Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Wolsztyńska Dziesiątka

Wyniki - 28 maja 2017, Wolsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 493500Adam JolantaWolsztynPOL71K4-91901:01:4900:06:1000:28:0800:01:0056200:03:0358900:30:1354200:32:1954300:59:46489
#2 492499Adam KrzysztofWolsztynPOL69M4402-5501:01:4900:06:1000:28:0800:01:0259400:03:0358800:30:1154000:32:2154400:59:43488
#3 200501Adam MartaWolsztynPOL95K1-11500:49:3700:04:5700:15:5600:00:5436800:02:4033000:24:1823900:25:5823300:48:07202
#4 167702Adam RobertSolec NowyPOL73M3159-5900:48:4300:04:5200:15:0100:00:4615300:02:2016300:23:0214500:24:3914500:47:03161
#5 207174Adamczak PiotrGrodziskPOL81M3195-7800:49:5400:04:5900:16:1200:00:438600:02:1211500:23:5219000:25:3819700:48:12204
#6 425425Adamczak RafałWioskaPOLFc Kanar76M3361-13500:58:1200:05:4900:24:3100:00:5542800:02:5045800:27:0938900:29:1139300:56:09421
#7 480316Albrecht KlaudiaKożuchówPOLPko Bank Polski92K1-852101:01:2100:06:0800:27:3900:00:5748700:02:5852500:29:4452200:31:4751500:59:18479
#8 286182Andrys MarcinGrodziskPOL89M2258-8000:52:5600:05:1700:19:1400:00:5643700:02:4537900:25:3631300:27:2231200:51:22290
#9 72359Andrys ŁukaszGrodziskPOLGrodziski Klub Biegacza88M267-2100:44:1500:04:2500:10:3300:00:4411400:02:1312400:21:539300:23:229300:42:5773
#10 533614Antkowiak BartoszWolsztynPOLMts-transport Team85M2419-12001:03:5700:06:2300:30:1600:00:5332300:02:4640500:28:0244200:29:5944101:01:55534
#11 387190Arent JacekRakoniewicePOLRakoniewice77M3335-12800:56:4700:05:4000:23:0600:00:5746100:02:4741400:26:2235500:28:1635800:54:50382
#12 345469Babuszkiewicz MichałKębłowoPOL86M2308-9500:55:0500:05:3000:21:2300:00:5850100:02:4638900:25:5833900:27:5134400:53:24345
#13 41288Bachorski RemigiuszCiosaniecPOLZabiegani Sława84M239-1300:42:2200:42:1700:04:1300:08:4100:00:4615900:02:077800:20:384700:22:074500:41:0640
#14 178477Bachorski SławomirSławaPOL79M3170-6500:48:4700:04:5200:15:0600:00:414300:02:1211600:23:2016300:24:5816400:47:13173
#15 498181Bachorz AgnieszkaKościanPOL80K3-953501:02:1600:06:1300:28:3500:00:5644300:02:4945000:29:4352100:31:5552601:00:21498
#16 242385Bąk NikodemGrodziskPOL1M1219-3000:51:1200:05:0700:17:3100:00:5024000:02:3628600:25:0828700:26:5628200:49:49249
#17 8462Banaszak MichałRydzynaPOLRydzyna85M279-2700:44:5000:04:2900:11:0900:00:4411500:02:1814900:22:2513000:23:5813100:43:3186
#18 319615Barczak RobertRydzynaPOLBiegam Dla Siebie73M3285-10800:54:0000:05:2400:20:1800:00:4819000:02:2116500:23:5920400:25:4621200:52:13320
#19 40169Bardan MaciejWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy73M3346-13100:57:1100:05:4300:23:3000:00:5748400:02:5147100:27:4542600:29:4142300:55:18399
#20 49438Barełkowska KatarzynaPoznańPOLNight Runners72K3-923301:01:5100:06:1100:28:0900:01:0158200:03:0157300:29:2049700:31:2449500:59:46491
#21 501275Bartkowiak PiotrGrodzisk Wlkp:POLGrodziski Klub Biegacza76M3405-14901:02:3100:06:1500:28:5000:00:5748900:02:5247700:27:5243500:29:5343601:00:26499
#22 156179Bartkowiak SławomirBerzynaPOL66M4148-1200:48:1700:04:4900:14:3500:00:5127000:02:2823100:23:2216600:25:0116700:46:41152
#23 48844Basiński MichałRakoniewicePOL99M1399-5201:01:4300:06:1000:28:0100:01:0460800:03:1060800:29:3751300:31:4151100:59:36485
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4466Bereszyński SebastianGrodziskPOLDanflor Team87M24-100:36:3100:36:2800:03:3800:02:4900:00:37800:01:50600:17:44400:18:59400:35:174
#25 451144Bernacki ZbigniewGrodzisk WlkpPOLGrodziski Klub Biegacza50M6377-600:59:1200:05:5500:25:3100:00:5850000:02:5751600:28:0844900:30:0845200:57:31454
#26 102600Berus PrzemysławLesznoPOLJednososobowe Stado Wilków80M396-3800:45:2800:04:3200:11:4600:00:439500:02:1412800:22:1311700:23:4411600:44:02101
#27 237415Biedrowski RafałBojanowoPOLSpinko Leszno74M3215-8700:50:5800:05:0500:17:1600:00:392500:02:1110900:23:2016500:25:0917200:49:09231
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 211105Bielawa KamilaPaproćPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl81K3-14300:49:5800:04:5900:16:1600:00:5128000:02:2924000:23:5319100:25:3719500:48:23212
#29 354157Bielawny MaciejGrodzisk WlkpPOL92M1315-4300:55:2300:05:3200:21:4200:00:4919800:02:2822600:24:5026700:26:4127000:53:39354
#30 323616Bielawny PiotrGrodzisk WlkpPOLGrodziski Klub Biegacza89M2288-8800:54:0500:05:2400:20:2300:00:4514100:02:2318000:25:0328100:27:0128900:52:29326
#31 8617Bielawski TomaszKubaczynPOLDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo91M28-400:38:0800:38:0500:03:4800:04:2700:00:371400:01:51800:18:17800:19:38800:36:518
#32 407301Bieniek GrzegorzLesznoPOLPekho57M5351-2000:57:2700:05:4400:23:4600:00:5952800:02:5750800:27:4843100:29:4142400:55:41408
#33 62305Biernacki RafałKościanPOLKościan Team75M358-2500:43:4100:04:2200:09:5900:00:414600:02:067600:21:036000:22:336000:42:1763
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26102Bilawa KarolinaNowa WieśPOL95K1-1100:41:1000:41:0500:04:0600:07:2800:00:439700:02:044400:20:253800:21:493500:39:4722
#35 315618Biskup JanGrodzisk WlkpPOLGrodzisk Wlkp86M2281-8500:53:4300:05:2200:20:0200:00:5228400:02:2722100:25:1929400:27:0929900:51:56313
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59240Bogucki SławomirZielona GóraPOLBractwo Biegaczy Zielona Góra61M555-300:43:3200:04:2100:09:5100:00:36600:01:561700:20:415100:22:125300:42:0858
#37 536583Bojanowska AgnieszkaŚwiętnoPOL82K2-1153301:04:2000:06:2600:30:3900:01:0259100:03:0559300:31:1056400:33:2356401:02:20537
#38 521434Bojek BeataRydzynaPOLAmatorski Klub Biegowy Zakwasy Team76K3-1084201:03:1200:06:1900:29:3100:00:5332500:02:4842600:29:4452300:31:5252301:00:57516
#39 459432Bojek ŁukaszRydzynaPOL87M2382-11000:59:4900:05:5800:26:0700:00:5644600:02:4742100:27:0438600:29:1139400:58:02460
#40 56550Borzystowski PatrykNowa SólPOLWidzialni:pl84M252-1500:43:2600:04:2000:09:4400:00:426200:02:055100:21:167000:22:467000:42:1159
#41 204227Bożyk ArkadiuszStrzyżewicePOL72M3192-7700:49:4800:04:5800:16:0600:00:4819400:02:2620800:24:1022200:25:5322500:48:13205
#42 56620Breś EwaZbąszynekPOL84K2-1344101:06:5000:06:4100:33:0800:01:0461200:03:1261500:32:1859100:34:3259201:04:49567
#43 544596Brudło MonikaWolsztynPOL89K2-1203701:04:3700:06:2700:30:5500:00:5746400:02:5147400:29:3550900:31:5652801:02:32540
#44 469545Brychcy FabianChorzeminPOLWolsztyńska Akademia Biegowa77M3388-14401:00:3200:06:0300:26:5100:00:5953900:02:5953700:29:4552600:31:4851700:58:36467
#45 392184Brychcy MichałGrodziskPOL-82M2339-10100:56:5900:05:4100:23:1800:00:5849000:02:4741100:26:2835900:28:2236200:55:02389
#46 103156Brychcy RadosławGrodzisk Wlkp:POL83M297-3600:45:3200:04:3300:11:5000:00:413700:02:067100:21:459100:23:219200:44:12107
#47 605155Brychcy SylwiaGrodzisk Wlkp:POL82K2-1595301:12:1800:07:1300:38:3600:01:0359700:03:0960600:32:5360000:35:2860501:10:07605
#48 554220Brychcy SławomirKarpickoPOLPo Tej Stronie Jeziora69M4427-6001:05:5300:06:3500:32:1100:00:5334000:02:4741000:28:4748400:30:5849001:03:51555
#49 537516Brychcy WiktorChorzeminPOL94M1422-5601:04:2100:06:2600:30:4000:01:0157800:02:5953800:30:3255300:32:4455401:02:11536
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !52383Burmistrzak SaraWolsztynPOL95K1-4200:43:1700:04:1900:09:3500:00:381800:02:002700:20:233600:21:513800:41:5252
#51 109595Buśko RolandWolsztynPOL74M3103-3900:45:4800:04:3400:12:0600:00:427000:02:1010300:22:009900:23:3510200:44:20111
#52 443619Buszewska JoannaWolsztynPOL87K2-722200:58:5500:05:5300:25:1300:00:5540000:02:4741900:28:0344400:30:0544800:56:59442
#53 122620Buszewski ZbyszekRakoniewicePOL87M2116-4600:46:3300:04:3900:12:5100:00:4513300:02:1312300:22:2312900:23:5813000:45:02123
#54 335721Błażejewski PatrykGranowoPOLDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo94M1299-4000:54:3900:05:2700:20:5800:00:4615200:02:2620700:24:5327200:26:5628100:52:56331
#55 283708Całujek MichałKomornikiPOLBez Klubu81M3256-9800:52:5000:05:1700:19:0900:00:5023700:02:3025600:24:4026200:26:2826200:51:01282
#56 383286Cebernik MariaLwówekPOLPhoenix Contact Wielkopolska84K2-511500:56:4200:05:4000:23:0000:00:5333200:02:4436600:27:0538800:28:5638400:54:54385
#57 24608Ceglarek TomaszWolsztynPOL77M324-1100:41:0900:41:0500:04:0600:07:2700:00:4412100:02:056300:20:052700:21:292600:39:4823
#58 240671Chałupka MarcinWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy68M4217-2100:51:0300:05:0600:17:2100:00:4920100:02:2924400:24:2825500:26:1125500:49:27239
#59 195357Cholewa TomaszKomornikiPOLZiombel Team79M3185-7300:49:2400:04:5600:15:4200:00:5543300:02:4032500:24:1322600:25:5723200:47:59198
#60 151564Chróścik AndrzejGrodziskPOL60M5143-600:48:1000:04:4900:14:2800:00:414100:02:1111100:22:4714100:24:2314000:46:35150
#61 475565Chróścik MartaGrodziskPOL98K1-832001:00:4800:06:0400:27:0600:00:5543000:02:5248200:28:4848500:30:5548800:58:48473
#62 53080Cichowlas WeronikaOpalenicaPOL87K2-1143201:03:3200:06:2100:29:5100:00:5541300:02:4640200:28:0644500:30:0344501:01:31532
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3049Cichy MichałWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa71M429-200:41:4800:41:4100:04:1000:08:0700:00:5023400:02:1513600:20:405000:22:064400:40:3230
#64 430169Ciesielski TomaszGrodziskPOLPrawilne Ziomeczki89M2364-10600:58:2300:05:5000:24:4100:00:5022500:02:2923900:26:4537100:28:5538300:56:26430
#65 472420Cupryś GracjanKaszczorPOLHks Azymut Mochy99M1391-5101:00:3600:06:0300:26:5400:00:5746900:02:4944700:28:4147600:30:4247400:58:50475
#66 384412Cybal KatarzynaGrodzisk Wlkp:POL80K3-521900:56:4400:05:4000:23:0200:00:5231500:02:3427800:25:5033500:27:4133600:54:48381
#67 381414Cybal MichałGrodziskPOL74M3332-12500:56:3900:05:3900:22:5800:00:5230700:02:4335500:26:0534700:27:5734800:54:44379
#68 309621Cyprian JarosławOpalenicaPOLOsp Opalenica69M4276-3500:53:3500:05:2100:19:5300:00:5231400:02:3831100:26:0434600:27:5734700:52:01315
#69 336211Czapracki MikołajNowy TomyślPOL-94M1300-4100:54:4100:05:2800:20:5900:00:5124800:02:3931900:26:1635200:28:0835500:52:59333
#70 355463Czepczyński ZbigniewWolsztynPOL78M3316-11800:55:2900:05:3200:21:4700:00:5332700:02:4334500:25:3831600:27:3232300:53:38350
#71 578100Czop JanBabimostPOLBabimojski Klub Biegowy Bakcyl39M6439-701:07:5500:06:4700:34:1400:01:0258800:03:0960400:31:5358200:34:1058701:05:34577
#72 512584Czuba-Gwardzik AnitaKarpickoPOLBiegam Bo Lubię75K3-1043901:03:0200:06:1800:29:2000:00:5540800:02:4945200:29:4051700:31:5252101:00:53511
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 647Dąbrowski ArturWolsztynPOL90M26-300:37:2300:37:2100:03:4400:03:4200:00:392700:01:521200:18:17700:19:37700:36:126
#74 39663Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLCzerwonak Biega90M237-1200:42:2000:42:0900:04:1200:08:3900:00:5334100:02:2116900:20:585600:22:235700:41:0741
#75 340622Dąbrowski PawełPoznańPOLNight Runners75M3303-11200:54:5800:05:2900:21:1700:00:5952200:02:5954800:28:3947200:30:1946000:53:17343
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7736Daleki WiesławNowy WidzimPOLWolsztyński Klub Biegowy76M37-200:37:5500:37:5500:03:4700:04:1400:00:37900:01:49500:17:52600:19:10500:36:377
#77 618196Dechnik PawelWolsztynPOL-81M3453-16401:18:3100:07:5100:44:4900:01:0862300:03:1461900:36:1561900:38:5662401:16:08619
#78 465318Dereziński TomaszPoznańPOL84M2386-11201:00:2300:06:0200:26:4100:00:5747000:02:5549700:29:3050600:31:3450700:58:39469
#79 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !140529Dobak StefanSzamotułyPOLKb Szamotuły46M6133-100:47:3200:04:4500:13:5100:00:4614800:02:2317600:23:1015300:24:5315500:45:59141
#80 447722Dobrowolski MateuszWolsztynPOL98M1374-4900:59:0100:05:5400:25:1900:00:4717100:02:2620600:25:4732500:27:5034200:57:14449
#81 359612Dobrowolski SławomirBuczPOLBez Klubu71M4317-4200:55:3300:05:3300:21:5200:00:4818700:02:2721500:25:0027800:26:5327900:53:33348
#82 96152Dolecki ArkadiuszNowy TomyślPOL-76M390-3600:45:1400:04:3100:11:3300:00:426400:02:089000:21:348300:23:068300:43:4092
#83 77371Dolecki MaciejBoruja KościelnaPOLRedos Nowy Tomyśl82M272-2400:44:3200:04:2700:10:5100:00:438400:02:1111200:21:439000:23:179100:43:1377
#84 48954Dolny DanielWolsztynPOL76M3400-14801:01:4500:06:1000:28:0300:00:5748100:02:5751200:29:4151900:31:4451400:59:49493
#85 255304Domagała TadeuszKościanPOLKościan Team60M5229-1100:51:3500:05:0900:17:5300:00:4615400:02:2016100:24:0621300:25:5021900:49:50251
#86 170349Drajerski JakubWieleń ZaobrzańskiPOL--M1162-2100:48:4300:04:5200:15:0200:00:5334800:02:2923600:23:4518400:25:2818500:47:27183
#87 608548Drajerski PawełAdamowoPOL84M2448-12801:13:0600:07:1800:39:2500:00:5332000:02:4538300:31:5858400:34:3059001:10:22606
#88 218623Drapała MarcinKościanPOL75M3203-8200:50:1700:05:0100:16:3500:00:5126000:02:3528400:24:1723700:26:0123800:48:38218
#89 29874Drgas AndrzejLubońPOLMotor Luboń Team55M5267-1600:53:2300:05:2000:19:4100:00:5333800:02:3629700:25:4832700:27:3532900:51:37297
#90 88203Drgas SławomirNowy TomyślPOL89M282-2900:44:5900:04:2900:11:1700:00:5332100:02:3427900:22:3813600:24:0613300:43:4695
#91 70411Drobnik BłażejOpalenicaPOLPromień Opalenica87M266-2000:44:1000:04:2500:10:2800:00:392100:01:592300:21:086400:22:436800:42:4068
#92 41833Droździk PrzemysławWolsztynPOLBiegam Bo Lubię77M3357-13300:57:4900:05:4600:24:0700:00:5022900:02:3427500:25:2830300:27:2631700:56:15423
#93 518117Drzewiecki PawełGrodzisk Wlkp:POLPhoenix Contact Wielkopolska80M3412-15301:03:0600:06:1800:29:2500:00:5849300:02:5751400:30:0453500:32:1053801:00:56513
#94 449353Dubrawski GrzegorzZielona GóraPOL-79M3375-13900:59:0400:05:5400:25:2300:00:5332800:02:4233800:26:5938100:29:0038700:57:13447
#95 54515Dudziak ArletaWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa72K3-1214501:04:4900:06:2800:31:0800:00:5953000:03:0358400:29:4953000:32:1054001:02:39541
#96 316519Dulat PiotrKomornikiPOLKgb Grzmot Komorniki67M4282-3600:53:5100:05:2300:20:1000:00:5542500:02:4032600:25:1829000:27:0329300:51:58314
#97 9170Duszyński TomaszNowa WieśPOL85M285-3100:45:0700:04:3000:11:2500:00:5230900:02:4234100:22:4513900:24:1613700:43:4897
#98 224265Dworczak AdriannaKościanPOLKościan Team72K3-17400:50:3600:05:0300:16:5400:00:4412700:02:2016200:24:2525300:26:1025400:49:01227
#99 603391Działo BeataGóraPOL69K4-1571601:10:3700:07:0300:36:5600:01:0158100:03:0559400:34:0261200:36:2261501:08:25604
#100 395390Działo PawełGóraPOL69M4342-4700:57:0100:05:4200:23:1900:00:5332200:02:4335200:27:3340800:29:3441400:55:03392

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności