Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bike Cross Maraton - GogolMTB - Mini

Wyniki - 2 lipca 2017, Murowana Goślina

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
P1
-
-
#1 2011410Suszyński Borys1972M4PKO Bank Polski-1912800:38:2916401:26:30
#2 2021095Paulik Robert1972M4-1922900:38:2415601:26:31
#3 2031514Pietrzak Leszek1975M4Rehau Cycling Team-1933000:41:4324601:26:32
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2043082Lipowa Anna1995K2POL-KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE11-200:34:5223001:26:40
#5 2053000Gabryszak Tomasz1976M4GT MTB Strzelno-1943100:34:5827701:26:44
#6 2061409Otto Rafał1974M4BALMA TEAM-1953200:38:1915201:26:45
#7 2071085Retzlaff Mirosław1971M4-1963300:37:2112501:26:47
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2081559Kiedrowicz Joanna1989K2BIKE'OWE WYPRAWY12-300:34:5222801:26:49
#9 2091379Szymkowiak Piotr1972M4CZERWONAK-1973400:38:0214601:26:53
#10 2101308Hilbrecht Sylwester1970M4Rogozno Wlkp-1983500:38:0614701:26:56
#11 2111189Milenski Wojciech1975M4-1993600:38:2615701:27:00
#12 2121665Mrugas Mariusz1976M4Wiktorowo-2003700:32:5523101:27:04
#13 2131103Ratajczak Radosław1977M3-2019500:35:0628101:27:07
#14 2141461Pietek Robert1972M4OFIX.PL BIKE TEAM-2023800:35:1710501:27:14
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2151084Ryżek Katarzyna1970K4+WIELEŃ TEAM KAMEX13-100:34:5122701:27:24
#16 2163179Kopczyński Kamil1979M3-2039600:35:5729801:27:26
#17 2173043Piekutowski Jacek1974M4Skórzewo-20439-01:27:28
#18 2183047Brzeziński Mateusz1991M2-2053200:35:3329501:27:31
#19 2191408Przypis Łukasz1986M3PKO Bank Polski-2069700:37:5914301:27:39
#20 2201593Stencel Mirosław1952M6JakśBud Biedrusko-207500:34:5618201:27:43
#21 2211508Maruszczak Marcin1973M4Rehau Cycling Team-2084000:41:2824001:27:45
#22 2221388Siejak Tomasz1970M4-2094100:38:1015001:27:52
#23 2231139Kozłowski Marek1975M4Klub Sportowy Szosa Żnin-2104200:38:4017401:27:54
#24 2241920Wiąz Tomasz1976M4-2114300:38:1715101:27:55
#25 2251596Wenski Andrzej1964M5JakśBud Biedrusko-2121800:35:4019401:27:59
#26 2263062Brzezinski Jaroslaw1965M5SUPERTAPE POLSKA-2131900:34:1525501:27:59
#27 2271806Radziszewski Łukasz1986M3-2149800:36:3831001:28:00
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2281005Zielińska Weronika2001K0NIKOŚBIKE14-100:35:1123501:28:05
#29 2291499Kania Iwona1980K3JakśBud Biedrusko15-900:35:3924301:28:23
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2301439Schaefer Małgorzata1970K4+BORANT Team16-200:34:1321301:28:26
#31 2311470Walczak Hubert1976M4Grupa Krotoski-Cichy-2154400:42:5527601:28:27
#32 2321565Frąckowiak Tomasz1974M4PKO Bank Polski-2164500:42:3126201:28:32
#33 2331390Wojnar Tomasz1970M4Poznań-2174600:41:5925001:28:35
#34 2341922Sućko Piotr1976M4FUNCLUB Biuro Podróży-2184700:42:4827101:28:39
#35 2351700Majchrzak Natalia1995K2STREFASPORTU.PL MW INVEST17-400:35:4924801:28:41
#36 2361352Brzeziński Michał1976M4-2194800:38:2816201:28:43
#37 2371684Wawer Leszek1970M4Walka Kostrzyn-2204900:35:2829301:28:46
#38 2381463Radojewski Dariusz1987M2OFIX.PL BIKE TEAM-2213300:35:1210201:28:49
#39 2391407Kaczmarek Andrzej1947M6+Euro Bike Kaczmarek Electric Team-222600:35:1018601:28:52
#40 2401296Holtzer Piotr1971M4SUPERCAR-2235000:38:4717901:28:54
#41 2411636Andrejczuk Adam1972M4TEAM MTB CHOJNICE-2245100:42:5527501:28:58
#42 2421780Wierzbicki Jędrzej1970M4-2255200:38:3917301:29:03
#43 2431807Połomski Jacek2001M0-226600:35:2012401:29:05
#44 2441376Zalaszewska Paulina1988K2SuperSportowy TEAM18-500:35:1023401:29:12
#45 2453003Kłos Tadeusz1959M5-2272000:34:3417001:29:16
#46 2461604Kapłon Krzysztof1975M4Pamiątkowo-2285300:38:3517201:29:35
#47 2471341Curyk Artur1974M4enedue.biz-2295400:38:3216901:29:37
#48 2483216Miklejewski Tomasz1979M3PołaTeam-2309900:34:5327401:29:37
#49 2491411Hajdenrajch Klaudiusz1975M4PKO Bank Polski-2315500:42:4427001:29:38
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2501839Kosicka Elwira1976K4Brenderup Team19-200:37:0828201:29:42
#51 2513083Kania Dariusz1969M4-2325600:36:1830701:29:43
#52 2521144Ludzkowski Andrzej1969M4SR Katorżnik Murowana Goślina-2335700:42:3626801:29:45
#53 2531284Galuba Przemysław1973M4-2345800:42:2826001:29:47
#54 2541455Koprucki Piotr1968M4OFIX.PL BIKE TEAM-2355900:42:3526701:29:56
#55 2551143Ludzkowski Krzysztof1991M2SR Katorżnik Murowana Goślina-2363400:41:3112701:30:02
#56 2561741Gibaszek Tomasz1977M3-23710000:40:4417701:30:05
#57 2573207Majchrzak Dariusz1968M4LAK-TECH OBORNIKI-2386000:41:4224501:30:06
#58 2581502Budaj Dariusz1974M4Rehau Cycling Team-2396100:38:2716101:30:11
#59 2591522Wituła Iwo1974M4Rehau Cycling Team-2406200:42:1225401:30:20
#60 2601096Prause-Wieczorek Maria1991K2FTI Racing Team20-600:35:3724201:30:23
#61 2611241Baraniak Przemysław1975M4-2416300:38:2616001:30:29
#62 2621327Berent Roman1976M4-2426400:42:3226401:30:39
#63 2633006Błażak Maciej1985M3-24310100:36:0830401:30:44
#64 2641123Kmiotek Arkadiusz1961M5Poznań-2442100:36:3522301:30:46
#65 2653093Konoplicki Mikołaj1988M2-2453500:37:0731601:30:56
#66 2661542Jaśkowiak Marta1986K3M E R X Team Wągrowiec21-1000:37:0228001:31:00
#67 2671705Stróżyk Sebastian1981M3-24610200:36:0730301:31:02
#68 2681118Przybył Mateusz1988M2-2473600:32:446501:31:05
#69 2691845Plaskaty Emilia1985K3Klub Sportowy Szosa Żnin22-1100:36:2926101:31:12
#70 2703188Wojtaszek Piotr1972M4Polska Kalisz-2486500:38:0932901:31:22
#71 2711688Sowiński Marcin1980M3-24910300:35:2028901:31:35
#72 2721632Żurawicz Daniel1979M3-25010400:35:0027801:31:42
#73 2733001Gorzechowski Przemek1976M4666-2516600:38:4517801:31:54
#74 2741958Mleczak Michał1985M3-25210500:38:0732801:31:57
#75 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2751576Chyłek Julia2000K1UKS Sportowiec Piła23-100:36:0425301:32:06
#76 2761977Bednarek Arkadiusz1977M3Kibolski KS-25310600:37:3532001:32:08
#77 2773184Żmuda Tomasz1982M3Parle-25410700:38:1333001:32:11
#78 2781566Kołotusza Jakub1970M4PKO Bank Polski-2556700:37:4432201:32:12
#79 2791681Urban Marek1986M3BRIDGESTONE-25610800:37:1131701:32:17
#80 2801513Osuch Zbigniew1962M5Rehau Cycling Team-2572200:36:5422901:32:33
#81 2811264Banaszak Maciej1986M3-25810900:36:5331301:32:45
#82 2821362Bojański Mariusz1980M3FunBikeTeam-25911000:39:0234101:32:53
#83 2831246Bekas Tomasz1977M3-26011100:37:2131901:32:58
#84 2841142Królczyk Marek1975M4-2616800:38:3116801:33:14
#85 2851251Bocian Zbigniew1967M42. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego-2626900:39:0618501:33:27
#86 2861666Kwiatkowski Kacper2002M0UKS Sportowiec Piła-263700:35:0711701:33:36
#87 2871766Weinstok Robert1972M4-2647000:37:5232401:33:39
#88 2883178Ludzkowski Robert1995M2SR Katorżnik Murowana Goślina-2653700:38:1933101:33:40
#89 2893040Leszczyński Jakub2002M0Piła-266800:35:1912301:33:43
#90 2901879Moskalik Krzysztof1975M4Rooweromania Team Poznań-2677100:38:0332701:33:53
#91 2913160Wolski Mateusz1999M1-268800:38:5833901:34:09
#92 2921234Biadasz Marcin1976M4-2697200:39:1518901:34:18
#93 2931078Posadzy Małgorzata1987K2Klub Sportowy Szosa Żnin24-700:38:0330101:34:20
#94 2943158Radomski Wojciech1987M2PROGRAMA.PL-2703800:37:4332101:34:22
#95 2953084Stefański Szymon1972M4-2717300:39:1734501:34:23
#96 2963094Kaczyński Wojciech1978M3Zębatka-27211200:38:2133201:34:34
#97 2971564Bartkiewicz Tomasz1971M4PKO Bank Polski-2737400:38:2015301:34:35
#98 2981332Starzyńska Anna1984K3GOGOL MTB TEAM25-1200:38:0130001:34:44
#99 2991998Biedrzyńska Lidia1984K3GOGOL MTB TEAM26-1300:37:5929901:34:45
#100 3001193Waszewski Rafał1980M3-27411300:41:1418801:34:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności