Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta Warszawy

Wyniki - 1 lipca 2017, Warszawa

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 261Korniluk Bartosz298BIAŁA PODLASKAPOLSKAM-OPEN19800:07:4200:15:263.90
#2 148Zaręba Beata297ORANGE POLSKABIAŁA RAWSKAPOLSKAK-OPEN1800:05:5800:11:585.00
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Łobodziński Piotr2ADIDAS RUNNERS WARSAWBIELSK PODLASKIPOLSKAM-OPEN100:03:1600:06:349.10
#4 24Bukała Marcin320VEGE RUNNERSBIELSKO-BIAŁAPOLSKAM-OPEN2400:04:1800:08:386.90
#5 226Deavenport Michael267BLACKPOOLWIELKA BRYTANIAM-OPEN18100:06:5500:13:504.30
#6 107Korkosz Andrzej362BLIZNE JASIŃSKIEGOPOLSKAM-OPEN9700:05:3500:11:105.40
#7 174Gajowniczek Szymon382BOROWIEPOLSKAM-OPEN15000:06:1600:12:324.80
#8 60Krajnik Jonatan146BRWINÓW BIEGABRWINÓWPOLSKAM-OPEN5700:04:5800:09:586.00
#9 279Błażejewska Anna199BŁONIEPOLSKAK-OPEN7200:08:2700:16:563.50
#10 294Marciniak Anna163HUSARIA RACE TEAMCIECHANÓWPOLSKAK-OPEN8300:12:0200:24:062.50
#11 7Karolkiewicz Daniel42ENTRE.PL TEAMDROHICZYNPOLSKAM-OPEN700:03:4800:07:367.90
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34Wicha Iwona8OK! SPORTGÓRA KALWARIAPOLSKAK-OPEN200:04:3800:09:166.50
#13 158Walac Jacek259GRODZISK MAZPOLSKAM-OPEN13800:06:0700:12:164.90
#14 277Walac Anna264GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKAK-OPEN7100:08:1900:16:403.60
#15 85Barański Krzysztof231MANHATTANGRODZISK MAZOWIECKIPOLSKAM-OPEN7700:05:1900:10:385.60
#16 136Malinowski Konrad228TIME4RUNNINGGRODZISK MAZOWIECKIPOLSKAM-OPEN12200:05:5000:11:425.10
#17 195Pelc Łukasz367MANHATTANGRODZISK MAZOWIECKIPOLSKAM-OPEN16600:06:3000:13:004.60
#18 5Zakowicz Paweł138RETRO BIKEACADEMY.PLHALINÓWPOLSKAM-OPEN500:03:4200:07:248.10
#19 175Kunc Oliver145WE RUN LXHOROVICECZECH REPUBLICM-OPEN15100:06:1600:12:344.80
#20 58Jednorowski Michał192JASIENICA TEAMJASIENICAPOLSKAM-OPEN5500:04:5600:09:546.10
#21 293Kułakowska Kamila357JELENIA GÓRAPOLSKAK-OPEN8200:09:4000:19:203.10
#22 154Stępień Radosław213JÓZEFOSŁAWPOLSKAM-OPEN13400:06:0200:12:045.00
#23 55Zwierz Marcin342JÓZEFÓWPOLSKAM-OPEN5200:04:5500:09:526.10
#24 153Dąbrowski Andrzej371JÓZEFÓWPOLSKAM-OPEN13300:06:0100:12:045.00
#25 271Niedbałka Marcin157BIEGAM W JÓZEFOWIEJÓZEFÓWPOLSKAM-OPEN20300:08:0000:16:023.70
#26 12Mikulski Tomasz324KAMPINOSPOLSKAM-OPEN1200:03:5600:07:547.60
#27 201Sielska Małgorzata303KARCZEWPOLSKAK-OPEN3100:06:3400:13:104.60
#28 94Magiera Dagmara363KATOWICEPOLSKAK-OPEN1000:05:2500:10:505.50
#29 72Szymkiewicz Filip365PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIEKIELCEPOLSKAM-OPEN6600:05:0900:10:205.80
#30 87Szymkiewicz Tomasz194PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIEKIELCEPOLSKAM-OPEN7900:05:2000:10:405.60
#31 270Drewniak Marcin274KOCZARGI STAREPOLSKAM-OPEN20200:08:0000:16:003.80
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Karbowy Arek133KONINPOLSKAM-OPEN200:03:3000:07:008.60
#33 276Młynarczyk Ania170KONSTANCIN JEZIORNAPOLSKAK-OPEN7000:08:1900:16:383.60
#34 25Szczepański Paweł337KONDYCJAKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKAM-OPEN2500:04:1800:08:386.90
#35 206Szymańska Karolina319KRYPNO KOŚCIELNEPOLSKAK-OPEN3500:06:3700:13:144.50
#36 128Zasłona Marek333LATCHORZEWPOLSKAM-OPEN11400:05:4600:11:325.20
#37 21Łuszcz Piotr312BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOPOLSKAM-OPEN2100:04:1400:08:287.10
#38 97Grzelak Patryk310LEGIONOWOPOLSKAM-OPEN8700:05:2700:10:565.50
#39 189Sawicki Grzegorz311BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOPOLSKAM-OPEN16100:06:2500:12:524.70
#40 116Majewski Sebastian247ODROBINĘ BLIŻEJ NIEBA - MAJKI RUNNERLUBLINPOLSKAM-OPEN10600:05:3800:11:185.30
#41 253Daniel Damian332LUBLINPOLSKAM-OPEN19500:07:2700:14:544.00
#42 266Korczucki Dariusz393KS TĘCZALUBLINPOLSKAM-OPEN20000:07:5000:15:403.80
#43 233Tarczyński Marcin209TARCZA BIEGAMARKIPOLSKAM-OPEN18600:06:5900:13:584.30
#44 258Magryta Anna272MARKIPOLSKAK-OPEN6100:07:3400:15:104.00
#45 215Krużel Katarzyna127MIELECPOLSKAK-OPEN4000:06:4100:13:244.50
#46 163Szymańska Agnieszka217MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKAK-OPEN2200:06:1000:12:204.90
#47 180Szczepkowski Damian136MŁAWAPOLSKAM-OPEN15500:06:1800:12:364.80
#48 36Maluchnik Marek197NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKPOLSKAM-OPEN3400:04:4100:09:226.40
#49 54Siechowicz Mariusz388WESTHILLNOWA IWICZNAPOLSKAM-OPEN5100:04:5500:09:506.10
#50 15Szmulkowski Adam384PUKS MŁODE ORŁY N.D.MNOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKAM-OPEN1500:04:0000:08:027.50
#51 280Michon Marta104OLKUSZPOLSKAK-OPEN7300:08:2800:16:563.50
#52 286Klich Piotr103OLKUSZPOLSKAM-OPEN21000:08:4100:17:243.40
#53 239Mikielska Danuta290OLSZTYNEKPOLSKAK-OPEN5100:07:0700:14:144.20
#54 8Mikielski Daniel295OLSZTYNEKPOLSKAM-OPEN800:03:5000:07:427.80
#55 250Masternak Izabela244ORŁYPOLSKAK-OPEN5800:07:2200:14:464.10
#56 108Sypek Arkadiusz118OTWOCKPOLSKAM-OPEN9800:05:3600:11:145.30
#57 155Kowalczuk Michał280ROSOMAKI PUSTYNNO BAGIENNEOTWOCKPOLSKAM-OPEN13500:06:0300:12:065.00
#58 172Popis Patryk112OTWOCKPOLSKAM-OPEN14800:06:1400:12:284.80
#59 204Kowalczuk Magda281ROSOMAKI PUSTYNNO BAGIENNEOTWOCKPOLSKAK-OPEN3300:06:3500:13:104.60
#60 259Figzał Paulina302OTWOCKPOLSKAK-OPEN6200:07:3500:15:104.00
#61 16Rybka Patryk224OTWOCKPOLSKAM-OPEN1600:04:0100:08:027.50
#62 169Matejak Patryk117PASEKPOLSKAM-OPEN14500:06:1300:12:264.80
#63 150Pęśko Marcin240PASSPOLSKAM-OPEN13100:05:5900:12:005.00
#64 11Szymaniak Kamil356RUN TEAM PEŁCHPEŁCHPOLSKAM-OPEN1100:03:5600:07:527.60
#65 281Adamus Kasia172PIASECZNOPOLSKAK-OPEN7400:08:3000:17:003.50
#66 50Marzec Zbigniew285DREAM RUNPIASECZNOPOLSKAM-OPEN4700:04:5300:09:466.10
#67 93Herman Rafał268PIASECZNOPOLSKAM-OPEN8400:05:2400:10:505.50
#68 133Kowarzyk Tomasz171PIASECZNOPOLSKAM-OPEN11900:05:4800:11:365.20
#69 141Kondraciuk Katarzyna271PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLOGICZNAPIASECZNOPOLSKAK-OPEN1600:05:5100:11:425.10
#70 186Rej-Witt Marta193PIASECZNOPOLSKAK-OPEN2700:06:2400:12:484.70
#71 75Kądzioła Mariusz378PIASTÓWPOLSKAM-OPEN6900:05:1200:10:245.80
#72 83Zbojna Mariusz106KIEDYŚ WYGRAMYPIASTÓWPOLSKAM-OPEN7500:05:1700:10:345.70
#73 166Kłos Zbyszek140PIASTÓWPOLSKAM-OPEN14300:06:1200:12:244.80
#74 82Mieloch Tamara387PODKOWA LEŚNAPOLSKAK-OPEN800:05:1700:10:345.70
#75 6Tuzel Szymon317BANANA EATERZPOZNAŃPOLSKAM-OPEN600:03:4600:07:347.90
#76 32Piątkowski Piotr328KONDYCJAPRUSZKÓWPOLSKAM-OPEN3100:04:3000:09:006.70
#77 111Kacpura Paweł385PRUSZKÓWPOLSKAM-OPEN10100:05:3600:11:125.40
#78 168Sznejfus Beata336KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPRUSZKÓWPOLSKAK-OPEN2400:06:1200:12:264.80
#79 183Duda Jacek141PRUSZKÓWPOLSKAM-OPEN15800:06:2100:12:424.70
#80 194Parzyński Łukasz376JW 2189PŁOCKPOLSKAM-OPEN16500:06:2800:12:564.60
#81 27Pierzchalski Sebastian250BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOPOLSKAM-OPEN2700:04:2000:08:406.90
#82 288Tomaszewski Sławomir200RASZYNPOLSKAM-OPEN21100:09:0500:18:103.30
#83 86Zbrzeźniak Igor270RASZYNPOLSKAM-OPEN7800:05:2000:10:405.60
#84 23Dzierga Tomasz102PKIN.ORG TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKAM-OPEN2300:04:1700:08:347.00
#85 130Błażejewski Bartosz309SOCHACZEWPOLSKAM-OPEN11600:05:4600:11:345.20
#86 18Ząbczyński Adam326SOCHACZEWPOLSKAM-OPEN1800:04:0700:08:147.30
#87 171Żurawski Arkadiusz164SOŃSKPOLSKAM-OPEN14700:06:1300:12:284.80
#88 249Nowak Joanna187ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKAK-OPEN5700:07:2200:14:464.10
#89 118Szczygiel Michał379STRZYŻÓWPOLSKAM-OPEN10800:05:4000:11:205.30
#90 71Grabowski Michał233SUCHEDNIÓWPOLSKAM-OPEN6500:05:0800:10:185.80
#91 230Kryszyłowicz Jacek366AKB SZCZYTNOSZCZYTNOPOLSKAM-OPEN18300:06:5700:13:544.30
#92 217Belzyt Basia155SZTUMPOLSKAK-OPEN4200:06:4500:13:304.40
#93 9Burzyński Aleksander214STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM-OPEN900:03:5100:07:427.80
#94 220Jaworek Justyna Youstka355GRUPA BIEGOWA CHTMOTRZCIANYPOLSKAK-OPEN4300:06:4700:13:364.40
#95 22Sałamacha Jarosław373ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAPOLSKAM-OPEN2200:04:1500:08:327.00
#96 278Kosieradzki Eryk330TOFINKOWOWARSZAWAPOLSKAM-OPEN20700:08:2000:16:403.60
#97 26Pietrzak Wojciech301KLUB BOKSERSKI LEGIAWARSZAWAPOLSKAM-OPEN2600:04:1900:08:386.90
#98 282Radkowski Michał325WARSZAWAPOLSKAM-OPEN20800:08:3100:17:043.50
#99 283Szostakowski Jarosław3BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAPOLSKAM-OPEN20900:08:3300:17:063.50
#100 28Polsakov Ilya296WARSZAWAPOLSKAM-OPEN2800:04:2200:08:446.90

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności