Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Challenge Poznan

Wyniki - 25 czerwca 2017, Poznan

Msc
Nr
M
K
Kat
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 8341Bernhart JensGERKLEIN SISBECKTSV Germania Helmstedt8-M18-29500:31:0000:02:3002:18:0400:02:3001:23:3104:17:35
#2 20429Navrotskii GrigoriiRUSMOSCOWDWCoaching20-M30-39900:26:5400:02:3202:30:4300:02:2901:29:3004:32:08
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4334Fahrenholz PhilippGERSOTTRUMHannover 96 Triathlon4-M18-29300:27:3100:02:3502:13:5300:02:2401:29:3104:15:54
#4 5313Günther MarcGERWOLFSBURGVfL Wolfsburg5-M18-29400:28:2100:02:3702:20:1000:02:4401:22:1504:16:07
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1339Barkschat TobiasGERCOTTBUSWSV 21 Wolfenbuettel1-M18-29100:27:2100:02:4402:11:3500:02:3501:24:2404:08:39
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21241Rajca MichałPOLGŁUCHOŁAZYGT RAT2-M18-29200:31:2600:02:4402:11:2600:02:3101:24:1204:12:19
#7 245493Nadolska BarbaraPOLMUROWANA GOŚLINAKS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TE-10K30-39600:38:4700:02:5002:38:4800:03:0301:50:2705:13:55
#8 39336Oakey JamieGBRLONDONTri London39-M18-29800:27:2900:02:5202:28:0000:03:1801:37:2204:39:01
#9 81352Hartland MichaelGBRHORSHAMTeam T.H.E80-M18-291200:30:1500:02:5302:26:1100:03:2201:48:0804:50:49
#10 169437Kozinoga MateuszPOLPOZNAŃFSL VERUS AOK.pl Team166-M30-398400:38:5400:02:5502:33:0900:02:4001:46:1705:03:55
#11 80368Szczepański DawidPOLDOBRZYCAPryzmat79-M18-291100:30:3000:02:5502:34:1500:02:3601:40:3104:50:47
#12 1331151Onuchowski DamianPOLŻARYWaniewski coaching132-M50-59600:35:3200:02:5502:29:5800:02:5401:47:2304:58:42
#13 51524Molin BartekPOLSTAROGARD GDAŃSKITRI Starogard Gdański51-M30-392700:27:1600:02:5802:34:5600:03:2801:34:4404:43:22
#14 85321Berndt Tim-MichaelGERHELMSTEDTTeam Zoot Tri Europe84-M18-291300:28:3100:02:5802:29:3900:03:0001:46:4804:50:56
#15 120655Nesterov VasilyRUSKALININGRADAmberman119-M30-395800:35:5300:02:5802:36:1000:03:2701:38:1104:56:39
#16 93617Richardt AlexanderGERHELMSTEDTTSV Germania Helmstedt // Erdinger Alkoholfr92-M30-394600:34:1400:03:0202:28:2000:03:0401:43:2904:52:09
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 170583Ruta KarolinaPOLSWARZĘDZMOTIV HOME TEAM-4K30-39300:45:1300:03:0302:33:4500:03:0301:38:5405:03:58
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 71269Szewczyk MarekPOLTRZEBNICA7-M30-39300:30:1000:03:0402:20:5700:02:2801:20:0604:16:45
#19 111365Drabiński MariuszPOLJAWORZNO110-M18-291600:32:4300:03:0502:30:3100:03:1001:46:1404:55:43
#20 11440Nawracaj MichałPOLJAWORAJAN IRON TEAM JAWOR11-M30-39500:28:2300:03:0602:22:2400:02:2801:24:3304:20:54
#21 101403Birecki JakubPOLOPOLEJOJO TEAM GT KONA100-M30-395000:32:2800:03:0602:32:4300:02:4201:43:0704:54:06
#22 10317Richoz NicolasSUIEPALINGESTriTeamPully10-M18-29600:26:5200:03:0802:22:3800:02:2001:24:1504:19:13
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 151026Kalinowski PiotrPOLWŁOCŁAWEKLekarska Grupa Kolarska15-M40-49300:26:4200:03:0802:23:0400:03:0001:31:4604:27:40
#24 198401Hepner TomaszPOLCHODZIEŻKAWA KAMP TEAM193-M18-292100:37:4500:03:0902:34:5800:03:0401:49:1705:08:13
#25 482629Zielenkiewicz MarcinPOLWROCŁAWTriathlon Mietków Team452-M30-3921400:34:1800:03:1002:55:3400:02:5202:06:5105:42:45
#26 491015Śliwa WojciechPOLSZCZECINKS IRONMAN CS POLSKA49-M40-491300:33:0500:03:1002:26:0700:03:1401:37:2504:43:01
#27 2801159Bielenis DariuszPOLŚWINOUJŚCIE268-M50-59900:39:5100:03:1102:37:4800:03:0901:53:4505:17:44
#28 29612Sellehed RasmusSWEOXIEHeleneholms IF Tri Team29-M30-391700:33:5800:03:1102:22:1200:03:2101:33:4204:36:24
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3447Louys MichaelBELMALMEDYSauerland - Team3-M30-39100:31:0400:03:1202:11:1800:02:3301:24:3804:12:45
#30 88886Sobański TomaszPOLMYŚLIBÓRZepidemiasportu.pl87-M40-492900:33:0700:03:1202:31:5700:03:0401:40:0604:51:26
#31 103594Maciejewski KarolPOLNADOLICE WIELKIETriathlon Mietków Team102-M30-395100:38:2300:03:1202:25:3300:03:2901:43:4204:54:19
#32 52487Rodziewicz MarcinPOLPOZNAŃPUT52-M30-392800:30:2100:03:1302:26:3900:02:3901:40:3904:43:31
#33 9635Krestin DenisRUSMOSCOWDWC9-M30-39400:26:4500:03:1402:21:0300:02:3801:24:2304:18:03
#34 277412Kałwiński BartoszPOLPUSZCZYKOWOPadre Team265-M30-3913100:36:0000:03:1402:39:0800:02:5801:56:0705:17:27
#35 207537Poniedziałek FilipPOLPLEWISKAYuppi Squad201-M30-3910000:37:2100:03:1502:37:1600:03:1901:47:5105:09:02
#36 300907Kulik JacekPOLGDYNIAKulik&Kurek287-M40-4910600:35:1700:03:1502:28:4500:03:3902:09:0505:20:01
#37 67567Głowski DariuszPOLPOZNAŃActive Malbork67-M30-393400:36:2300:03:1502:31:1200:03:0301:34:0904:48:02
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121256Dąbrowski DariuszPOLPIASECZNOLuft Tri Team12-M40-49100:30:1700:03:1602:19:4100:02:5701:28:5604:25:07
#39 22410Kiełbasa RobertPOLŚWIDNIKSzkoła Pływania WODNIK22-M30-391100:27:1500:03:1602:29:5900:02:4201:31:2204:34:34
#40 2811068Chambarelli ChristianITAKATOWICE269-M40-499800:30:2300:03:1602:59:2500:03:2801:41:1605:17:48
#41 32789Rigo AlessandroITASAN GIOVANNI LUPATOTOverona triathlon32-M30-391900:33:1700:03:1602:22:5700:02:4501:35:1204:37:27
#42 106477Van Dijk ValentinGERHELMSTEDTTSV Germania Helmstedt105-M30-395300:32:4800:03:1602:45:2600:02:5101:30:3704:54:58
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6614Rueß DominikGERBERLINTriathlon Verein Berlin 096-M30-39200:26:4300:03:1702:19:0000:02:4701:24:4004:16:27
#44 442372Szkudlarek MaciejPOLSZCZECIN416-M18-294800:41:4200:03:1802:42:0700:03:4902:06:5605:37:52
#45 2061254Jędrasiak PatrykPOLMYŚLIBÓRZ200-M18-292300:39:1000:03:1902:48:0200:03:2901:34:5505:08:55
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !14877Wojnar RobertPOLTORUŃFOR SALE14-M40-49200:34:3000:03:1902:19:5800:02:5501:25:4104:26:23
#47 84737Natkaniec JakubPOLWROCŁAW82-M30-394100:30:0600:03:1902:33:0500:03:2301:41:0004:50:53
#48 192880Wędrychowicz AdamPOLDOPIEWIECFabryka Triathlonu187-M40-496700:38:1100:03:2002:38:2100:03:3201:43:1405:06:38
#49 401248Eldelyi DanielHUNBUDAPESTALBA TRIATHLON40-M18-29900:30:3900:03:2002:29:2700:03:2001:32:2204:39:08
#50 208354Kopania KamilPOLZIEMNICEFabryka Triathlonu202-M18-292400:37:2400:03:2102:31:5600:03:3601:52:5005:09:07
#51 145791Słomczyński BartoszPOLOPOLE10 BLog143-M30-397100:34:4300:03:2102:36:3500:03:0201:42:3805:00:19
#52 38591Dittberner FelixGERSCHWERINTri-Sport Schwerin e.V.38-M30-392100:26:4100:03:2202:24:3800:03:2601:40:4304:38:50
#53 117885Rzeźnik TomaszPOLPOZNAŃPOSNANIA INVESTMENT S.A.116-M40-494000:35:4500:03:2202:35:1500:03:0701:38:5004:56:19
#54 64984Dembiński MarekPOLPOZNAŃWójtowicz TRI Team64-M40-492200:28:1300:03:2302:37:0000:02:5101:36:0504:47:32
#55 110671Chlebowicz MarcinPOLWROCŁAWtrenerpersonalny.fit109-M30-395500:35:4700:03:2302:28:2900:03:0201:44:4904:55:30
#56 26395Skorupa PawełPOLTYCHYSkorupa Triathlon26-M18-29700:36:0300:03:2402:19:3900:02:2601:34:0304:35:35
#57 75474Danielski KamilPOLWARSZAWAAT Team74-M30-393800:33:5900:03:2402:31:1500:03:0401:38:1304:49:55
#58 135730Kita TomekPOLPOZNAŃSpecShop Team134-M30-396700:32:4400:03:2402:35:2600:03:2901:43:4904:58:52
#59 175728Błaszczyk JacekPOLMOSINAAF MOSINA TEAM170-M30-398700:33:2000:03:2502:41:1000:03:0701:43:1905:04:21
#60 223397Herda BartłomiejPOLBYTOMtriathlon training center217-M18-292700:37:0400:03:2502:38:1900:03:1001:48:4105:10:39
#61 265597Radecki MaciejPOLWROCLAWGVT255-M30-3912800:35:5200:03:2502:35:0600:03:3001:58:2505:16:18
#62 58925Grzywacz RafałPOLKRAKÓWAktywna Strona Życia58-M40-491700:35:2300:03:2502:25:2100:03:0301:37:2604:44:38
#63 162756Maluk TomaszPOLLUBLINIECJWK LUBLINIEC/WKB META Lubliniec159-M30-398000:41:3100:03:2602:34:0800:02:5901:40:5505:02:59
#64 425391Baran MarcinPOLPOZNAŃRankor402-M18-294500:35:4500:03:2602:55:4400:03:4101:56:5805:35:34
#65 6861268Roślicki JarosławPOLWROCŁAWEUROPA UBEZPIECZENIA631-M30-3928500:42:4800:03:2603:14:1500:03:4202:18:3106:22:42
#66 24541Wiącek KarolPOLPOZNAŃ24-M30-391300:31:2100:03:2602:29:3700:03:2301:27:2704:35:14
#67 201375Stawowy JakubPOLKROTOSZYN196-M18-292200:37:0300:03:2702:36:2400:03:3101:48:0005:08:25
#68 1051245Ziółkowski MarekPOLWROCŁAWEUROPA UBEZPIECZENIA104-M40-493500:31:4700:03:2702:26:5100:02:5701:49:4904:54:51
#69 219632Feilhaber CjellGERHELMSTEDTTSV Germania Helmstedt213-M30-3910600:26:5500:03:2802:29:2700:02:5802:07:2805:10:16
#70 231622Panufnik TomaszPOLBOROWA GORADell Active Team / AKS Polonia Warszawa225-M30-3911300:38:3400:03:2802:32:0900:03:1401:53:4505:11:10
#71 244750Rzepecki ArturPOLDĄBRÓWKATuRnIpcki Team235-M30-3911700:36:2000:03:2802:39:0800:03:5001:51:0005:13:46
#72 16418Stronka DawidPOLPOZNAŃ198716-M30-39700:35:1300:03:2802:15:0900:03:1701:32:0004:29:07
#73 18831Mroczek MarcinPOLOPOLE18-M40-49500:28:4500:03:2802:23:3900:03:1101:31:0304:30:06
#74 109610Wieczorek MarcinPOLMOSINAMosina Biega / Cityzen108-M30-395400:33:0900:03:2802:30:1800:03:5301:44:2504:55:13
#75 138942Turowiec AdamPOLPOZNAŃUAM Triathlon Poznań | Appetiteforsports.com137-M40-494700:31:0300:03:2802:29:4500:03:2501:51:5204:59:33
#76 403325Maliszewski AdamPOLPOZNAŃ381-M18-294200:43:5500:03:2802:58:4000:04:0901:42:2905:32:41
#77 226658Kruszona KrzysztofPOLDĄBROWADERIC TECHNIK / BE ORGANIC / KUŹNIA TRIATHLO220-M30-3910900:34:1300:03:2902:37:1000:03:2701:52:2605:10:45
#78 21718Szemelowski LukaszPOLGLIWICE21-M30-391000:33:1200:03:2902:23:0200:03:2801:30:2704:33:38
#79 44404Buczek BartłomiejPOLSKWIERZYNABlade44-M30-392400:30:5500:03:2902:28:3600:03:4901:33:5804:40:47
#80 73465Wójtowicz WojciechPOLPOBIEDZISKAFogt Bikes72-M30-393700:35:1800:03:2902:23:4700:03:2201:43:4404:49:40
#81 741009Wieczorek GrzegorzPOLWARSZAWA73-M40-492500:29:4200:03:2902:28:2200:03:2401:44:5104:49:48
#82 1371061Sznek ArturPOLJERZYKOWOCityzen Poznań136-M40-494600:33:2000:03:2902:36:2600:04:0501:42:1104:59:31
#83 250353Morawski PiotrPOLOŁAWADrużyna M240-M18-292900:41:1000:03:3002:43:0600:02:5901:43:5205:14:37
#84 264630Kulbicki PiotrPOLWROCŁAWGT RAT254-M30-3912700:41:1900:03:3002:45:0900:03:0101:43:1505:16:14
#85 23485Jaroniec AdamPOLPOZNANTrinergy23-M30-391200:33:1500:03:3002:22:1100:02:5301:33:2104:35:10
#86 55914Kasten MartinGERZUERICHwww.triathlon.coach55-M40-491600:31:1000:03:3002:27:3200:03:2001:38:3004:44:02
#87 70653Adamczyk MaciejPOLOBORNIKIKS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TE70-M30-393600:36:4600:03:3002:27:3800:03:0301:37:2304:48:20
#88 112947Wieczorkowski AdrianPOLGDAŃSKBIALL111-M40-493700:37:1000:03:3002:29:5600:02:5801:42:1904:55:53
#89 143992Kazmierczak PiotrPOLWARSZAWALABOSPORT141-M40-495000:36:2200:03:3002:30:5300:03:2601:45:4504:59:56
#90 242875Barbarito CarloGERHELMSTEDTTSV Germania Helmstedt233-M40-498300:34:2400:03:3102:34:2400:03:2601:57:5005:13:35
#91 36647Kołaciński MichałPOLKALISZTRIMadness Września35-M30-392000:33:0300:03:3102:28:0000:02:5401:30:5204:38:20
#92 50982Wierzbicki GrzegorzPOLSIEDLCETriathlon Siedlce Club50-M40-491400:34:5100:03:3102:26:1400:03:1301:35:2604:43:15
#93 317509Zarzycki PiotrPOLKRAKOWTRINERGY302-M30-3914300:35:1200:03:3102:33:1200:03:0202:07:2805:22:25
#94 3341082Maliszewska AnnaPOLSWARZĘDZFTI-18K40-49500:38:0100:03:3102:47:1100:04:2301:51:4505:24:51
#95 89711Więckowski DariuszPOLBYDGOSZCZBrzoza Biega88-M30-394400:30:1800:03:3102:38:0400:03:3301:36:0804:51:34
#96 121439Bogucki MarcinPOLWARSZAWAKuźnia Triathlonu120-M30-395900:31:5300:03:3102:37:4400:03:4001:39:5604:56:44
#97 1241004Kochanowski DariuszPOLMARKIWTT Warszawa123-M40-494200:32:5900:03:3102:40:5400:03:2901:35:5904:56:52
#98 129666Quoll MalteGERHELMSTEDTTSV Germania Helmstedt128-M30-396400:34:1600:03:3102:38:0200:03:5001:37:5404:57:33
#99 394895Sobczak MarcinPOLWARSZAWATri Dream Team372-M40-4913700:43:1200:03:3102:47:4900:03:1501:52:2105:30:08
#100 260525Nyznar RafałPOLDĄBROWA GÓRNICZA250-M30-3912300:31:4500:03:3202:47:5700:03:4001:49:0305:15:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności