Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Siemianowicki Bieg Świetlików

Wyniki - 24 czerwca 2017, Siemianowice Śląskie

BE3 karnet

Msc
Nr
K
M
5
Km
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mateusz Wolnik756-1MLYSKIMOSIR ŁAZISKA GÓRNE00:17:4200:35:3200:35:3200:03:38
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Mateusz Stachura715-2MZABRZE00:18:1200:36:1800:36:1800:03:42
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Kamil Kłębek594-3MKATOWICEDECATHLON DĄBRÓWKA00:19:2500:38:5600:38:5600:03:58
#4 5Jakub Tesluk743-5MŻORY00:20:0400:39:2100:39:2100:04:01
#5 6Bartłomiej Wower757-6MCHORZÓWCSC ADVENTURE ACADEMY00:20:0700:39:3000:39:3000:04:02
#6 7Artur Grządziel568-7MKATOWICE00:19:4700:39:3600:39:3600:04:02
#7 8Rafał Mikołajczyk648-8MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPARKRUN KATOWICE00:20:1600:40:0300:40:0300:04:05
#8 9Dariusz Furich542-9MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:20:1500:40:0700:40:0700:04:06
#9 10Mirosław Adamczyk501-10MSIEMIANOWICE ŚLASKIECSC ADVENTURE ACADEMY00:20:1600:40:2000:40:2000:04:07
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Anna Skalska7061-KBYTOMFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJ00:20:2900:40:5700:40:5700:04:11
#11 12Mariusz Ochałek659-11MKATOWICE00:21:4000:41:0800:40:4200:04:12
#12 13Krzysztof Szewczyk733-12MCZESTOCHOWACZEWARUN TIM00:20:5500:41:1500:41:1500:04:13
#13 14Tomasz Dzierga538-13MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPKIN.ORG TEAM00:20:4600:41:3400:41:3400:04:14
#14 15Marek Nieslon653-14MGLIWICEAKMB PEDZIWIATR GLIWICE00:21:0800:41:4900:41:4800:04:16
#15 16Paweł Kowalczyk608-15MKĘTYKĘCKIE HARPAGANY00:20:5000:42:0200:42:0200:04:17
#16 17Dariusz Zdebel761-16MPIEKARY SLASKIELECYMY DURŚ00:21:2200:42:1600:42:1600:04:19
#17 18Mirosław Potoczny680-17MJAWORZNO00:21:1600:42:2100:42:1800:04:19
#18 19Michał Tlołka744-18MŻORY00:21:2500:42:2600:42:1800:04:20
#19 20Andrzej Fiszer541-19MKATOWICE00:22:1000:42:2900:42:1500:04:20
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21Weronika Bagińska5032-KKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMY00:21:4000:42:3900:42:3800:04:21
#21 22Tomasz Madejczyk634-20MGLIWICE00:22:0400:42:5300:42:4500:04:23
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23Anna Kącka7673-KZAKOPANEDARE2B00:21:4000:43:2700:43:2700:04:26
#23 24Marek Jezierski-Krupa766-21MZABRZE00:21:3900:43:2700:43:2700:04:26
#24 25Krzysztof Koenig598-22MKATOWICE00:22:0100:43:3200:43:2800:04:27
#25 26Grażyna Lazar6274-KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECSC ADVENTURE ACADEMY00:21:4700:43:3500:43:3500:04:27
#26 27Martin Dobkowski529-23MCHORZÓW00:22:0900:43:4100:43:3600:04:27
#27 28Damian Lorisz628-24MCHORZÓWOPP KATOWICE00:21:4100:43:4300:43:4300:04:28
#28 29Łukasz Marszałek639-25MSZCZYRKSZYBKIE ŻÓŁWIE00:22:0600:43:5000:43:3100:04:28
#29 30Paweł Probierz682-26MDĄBROWA GÓRNICZA00:22:0200:43:5500:43:5400:04:29
#30 31Robert Bieńkowski512-27MPYSKOWICESOCIOS GÓRNIK & S.A.S00:21:1200:44:0000:44:0000:04:29
#31 32Radosław Szlembarski735-28MCZELADŹCSIR AGATSU / ZDZIERAJ KAPCIE00:21:4100:44:1700:44:1600:04:31
#32 33Rafał Oziębło664-29MCHORZÓWK.S. KANDAHAR00:22:2100:44:2300:44:2100:04:32
#33 34Grzegorz Nowak655-30MCHORZÓW`00:22:5300:44:2600:44:2000:04:32
#34 35Michał Ujma749-31MGLIWICE00:21:4700:44:3100:44:3000:04:33
#35 36Daria Szefer7305-KSIEMIANOWICE SLĄSKIE00:22:2100:44:4100:44:3600:04:34
#36 37Radek Pawłowski668-32MKATOWICE00:22:3800:44:4600:44:4400:04:34
#37 38Łukasz Łyp633-33MKATOWICE00:22:3200:44:5800:44:4500:04:35
#38 39Damian Dudek534-34MŁAZY00:22:4900:45:0200:44:5800:04:36
#39 40Marek Olszewski661-35MSŁAWKÓW00:22:4800:45:3200:45:2000:04:39
#40 41Adam Łobko631-36MPIEKARY ŚLĄSKIEŚLĘZAK TEAM00:23:3800:45:3200:45:2200:04:39
#41 42Piotr Domin531-37MSIEMIANOWICE ŚLĄŚKIEMK TEAM00:23:1700:45:3300:45:3300:04:39
#42 43Rafał Dacyk523-38MSŁAWKÓW00:23:1300:45:4500:45:3400:04:40
#43 44Michał Gałkiewicz546-39MKATOWICE00:23:1500:45:5000:45:5000:04:41
#44 45Wojciech Kręć613-40MRACIBÓRZ00:22:4700:45:5400:45:4300:04:41
#45 46Grzegorz Gierada552-41MGLIWICE00:23:4000:46:0300:45:5900:04:42
#46 47Rafał Biela509-42MŻORY00:23:1700:46:0600:45:5700:04:42
#47 48Bartosz Szołtysik736-43MPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:22:4100:46:1200:46:1100:04:43
#48 49Lesław Gawlina550-44MRUDA ŚLĄSKAADS MASNA KRYTYCZNA00:23:5300:46:1600:46:0600:04:43
#49 50Łukasz Matuszek643-45MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:22:4900:46:1700:46:1700:04:43
#50 51Rafal Hadzik571-46MGLIWICE00:22:5900:46:1800:46:1800:04:43
#51 52Marcin Peter669-47MKATOWICE00:22:5700:46:2900:46:2100:04:45
#52 53Igor Kaszewski587-48MKATOWICE00:23:3200:46:4400:46:3400:04:46
#53 54Rafał Tabiś-Hubka741-49MZABRZEZZG W POLSCE MAKOSZOWY00:23:3700:46:5000:46:4600:04:47
#54 55Przemysław Soj711-50MKATOWICE00:23:2500:46:5600:46:5400:04:47
#55 56Michał May-Majewski644-51MGLIWICE4M00:23:1900:47:1100:47:0300:04:49
#56 57Maciej Gierlotka555-52MKATOWICESTOL_MAC00:24:0500:47:1600:47:0200:04:49
#57 58Adam Rubiniec694-53MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:24:3300:47:2700:47:2000:04:51
#58 59Radosław Gołkowski561-54MZAWIERCIE00:23:4500:47:4000:47:3600:04:52
#59 60Adam Pytel686-55MZABRZES.A.S.00:24:2100:47:4100:47:3600:04:52
#60 61Barbara Piwiszkis6756-KJASTRZĘBIE- ZDRÓJKOBIETY NA 5+00:23:4000:47:5300:47:5300:04:53
#61 62Jacek Gendziwełna551-56MPIEKARY ŚLĄŚKIE00:24:3200:48:0400:47:5800:04:54
#62 63Krzysztof Racel687-57MKATOWICE00:24:4400:48:2400:48:1300:04:56
#63 64Kacper Lubojański629-58MCZELADŹCSIR AGATSU / ZDZIERAJ KAPCIE00:24:0300:48:3100:48:2900:04:57
#64 65Artur Juda579-59MRADZIONKÓW00:24:0700:48:4200:48:3900:04:58
#65 66Szymon Borys516-60MSIEMIANOWICE SLASKIE00:24:2500:48:4200:48:3100:04:58
#66 67Adam Kieruzal591-61MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:1000:48:4300:48:4200:04:58
#67 68Kamil Wilżyński752-62MKATOWICE00:25:1700:48:4400:48:3000:04:58
#68 69Agnieszka Sularz7217-KSIEWIERZ00:24:4300:49:0000:48:5600:05:00
#69 70Zdzisław Teper742-63MSOSNOWIEC00:25:1400:49:0800:48:5100:05:01
#70 71Jacek Knosała596-64MŚWIĘTOCHŁOWICE00:22:5800:49:1100:49:1100:05:01
#71 72Adam Horzela573-65MKATOWICE00:24:1400:49:1600:49:1300:05:02
#72 73Jacek Korzeniowski605-66MZABRZEOPEL ACTIVE TEAM00:24:4500:49:3100:49:2500:05:03
#73 74Mariusz Koniec601-67MDĄBROWA GÓRNICZA00:25:3600:49:3300:49:3300:05:03
#74 75Łukasz Ciołek522-68MBĘDZIN00:25:3000:49:3300:49:1500:05:03
#75 76Ernest Misiurek649-69MBĘDZINSRH 73PP00:25:4400:49:3300:49:2300:05:03
#76 77Filip Biszta513-70MKATOWICE00:25:4600:49:5100:49:2800:05:05
#77 78Dariusz Walkowski751-71MRUDA ŚLĄSKAAUGUST TIME00:25:3800:49:5300:49:4300:05:05
#78 79Anna Korkosz6048-KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:0200:49:5600:49:5100:05:06
#79 80Mariusz Sujka720-72MOLKUSZOLKUSZBIEGA.PL00:25:4400:50:0700:49:5000:05:07
#80 81Przemysław Filipek540-73MJAWORZNO00:26:2600:50:2500:50:0000:05:09
#81 82Rafał Studniarz719-74MCZELADŹSEKCJA PIASKI00:27:1100:50:3000:50:0400:05:09
#82 83Mariusz Rybacki696-75MKATOWICE00:26:0600:50:3100:50:1400:05:09
#83 84Łukasz Kucera616-76MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:4700:50:3400:50:2600:05:10
#84 85Aldona Kałmuk5859-KDĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:25:3200:50:3800:50:3700:05:10
#85 86Sebastian Surgucki723-77MCHORZÓW00:25:3100:50:4800:50:4000:05:11
#86 87Patryk Nowak656-78MPSARY00:25:3300:50:5100:50:4800:05:11
#87 88Przemysław Szeja731-79MIMIELININDJAN RUNNER00:25:2300:50:5800:50:4800:05:12
#88 89Dominika Kozioł61010-KKATOWICE00:25:1900:51:0000:50:5100:05:12
#89 90Krystian Pierzchalski674-80MCHORZÓW00:26:2900:51:0100:50:3800:05:12
#90 91Tomasz Król614-81MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:4700:51:0700:51:0400:05:13
#91 92Łukasz Nowicki657-82MCHORZÓWFRESHWAY TEAM00:25:5000:51:0800:50:4500:05:13
#92 93Dina Zaporożcewa76011-KKATOWICE00:26:0300:51:2000:51:1400:05:14
#93 94Ryszard Gierada554-83MGLIWICE00:25:5800:51:2700:51:1100:05:15
#94 95Filip Szymański738-84MTYCHY00:25:4800:51:3100:51:2300:05:15
#95 96Mariusz Krajewski612-85MMIKOŁÓW00:26:4600:51:5500:51:4500:05:18
#96 97Marcin Drozd533-86MDĄBROWA GÓRNICZA00:26:1600:52:0400:51:4600:05:19
#97 98Jerzy Hubka574-87MZABRZEZZG W POLSCE MAKOSZOWY00:25:5500:52:0500:52:0000:05:19
#98 99Edyta Ratyńska68912-KBYTOMBTM RUNNERS00:26:2800:52:0600:51:5300:05:19
#99 100Filipe Ramos688-88MKATOWICE00:25:4800:52:0600:51:5300:05:19
#100 101Adam Dymała536-89MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:3300:52:3300:52:3200:05:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności