Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Wolsztyńska Dziesiątka

Wyniki - 28 maja 2017, Wolsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 109595Buśko RolandWolsztynPOL74M3103-3900:45:4800:04:3400:12:0600:00:427000:02:1010300:22:009900:23:3510200:44:20111
#2 544596Brudło MonikaWolsztynPOL89K2-1203701:04:3700:06:2700:30:5500:00:5746400:02:5147400:29:3550900:31:5652801:02:32540
#3 619597Kędziora AgnieszkaMosinaPOL89K2-1665701:18:3200:07:5100:44:5100:01:0661900:03:1361600:36:1561800:38:5262301:16:08618
#4 594598Kusior BeataWolsztynPOL-82K2-1494801:09:4100:06:5800:35:5900:00:5543200:03:0056700:32:3659600:34:5860001:07:28594
#5 327599Pajchrowski RafałOpalenicaPOL70M4292-3900:54:1500:05:2500:20:3400:00:4818900:02:2722000:24:2825400:26:3926800:52:37327
#6 102600Berus PrzemysławLesznoPOLJednososobowe Stado Wilków80M396-3800:45:2800:04:3200:11:4600:00:439500:02:1412800:22:1311700:23:4411600:44:02101
#7 585601Telichowski ŁukaszBoruja KoscielnaPOL79M3442-16101:08:2900:06:5000:34:4700:00:414700:02:055700:24:2224700:26:1725701:06:40588
#8 75602Kędziora SzymonMosinaPOL94M170-1000:44:2100:04:2600:10:4000:00:4921000:02:055300:21:166900:22:507400:43:0175
#9 538603Moskwa KrzysztofLesznoPOLTak Se Pomykam !57M5423-2701:04:2900:06:2600:30:4800:00:5748000:02:5449100:28:5448800:31:1949401:02:23538
#10 95604Kmiecik RadosławRakoniewicePOL80M389-3500:45:1200:04:3100:11:3100:00:402900:02:013200:21:076300:22:416600:43:3890
#11 314605Ratajczak PiotrGrodzisk WlkpPOL-72M3280-10600:53:4000:05:2200:19:5900:00:5539900:02:4536800:25:3831700:27:2731800:51:54311
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2606Glapiak DamianBuczPOLKp Psp Wolsztyn-llks Osowa Sień80M32-100:33:5700:33:5500:03:2300:00:1500:00:35300:01:42100:16:39200:17:49200:32:492
#13 373607Lepa ArkadiuszNowy WidzimPOL83M2328-9800:56:2100:05:3800:22:3900:00:5953800:03:0055900:27:4542700:29:3942000:54:37374
#14 24608Ceglarek TomaszWolsztynPOL77M324-1100:41:0900:41:0500:04:0600:07:2700:00:4412100:02:056300:20:052700:21:292600:39:4823
#15 150609Rogoziński KamilWroniawyPOL92M1142-1700:48:0700:04:4800:14:2600:00:4717600:02:2418400:23:1416000:24:5616300:46:45153
#16 129610Stachowiak ArkadiuszWolsztynPOL70M4123-700:47:0000:04:4200:13:1800:00:5126700:02:2621100:22:3813700:24:1513600:45:26128
#17 359612Dobrowolski SławomirBuczPOLBez Klubu71M4317-4200:55:3300:05:3300:21:5200:00:4818700:02:2721500:25:0027800:26:5327900:53:33348
#18 533614Antkowiak BartoszWolsztynPOLMts-transport Team85M2419-12001:03:5700:06:2300:30:1600:00:5332300:02:4640500:28:0244200:29:5944101:01:55534
#19 319615Barczak RobertRydzynaPOLBiegam Dla Siebie73M3285-10800:54:0000:05:2400:20:1800:00:4819000:02:2116500:23:5920400:25:4621200:52:13320
#20 323616Bielawny PiotrGrodzisk WlkpPOLGrodziski Klub Biegacza89M2288-8800:54:0500:05:2400:20:2300:00:4514100:02:2318000:25:0328100:27:0128900:52:29326
#21 8617Bielawski TomaszKubaczynPOLDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo91M28-400:38:0800:38:0500:03:4800:04:2700:00:371400:01:51800:18:17800:19:38800:36:518
#22 315618Biskup JanGrodzisk WlkpPOLGrodzisk Wlkp86M2281-8500:53:4300:05:2200:20:0200:00:5228400:02:2722100:25:1929400:27:0929900:51:56313
#23 443619Buszewska JoannaWolsztynPOL87K2-722200:58:5500:05:5300:25:1300:00:5540000:02:4741900:28:0344400:30:0544800:56:59442
#24 122620Buszewski ZbyszekRakoniewicePOL87M2116-4600:46:3300:04:3900:12:5100:00:4513300:02:1312300:22:2312900:23:5813000:45:02123
#25 309621Cyprian JarosławOpalenicaPOLOsp Opalenica69M4276-3500:53:3500:05:2100:19:5300:00:5231400:02:3831100:26:0434600:27:5734700:52:01315
#26 340622Dąbrowski PawełPoznańPOLNight Runners75M3303-11200:54:5800:05:2900:21:1700:00:5952200:02:5954800:28:3947200:30:1946000:53:17343
#27 218623Drapała MarcinKościanPOL75M3203-8200:50:1700:05:0100:16:3500:00:5126000:02:3528400:24:1723700:26:0123800:48:38218
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27624Szkudlarek SławomirPrzyprostyniaPOLTkkf Łabędź Zbąszyń70M426-100:41:1400:41:1000:04:0700:07:3200:00:4311100:02:055400:19:491800:21:131800:39:5427
#29 133625Gil MichałZielona GóraPOL78M3127-4800:47:1800:04:4300:13:3700:00:425800:02:067200:22:1512100:23:5312500:45:45133
#30 513626Gwardzik PrzemysławKarpickoPOLWolsztyńska Akademia Biegowa74M3409-15201:03:0200:06:1800:29:2100:00:5437900:02:4843800:29:4151800:31:5151901:00:50509
#31 543627Jasiewicz TomaszZielona GóraPOLGalloway Team Zielona Góra77M3424-15601:04:3600:06:2700:30:5400:01:0055400:02:5953900:30:1954500:32:2254501:02:42544
#32 542628Jasiewicz WiolettaZielona GóraPOLGalloway Team Zielona Góra80K3-1194401:04:3500:06:2700:30:5300:01:0056100:02:5852700:30:2054900:32:2354601:02:42543
#33 270629Jasiński ŁukaszKicinPOL91M2243-7500:52:2100:05:1400:18:4000:00:4817700:02:2621000:23:5218900:25:4320500:50:40269
#34 499631Łuczewski JędrzejOpalenicaPOLKibole W Biegu89M2404-11701:02:2600:06:1400:28:4500:00:5747300:02:5046800:29:4852800:31:5953101:00:32502
#35 405632Kaczmarek OliwiaRakoniewicePOL99K1-561400:57:2400:05:4400:23:4200:00:426300:02:1010100:26:2135400:28:1936000:55:33405
#36 567633Kalemba ŁukaszProchyPOLTwo Friends Team96M1433-5801:06:5300:06:4100:33:1200:01:0561700:03:1161300:31:3057400:33:4857901:04:49566
#37 579634Kowalska MartaWolsztynPOL86K2-1404401:08:0000:06:4800:34:1900:00:5127300:02:4537700:31:1556700:33:4457501:05:53580
#38 13635Kucharzewski MarekGrodziskPOL89M213-500:39:0600:38:5700:03:5300:05:2400:00:4717000:02:067700:18:551400:20:131400:37:5112
#39 390636Lipowicz JoannaWolsztynPOL83K2-531600:56:5200:05:4100:23:1100:00:5335200:02:4133100:26:3336400:28:2836700:55:05393
#40 582637Maćkowiak JolantaRakoniewicePOL66K4-1411401:08:1600:06:4900:34:3500:01:0359900:03:0258000:30:3555500:33:0055901:06:00581
#41 20638Majewski MichałBierzglinekPOLSpin Force Runners84M220-700:40:5300:40:4900:04:0400:07:1100:00:4311000:02:055200:19:572100:21:212100:39:3320
#42 333639May SebastianRadomierzPOLMts-transport Team84M2297-9000:54:3100:05:2700:20:5000:00:5230100:02:4742000:28:0344300:29:5944200:53:03337
#43 176640Nowak DariuszMiędzychódPOLBiegacze Pmi73M3168-6400:48:4500:04:5200:15:0400:00:5436900:02:4032800:24:1523200:25:5522800:47:13171
#44 529641Owczarzak MartaWrześniaPOLSpin Force Runners84K2-1133101:03:2800:06:2000:29:4600:00:5748600:02:5752000:30:2054700:32:3055001:01:28530
#45 217642Pawłowski KrzysztofZbąszyńPOL75M3202-8100:50:1000:05:0100:16:2900:00:5439200:02:3730200:24:2024200:26:0324100:48:38217
#46 247643Piękoś PiotrGostyńPOLBiegam Dla Siebie69M4223-2300:51:2400:05:0800:17:4200:00:5542100:02:4843600:25:4933100:27:3332600:49:48247
#47 276644Przymuszała MaciejWolsztynPOLGwp87M2249-7800:52:3300:05:1500:18:5200:00:5851400:02:4536700:25:0628400:26:5528000:50:55279
#48 343645Rubczyński MateuszTarnowaPOLMarciniak Team89M2306-9300:55:0100:05:3000:21:2000:00:5539700:02:4740700:26:4437000:28:3737100:53:24346
#49 144646Rupa SławomirGrodzisk WlkpPOL79M3136-5100:47:4200:04:4600:14:0100:00:4818000:02:1815200:22:3613500:24:1313500:46:12145
#50 317647Sawala TomaszWolsztynPOLMts-transport Team82M2283-8600:53:5700:05:2300:20:1500:00:5125400:02:3730600:25:3431200:27:2431500:52:07316
#51 54648Schwarz MichałKościanPOLKościan Team82M250-1400:43:2100:04:2000:09:3900:00:371300:01:582000:20:173300:21:463400:41:5854
#52 291649Sworowski TomaszWolsztynPOLKkfp84M2263-8300:53:0800:05:1800:19:2600:00:4921100:02:2722400:24:1824000:26:0324200:51:20288
#53 322650Szarata ŁukaszWolsztynPOL82M2287-8700:54:0200:05:2400:20:2100:00:4614700:02:2318200:25:0728600:27:0229100:52:09317
#54 65652Wikierski ŁukaszPoznańPOLGb Wielkopolscy Biegacze79M361-2600:43:5500:04:2300:10:1300:00:4412500:02:1110600:21:318100:23:028000:42:3466
#55 130655Witecki TadeuszPoznańPOL84M2124-5100:47:0600:04:4200:13:2400:00:5127900:02:3932100:23:4018000:25:1617600:45:41131
#56 457656Wojtkowiak MarcinWolsztynPOL85M2380-10900:59:3600:05:5700:25:5400:01:0057000:02:5953200:28:2646100:30:2646600:57:49457
#57 321657Zych MichalinaGrodziskPOL89K2-351100:54:0200:05:2400:20:2000:00:5229500:02:3327100:25:1929200:27:0629500:52:19322
#58 431658Żurek KrzysztofWolsztynPOL79M3365-13700:58:2300:05:5000:24:4200:00:5851700:02:5953400:27:3541000:29:3441100:56:23427
#59 358659Szmańda KatarzynaWroniawyPOL77K3-421400:55:3200:05:3300:21:5000:00:5333000:02:4436000:26:1235100:28:0635300:53:43356
#60 210662Rzepa RomanZbąszyńPOLTkkf Łabędź Zbąszyń70M4197-1800:49:5700:04:5900:16:1500:00:4818600:02:2217200:24:1222500:25:5923400:48:24213
#61 39663Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLCzerwonak Biega90M237-1200:42:2000:42:0900:04:1200:08:3900:00:5334100:02:2116900:20:585600:22:235700:41:0741
#62 78664Jerzykowski TomaszZbąszynekPOLZgryźliwi Tetrycy79M373-3000:44:3400:04:2700:10:5300:00:5333100:02:2621200:22:0510700:23:3610400:43:1378
#63 367666Piasecki RobertMiędzychódPOL67M4323-4300:55:5900:05:3500:22:1700:01:0054900:02:4741700:27:2639900:29:1739700:54:19369
#64 324667Przybyła SebastianWolsztynPOL90M2289-8900:54:0500:05:2400:20:2400:00:5437000:02:4945500:26:3236300:28:2636500:52:25325
#65 305669Krysmalski MaciejWolsztynPOL79M3273-10100:53:2700:05:2000:19:4600:00:5850800:02:5650100:25:4832900:27:3633100:51:38299
#66 131670Kurpisz MarekRakoniewicePOLBiegam Dla Siebie97M1125-1500:47:0600:04:4200:13:2500:00:4514000:02:2116600:22:5314300:24:3514400:45:41130
#67 240671Chałupka MarcinWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy68M4217-2100:51:0300:05:0600:17:2100:00:4920100:02:2924400:24:2825500:26:1125500:49:27239
#68 266672Konieczny PiotrNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl81M3239-9400:52:1400:05:1300:18:3200:00:5438200:02:4537200:25:3631400:27:2231000:50:37267
#69 181673Skorupinski DariuszRakoniewicePOL88M2173-6100:48:5200:04:5300:15:1100:00:4616000:02:1614400:23:0614900:24:5015300:47:26182
#70 301674Skorupinski PatrykRakoniewicePOL97M1270-3500:53:2400:05:2000:19:4200:00:5125500:02:3628900:26:1135000:27:5935000:51:56312
#71 307675Stermula AgataGrodzisk Wlkp:POL82K2-331000:53:3400:05:2100:19:5200:00:5229700:02:3326700:24:2425000:26:0925200:51:53307
#72 63676Wojtkowski MarcinPoznańPOL84M259-1800:43:4200:04:2200:10:0000:00:425900:02:044500:20:384600:22:125200:42:1361
#73 285677Kulesza AgataPoznańPOL91K2-28700:52:5200:05:1700:19:1000:00:4310900:02:2217300:24:5327100:26:4527200:51:20289
#74 108678Maruszewski AdamWolsztynPOL91M2102-4000:45:4300:04:3400:12:0200:00:392400:02:033900:21:167100:22:477100:44:07105
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3679Michalak GrzegorzŁubnicaPOLDanflor Team97M13-200:35:4500:35:4300:03:3400:02:0300:00:371100:01:50700:17:44300:18:58300:34:353
#76 379680Dziurla PatrykWolsztynPOLWolsoft Team78M3331-12400:56:3600:05:3900:22:5500:00:5540600:02:4843300:27:1239200:29:0439000:54:47380
#77 229682Naporowski DamianNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl77M3211-8500:50:4700:05:0400:17:0600:00:4817800:02:3326800:24:1723500:25:5923500:49:07229
#78 168683Zielenda AndrzejPOL61M5160-700:48:4300:04:5200:15:0100:00:5021900:02:2519000:24:0721700:25:4521000:47:13172
#79 308684Stermula KrzysztofGrodziskPOL80M3275-10200:53:3400:05:2100:19:5200:00:5127600:02:3226600:24:2425100:26:0925100:51:54310
#80 265685Szymkowiak PawełGrodziskPOLGrodziski Klub Biegacza86M2238-7300:52:1000:05:1300:18:2900:00:4920600:02:2620300:24:1924100:26:0624900:50:34266
#81 500686Toboła MartaRumianekPOL82K2-962701:02:2800:06:1400:28:4600:00:5543100:02:4538400:29:3751200:31:4151201:00:32501
#82 377687Nawracała AnnaNowy TomyślPOL79K3-471700:56:2900:05:3800:22:4700:00:5332600:02:4639100:27:2439800:29:2039900:54:43378
#83 268688Nawracała MaciejNowy TomyślPOL78M3241-9500:52:1400:05:1300:18:3200:00:5436100:02:4436100:25:4732300:27:3232100:50:49277
#84 334689Pinkosz KrzysztofWolsztynPOL91M2298-9100:54:3400:05:2700:20:5200:00:5953300:02:4944600:26:5637800:28:4337600:52:58332
#85 18690Wieczorek ZbigniewRakoniewicePOL75M318-800:40:3800:40:3400:04:0300:06:5600:00:4310800:02:044600:19:572200:21:212000:39:2919
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 86691Perz EmiliaNowy TomyślPOLWolsztyńska Akademia Biegowa90K2-6300:44:5400:04:2900:11:1300:00:4412300:02:099400:21:408700:23:139000:43:2784
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !202692Perz MarzennaBukowiecPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl68K4-12100:49:4400:04:5800:16:0200:00:4818800:02:2519500:23:4918600:25:3118900:48:05200
#88 12693Gindera JerzyWolsztynPOL77M312-600:39:0500:39:0200:03:5400:05:2300:00:392200:01:581900:18:401200:20:001200:37:5213
#89 160694Łopata WitoldWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy78M3152-5800:48:3000:04:5100:14:4800:00:5952700:02:5650000:24:0220700:25:3920100:47:10168
#90 572695Reinholz ElżbietaSzczecinPOL79K3-1375201:07:1100:06:4300:33:2900:00:5435700:02:4741200:29:3751400:31:5252201:04:55572
#91 67696Szczepaniak KonradWielichowoPOL80M363-2700:43:5900:04:2300:10:1700:00:425700:02:067400:21:217500:22:517500:42:3567
#92 97698Grześkowiak MaciejNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl76M391-3700:45:1500:04:3100:11:3300:00:438700:02:066900:21:308000:23:048100:43:4898
#93 192699Haliniak MarekNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl77M3183-7200:49:1700:04:5500:15:3600:00:5229900:02:3629000:23:5419300:25:3519200:47:45192
#94 441701Zdziechowski KazimierzŚremPOLRunner`s Power50M6370-500:58:5000:05:5300:25:0800:00:5849100:02:4843500:27:1039000:29:0338900:56:44437
#95 167702Adam RobertSolec NowyPOL73M3159-5900:48:4300:04:5200:15:0100:00:4615300:02:2016300:23:0214500:24:3914500:47:03161
#96 104704Miller AdrianGrodziskPOLGrodziski Klub Biegacza84M298-3700:45:3500:04:3300:11:5300:00:439600:02:1110700:22:0410300:23:3810700:44:05104
#97 303706Tajchert SzymonWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy88M2272-8400:53:2400:05:2000:19:4200:00:4921300:02:3025700:24:5927600:26:4727600:51:32292
#98 283708Całujek MichałKomornikiPOLBez Klubu81M3256-9800:52:5000:05:1700:19:0900:00:5023700:02:3025600:24:4026200:26:2826200:51:01282
#99 136709Latos PiotrŚcinawaPOL83M2129-5200:47:2200:04:4400:13:4000:00:414800:02:077900:22:1712300:23:5412700:45:48135
#100 42710Świtała MaciejRakoniewicePOL-79M340-1600:42:2600:42:2100:04:1400:08:4500:00:439800:02:056200:20:334300:22:044300:41:0842

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności