Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Wolsztyńska Dziesiątka

Wyniki - 28 maja 2017, Wolsztyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 219716Nowacki MateuszOławaPOLMatiano Lks Zorza Niemil91M2204-6700:50:1700:05:0100:16:3600:00:33100:01:43300:22:5914400:24:4815000:48:40219
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1277Szymanowski KrzysztofKościanPOLSzymanowski Team /jw151793M11-100:33:4100:33:4100:03:2200:00:0000:00:35200:01:42200:16:39100:17:49100:32:341
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2606Glapiak DamianBuczPOLKp Psp Wolsztyn-llks Osowa Sień80M32-100:33:5700:33:5500:03:2300:00:1500:00:35300:01:42100:16:39200:17:49200:32:492
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !589Jakubowski DawidKaszczorPOL-87M25-200:37:1900:37:1800:03:4300:03:3700:00:35400:01:46400:17:52500:19:11600:36:085
#5 9499Matuk PiotrWolsztynPOL73M388-3400:45:1200:04:3100:11:3000:00:36500:01:541500:21:348400:23:078500:43:4091
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59240Bogucki SławomirZielona GóraPOLBractwo Biegaczy Zielona Góra61M555-300:43:3200:04:2100:09:5100:00:36600:01:561700:20:415100:22:125300:42:0858
#7 17431Mocek MarekGranowoPOLDanflor Team98M117-500:40:3500:40:3300:04:0300:06:5300:00:37700:01:51900:19:341600:20:581700:39:2317
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4466Bereszyński SebastianGrodziskPOLDanflor Team87M24-100:36:3100:36:2800:03:3800:02:4900:00:37800:01:50600:17:44400:18:59400:35:174
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7736Daleki WiesławNowy WidzimPOLWolsztyński Klub Biegowy76M37-200:37:5500:37:5500:03:4700:04:1400:00:37900:01:49500:17:52600:19:10500:36:377
#10 46514Kędzia DominikCzempińPOLOrange Polska72M344-1900:42:5200:42:4900:04:1600:09:1000:00:371000:01:521100:20:153200:21:443200:41:2545
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3679Michalak GrzegorzŁubnicaPOLDanflor Team97M13-200:35:4500:35:4300:03:3400:02:0300:00:371100:01:50700:17:44300:18:58300:34:353
#12 100476Soboń TomaszWolsztynPOLNiagara Fitness Klub82M294-3400:45:2600:04:3200:11:4400:00:371200:01:531300:20:404900:22:185600:43:56100
#13 54648Schwarz MichałKościanPOLKościan Team82M250-1400:43:2100:04:2000:09:3900:00:371300:01:582000:20:173300:21:463400:41:5854
#14 8617Bielawski TomaszKubaczynPOLDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo91M28-400:38:0800:38:0500:03:4800:04:2700:00:371400:01:51800:18:17800:19:38800:36:518
#15 38395Nowak ArkadiuszUjazd- HubyPOLNowaki Team87M236-1100:42:1200:42:1000:04:1300:08:3000:00:381500:01:582100:20:072900:21:333000:40:3631
#16 80331Żok MichałWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa95M175-1100:44:4500:04:2800:11:0300:00:381600:01:592400:21:207400:22:537600:43:2482
#17 10478Kaźmierczak TomaszLesznoPOLT-maks76M310-400:38:3100:38:2900:03:5000:04:4900:00:381700:01:511000:18:371000:19:55900:37:1410
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !52383Burmistrzak SaraWolsztynPOL95K1-4200:43:1700:04:1900:09:3500:00:381800:02:002700:20:233600:21:513800:41:5252
#19 16145Olszewski SebastianAdamowoPOLWmlks Nadodrze Powodowo96M116-400:39:4500:39:4300:03:5800:06:0400:00:381900:01:551600:18:381100:19:581100:38:3116
#20 53394Jermak KamilPłotyPOL79M349-2100:43:1700:04:1900:09:3600:00:382000:02:044300:20:595700:22:275800:41:5853
#21 70411Drobnik BłażejOpalenicaPOLPromień Opalenica87M266-2000:44:1000:04:2500:10:2800:00:392100:01:592300:21:086400:22:436800:42:4068
#22 12693Gindera JerzyWolsztynPOL77M312-600:39:0500:39:0200:03:5400:05:2300:00:392200:01:581900:18:401200:20:001200:37:5213
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !71124Krym JoannaBłońskoPOL83K2-5200:44:1200:04:2500:10:3000:00:392300:02:013100:21:046100:22:336200:42:4570
#24 108678Maruszewski AdamWolsztynPOL91M2102-4000:45:4300:04:3400:12:0200:00:392400:02:033900:21:167100:22:477100:44:07105
#25 237415Biedrowski RafałBojanowoPOLSpinko Leszno74M3215-8700:50:5800:05:0500:17:1600:00:392500:02:1110900:23:2016500:25:0917200:49:09231
#26 57274Paszke MichałGrodziskPOL74M353-2300:43:2600:04:2000:09:4500:00:392600:02:002600:21:005900:22:336100:41:5955
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 647Dąbrowski ArturWolsztynPOL90M26-300:37:2300:37:2100:03:4400:03:4200:00:392700:01:521200:18:17700:19:37700:36:126
#28 445330Rybacki MateuszWolsztynPOL91M2373-10800:58:5600:05:5300:25:1400:00:402800:02:023600:25:2429800:27:2331400:57:13446
#29 95604Kmiecik RadosławRakoniewicePOL80M389-3500:45:1200:04:3100:11:3100:00:402900:02:013200:21:076300:22:416600:43:3890
#30 36981Fabian PiotrTrzcielPOL64M4325-4500:56:0500:05:3600:22:2300:00:403000:02:1010400:26:0734800:28:0435100:54:17368
#31 187101Stachowiak TomaszWolsztynPOL78M3179-6900:49:0300:04:5400:15:2200:00:403100:02:023400:22:0610800:23:4812100:47:16178
#32 64292Molenda DanielZbąszyńPOL89M260-1900:43:5100:04:2300:10:1000:00:403200:02:066800:21:116800:22:426700:42:2965
#33 83495Wilczek TomaszWolsztynPOL91M278-2600:44:4700:04:2800:11:0600:00:403300:02:055900:21:106700:22:416500:43:2281
#34 6142Pawłowski TomekWłoszakowicePOLSokół Włoszakowice86M257-1700:43:4000:04:2200:09:5800:00:403400:02:034100:21:005800:22:295900:42:1462
#35 55541Kołosowski TomaszOśno LubuskiePOLOrzeł74M351-2200:43:2200:04:2000:09:4100:00:403500:02:023500:20:394800:22:105000:42:0557
#36 14178Łączyński PiotrGrodziskPOLLks Nafciarz Łubnica78M314-700:39:1400:39:1200:03:5500:05:3300:00:403600:02:002500:19:351700:20:571600:38:0014
#37 103156Brychcy RadosławGrodzisk Wlkp:POL83M297-3600:45:3200:04:3300:11:5000:00:413700:02:067100:21:459100:23:219200:44:12107
#38 60572Pawłowski SławomirNiałek WielkiPOLNiezrzeszony72M356-2400:43:3400:04:2100:09:5300:00:413800:02:055800:21:106600:22:366400:42:1160
#39 33387Witkowski TomaszKamionkiPOLAlto Kamionki72M332-1200:42:0300:42:0000:04:1200:08:2100:00:413900:02:002900:20:193400:21:453300:40:3833
#40 128502Kasperski TomaszPrzemetPOL-78M3122-4700:46:5900:04:4100:13:1800:00:414000:02:044700:22:1011100:23:4110800:45:30129
#41 151564Chróścik AndrzejGrodziskPOL60M5143-600:48:1000:04:4900:14:2800:00:414100:02:1111100:22:4714100:24:2314000:46:35150
#42 117714Sierszuła WiktorChorzeminPOLWolsztyński Klub Biegowy78M3111-4400:46:0800:04:3600:12:2600:00:414200:02:1110800:21:549400:23:279600:44:42117
#43 178477Bachorski SławomirSławaPOL79M3170-6500:48:4700:04:5200:15:0600:00:414300:02:1211600:23:2016300:24:5816400:47:13173
#44 126337Nieradka PrzemysławWolsztynPOL76M3120-4600:46:4900:04:4000:13:0800:00:414400:02:066500:22:0210200:23:3610500:45:19126
#45 124310Kuźmicki DamianPoznańPOLPko Bank Polski90M2118-4800:46:4100:04:4000:12:5900:00:414500:02:066600:21:479200:23:249500:45:09124
#46 62305Biernacki RafałKościanPOLKościan Team75M358-2500:43:4100:04:2200:09:5900:00:414600:02:067600:21:036000:22:336000:42:1763
#47 585601Telichowski ŁukaszBoruja KoscielnaPOL79M3442-16101:08:2900:06:5000:34:4700:00:414700:02:055700:24:2224700:26:1725701:06:40588
#48 136709Latos PiotrŚcinawaPOL83M2129-5200:47:2200:04:4400:13:4000:00:414800:02:077900:22:1712300:23:5412700:45:48135
#49 105247Sikora PiotrKiełczewoPOL-82M299-3800:45:3800:04:3300:11:5600:00:414900:02:067500:21:338200:23:078400:44:02102
#50 68406Mikołajczak TomaszLesznoPOLSpinko Leszno92M164-900:44:0400:04:2400:10:2300:00:415000:02:056000:21:187200:22:497300:42:4369
#51 173444Żurek DamianLesznoPOLSpinko75M3165-6200:48:4400:04:5200:15:0300:00:415100:02:078000:21:589700:23:3710600:47:00159
#52 58285Wojciechowski MarcinMorownicaPOLBliźniak Team Śmigiel85M254-1600:43:2700:04:2000:09:4600:00:415200:02:088500:21:247600:22:557700:42:0456
#53 161191Kowalski PrzemysławWolsztynPOL82M2153-5800:48:3600:04:5100:14:5400:00:415300:02:1010200:22:4514000:24:2814200:47:02160
#54 7318Tadeusz KrzysztofWolsztynPOL90M268-2200:44:1800:04:2500:10:3700:00:415400:02:002800:20:465400:22:175400:42:5172
#55 11110Tylicki RobertLesznoPOLTylicki Team72M311-500:38:5600:38:5200:03:5300:05:1400:00:415500:01:571800:18:491300:20:101300:37:3611
#56 258553Przybylski KrzysztofBoszkowoPOL92M1232-3200:51:4400:05:1000:18:0300:00:425600:02:088900:23:3117400:25:2418300:50:11260
#57 67696Szczepaniak KonradWielichowoPOL80M363-2700:43:5900:04:2300:10:1700:00:425700:02:067400:21:217500:22:517500:42:3567
#58 133625Gil MichałZielona GóraPOL78M3127-4800:47:1800:04:4300:13:3700:00:425800:02:067200:22:1512100:23:5312500:45:45133
#59 63676Wojtkowski MarcinPoznańPOL84M259-1800:43:4200:04:2200:10:0000:00:425900:02:044500:20:384600:22:125200:42:1361
#60 101140Przybyła MateuszRostarzewoPOLBiegała Team87M295-3500:45:2600:04:3200:11:4400:00:426000:02:099300:22:0810900:23:4111000:44:03103
#61 6967Elminowski JacekWągrowiecPOL76M365-2800:44:0800:04:2400:10:2700:00:426100:02:088400:21:267800:22:557800:42:4671
#62 56550Borzystowski PatrykNowa SólPOLWidzialni:pl84M252-1500:43:2600:04:2000:09:4400:00:426200:02:055100:21:167000:22:467000:42:1159
#63 405632Kaczmarek OliwiaRakoniewicePOL99K1-561400:57:2400:05:4400:23:4200:00:426300:02:1010100:26:2135400:28:1936000:55:33405
#64 96152Dolecki ArkadiuszNowy TomyślPOL-76M390-3600:45:1400:04:3100:11:3300:00:426400:02:089000:21:348300:23:068300:43:4092
#65 47392Marcinkowski WojciechGranowoPOL92M145-800:42:5400:42:5000:04:1700:09:1200:00:426500:02:033700:20:233500:21:503600:41:2646
#66 183496Rosolski PiotrRakoniewicePOLRakoniewice84M2175-6200:48:5800:04:5300:15:1600:00:426600:02:013000:22:3413300:24:1913800:47:24181
#67 21176Sudzik MirosławRakoniewicePOL80M321-900:40:5700:40:5400:04:0500:07:1500:00:426700:02:044800:20:042600:21:272400:39:3821
#68 282373Piesik BernardWolsztynPOL62M4255-3100:52:4400:05:1600:19:0300:00:426800:02:1513400:24:5026800:26:4126900:51:09284
#69 93375Staniszczak TomaszPrzybyszewoPOLWolsztyńska Akademia Biegowa83M287-3200:45:0900:04:3000:11:2800:00:426900:02:1413000:22:1311600:23:4211200:43:4293
#70 109595Buśko RolandWolsztynPOL74M3103-3900:45:4800:04:3400:12:0600:00:427000:02:1010300:22:009900:23:3510200:44:20111
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9718Stachowski MarcinWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa79M39-300:38:2100:38:1600:03:4900:04:4000:00:427100:01:541400:18:37900:19:571000:37:069
#72 37262Pietruszka MarcinWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy80M335-1500:42:1100:42:0700:04:1200:08:3000:00:427200:02:044200:20:254000:21:514000:40:4738
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !36261Pietruszka KatarzynaWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy77K3-2100:42:1100:42:0700:04:1200:08:2900:00:427300:02:044900:20:253900:21:513900:40:4736
#74 256407Paździor RadosławKargowaPOL92M1230-3100:51:3900:05:0900:17:5700:00:427400:02:1413300:23:5519400:25:5723100:50:17263
#75 66417Mielczarek StanisławKaliszPOLNiezrzeszony57M562-400:43:5800:04:2300:10:1600:00:427500:02:055600:20:485500:22:185500:42:2864
#76 123283Piekarek MateuszNowy WidzimPOL86M2117-4700:46:3300:04:3900:12:5100:00:427600:02:1312500:22:1111200:23:4211100:44:51120
#77 40287Molenda TomaszZbąszyńPOL93M138-700:42:2000:42:1500:04:1300:08:3900:00:427700:02:023300:19:542000:21:222200:41:0039
#78 111555Głódź ErykGrodziskPOLDanflor Team85M2105-4200:45:5500:04:3500:12:1400:00:427800:02:1513500:22:1011000:23:4110900:44:19110
#79 153237Zakrzewski AdamWiryPOL72M3145-5400:48:1300:04:4900:14:3100:00:427900:02:099500:22:2012600:23:5612800:46:41151
#80 134253Nogała JerzyLesznoPOLMetabo Tora Bike73M3128-4900:47:2000:04:4400:13:3800:00:438000:02:078300:22:1812400:23:5312600:45:45134
#81 1771Sip KamilSiedlecPOLVotum S:a:-odszkodowania-M1169-2200:48:4600:04:5200:15:0400:00:438100:02:1413200:23:1115600:24:5415900:47:12170
#82 138734Joksz LeszekRakoniewicePOLOsp Tarnowa68M4131-800:47:2600:04:4400:13:4400:00:438200:02:088700:22:0510600:23:4311400:45:52139
#83 115252Szulc JarosławGrodzisk Wlkp:POLDanflor Team75M3109-4200:46:0100:04:3600:12:1900:00:438300:02:033800:21:307900:23:058200:44:37115
#84 77371Dolecki MaciejBoruja KościelnaPOLRedos Nowy Tomyśl82M272-2400:44:3200:04:2700:10:5100:00:438400:02:1111200:21:439000:23:179100:43:1377
#85 208534Kupisz AndrzejBolesławiecPOL57M5196-800:49:5400:04:5900:16:1300:00:438500:02:099600:23:1015200:24:5616200:48:16207
#86 207174Adamczak PiotrGrodziskPOL81M3195-7800:49:5400:04:5900:16:1200:00:438600:02:1211500:23:5219000:25:3819700:48:12204
#87 97698Grześkowiak MaciejNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl76M391-3700:45:1500:04:3100:11:3300:00:438700:02:066900:21:308000:23:048100:43:4898
#88 272517Nowicki BartoszPoznańPOLRokietnica Biega83M2245-7600:52:2500:05:1400:18:4400:00:438800:02:088800:24:4926600:26:5928600:50:46274
#89 12066Sroka PiotrBerzynaPOL83M2114-4400:46:1800:04:3700:12:3600:00:438900:02:1111000:22:1411900:23:4812000:44:55121
#90 121384Labrzycki DanielGrodzisk WlkpPOLDanflor Team85M2115-4500:46:2800:04:3800:12:4600:00:439000:02:1614000:22:1311800:23:4711800:44:58122
#91 99452Sasor SławomirKożuchówPOL71M493-600:45:2000:04:3200:11:3900:00:439100:02:099900:21:086500:22:456900:43:4896
#92 5151Ziemek TomaszNowy TomyślPOLPko Bank Polski79M348-2000:43:1100:04:1900:09:2900:00:439200:02:099200:21:187300:22:487200:41:5051
#93 118319Fudalej MariuszLubieszówPOLPko Bank Polski72M3112-4500:46:0900:04:3600:12:2800:00:439300:02:1211800:22:1211300:23:4511700:44:46118
#94 2341Koziołek MarcinWolsztynPOLPko Bank Polski75M323-1000:41:0500:41:0200:04:0600:07:2300:00:439400:02:045000:20:032500:21:282500:39:4824
#95 102600Berus PrzemysławLesznoPOLJednososobowe Stado Wilków80M396-3800:45:2800:04:3200:11:4600:00:439500:02:1412800:22:1311700:23:4411600:44:02101
#96 104704Miller AdrianGrodziskPOLGrodziski Klub Biegacza84M298-3700:45:3500:04:3300:11:5300:00:439600:02:1110700:22:0410300:23:3810700:44:05104
#97 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26102Bilawa KarolinaNowa WieśPOL95K1-1100:41:1000:41:0500:04:0600:07:2800:00:439700:02:044400:20:253800:21:493500:39:4722
#98 42710Świtała MaciejRakoniewicePOL-79M340-1600:42:2600:42:2100:04:1400:08:4500:00:439800:02:056200:20:334300:22:044300:41:0842
#99 87470Woźny SławomirPerkowoPOLWolsztyńska Akademia Biegowa82M281-2800:44:5700:04:2900:11:1500:00:439900:02:1513900:22:1211400:23:4311300:43:3487
#100 460532Myslisz BarbaraChojnaPOL71K4-78700:59:5300:05:5900:26:1100:00:4310000:02:2318100:28:0644600:30:1045400:57:55459

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności