Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

24-godzinny Kwietny Bieg

Wyniki - 2 czerwca 2017, Lisowice

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1115Nowosielski MarekBiegam dla Marcinka, Sanok141190-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !223Pawłowski ŁukaszVege Runners/ Zabiegani Cz-wa, Częstochowa132178-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34Gutowski DariuszNGB Kłobuck, Kłobuck129174-3
#4 428Koziarski MichałLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI, Sieraków Śląski127171-4
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !524Karkoszka MałgorzataUKS Orzeł Dobryszyce, Radomsko1131521-
#6 63Jankowski GrzegorzKatowice113152-5
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !78Cieślak DominikaWrocław1101482-
#8 810Łyscarz JózefKatowice110148-6
#9 9112Kowalik MariuszNGB Kłobuck, Kłobuck106143-7
#10 1011Kaganiec GrzegorzSOL Kraków - Airport, Olkusz104140-8
#11 1112Wojciechowski WaldemarZabiegani Częstochowa, Częstochowa99133-9
#12 1226Porada PrzemysławPress Glass - Biegamy i wspieramy, Teklinów98132-10
#13 13119Nicpoń SebastianFalstart Rudniki, Szarki97131-11
#14 1445Bielicki MirosławUltras Run, Bytom96129-12
#15 1514Nowak Jacek ZbiegomirNatura Biegu Katowice, Katowice94127-13
#16 16113Trzepizur DominikNGB Kłobuck, Kłobuck93125-14
#17 1730Kordziński KazimierzMafia Team Lubliniec, Lubliniec90121-15
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1852Bodzioch AniaSieraków Śląski891203-
#19 1955Kubisz TomaszWKB Meta Lubliniec, Lubliniec86116-16
#20 20165Pradelok DawidGibkie Gizdy, Tworóg85114-171/GMm
#21 215Dworski MarekAKMB Pędziwiatr Gliwice, Gliwice83112-18
#22 2244Klimczak BronisławZABIEGAŃI -CZĘSTOCHOWA, Częstochowa83112-19
#23 2349Kaczmarczyk SebastianMafia Team Lubliniec, Lubliniec81109-20
#24 24164Pradelok JerzyGibkie Gizdy, Tworóg80108-21
#25 2531Swoboda LeszekMafia Team Lubliniec, Solarnia80108-22
#26 2679Walkowiak ArturMafia Team Lubliniec, Zawadzkie78105-23
#27 27111Ochman BernardLKS Mechanik Kochcice, Kochcice78105-24
#28 2848Bensz SławomirWKB META LUBLINIEC, Lubliniec77104-252/GMm
#29 2946Kurczyk TomaszKośmidry76102-26
#30 3017Welm GrzegorzZabiegani Częstochowa, Częstochowa76102-27
#31 3120Dziuba PatrykMafia Team Lubliniec, Lubliniec76102-28
#32 3250Rosiński ZbigniewWKB Meta Lubliniec, Lubliniec75101-29
#33 33150Janik RafałStrzelce Opolskie75101-30
#34 3439Tomaszewska IzabelaWKB Meta Lubliniec, Tarnowskie Góry751014-
#35 3527Krawczyk TomaszDobrodzień75101-31
#36 3640Kmieć MateuszWKB Meta Lubliniec, Lubliniec74100-32
#37 3732Bieniok JarosławNatura Biegu Katowice, Katowice74100-33
#38 38157Tol MonikaLubliniec741005-
#39 3921Dziuba KrzysztofMafia Team Lubliniec, Lubliniec74100-34
#40 4036Cieślak KrzysztofCieślak Team, Częstochowa7297-35
#41 4113Wojciechowska JolantaZabiegani Częstochowa, Częstochowa71956-
#42 4262Kowalczyk JózefKoszwice6385-36
#43 4369Skworc GrzegorzCzorne Hanysy / Team Siemion, Siemianowice Ślaskie6182-37
#44 4476Słotwiński DamianZłoczew6081-38
#45 45151Bensz MichałLubliniec6081-39
#46 4656Chłopaś Artur1973, Lubliniec6081-40
#47 4758Kała KarinaHadra59797-
#48 4872Brol HenrykBios, Glinica5574-41
#49 4954Kubisz KonradWKB Meta Lubliniec, Lubliniec5574-423/GMm
#50 50185Poloczek KingaLisowice54738-11/GMk
#51 5171Koziorowski RafałLKS Mechanik Kochcice, Lubliniec5473-43
#52 5251Lancman GrzegorzWKB Meta Lubliniec, Lubliniec5371-44
#53 53116Milczanowski TomaszSanok5270-45
#54 5484Myrcik DariuszMafia Team Lubliniec, Sadów5270-46
#55 55117Musiałek KamilLisowice5270-4711/SP2m
#56 5641Bensz KarolinaLubliniec52709-
#57 57211Poloczek ZuzannaLisowice516810-22/GMk
#58 58196Poloczek KamilLisowice5168-4824/GMm
#59 5922Murawski PrzemysławWarszawa5067-49
#60 6035Sierzputowski RadomirKatowice5067-50
#61 6177Piecka MartaLubliniec486411-3/GMk
#62 62194Foks ŁukaszLKS Mechanik Kochcice, Lubecko4763-515/GMm
#63 63163Bambynek AndrzejWKB Meta Lubliniec, Lubliniec4662-52
#64 64191Poloczek MariuszLisowice4560-533
#65 6557Kwoka JuliaWKB Meta Lubliniec, Strzebin456012-1/SP2k
#66 66350Mazurek AdrianDobrodzień4459-54
#67 67114Miłek KacperLisowice4358-5541/SP1m
#68 68118Musiałek JakubLisowice4358-5652/SP1m
#69 6943Kowalczyk WojciechRun and Fun, Zawadzkie4358-57
#70 709Boroja DragoELMAX 40latek4256-58
#71 71143Piskorz AdamLubliniec4256-59
#72 7270Pietrzyk MałgorzataLKS Mechanik Kochcice, Glinica425613-
#73 73201Kowalski RomanOSP Draliny, Draliny4256-60
#74 7485Garcorz DawidDzielna4155-61
#75 75125Zieliński MarcinDobrzeń Wielki4054-62
#76 7633Sierzputowska IwonaNatura Biegu Katowice, Katowice405414-
#77 77158Dyla SzymonSolarnia4054-636/GMm
#78 78347Bambynek EwaDroniowice405415-4/GMk
#79 79146Pluta JózefLubliniec4054-64
#80 80209Seget JuliaKochcice405416-5/GMk
#81 8160Sikora MariuszGoggle Pro Active Eyewear Team, Tarnowskie Góry3851-65
#82 82301Sleziona DominikaOSP Draliny, Draliny385117-
#83 83300Sleziona NataliaDraliny OSP, Draliny385118-
#84 84218Rygol DominikaGibike Gizdy, Tworóg385119-
#85 85129Kunicki MichałLisowice3851-6662/SP2m
#86 86313Mercik KrzysztofKochanowice3750-67
#87 871Paterak RobertWKB Meta Lubliniec, Grodziec, k. Ozimka3750-68
#88 88274Bosy JacekZmierzymyCzas.pl / FAST FOOT Opole, Komprachcice3750-69
#89 89208Honisz NataliaMafia Team Lubliniec, Lubliniec375020-
#90 90219Pradelok KlaudiaGibkie Gizdy, Tworóg375021-
#91 91223Rygol DanielGibkie Gizdy, Tworóg3750-70
#92 92221Rupik DamianLisowice3750-717
#93 9329Janik KamilSieraków Śląski3750-72
#94 94332Grund MarekMafia Team Lubliniec, Strzebiń3750-73
#95 9519Bednorz MarekTor Dobrzeń Wielki/Fenix Elektrownia Opole, Opole3648-74
#96 96144Wańczyk IwonaSzemrowice364822-
#97 97124Garcorz JakubDzielna3547-757/GMm
#98 98153Stawarz LauraKS UNIA Lisowice, Lisowice354723-31/SP1k
#99 9967Kowalska WeronikaOyama Karate,ZSP Lisowice,OSP Draliny, Draliny354724-2/SP2k
#100 100207Bijek KlaudiuszLubliniec3547-768/GMm

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności