Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Lato

Wyniki - 10 czerwca 2017, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1272Tomowiak RafałLESZNORUNNERS LESZNO00:03:3916.5000:20:4600:20:471-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2342Chojnacki ArturPOZNAŃBÓG HONOR OJCZYZNA00:03:4416.1000:21:1800:21:192-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3208Bajon PrzemysławMIEJSKA GÓRKAZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT00:03:5915.1000:22:4300:22:453-
#4 4211Śrubka PatrykBYDGOSZCZ#NAZWA?00:04:0015.0000:22:4600:22:484-
#5 5224Szymanowicz MariuszPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ/DRUŻYNA SZPIKU00:04:0514.7000:23:1900:23:205-
#6 685Pawłowski KamilCHOCEŃ00:04:0914.5000:23:4000:23:416-
#7 734Dylewski MichałKONIN00:04:1414.2000:24:0600:24:077-
#8 8134Stochaj MarcinBUK00:04:1514.1000:24:1500:24:168-
#9 9360Warguła WaldemarRAKOWNIAKIBOLSKI KS00:04:0914.4000:23:4100:24:199-
#10 10203Wencel DanielMIEJSKA GÓRKAZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT00:04:1614.0000:24:2100:24:2310-
#11 11269Łytka TomaszPOZNAŃ00:04:2513.6000:25:1000:25:1711-
#12 1256Śramski WojciechGOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZ00:04:3213.2000:25:5100:25:5612-
#13 13406Krysztofiak KrzysztofPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ00:04:3513.1000:26:0900:26:1113-
#14 14213Stoiński KarolPOZNAŃ00:04:3513.1000:26:0900:26:1114-
#15 15309Stawiak MaciejPOZNAŃDZIKIE DZIKI00:04:3513.1000:26:0500:26:1615-
#16 16288Furmaniak MateuszPOZNAŃCROSSTEAM00:04:3613.0000:26:1300:26:2216-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1774Hoffmann AnnaKOSCIANCF KOŚCIAN00:04:4212.8000:26:4700:26:52-1
#18 18201Brandt MikołajPOZNAŃ00:04:4412.7000:26:5900:27:0217-
#19 19121Pokrywka RobertPOZNAŃ00:04:4812.5000:27:2200:27:3618-
#20 20210Szypa MarcinSIEROSŁAWBALTAZARY00:04:4912.5000:27:2600:27:4019-
#21 21217Tomczak GrzegorzGOWARZEWOGOWARZEWO TEAM00:04:5012.4000:27:3100:27:4220-
#22 22133Sobczyński MichałDOMINOWO00:04:5112.4000:27:3700:27:4721-
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23255Zowczak DorotaPOZNAN00:04:5312.3000:27:4800:27:50-2
#24 24358Irzyk GrzegorzPOZNAŃPARKRUN00:04:5212.3000:27:4400:27:5222-
#25 25106Wójcik JanuszGNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNO00:04:5312.3000:27:5100:28:0023-
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2699Filipiak AgnieszkaGNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNO00:04:5312.3000:27:5200:28:02-3
#27 27101Mandziak RafałPOZNAŃ00:04:5412.3000:27:5300:28:0424-
#28 28278Chudziak ŁukaszPOZNAŃBATMANTEAM00:04:5412.2000:27:5600:28:0825-
#29 29218Szewczyk KarolinaPOZNAŃ00:04:5612.2000:28:0800:28:11-4
#30 30186Sereda EwelinaGRUDZIADZRUN-LOG.COM00:04:5512.2000:28:0000:28:13-5
#31 31401Kazmierczak MarcinPOZNAŃOSH W BIEGU00:04:5712.1000:28:1300:28:2326-
#32 3257Bramińska -Adamska KatarzynaKOŚCIAN00:04:5812.1000:28:2100:28:26-6
#33 33206Grabia JacekPOZNAŃ00:04:5912.0000:28:2500:28:3227-
#34 3443Łącki TomaszPOZNAŃ00:05:0112.0000:28:3500:28:5028-
#35 35250Szczęsna EwaPOZNAŃ00:05:0311.9000:28:4800:28:52-7
#36 36207Matysiak KarolLUBOŃDRUŻYNA SZPIKU/OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU00:05:0211.9000:28:4400:28:5429-
#37 37112Pomykalska IwonaKOSTRZYNGDZIE TA META00:05:0311.9000:28:4500:28:54-8
#38 3822Bednarska AnnaPOZNAŃ00:05:0112.0000:28:3400:29:00-9
#39 39266Wilczyński KrzysztofPOZNAŃ00:05:0311.9000:28:4800:29:0630-
#40 40177Psiuk AgataSIEDLEC00:05:0611.8000:29:0200:29:07-10
#41 41171Juskowiak AmadeuszPOZNAŃ00:05:1311.5000:29:4400:29:4831-
#42 42355Oleś MarcinSWARZĘDZ00:05:1211.5000:29:3700:29:5232-
#43 43237Rybicki TomaszPOZNAŃ00:05:1111.6000:29:3200:29:5433-
#44 44277Kasprowicz MichałPOZNAŃ00:05:1411.5000:29:4700:29:5534-
#45 45109Morawiec MirosławKOSTRZYNGDZIE TA META00:05:1011.6000:29:2900:30:0135-
#46 46385Wojtczak AnnaOPATÓWEKNIGHT RUNNERS00:05:1411.5000:29:4900:30:11-11
#47 47297Szmania MonikaMARGONINWATAHA00:05:1511.4000:29:5400:30:12-12
#48 48308Walkowiak RadosławPOZNAŃSHIN DOJO00:05:1711.4000:30:0500:30:2836-
#49 4989Bartkowiak RafałDASZEWICE-00:05:1811.3000:30:1000:30:3537-
#50 50402Wesołek AleksandraPOZNAŃNIGHT RUNNERS00:05:1911.3000:30:2100:30:39-13
#51 51147Janicki TomaszPOZNAŃ-00:05:2111.2000:30:3100:30:5138-
#52 52222Grzempka IzabelaKOSTRZYN00:05:2111.2000:30:3200:30:40-14
#53 53223Janik SławekPOZNAŃ00:05:2211.2000:30:3400:30:4339-
#54 54128Ratajczak MariaPOZNAŃ00:05:2311.1000:30:4100:30:54-15
#55 5586Rosół AnnaKROSNOADRENALINA FITNESS TEAM00:05:2311.1000:30:4200:30:56-16
#56 56407Zienkiewicz ZuzannaOPALENICA-00:05:2311.1000:30:4300:30:55-17
#57 57214Stoińska AgnieszkaPOZNAŃ00:05:2411.1000:30:4800:30:53-18
#58 5836Pankowski DariuszGNIEZNO00:05:2411.1000:30:4800:31:1840-
#59 59282Dalke PiotrWĄGROWIECWATAHA00:05:2411.1000:30:4900:31:0841-
#60 604Gadomski PiotrCZERWONAKFUNDACJA PODAJ DALEJ00:05:2411.1000:30:4900:30:5742-
#61 61264Mielcarek AnnaPOZNAŃ00:05:2511.1000:30:5500:30:59-19
#62 62146Wachowski LeszekPOZNAŃ00:05:2511.1000:30:5500:31:0243-
#63 63261Misiek BernardPOZNAŃ00:05:2611.1000:30:5600:31:1944-
#64 64205Dziedzic JulitaPOZNAŃ00:05:2611.1000:30:5700:31:18-20
#65 65215Salita LechGNIEZNOALTOM GNIEZNO00:05:2611.0000:31:0100:31:1745-
#66 6654Kasińska MartaŻARNÓWMARTA TEAM POLAND00:05:2711.0000:31:0300:31:10-21
#67 67190Chabowska AnitaPOZNAŃBRAK00:05:2910.9000:31:1800:31:23-22
#68 68226Skrzypczak MonikaMIEŚCISKOGOWARZEWO TEAM00:05:3010.9000:31:2200:31:33-23
#69 6948Gilowski TomaszPOZNAŃ00:05:3010.9000:31:2300:31:4046-
#70 70130Rożkowski RomanŚREMDENDRORUNNERS00:05:3110.9000:31:2900:31:3647-
#71 7140Stoińska KarinaPOZNAŃ00:05:3210.9000:31:3100:31:35-24
#72 72349Misiek DorotaPOZNAŃ-00:05:3210.8000:31:3300:31:56-25
#73 732Krzyżanek MałgorzataOPALENICA00:05:3310.8000:31:3700:31:37-26
#74 74111Karnowski RadosławWĄGROWIECZABIEGANI PTTKA WĄGROWIEC00:05:3310.8000:31:3700:31:4648-
#75 7591Cegielska LucynaWĄGROWIECZABIEGANI PTTK WĄGROWIEC00:05:3310.8000:31:3800:31:46-27
#76 76120Kraus EwelinaWĄGROWIECZABIEGANI PTTK WĄGROWIEC00:05:3310.8000:31:3800:31:46-28
#77 77330Ratajczyk DanutaKALISZNIGHT RUNNERS00:05:3310.8000:31:3800:32:00-29
#78 78381Siejak PiotrMOSINAOŚRODEK JEŹDZIECKI MIECZEWO00:05:3510.8000:31:4700:32:1549-
#79 79227Sypniewski KrzysztofPOZNAŃ00:05:3510.7000:31:5100:32:1150-
#80 80204Biskup AgataPOZNAŃKARDIO HCP00:05:3510.7000:31:5200:32:13-30
#81 81196Jabłoński SebastianWROCŁAWNIEZRZESZONY00:05:3610.7000:31:5500:32:1451-
#82 82312Kurkowiak AgnieszkaPOZNAŃMAMY-BIEGAMY00:05:3610.7000:31:5700:32:26-31
#83 83313Paschke LidiaPOZNAŃMAMY-BIEGAMY00:05:3610.7000:31:5700:32:26-32
#84 84131Sikorska-Podyma KamilaPOZNAŃUAM POZNAŃ00:05:3710.7000:31:5900:32:09-33
#85 85301Goldman DominikaPOZNAŃBIEGAJĄCE CHOMIKI00:05:3810.7000:32:0400:32:21-34
#86 86143Stefaniak AgnieszkaPOZNAN00:05:3810.6000:32:0900:32:26-35
#87 8749Janiak KarolinaPYZDRY00:05:4010.6000:32:1800:32:25-36
#88 88347Makles HannaPOZNAŃ00:05:4010.6000:32:1800:32:28-37
#89 89243Kłosowicz IzabelaOBORNIKI00:05:4010.6000:32:1900:32:25-38
#90 90388Pluskota MarcinKRZESZKOWICE00:05:4310.5000:32:3300:32:5952-
#91 91351Wilczyński HubertNOWE MIASTO NAD WARTĄWH00:05:4310.5000:32:3600:33:0153-
#92 92216Binkowska MagdalenaPOZNANMAMY-BIEGAMY00:05:4410.5000:32:4200:33:09-39
#93 93209Rybak IzabelaLUBOŃLUBOŃ00:05:4610.4000:32:5100:33:07-40
#94 9470Kawala OlgaPOZNAŃPOZNAŃ00:05:4610.4000:32:5200:33:08-41
#95 95239Jakubiak MagdalenaPOZNAŃ00:05:4610.4000:32:5200:33:24-42
#96 96280Kawczyński MarcinSWARZĘDZ00:05:4610.4000:32:5300:32:5654-
#97 97271Zamelek KatarzynaLESZNO-00:05:4710.4000:33:0000:33:07-43
#98 98257Walkowiak MagdalenaPOZNAŃSHIN DOJO00:05:4810.4000:33:0100:33:24-44
#99 99231Derak MonikaKAMIONKIPODBICEPS00:05:4810.3000:33:0300:33:16-45
#100 10045Szymczak MateuszKALISZNIGHT RUNNERS00:05:4910.3000:33:1000:33:3555-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności