Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Wolsztyńska Dziesiątka

Wyniki - 28 maja 2017, Wolsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 23855Mc Cormack DaryNenaghIRL75M3216-8800:51:0000:05:0600:17:1900:00:5539500:02:4843700:25:2629900:27:0929800:49:29240
#2 179193Giers RobertNowy LuboszPOLKościan Team79M3171-6600:48:5100:04:5300:15:0900:00:4615000:02:2317800:23:5018800:25:2818600:47:14175
#3 43582Trawińska-Jakubiak KatarzynaTarnowo PodgórnePOL-74K3-682600:58:2800:05:5000:24:4700:00:5436000:02:4640100:27:4943200:29:4743200:56:31432
#4 180321Janicki AndrzejPoznańPOLPko Bank Polski76M3172-6700:48:5200:04:5300:15:1000:00:4716900:02:2217500:23:0214600:24:4314700:47:20180
#5 436479Otworowska ZuzannaWolsztynPOL97K1-691600:58:3500:05:5100:24:5300:00:5541000:02:4945100:28:0044000:30:0645000:56:56441
#6 181673Skorupinski DariuszRakoniewicePOL88M2173-6100:48:5200:04:5300:15:1100:00:4616000:02:1614400:23:0614900:24:5015300:47:26182
#7 437518Rostkowska KamilaWolsztynPOL91K2-702100:58:3700:05:5100:24:5600:00:5849700:02:4944800:27:3240600:29:3741800:56:39436
#8 182399Jóska ŁukaszLesznoPOLSpinko Leszno77M3174-6800:48:5700:04:5300:15:1600:00:5126200:02:3024700:24:0521000:25:4520900:47:27184
#9 438729Szulc DanielPaproćPOL89M2368-10700:58:3800:05:5100:24:5600:00:5126800:02:4334400:27:3040200:29:3441000:56:48440
#10 183496Rosolski PiotrRakoniewicePOLRakoniewice84M2175-6200:48:5800:04:5300:15:1600:00:426600:02:013000:22:3413300:24:1913800:47:24181
#11 43919Michalska SylwiaSiedlecPOL77K3-712700:58:4200:05:5200:25:0000:00:4919900:02:3025200:26:2235600:28:2636600:56:39435
#12 184264Obiegała MarcinWolsztynPOL98M1176-2300:49:0100:04:5400:15:1900:00:5334600:02:3931800:24:1222400:25:4921700:47:35187
#13 440142Mudry HenrykWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy39M6369-400:58:4500:05:5200:25:0300:00:5436400:02:4638700:28:1845800:30:1745800:56:45438
#14 18584Kryś AdrianWolsztynPOL1M1177-2400:49:0200:04:5400:15:2000:00:5541100:02:4133200:24:1523000:25:5222300:47:37188
#15 441701Zdziechowski KazimierzŚremPOLRunner`s Power50M6370-500:58:5000:05:5300:25:0800:00:5849100:02:4843500:27:1039000:29:0338900:56:44437
#16 186111Kotlarski SławomirKębłowoPOL83M2178-6300:49:0200:04:5400:15:2100:00:5438300:02:3831500:24:1422800:25:5522700:47:33186
#17 442210Radajewski KrzysztofRostarzewoPOLRadar Team60M5371-2100:58:5200:05:5300:25:1000:01:2962700:03:2162400:28:5748900:30:5748900:57:06444
#18 187101Stachowiak TomaszWolsztynPOL78M3179-6900:49:0300:04:5400:15:2200:00:403100:02:023400:22:0610800:23:4812100:47:16178
#19 443619Buszewska JoannaWolsztynPOL87K2-722200:58:5500:05:5300:25:1300:00:5540000:02:4741900:28:0344400:30:0544800:56:59442
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !188356Mrozek BeataRakoniewicePOL73K3-9200:49:0900:04:5400:15:2800:00:4411600:02:1211900:23:1015100:24:5215400:47:32185
#21 444344Handzewniak AndrzejWolsztynPOLBiegam Dla Siebie80M3372-13800:58:5500:05:5300:25:1400:01:0056900:02:5549500:28:4448100:30:4448100:57:01443
#22 189298Szkudlarek MariuszLesznoPOLSpinko Leszno77M3180-7000:49:1100:04:5500:15:2900:01:0662000:02:4639300:24:2124500:26:0123600:47:42190
#23 445330Rybacki MateuszWolsztynPOL91M2373-10800:58:5600:05:5300:25:1400:00:402800:02:023600:25:2429800:27:2331400:57:13446
#24 19086Hoffman AndrzejŚwiętnoPOL67M4181-1600:49:1300:04:5500:15:3100:00:5231300:02:2823200:23:3617500:25:1517400:47:40189
#25 446249Wojtasik SylwiaNowa SólPOLNowosolska Grupa Biegowa74K3-732800:58:5700:05:5300:25:1600:00:5643800:02:4842900:27:4843000:29:5643800:57:07445
#26 191109Nieborak KrzysztofWolsztynPOL-77M3182-7100:49:1400:04:5500:15:3200:00:5229100:02:3327400:23:2416800:25:0817000:47:48193
#27 447722Dobrowolski MateuszWolsztynPOL98M1374-4900:59:0100:05:5400:25:1900:00:4717100:02:2620600:25:4732500:27:5034200:57:14449
#28 192699Haliniak MarekNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl77M3183-7200:49:1700:04:5500:15:3600:00:5229900:02:3629000:23:5419300:25:3519200:47:45192
#29 44840Miś MartaGrodziskPOL87K2-742300:59:0300:05:5400:25:2200:00:5747400:02:5650200:29:3150800:31:2549600:57:21451
#30 193521Lewandowska MartynaWolsztynPOL96K1-10400:49:2000:04:5600:15:3800:00:4920400:02:1815500:23:1215900:24:5516000:47:45191
#31 449353Dubrawski GrzegorzZielona GóraPOL-79M3375-13900:59:0400:05:5400:25:2300:00:5332800:02:4233800:26:5938100:29:0038700:57:13447
#32 194216Łuczak MarcinNowy TomyślPOL82M2184-6400:49:2000:04:5600:15:3800:00:5334500:02:3628700:23:5820300:25:4120400:47:50194
#33 450243Krynojewski WaldemarGrodziskPOL75M3376-14000:59:0500:05:5400:25:2300:00:5954600:02:5955100:28:3246700:30:3247100:57:14448
#34 195357Cholewa TomaszKomornikiPOLZiombel Team79M3185-7300:49:2400:04:5600:15:4200:00:5543300:02:4032500:24:1322600:25:5723200:47:59198
#35 451144Bernacki ZbigniewGrodzisk WlkpPOLGrodziski Klub Biegacza50M6377-600:59:1200:05:5500:25:3100:00:5850000:02:5751600:28:0844900:30:0845200:57:31454
#36 19617Kaczmarek MateuszGrodziskPOLGrodziski Klub Biegacza89M2186-6500:49:2400:04:5600:15:4300:00:4614600:02:1614300:23:3617700:25:1717700:48:00199
#37 452104Piechota BartekRakoniewicePOLTwo Friends Team93M1378-5000:59:1400:05:5500:25:3300:00:5850300:02:5147200:28:3146600:30:3046700:57:23453
#38 197323Zabrocki JacekKożuchówPOLPko Bank Polski76M3187-7400:49:2500:04:5600:15:4300:00:5125100:02:3327000:24:0621200:25:5122100:47:53195
#39 453735Horowska OlgaKamieniecPOLDanflor Team84K2-752400:59:1500:05:5500:25:3300:00:5643500:02:4740800:28:4347900:30:4448300:57:21452
#40 198134Kaczmarek SławomirKościanPOLKościan Team69M4188-1700:49:2500:04:5600:15:4400:00:4716500:02:2217400:23:5519600:25:3719600:47:54196
#41 4542Lis WojciechWolsztynPOL72M3379-14100:59:1500:05:5500:25:3400:00:5127400:02:3931600:28:1245300:30:1445600:57:16450
#42 199177Nahaczewski GrzegorzNowy TomyślPOL75M3189-7500:49:2800:04:5600:15:4600:00:4513700:02:1513800:23:5620100:25:4020200:47:57197
#43 455281Lupa NataliaSiedlecPOLWmlks Nadodrze Powodowo98K1-761700:59:2100:05:5600:25:4000:00:5643900:02:4638800:26:4837300:28:4937800:57:48456
#44 200501Adam MartaWolsztynPOL95K1-11500:49:3700:04:5700:15:5600:00:5436800:02:4033000:24:1823900:25:5823300:48:07202
#45 456293Zielińska MagdalenaZielona GóraPOL-79K3-772900:59:2400:05:5600:25:4300:00:4819200:02:3226300:28:1545500:30:2146100:57:33455
#46 20139Olszewski MarekWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy75M3190-7600:49:4100:04:5800:15:5900:00:5022600:02:2924300:24:0520900:25:4420800:48:07201
#47 457656Wojtkowiak MarcinWolsztynPOL85M2380-10900:59:3600:05:5700:25:5400:01:0057000:02:5953200:28:2646100:30:2646600:57:49457
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !202692Perz MarzennaBukowiecPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl68K4-12100:49:4400:04:5800:16:0200:00:4818800:02:2519500:23:4918600:25:3118900:48:05200
#49 458439Tatarynowicz MarcinRostarzewoPOLNiagara Fitness Klub80M3381-14200:59:4200:05:5800:26:0000:00:5542900:02:4843000:27:5743800:30:0044300:57:53458
#50 20361Nowak DariuszWolsztynPOL82M2191-6600:49:4400:04:5800:16:0300:00:5228600:02:2722200:24:0020500:25:4320700:48:08203
#51 459432Bojek ŁukaszRydzynaPOL87M2382-11000:59:4900:05:5800:26:0700:00:5644600:02:4742100:27:0438600:29:1139400:58:02460
#52 204227Bożyk ArkadiuszStrzyżewicePOL72M3192-7700:49:4800:04:5800:16:0600:00:4819400:02:2620800:24:1022200:25:5322500:48:13205
#53 460532Myslisz BarbaraChojnaPOL71K4-78700:59:5300:05:5900:26:1100:00:4310000:02:2318100:28:0644600:30:1045400:57:55459
#54 205507Jabłoński OskarWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa95M1193-2500:49:5100:04:5900:16:1000:00:5124300:02:3024800:24:2324900:26:0524700:48:21209
#55 461248Wojtasik ŁukaszNowa SólPOLNowosolska Grupa Biegowa74M3383-14301:00:0000:06:0000:26:1800:01:0056500:02:5045900:27:3941700:29:4843300:58:17462
#56 2066Sarbak BartoszWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa96M1194-2600:49:5300:04:5900:16:1200:00:5126900:02:3024900:24:2224600:26:0524800:48:15206
#57 462733Kowalczyk TadeuszBorowaPOLBorowa Borowianka55M5384-2201:00:0200:06:0000:26:2000:01:0055700:03:0056100:29:2249900:31:2649800:58:07461
#58 207174Adamczak PiotrGrodziskPOL81M3195-7800:49:5400:04:5900:16:1200:00:438600:02:1211500:23:5219000:25:3819700:48:12204
#59 463511Tobys MateuszKiełkowoPOL90M2385-11101:00:2100:06:0200:26:4000:00:5645700:02:4843100:28:4047300:30:4347900:58:29465
#60 208534Kupisz AndrzejBolesławiecPOL57M5196-800:49:5400:04:5900:16:1300:00:438500:02:099600:23:1015200:24:5616200:48:16207
#61 464522Gwardzik KarolinaBoruja KościelnaPOLBiegam Dla Siebie78K3-793001:00:2300:06:0200:26:4100:00:5541600:02:5046600:28:4147400:30:4247500:58:22463
#62 209559Szklarek AnnaWola Jabłońska 18POLCross-run #militarfitness92K1-13600:49:5500:04:5900:16:1400:00:5022000:02:2923500:23:5720200:25:3820000:48:17208
#63 465318Dereziński TomaszPoznańPOL84M2386-11201:00:2300:06:0200:26:4100:00:5747000:02:5549700:29:3050600:31:3450700:58:39469
#64 210662Rzepa RomanZbąszyńPOLTkkf Łabędź Zbąszyń70M4197-1800:49:5700:04:5900:16:1500:00:4818600:02:2217200:24:1222500:25:5923400:48:24213
#65 46623Kramska LudwikaGodziszewoPOL92K1-801801:00:2700:06:0200:26:4600:00:5540500:02:4640300:28:2445900:30:3046800:58:28464
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 211105Bielawa KamilaPaproćPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl81K3-14300:49:5800:04:5900:16:1600:00:5128000:02:2924000:23:5319100:25:3719500:48:23212
#67 46785Jęczmionka AndrzejWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy52M5387-2301:00:2900:06:0200:26:4700:00:5331600:02:4639700:28:2946200:30:3147000:58:42470
#68 212468Weiss MagdalenaWolsztynPOL87K2-15500:49:5800:04:5900:16:1600:00:5022200:02:2418900:24:0621100:25:4821500:48:22210
#69 468290Witkowska KatarzynaGłogówPOL74K3-813101:00:2900:06:0200:26:4800:01:0056700:02:5954100:27:3941800:29:5944000:58:33466
#70 21329Marciniak BłażejWolsztynPOLMarciniak Team56M5198-900:50:0200:05:0000:16:2000:00:5125600:02:2924500:24:0821900:25:5222200:48:23211
#71 469545Brychcy FabianChorzeminPOLWolsztyńska Akademia Biegowa77M3388-14401:00:3200:06:0300:26:5100:00:5953900:02:5953700:29:4552600:31:4851700:58:36467
#72 214574Niemyt AndrzejPOL92M1199-2700:50:0500:05:0000:16:2300:00:5021800:02:1915800:23:5018700:25:3119000:48:25214
#73 470579Rabiega DionizyWolsztynPOL88M2389-11301:00:3500:06:0300:26:5300:00:5645400:02:4945600:29:0649100:31:1149200:58:43471
#74 215153Torchała MarekNowy TomyślPOL-72M3200-7900:50:0800:05:0000:16:2600:00:5127200:02:3831000:24:1422900:25:5623000:48:31215
#75 471546Waszkowiak RafałSławocinPOLWolsztyńska Akademia Biegowa83M2390-11401:00:3500:06:0300:26:5300:01:0157400:03:0157000:29:4752700:31:5252000:58:37468
#76 216284Hamrol ŁukaszŚmigielPOLBliźniak Team Śmigiel77M3201-8000:50:0900:05:0000:16:2800:00:4513400:02:1714800:24:2024300:26:0424400:48:37216
#77 472420Cupryś GracjanKaszczorPOLHks Azymut Mochy99M1391-5101:00:3600:06:0300:26:5400:00:5746900:02:4944700:28:4147600:30:4247400:58:50475
#78 217642Pawłowski KrzysztofZbąszyńPOL75M3202-8100:50:1000:05:0100:16:2900:00:5439200:02:3730200:24:2024200:26:0324100:48:38217
#79 47397Kwinto MartaWolsztynPOL-99K1-821901:00:3600:06:0300:26:5500:00:5645500:02:4944900:28:4147500:30:4348000:58:50474
#80 218623Drapała MarcinKościanPOL75M3203-8200:50:1700:05:0100:16:3500:00:5126000:02:3528400:24:1723700:26:0123800:48:38218
#81 47450Żok TomaszObraPOL80M3392-14501:00:4600:06:0400:27:0500:01:0055500:02:5449300:28:4548200:30:5048600:58:47472
#82 219716Nowacki MateuszOławaPOLMatiano Lks Zorza Niemil91M2204-6700:50:1700:05:0100:16:3600:00:33100:01:43300:22:5914400:24:4815000:48:40219
#83 475565Chróścik MartaGrodziskPOL98K1-832001:00:4800:06:0400:27:0600:00:5543000:02:5248200:28:4848500:30:5548800:58:48473
#84 220366Szulc GrzegorzSzczecinPOLSkb Dzik84M2205-6800:50:2100:05:0200:16:4000:00:4921600:02:2620500:24:1523300:26:0224000:48:47220
#85 476254Piszczek MichałWolsztynPOL77M3393-14601:00:5400:06:0500:27:1200:00:5953600:02:5247800:28:4348000:30:5148700:58:56478
#86 221719Maik KonradGranowoPOLDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo94M1206-2800:50:2300:05:0200:16:4200:00:4513800:02:2217000:24:0821800:25:5322400:48:54224
#87 477137Taciak SebastianWolsztynPOL81M3394-14701:00:5700:06:0500:27:1600:00:5542400:02:4842500:27:4542800:29:4543100:58:54477
#88 222484Górniak TomaszStrzelce KrajeńskiePOL73M3207-8300:50:2500:05:0200:16:4400:00:4920500:02:2823000:24:0420800:25:4721400:48:51222
#89 478114Szustak AnetaSulechówPOL75K3-843201:00:5700:06:0500:27:1600:00:5952100:02:5752100:28:3746900:30:4347800:58:52476
#90 223267Szulc AgnieszkaWolsztynPOL87K2-16600:50:2600:05:0200:16:4400:00:4920900:02:2519900:24:1723600:26:0123900:48:49221
#91 479427Żok JerzyWolsztynPOL60M5395-2401:01:1800:06:0700:27:3600:00:5851000:02:5953600:29:4552500:31:5151800:59:29483
#92 224265Dworczak AdriannaKościanPOLKościan Team72K3-17400:50:3600:05:0300:16:5400:00:4412700:02:2016200:24:2525300:26:1025400:49:01227
#93 480316Albrecht KlaudiaKożuchówPOLPko Bank Polski92K1-852101:01:2100:06:0800:27:3900:00:5748700:02:5852500:29:4452200:31:4751500:59:18479
#94 225259Szott KrzysztofZbąszynekPOLNiezrzeszony57M5208-1000:50:3700:05:0300:16:5500:00:4920200:02:2519800:23:5519700:25:4120300:49:01226
#95 481370Górecki KrzysztofKarpickoPOLWolsztyńska Akademia Biegowa85M2396-11501:01:2100:06:0800:27:3900:00:5438400:02:4640400:29:1649500:31:2950000:59:26482
#96 226561Poprawa DariuszRydzynaPOLZakwasy Team78M3209-8400:50:4300:05:0400:17:0100:00:5125300:02:2923700:23:3617600:25:1818100:48:54223
#97 482442Janowicz RomualdaOpalenicaPOLOpalenicki Klub Biegacza65K4-86801:01:2100:06:0800:27:4000:00:5645800:02:5650400:28:4247700:30:4448200:59:23480
#98 227297Kolanko ZbigniewGnieznoPOL62M4210-1900:50:4300:05:0400:17:0200:00:5231000:02:3932400:24:4526400:26:3126300:49:03228
#99 483443Janowicz ZbigniewOpalenicaPOLOpalenicki Klub Biegacza58M5397-2501:01:2400:06:0800:27:4200:00:5952300:02:5954000:28:4548300:30:4848500:59:25481
#100 228175Jarnót AgnieszkaStary TomyślPOLNkb Chyży77K3-18500:50:4500:05:0400:17:0400:00:5124600:02:2822900:24:1222300:25:5522600:48:58225

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności