Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Mietków - Sztafety

Wyniki - 10 czerwca 2017, Mietków

Martombike

Msc
Nr
Kat
T1
T2
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1157GVT BMCPOLMaciej Chmura, Zbigniew Gucwa, Marek SzewczykPRO100:14:21200:01:59101:06:55100:00:26100:35:35101:59:1600:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !295TRIATHLON CLUB WROCŁAWPOLDariusz Wolny, Jerzy Sikora, Igor ZalewskiPRO200:15:29500:02:07401:06:07200:00:21200:36:15202:00:1900:01:02
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3197AJAN IRON TEAM JAWORPOLNawracaj Michał, Zieliński Dawid, Roskosz BartoszPRO300:15:581000:02:05801:08:18300:00:25300:38:07502:04:5300:05:37
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !427AQUAPARK WROCŁAWPOLDudek Mateusz, Wnęk Jarosław, Perdion PawełMEN100:15:40700:02:06601:10:53600:00:25600:38:10602:07:1400:07:58
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !57EUROPA UBEZPIECZENIA 1POLMarek Ziółkowski, Jarosław Kosiński, Maciej MartowskiMEN200:18:111900:02:091601:07:32500:00:33500:42:561702:11:2100:12:04
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6233EUROVENT ATHLETICS OPOLEPOLRadosz Asia, Maciaś Tomasz, Mieszko AntoniakMIX100:16:171100:02:281001:16:291200:00:311200:36:55302:12:4000:13:24
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7195NOKIA TRIATHLON TEAM 1POLGrzegorz Radwanski, Lukasz Figura, Piotr BasinskiMEN300:17:411600:02:211301:16:131300:00:231300:37:48402:14:2600:15:10
#8 8203TRIATHLON MIETKÓW TEAM IIPOLMarcin Zielenkiewicz, Tomek Białek, Tomek HadryśPRO400:18:142000:02:001501:14:10800:00:27800:40:39902:15:3000:16:13
#9 921INTER REN TRANSPORT & SPEDYCJAPOLMaciej Bych, Krzysztof Messyasz, Wolański JanMEN400:19:012500:02:292501:14:591600:00:291600:39:16702:16:1400:16:57
#10 10113UNIROL PARTSPOLMazur Hubert, Gródziński Marcin, Wira MariuszMEN500:18:432300:01:592001:14:271100:00:251100:41:141102:16:4800:17:32
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11149HIGHER ŻARÓWPOLKrzysztof Godlewski, Bartosz Grzegorczyk, Tomasz RudnikMIX200:19:232700:02:042401:13:411000:00:251000:42:151302:17:4800:18:32
#12 12137IRONMAN CSPOLPrzybylski Rafał, Koronkiewicz Adam, Adam PiotrMEN600:20:123500:02:343701:13:231400:00:341400:43:292002:20:1200:20:55
#13 1357LOS CREDITSUISSEROSPOLBartlomiej Okopiński, Eric Visentin, Rafał TomczykMEN700:19:493100:02:222901:14:041500:00:361500:43:261902:20:1700:21:01
#14 14127DRAEXLMAIER WE CREATE CHARACTEPOLPiotr Łazarz, Sławomir Kukiełka, Szymon StelmachMEN800:20:454600:02:113901:16:292200:00:302200:42:241502:22:1900:23:03
#15 15177ETTEPLAN TEAM 1POLEduardo Gutierrez, Rafał Fabich, Paweł KidawaMEN900:17:561800:02:171401:14:27900:00:25900:47:193902:22:2400:23:08
#16 1629MONKO.COFFEE SPORTS TEAMPOLŚwiąder Konrad, Bartłomiej Ostrasz, Zagrobelny RadosławMEN1000:20:213700:03:184701:14:041800:00:301800:44:582702:23:1100:23:55
#17 17151TRIATHLON MIETKÓW TEAM - IRONMPOLSroka Michał, Leśniak Karolina, Wrzeszcz MariuszPRO500:18:202100:02:151801:21:553000:00:233000:40:31802:23:2400:24:08
#18 18143HPE IRON TEAMPOLElguea, Julen, Catti, Roberto, Szymczak, JakubMEN1100:20:444500:02:374401:16:452500:00:382500:42:561602:23:4000:24:23
#19 19147TEAM AB S.A.POLNowak Grzegorz, Junik Sebastian, Bożek KamilMEN1200:21:175000:02:224901:19:313200:00:233200:41:101002:24:4300:25:27
#20 20209SANTANDER CONSUMER BANK S.A. JPOLMarcin Lupa, Tomasz Lutecki, Łukasz FurmanekMEN1300:20:354100:02:344301:17:202700:00:312700:44:242502:25:2400:26:08
#21 2197EUROPA UBEZPIECZENIA 3POLSowiński Marcin, Sowiński Miłosz, Nevretdinov MaratMEN1400:13:50100:08:233101:09:48700:00:26700:53:256802:25:5200:26:36
#22 22207TIETO TRIATHLON TEAMPOLAdam Konopa, Tomasz Karbowniczyn, Piotr RomanowskiMEN1500:20:294000:02:544501:19:263100:00:263100:43:322102:26:4700:27:31
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2335AQUA FIT OSIRŚRODA ŚLĄSKAPOLMateusz Szot, Sebastian Figarski, Anna FigarskaMIX300:15:32600:02:13501:21:272100:00:312100:47:063702:26:4900:27:32
#24 24129DRAEXLMAIER LANGSAM ABER SICHEPOLBielawski Jakub, Kulej Michał, Bielawski ŁukaszMEN1600:20:123600:02:163301:18:212800:00:272800:45:593302:27:1500:27:59
#25 2589GEDIA POLANDPOLŁukasz Talkowski, Mateusz Kokowski, Marcin JaworskiMEN1700:22:566200:02:395901:14:502600:00:292600:46:593602:27:5300:28:37
#26 26115JAKOHURTPOLBogucki Jarosław, Steczkowski Tomasz, Chałubiec MichałMEN1800:20:233800:02:113401:16:132000:00:422000:48:294102:27:5800:28:41
#27 2775TGRPOLRogala Zbigniew, Rogala Tomasz, Gębarzewski RobertMEN1900:19:422900:02:122801:22:163500:00:293500:44:102302:28:4900:29:33
#28 2825PRO-RUN WROCŁAWPOLŁowicka Magdalena, Skudlarski Jakub, Korzeniewski MichałPRO600:20:253900:02:133501:21:233400:00:323400:44:382602:29:1100:29:54
#29 2939FRESENIUS TEAMPOLZgryźniak Paweł, Bogusz Sławomir, Marcin KowalskiMEN2000:25:337700:02:127601:17:003600:00:343600:45:343202:30:5300:31:37
#30 3079BOART LONGYEAR TEAMPOLSkóra Katarzyna, Nowak Wojciech, Malasiewicz KrystianMIX400:27:339200:02:308801:14:583700:00:323700:45:293002:31:0200:31:46
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !31243LITWIN TRIATHLON TEAMPOLLitwin Agata, Krzemińska Mariola, Kubaj WiktoriaWOM100:15:02300:02:10201:20:561900:00:291900:54:447302:33:2100:34:05
#32 3237OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWAPOLKargol Paweł, Jendrzejczyk Piotr, Piotrowski MarekMEN2100:24:517100:02:417201:22:475700:00:425700:42:221402:33:2300:34:07
#33 3351COMARCHPOLRadosław Kosicki, Mateusz Żurawski, Agata Masalska-PawlakMIX500:18:262200:02:111901:19:312400:00:272400:52:486702:33:2300:34:07
#34 3413OLIMPIUS RACING TEAMPOLAdam Jakub, Adam Kacper, Adam WłodzimierzMEN2200:17:351400:02:191201:06:32400:00:35401:06:5710602:33:5800:34:42
#35 3517POLARISPOLJustyna Policinska, Lukasz Golak, Marcin SikorskiMIX600:22:175100:02:305401:20:173800:00:303800:49:185002:34:5200:35:36
#36 3655AJAN POLSKAPOLRybicki Marcin, Łukasz Zawada, Nihat CinarliMEN2300:23:176400:02:206001:21:384400:00:334400:47:214002:35:0900:35:53
#37 37119WORD WROCŁAWPOLMarek Spychała, Bogusław Piątek, Marek DrabińskiMEN2400:26:438400:02:168401:18:264500:00:324500:47:133802:35:1000:35:53
#38 38125JTENDOPOLPiotr Szeruda, Dariusz Poszelężny, Andrzej TrywińskiMEN2500:25:488100:02:278001:20:545100:00:345100:46:583502:36:4100:37:25
#39 39205MIETKOWSKIE ŚWIRYPOLPiotr Murzyn, Środa Michał, Jaskuła KatarzynaMIX700:22:335700:02:355801:17:563300:00:333300:53:317002:37:0800:37:52
#40 40221IDEA LEASING 3POLAdamek Paweł, Wolny Robert, Jednoróg JoannaMIX800:22:295600:01:555101:21:504200:00:304200:50:275802:37:1100:37:55
#41 4115POLARIS CHAMPIONSPOLSokołowski Grzegorz, Wojciech Kubiak, Joanna GolakMIX900:22:225300:02:175301:22:494600:00:314600:49:215102:37:2000:38:03
#42 42193NOKIA TRIATHLON TEAM 2POLPawel Pozniewski, Lukasz Wachowski, Paulina BasińskaMIX1000:22:275400:04:076601:20:374300:00:304300:49:435402:37:2400:38:08
#43 4361CREDIT SUISSE 3POLAgnieszka Przychodzien, Robert Skica, Andrea MariottiMIX1100:20:364200:03:034801:24:074700:00:294700:49:154902:37:3000:38:14
#44 4441JELENIA PLASTPOLWaldemar Ścigała, Radosław Dudajek, Monika ŁagońskaMIX1200:20:434400:02:204101:17:362900:00:452900:56:168302:37:4000:38:24
#45 45167ELECTROLUX ŻARÓWPOLJacek Zgarda, Alina Lasocka, Patryk PrończukMIX1300:22:275500:02:065201:25:325300:00:285300:48:294202:39:0200:39:46
#46 4699EUROPA UBEZPIECZENIA 4POLJanowski Mateusz, Ziółkowski Marek, Markowska KarolinaMIX1400:27:278900:02:499101:19:245200:00:295200:48:594602:39:0800:39:52
#47 4745CABP TEAM ONEPOLBerger Denis, Olaczek Łukasz, Tomasz HajdaszMEN2600:22:416000:02:205701:25:115500:00:345500:48:514502:39:3700:40:21
#48 48201KOBIERZYCE TEAMPOLSmoleń Dagmara, Lech Łukasz, Łoposzko CyprianMIX1500:26:288300:02:498501:26:036400:00:346400:43:432202:39:3700:40:21
#49 49131GIMNAZJUM NR 3 W OŁAWIEPOLCezary Szamburski, Kamil Szlaga, Michał RzemykowskiMEN2700:15:46900:02:13701:35:216000:00:246000:46:203402:40:0400:40:48
#50 50135DECATHLON BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPaweł Bednarczyk, Jakub Michalik, Michał SzewczykMEN2800:17:351500:02:171101:34:396200:00:256200:45:212902:40:1700:41:01
#51 51231FABRYKAPOLMagdalena Skuza, Sławomir Waleczek, Andrzej KotowskiMIX1600:25:518200:02:268101:19:585000:00:365000:51:476402:40:3800:41:21
#52 52219TRI INTIVE #NAMOKROPOLAndrii Kuzminskyi, Mateusz Gajownczek, Paulina TyneckaMIX1700:16:201200:02:10901:31:555600:00:315600:51:146102:42:1000:42:54
#53 53215SANTANDER CONSUMER BANK S.A. SPOLŁukasz Szymański, Cesar Sanchez, Magdalena DybaMIX1800:27:279000:02:228701:20:185400:00:305400:51:426202:42:1900:43:02
#54 54107EUROPA UBEZPIECZENIA 5POLNiekraszewicz Katarzyna, Anna Grygiel, Tomasz LiberaMIX1900:35:1010800:03:1110801:06:554100:01:264100:55:507602:42:3200:43:15
#55 5533CYWILE ŚRÓDMIEŚCIE 1POLGierak Łukasz, Paszek Sebastian, Zawiślak TomaszMEN2900:25:187600:02:207401:20:054800:00:344800:54:587402:43:1500:43:59
#56 56145SCHAVEMAKERPOLKamil Kuriata, Marcin Sikorski, Dawid BożętkaMEN3000:25:047300:02:327301:26:486100:00:316100:48:394302:43:3400:44:18
#57 5771TKACZ.PROPOLMariusz Tazbir, Łukasz Tkacz, Wiktor MorukMEN3100:19:122600:02:272701:23:543900:00:373900:57:389102:43:4800:44:32
#58 5849TOLBUD TRI TEAMPOLNajbar Grzegorz, Wenderski Gerard, Antoni PasierbMEN3200:22:365900:02:175601:20:554000:00:304000:58:319602:44:4900:45:33
#59 5947AMBIT RACING TEAMPOLStajer Mariusz, Dawidziak Jarek, Kubiak MichałMEN3300:25:157400:02:577901:19:574900:00:284900:56:248602:45:0100:45:45
#60 60165ELECTROLUX ŚWIDNICAPOLDyko Bartosz, Dąbrowski Piotr, Dąbrowska HalinaMIX2000:30:059800:02:139701:19:025800:00:345800:53:296902:45:2300:46:07
#61 61139NVM PROPOLAnna Linke, Pablo Salinas Quintero, Konrad KunickiMIX2100:23:236500:02:576401:38:178300:00:288300:41:461202:46:5100:47:34
#62 62175ELECTROLUX ŻARÓW 5POLZajączkowska Anna, Majchrzak Marek, Sobczyk MartaMIX2200:23:036300:02:506301:29:266300:00:336300:51:056002:46:5700:47:40
#63 6387LOPAKI STRZEGOMPOLEryk Bendig, Przemysław Stempniewicz, Krzysztof SkolakMEN3400:25:367800:02:117701:30:546900:00:276900:49:084802:48:1600:49:00
#64 64247BERNARDPOLNowak Dariusz, Łaźniewski Dariusz, Tomaszewski MateuszMEN3500:20:474700:02:144001:40:057800:00:357800:45:313102:49:1200:49:55
#65 6531STOWARZYSZENIE INWESTORÓW INDYPOLMasłowski Michał, Dominiak Jarosław, Adrian MackiewiczMEN3600:17:471700:03:212101:18:132300:00:342301:09:5810902:49:5300:50:37
#66 66225TRIATHLON MIETKÓW TEAM - DRUŻYPOLAsia Sroka, Alina Sowa, Alina BrzezickaPRO700:23:556700:02:366501:31:546800:00:386800:51:526502:50:5500:51:39
#67 6711HEXAGON IN SHAPEPOLLigenza Maciej, Leszek Mateusz, Sielicki MariuszMEN3700:27:228700:03:089401:37:219100:00:339100:42:581802:51:2200:52:06
#68 6865RAFAKO TRI TEAMPOLKuliś Jakub, Dembski Dariusz, Zalewski PawełMEN3800:21:164900:02:445001:36:177300:00:517300:50:595902:52:0700:52:51
#69 69163KILOUTOU POLSKA 3POLRusak Aleksander, Baranowski Piotr, Bartłomiej WitczakMEN3900:28:589600:03:099601:35:038900:00:348900:44:242402:52:0800:52:51
#70 70183KUŹNIA JAWOR TEAM 1POLŁukasz Ryznar, Bartłomiej Nowak, Michał GładyszMEN4000:25:377900:02:057501:35:588100:00:288100:49:235202:53:3100:54:14
#71 71171ELECTROLUX ŻARÓW 3POLMilikowicz Czesław, Jarosz Tomasz, Michał SmolińskiMEN4100:30:069900:02:369801:30:457900:00:287900:49:455502:53:4000:54:24
#72 72189CONSONANCE TEAMPOLKamil Bobrowski, Rafał Samborski, Maciej JanickiMEN4200:24:407000:02:247001:24:465900:00:575901:02:2810302:55:1500:55:58
#73 73229BECKER AVIONICS TEAMPOLGuszczyński Mirosław, Gemza Piotr, Marzec TomaszMEN4300:24:557200:02:167101:39:478700:00:298700:48:404402:56:0700:56:51
#74 74117DECATHLON BIELANY WROCŁAWSKIEPOLMarcin Dobrzański, Dynowski Piotr, Sebastian KolendaMEN4400:26:488600:01:578201:34:137700:00:357700:52:446602:56:1700:57:01
#75 7573EUROPA UBEZPIECZENIA 2POLKuźmicki Michał, Rychlik Tomasz, Martowska BarbaraMIX2300:22:225200:03:246201:31:576600:00:306600:58:169402:56:2900:57:13
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !769MAMOKA TRI TEAMPOLMarta Szałacińska, Monika Żurek, Kamila ChałupaWOM200:22:496100:02:526101:34:147100:00:337100:56:178502:56:4500:57:29
#77 77217TRINTIVE AMOK ŚLIMAKAPOLSzymon Stodółka, Magdalena Bardzińska, Łukasz KlatkaMIX2400:20:073300:02:053001:49:559600:00:309600:44:592802:57:3600:58:20
#78 78123IDEA LEASING 2POLWiśniewski Szymon, Czechowska-Madej Katarzyna, Pająk AgataMIX2500:28:069500:02:159201:29:407200:00:307200:57:479302:58:1800:59:02
#79 7977CREDIT SUISSE 4POLStanislav Ivanov, Tufan Rakshit, Kamila NimszMIX2600:19:473000:02:403201:46:489300:00:319300:49:054702:58:5100:59:34
#80 80161KILOUTOU POLSKA 2POLKlimek Wojciech, Herman Rafał, Gardias RenataMIX2700:29:489700:03:569901:24:166700:00:276701:00:259702:58:5200:59:36
#81 81153SR ŚWIDNICAPOLGrzegorz Jędrzejewski, Wojciech Dudzic, Weronika AntoninasMIX2800:20:484800:02:374601:39:097400:00:267400:55:547802:58:5400:59:37
#82 82187NOKIA TRIATHLON TEAM 4POLWojciech Maciantowicz, Bartosz Woronicz, Krzysztof ZielinskiMEN4500:25:177500:03:348301:38:479000:00:309000:51:436302:59:5101:00:35
#83 83223NOKIA TRIATHLON TEAM 3POLJacek Serafin, Rafael Fracek, Wlodzimierz ApostolukMEN4600:32:5010400:04:3010701:25:147500:00:307500:57:008903:00:0401:00:48
#84 8469LAFARGEPOLCzapski Maciej, Chudnik Wojciech, Sterecka IrenaMIX2900:26:478500:02:578601:34:088200:00:418200:55:597903:00:3201:01:15
#85 8583CREDIT SUISSE 5POLJonatan Pilak, Maxym Tereshchenko, Bartosz RymarczukMEN4700:24:346900:02:026701:36:558000:00:348000:56:458803:00:5001:01:34
#86 86227ELECTROLUX ŚWIDNICA 2POLWiciński Adam, Bartosiński Rafał, Janus RadosławMEN4800:27:258800:02:499001:43:109700:00:249700:49:595603:03:4701:04:30
#87 8793SMAGI TEAMPOLWojciech Smagała, Wojciech Smagała, Ewelina SmagałaMIX3000:32:2510300:02:1710201:24:177000:00:357001:04:2210403:03:5601:04:39
#88 88105ACTEMIUM CEGELEC ŚLĄSKPOLKrzysztof Sadurski, Piotr Wojdołowicz, Lesław StrzeleckiMEN4900:30:5710100:02:4910001:29:107600:00:347601:00:339803:04:0301:04:46
#89 89211SANTANDER CONSUMER BANK S.A. PPOLKrzysztof Sokolowski, Włodzimierz Partyka, Aneta Kisielewska-BorgulMIX3100:25:448000:02:267801:27:176500:00:376501:08:1210803:04:1601:05:00
#90 90109EUROPA UBEZPIECZENIA 6POLMarcin Frącek, Kamińska-Sikorska Kalina, Sikorski PiotrMIX3200:24:156800:02:476901:42:269400:00:259400:55:517703:05:4401:06:28
#91 9123HUBERGROUP POLSKAPOLJoanna Sielczak Kus, Alicja Skoczylas, Jerzy KempinskiMIX3300:20:123400:02:393801:41:578400:00:328401:00:5510003:06:1501:06:59
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9267SITECH SP. Z O.O.POLPiskorz Daria, Mazur Agnieszka, Dymek MonikaWOM300:32:5110500:02:3610401:34:419500:00:299500:56:088003:06:4501:07:28
#93 93133DECATHLON BIELANY WROCŁAWSKIEPOLMartyna Górajewskakarolina Staniucha, Izabela GicalaWOM400:19:543200:02:473601:44:238800:00:308801:00:5910103:08:3301:09:16
#94 94141NVM N00BZPOLKonrad Kunicki, Bartosz Knapik, Michał StangretMIX3400:20:424300:02:234201:56:4710400:00:2610400:49:265303:09:4401:10:27
#95 95257TMTPOLRogowska Małgorzata, Mroczko Tomasz, Grzegorczyk RadosławMIX3500:33:2510600:03:0010501:28:308500:00:388501:04:5510503:10:2801:11:12
#96 96179ETTEPLAN TEAM 2POLSylwia Szprocińska, Jacek Kajmowicz, Tomasz PiekalnyMIX3600:17:301300:03:041701:52:469800:00:399800:56:458703:10:4401:11:27
#97 97181ETTEPLAN TEAM 3POLSeredyński Przemysław, Kupiniak Daniel, Natalia DobrowskaMIX3700:22:355800:02:175501:43:529200:00:399201:01:4310203:11:0601:11:49
#98 98185KUŹNIA JAWOR TEAM 2POLMarcin Rychlik, Waldemar Markiewicz, Ewa WiśniewskaMIX3800:34:2110700:02:4410601:40:1410100:00:3910100:54:117103:12:0901:12:52
#99 9991CYWILE ŚRÓDMIEŚCIE 2POLPaweł Powszek, Tomasz Skowroński, Janusz ŁuczyszynMEN5000:23:526600:02:506801:47:419900:00:369900:57:459203:12:4401:13:27
#100 100253EUROPA UBEZPIECZENIAPOLCzyszczoń Włodzimierz, Malkus Wioletta, Rother MarekMIX3900:15:07400:02:19301:58:0310000:00:3510000:57:329003:13:3601:14:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności