300:00:4412300:02:099400:21:408700:23:139000:43:2784
#43 18690Wieczorek ZbigniewRakoniewicePOL75M318-800:40:3800:40:3400:04:0300:06:5600:00:4310800:02:044600:19:572200:21:212000:39:2919
#44 334689Pinkosz KrzysztofWolsztynPOL91M2298-9100:54:3400:05:2700:20:5200:00:5953300:02:4944600:26:5637800:28:4337600:52:58332
#45 268688Nawracała MaciejNowy TomyślPOL78M3241-9500:52:1400:05:1300:18:3200:00:5436100:02:4436100:25:4732300:27:3232100:50:49277
#46 377687Nawracała AnnaNowy TomyślPOL79K3-471700:56:2900:05:3800:22:4700:00:5332600:02:4639100:27:2439800:29:2039900:54:43378
#47 500686Toboła MartaRumianekPOL82K2-962701:02:2800:06:1400:28:4600:00:5543100:02:4538400:29:3751200:31:4151201:00:32501
#48 265685Szymkowiak PawełGrodziskPOLGrodziski Klub Biegacza86M2238-7300:52:1000:05:1300:18:2900:00:4920600:02:2620300:24:1924100:26:0624900:50:34266
#49 308684Stermula KrzysztofGrodziskPOL80M3275-10200:53:3400:05:2100:19:5200:00:5127600:02:3226600:24:2425100:26:0925100:51:54310
#50 168683Zielenda AndrzejPOL61M5160-700:48:4300:04:5200:15:0100:00:5021900:02:2519000:24:0721700:25:4521000:47:13172
#51 229682Naporowski DamianNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl77M3211-8500:50:4700:05:0400:17:0600:00:4817800:02:3326800:24:1723500:25:5923500:49:07229
#52 379680Dziurla PatrykWolsztynPOLWolsoft Team78M3331-12400:56:3600:05:3900:22:5500:00:5540600:02:4843300:27:1239200:29:0439000:54:47380
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3679Michalak GrzegorzŁubnicaPOLDanflor Team97M13-200:35:4500:35:4300:03:3400:02:0300:00:371100:01:50700:17:44300:18:58300:34:353
#54 108678Maruszewski AdamWolsztynPOL91M2102-4000:45:4300:04:3400:12:0200:00:392400:02:033900:21:167100:22:477100:44:07105
#55 285677Kulesza AgataPoznańPOL91K2-28700:52:5200:05:1700:19:1000:00:4310900:02:2217300:24:5327100:26:4527200:51:20289
#56 63676Wojtkowski MarcinPoznańPOL84M259-1800:43:4200:04:2200:10:0000:00:425900:02:044500:20:384600:22:125200:42:1361
#57 307675Stermula AgataGrodzisk Wlkp:POL82K2-331000:53:3400:05:2100:19:5200:00:5229700:02:3326700:24:2425000:26:0925200:51:53307
#58 301674Skorupinski PatrykRakoniewicePOL97M1270-3500:53:2400:05:2000:19:4200:00:5125500:02:3628900:26:1135000:27:5935000:51:56312
#59 181673Skorupinski DariuszRakoniewicePOL88M2173-6100:48:5200:04:5300:15:1100:00:4616000:02:1614400:23:0614900:24:5015300:47:26182
#60 266672Konieczny PiotrNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl81M3239-9400:52:1400:05:1300:18:3200:00:5438200:02:4537200:25:3631400:27:2231000:50:37267
#61 240671Chałupka MarcinWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy68M4217-2100:51:0300:05:0600:17:2100:00:4920100:02:2924400:24:2825500:26:1125500:49:27239
#62 131670Kurpisz MarekRakoniewicePOLBiegam Dla Siebie97M1125-1500:47:0600:04:4200:13:2500:00:4514000:02:2116600:22:5314300:24:3514400:45:41130
#63 305669Krysmalski MaciejWolsztynPOL79M3273-10100:53:2700:05:2000:19:4600:00:5850800:02:5650100:25:4832900:27:3633100:51:38299
#64 324667Przybyła SebastianWolsztynPOL90M2289-8900:54:0500:05:2400:20:2400:00:5437000:02:4945500:26:3236300:28:2636500:52:25325
#65 367666Piasecki RobertMiędzychódPOL67M4323-4300:55:5900:05:3500:22:1700:01:0054900:02:4741700:27:2639900:29:1739700:54:19369
#66 78664Jerzykowski TomaszZbąszynekPOLZgryźliwi Tetrycy79M373-3000:44:3400:04:2700:10:5300:00:5333100:02:2621200:22:0510700:23:3610400:43:1378
#67 39663Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLCzerwonak Biega90M237-1200:42:2000:42:0900:04:1200:08:3900:00:5334100:02:2116900:20:585600:22:235700:41:0741
#68 210662Rzepa RomanZbąszyńPOLTkkf Łabędź Zbąszyń70M4197-1800:49:5700:04:5900:16:1500:00:4818600:02:2217200:24:1222500:25:5923400:48:24213
#69 358659Szmańda KatarzynaWroniawyPOL77K3-421400:55:3200:05:3300:21:5000:00:5333000:02:4436000:26:1235100:28:0635300:53:43356
#70 431658Żurek KrzysztofWolsztynPOL79M3365-13700:58:2300:05:5000:24:4200:00:5851700:02:5953400:27:3541000:29:3441100:56:23427
#71 321657Zych MichalinaGrodziskPOL89K2-351100:54:0200:05:2400:20:2000:00:5229500:02:3327100:25:1929200:27:0629500:52:19322
#72 457656Wojtkowiak MarcinWolsztynPOL85M2380-10900:59:3600:05:5700:25:5400:01:0057000:02:5953200:28:2646100:30:2646600:57:49457
#73 130655Witecki TadeuszPoznańPOL84M2124-5100:47:0600:04:4200:13:2400:00:5127900:02:3932100:23:4018000:25:1617600:45:41131
#74 65652Wikierski ŁukaszPoznańPOLGb Wielkopolscy Biegacze79M361-2600:43:5500:04:2300:10:1300:00:4412500:02:1110600:21:318100:23:028000:42:3466
#75 322650Szarata ŁukaszWolsztynPOL82M2287-8700:54:0200:05:2400:20:2100:00:4614700:02:2318200:25:0728600:27:0229100:52:09317
#76 291649Sworowski TomaszWolsztynPOLKkfp84M2263-8300:53:0800:05:1800:19:2600:00:4921100:02:2722400:24:1824000:26:0324200:51:20288
#77 54648Schwarz MichałKościanPOLKościan Team82M250-1400:43:2100:04:2000:09:3900:00:371300:01:582000:20:173300:21:463400:41:5854
#78 317647Sawala TomaszWolsztynPOLMts-transport Team82M2283-8600:53:5700:05:2300:20:1500:00:5125400:02:3730600:25:3431200:27:2431500:52:07316
#79 144646Rupa SławomirGrodzisk WlkpPOL79M3136-5100:47:4200:04:4600:14:0100:00:4818000:02:1815200:22:3613500:24:1313500:46:12145
#80 343645Rubczyński MateuszTarnowaPOLMarciniak Team89M2306-9300:55:0100:05:3000:21:2000:00:5539700:02:4740700:26:4437000:28:3737100:53:24346
#81 276644Przymuszała MaciejWolsztynPOLGwp87M2249-7800:52:3300:05:1500:18:5200:00:5851400:02:4536700:25:0628400:26:5528000:50:55279
#82 247643Piękoś PiotrGostyńPOLBiegam Dla Siebie69M4223-2300:51:2400:05:0800:17:4200:00:5542100:02:4843600:25:4933100:27:3332600:49:48247
#83 217642Pawłowski KrzysztofZbąszyńPOL75M3202-8100:50:1000:05:0100:16:2900:00:5439200:02:3730200:24:2024200:26:0324100:48:38217
#84 529641Owczarzak MartaWrześniaPOLSpin Force Runners84K2-1133101:03:2800:06:2000:29:4600:00:5748600:02:5752000:30:2054700:32:3055001:01:28530
#85 176640Nowak DariuszMiędzychódPOLBiegacze Pmi73M3168-6400:48:4500:04:5200:15:0400:00:5436900:02:4032800:24:1523200:25:5522800:47:13171
#86 333639May SebastianRadomierzPOLMts-transport Team84M2297-9000:54:3100:05:2700:20:5000:00:5230100:02:4742000:28:0344300:29:5944200:53:03337
#87 20638Majewski MichałBierzglinekPOLSpin Force Runners84M220-700:40:5300:40:4900:04:0400:07:1100:00:4311000:02:055200:19:572100:21:212100:39:3320
#88 582637Maćkowiak JolantaRakoniewicePOL66K4-1411401:08:1600:06:4900:34:3500:01:0359900:03:0258000:30:3555500:33:0055901:06:00581
#89 390636Lipowicz JoannaWolsztynPOL83K2-531600:56:5200:05:4100:23:1100:00:5335200:02:4133100:26:3336400:28:2836700:55:05393
#90 13635Kucharzewski MarekGrodziskPOL89M213-500:39:0600:38:5700:03:5300:05:2400:00:4717000:02:067700:18:551400:20:131400:37:5112
#91 579634Kowalska MartaWolsztynPOL86K2-1404401:08:0000:06:4800:34:1900:00:5127300:02:4537700:31:1556700:33:4457501:05:53580
#92 567633Kalemba ŁukaszProchyPOLTwo Friends Team96M1433-5801:06:5300:06:4100:33:1200:01:0561700:03:1161300:31:3057400:33:4857901:04:49566
#93 405632Kaczmarek OliwiaRakoniewicePOL99K1-561400:57:2400:05:4400:23:4200:00:426300:02:1010100:26:2135400:28:1936000:55:33405
#94 499631Łuczewski JędrzejOpalenicaPOLKibole W Biegu89M2404-11701:02:2600:06:1400:28:4500:00:5747300:02:5046800:29:4852800:31:5953101:00:32502
#95 270629Jasiński ŁukaszKicinPOL91M2243-7500:52:2100:05:1400:18:4000:00:4817700:02:2621000:23:5218900:25:4320500:50:40269
#96 542628Jasiewicz WiolettaZielona GóraPOLGalloway Team Zielona Góra80K3-1194401:04:3500:06:2700:30:5300:01:0056100:02:5852700:30:2054900:32:2354601:02:42543
#97 543627Jasiewicz TomaszZielona GóraPOLGalloway Team Zielona Góra77M3424-15601:04:3600:06:2700:30:5400:01:0055400:02:5953900:30:1954500:32:2254501:02:42544
#98 513626Gwardzik PrzemysławKarpickoPOLWolsztyńska Akademia Biegowa74M3409-15201:03:0200:06:1800:29:2100:00:5437900:02:4843800:29:4151800:31:5151901:00:50509
#99 133625Gil MichałZielona GóraPOL78M3127-4800:47:1800:04:4300:13:3700:00:425800:02:067200:22:1512100:23:5312500:45:45133
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27624Szkudlarek SławomirPrzyprostyniaPOLTkkf Łabędź Zbąszyń70M426-100:41:1400:41:1000:04:0700:07:3200:00:4311100:02:055400:19:491800:21:131800:39:5427

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności