Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Leśnik - Lato

Wyniki - 3 czerwca 2017, Beskid Śląski

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1148Sebastian KrosnyM1982PLBODY DRY TEAM - STS BIEGATONMIKOŁÓW03:42:04
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !267Mariusz MiśkiewiczM1981PL04:00:09
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3179Daniel PieczonkaM1989PLCIESZYN04:00:51
#4 4106Dominik GawlasM1982PLCIESZYN04:02:44
#5 56Damian BronowskiM1980PLJANKOWICE04:10:38
#6 6202Adam WasiewiczM1983PLTRENERBIEGANIA.PLWARSZAWA04:14:56
#7 7190Jakub StecM1989PLULTRA BESKID SPORTGODZISZKA04:15:36
#8 8194Marcin SzendzielarzM1978PLBIELSKO-BIAŁA04:25:51
#9 9143Tomasz KiserM1976PLBIELSKO-BIAŁA04:29:07
#10 10197Wojciech ŚcieszkaM1973PL13 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓW04:31:24
#11 11204Paweł WaśkoM1973PLCENTRUM MASAZUBIELSKO-BIALA04:32:40
#12 12160Piotr MarszałekM1977PLMARKLOWICE GÓRNE04:34:08
#13 13165Piotr MrózM1983PLVISEGRAD MARATON RYTRO/ THE VODKA TEAMNOWY SĄCZ04:34:45
#14 1450Krzysztof SarnaM1987PLBIEŃKÓWKA04:40:48
#15 1554Dawid StreitM1985PLBIELSKO-BIAŁA04:43:24
#16 16123Bartłomiej GorzkowskiM1978PLBTM RUNNERSTARNOWSKIE GÓRY04:45:00
#17 17158Bartosz MałkaM1982PLKNURÓW04:47:02
#18 18139Dorota JonkiszK1966PLRYTM CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE DZIEDZICE04:49:16
#19 19153Michał KuśmierskiM1979PLBB RUNNERS/UBSBIELSKO-BIAŁA04:51:55
#20 20104Dorota BłachutK1983PLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA04:53:36
#21 21112Mariusz CzarnyM1978PLJAWORZNOŁBCJAWORZNO04:54:30
#22 22132Julia HonkiszK1991PLULTRASPIRE POLSKAKOZY04:57:20
#23 23128Kasia GrzegorzekK1985PLCZAS NA POLOWECZKIBIELSKOBIALA04:57:53
#24 24205Jacek WójcikM1970PLSZOMBIERKI RUNNERSBYTOM04:58:16
#25 25141Bastek KaczorM1972PLRUNHOGS TYCHYTYCHY05:00:10
#26 26130Adriana KlappholzK1972PLBIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYN05:07:35
#27 27149Łukasz KisielM1974PLDĄBROWA GÓRNICZA05:12:17
#28 28117Mariusz DudekM1980PLNIGHT RUNNERSRUDA ŚLĄSKA05:12:24
#29 29109Marcin CieślarM1982PLOLZA CIESZYNGOLESZÓW05:15:50
#30 30113Marcin DembeckiM1978PLWWW.TGACONSULTING.PLSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE05:16:43
#31 31171Tomasz NikielM1989PLBYSTRA05:19:30
#32 32140Krzysztof JurewiczM1976PLSOSNOWIEC05:24:34
#33 3348Waldemar PuchałkaM1984PLULTRABESKIDSPORTBIELSKO-BIAŁA05:25:20
#34 34107Ewa CieniawskaK1980PLEWA CIENIAWSKABYTOM05:25:29
#35 35147Piotr KopszakM1991PLBRZEG05:26:28
#36 36181Marcin PszczołaM1978PLBĘDZIN05:32:08
#37 37157Arkadiusz MalecM1990PLBB RUNNERSBYSTRA05:32:39
#38 38108Izabella CieniuszekK1979PLPRUSZKÓW05:32:47
#39 39163Paweł MiśkiewiczM1976PLKRAKÓW05:33:33
#40 40101Tomasz BadewiczM1986PLGARAGE JIM BEAMKRAPKOWICE05:34:41
#41 41137Tomasz JanuszewskiM1965PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJ05:35:02
#42 42142Katarzyna Kanclerz-JanuszewskaK1966PLKOBIETY NA 5PLUSJASTRZĘBIE-ZDRÓJ05:35:02
#43 43168Mariusz NastułaM1979PLBYTOM05:35:43
#44 44102Zbigniew BaranM1984PL(OBLEŚNI BIEGACZEKRAKÓW05:37:28
#45 4535Maciek MakowskiM1981PLKORONA PABIANICEPABIANICE05:38:10
#46 46146Jacek KonarzewskiM1973PLOLKUSZ05:38:54
#47 4765Tomasz MnichM1971PLGLIWICE05:41:56
#48 4827Piotr KowaraM1989PLNOGAMI DO PRZODUZABRZE05:42:03
#49 49183Janusz PyszkoM1983PLWWW.GOHARDORGOHOME.PLSANOK05:43:32
#50 50136Justyna JanusK1989PLNIGHT RUNERS ŚLĄSKCHORZÓW05:43:32
#51 51177Stanisław OszczakM1983PLBIELSKO-BIAŁA05:45:19
#52 52162Marcin MirowskiM1976PLBIELSKO-BIAŁA05:45:20
#53 53138Maciej JęcekM1985PLŁÓDŹ05:45:50
#54 54166Tomasz MucM1973PLM-BUD TOMASZ MUCKATOWICE05:50:52
#55 55145Maciej KołodziejM1977PLW POGONI ZA DUCHEMBĘDZIN05:52:43
#56 56201Agnieszka WalczakK1977PLPKO BP SABOLESŁAW05:53:47
#57 57213Maciej BiałyM1985PLBIELSKO-BIAŁA05:54:34
#58 58122Justyna GibaszewskaK1976PLCHORZÓW05:54:44
#59 59199Łukasz UrbaniakM1984PLOLKUSZ06:02:31
#60 60150Krzysztof KryszkM1976PLKATOWICE06:02:31
#61 61105Mateusz BotorM1981PLKATOWICE06:03:28
#62 62185Jakub SidzinaM1982PLSPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZE06:03:52
#63 63174Barbara Olschimke- MarmurowiK1973PLNIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICE06:03:59
#64 6445Katarzyna PolakK1968PLTEAM 360WARSZAWA06:06:37
#65 65206Paweł WółkiewiczM1970PLOX5PRUSZKÓW06:12:40
#66 66178Jakub PawłowskiM1990PLKOTULIN06:13:08
#67 67211Izabela NiemczokK1983PLIMEILIN06:16:57
#68 68167Robert MuchaM1975PL-OLKUSZ06:16:58
#69 6924Łukasz KaczorM1982PLWILD BUCHAYSBUCZKOWICE06:17:45
#70 7017Zbigniew InglantM1966PLRUN LOG COMCHORZÓW06:18:33
#71 71126Tomasz GrądalskiM1976PLCA BROKER/CA AKTYWNIPSZCZYNA06:18:38
#72 72192Magdalena StępieńK1983PLPOLOWANIE NA WIEWIÓRKĘKRAKÓW06:19:59
#73 7353Rafał StobrawaM1978PLBLACHOWNIA06:20:02
#74 748Krzysztof BukałaM1974PLCZĘSTOCHOWA06:20:02
#75 75120Rafał ErenbergM1982PLFUDU SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYB.06:20:24
#76 76200Robert UrbańskiM1972PLKOCIERZ RYCHWAŁDZKI06:20:37
#77 77135Sebastian JanikowskiM1980PLFREERUNNERBIELSKO BIAŁA06:22:15
#78 7861Mariusz ZawiszM1983PLGASZOWICE06:22:24
#79 79154Michał KwaśnikM1984PLOLKUSZBIEGA.PLOLKUSZ06:22:38
#80 80187Adrian SkorczykM1981PLSPEED FEET 16KOSCIAN06:24:42
#81 81121Laszlo GaalM1987HUKISKUNMAJSA06:25:12
#82 82182Jarosław PtakM1972PLKĘDZIERZYN-KOŻLE06:25:17
#83 83124Przemysław GórkaM1978PLWARSZAWA06:26:29
#84 84164Bogdan MokrzyckiM1977PLKIEROWCA TIR-APSZÓW06:29:38
#85 85125Robert GrajcarekM1976PLCROSSFIT43300BIELSKO-BIAŁA06:30:06
#86 86156Dominik MadusiokM1982PLBIELSKO-BIAŁA06:31:01
#87 87119Łukasz DydułaM1975PLITAL CAR TEAMKRAKÓW06:33:31
#88 88172Grzegorz NiźnikiewiczM1976PLKLESZCZÓW06:40:47
#89 89173Elżbieta NiźnikiewiczK1980PLKLESZCZÓW06:40:47
#90 90176Arkadiusz OrzechowskiM1976PLMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM06:40:51
#91 9168Przemysław CzepielM1983PLVEGE RUNNERSCHEŁM06:42:04
#92 9241Mirosława NilekK1985PLREDA06:42:05
#93 93180Janusz PrzyłudzkiM1952PLSTS BIEGATONMIKOŁÓW06:42:47
#94 941Paweł KrólM1975PLTARNOWSKIE GTARNOWSKIE GÓRY06:45:33
#95 95208Paweł AugustynM1985PL(OBLEŚNI BIEGACZEKRAKÓW06:46:09
#96 96186Sebastian SiwekM1972PLSZOMBIERKI RUNNERSBYTOM06:48:22
#97 97189Tomasz SoleckiM1979PLGOMOLA TRANS AIRCOBIERUŃ06:49:42
#98 98216Agata SowińskaK1985PL#JANADALTYMZYJEBIERUŃ06:49:42
#99 99184Agnieszka RaczkiewiczK1979PLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA06:51:26
#100 100212Marlena Mazur-RudnickaK1987PLWARSZAWA06:52:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności